Work

Візуалізація інтер’єру

Завдяки застосуванню 3D візуалізації можна створити фотореалістичне зображення приміщення після проведення ремонтних робіт. Сучасна технологія дозволяє оцінити стан квартири або будинку ще до завершення ремонту. Таким чином, навіть на етапі планування ремонту можна побачити, як буде виглядати фактура підстав, яким чином буде розставлені меблі, прилади світла і інші елементи інтер’єру.

Для чого потрібна 3D візуалізація інтер’єру?

Комп’ютерні можливості дозволяють зрозуміти, яким буде зовнішній вигляд приміщення після проведення ремонтних робіт і зрозуміти, наскільки буде комфортним той, чи інший варіант інтер’єру. Також завдяки 3D візуалізації можна побачити майбутню розстановку меблів, підібрати використовувані для створення інтер’єру кольору, предмети текстилю та інші елементи в приміщенні.

А також якщо замовника щось не влаштовує, можна внести корективи в майбутнє оформлення, вибравши більш підходяще альтернативне рішення. 3D візуалізація інтер’єру стане хорошим помічником, який допоможе в правильному виборі та економії грошей на ремонтному етапі.

Види візуалізації інтер’єру

Архітектурний вигляд візуалізації сприяє вивченню проекту на будь-якому етапі проектування. Завдяки цьому методу створюються точні моделі для майбутніх інтер’єрів, визначається архітектурна та дизайнерська концепція, демонструються проектні дані на будь-яких етапах.

Візуалізація інтер’єру

За рахунок змодельованої тривимірної площі у внутрішній частині приміщення дизайнерам надається можливість проведення наочної презентації свого проекту, а для замовників це можливість отримання повного уявлення про зовнішній вигляд майбутньої квартири, будинку або офісу після ремонту. Можливості програми також дозволяють ознайомитися з оздоблювальними матеріалами, розміщенням меблів і її характеристиками.

Візуалізація екстер’єру

Нашими послугами користується велика кількість будівельних компаній і архітекторів, які спеціалізуються на проектуванні житлових об’єктів, офісів, торгових комплексів та інших споруд. Створення яскравого і деталізованого до найменших подробиць зображення допомагає в проведенні презентацій і рекламних кампаній, що сприяє залученню коштів інвесторів і споживачів.

Предметна візуалізація

Перед дизайнерами інтер’єру виробниками меблів і декору стоїть завдання у вигляді демонстрації для замовника зовнішнього вигляду окремо конкретного предмета. Співробітники нашої компанії мають багатий досвід моделювання корпусних та м’яких предметів меблів, а також інших елементів екстер’єру та інтер’єру, що сприяє виконанню замовлення в обумовлені терміни.

Панорамна візуалізація

3D візуалізація панорамного типу і 3D тур сприяють створенню ефекту присутності в ще неіснуючій реальності разом. Маючи на руках лише начерки на папері, можна ознайомитися з точним графічним відображенням об’єкта для огляду всіх деталей і узгодження їх з виконавчими особами.

Етапи по візуалізації інтер’єру

3D візуалізація інтер’єру є вельми важливим процесом, який часто використовується при створенні сучасних дизайнерських рішень. Завдяки створенню досить реалістичного зображення здійснюється демонстрація майбутнього дизайнерського проекту для замовника. Для виконання комп’ютерних технологій характерний ряд наступних етапів:

 1. Створюється технічне завдання проекту, де відображаються всі інформаційні дані про габарити, форму подачі та інших нюансах обраного дизайну. В якості основи для створення 3D картинок можуть використовуватися елементи у вигляді розрізів, фотографій, креслень, ескізів, а також сподобалися прикладів з інтернету або журналів.
 2. Виконується геометрія необхідного об’єкта. Для даного етапу характерний більш тривалий і трудомісткий процес моделювання, що має на увазі під собою ретельне опрацювання кожного елемента для створення майбутнього проекту. На даному етапі дизайнером комп’ютерних інструментів створюється реалістична картинка в програмі 3D.
 3. Використовуються матеріали, які дозволяють визначити майбутні кольори для несучих і інших конструкцій і підстав. Також для даного етапу характерно створення певних ефектів майбутнього приміщення у вигляді коефіцієнта, заломлення, прозорості, відбивної здатності і шорсткості.
 4. На етапі рендеринга займаються відтворенням реального висвітлення проектованої площі для того, щоб перевірити, як саме даний вид дизайну буде виглядати в загальній картині інтер’єру. Також на даному етапі здійснює ряд різних обчислень, що займає чимало часу. Таким чином, для того щоб прорахувати лише один нерухомий рисунок, може знадобитися близько кількох годин.

Інформація від клієнта для 3D візуалізації інтер’єру

Для візуалізації простору з максимально наближеними показниками в реальності замовник повинен надати матеріали у вигляді:

 • креслень планування;
 • списку матеріалів для обробки, в якому позначені приклади квітів і текстур;
 • розгортки стін, де вказуються габаритні характеристики конструкцій;
 • план розташування предметів меблів з зазначеними видами оздоблювальних матеріалів;
 • інформаційних даних про бажані ракурси і деталі приміщення;
 • фотографій готових проектів як приклад для виконавця.

Навіть при недостатньому наданні матеріалів фахівці нашої компанії докладуть усіх зусиль для того, щоб 3D візуалізація інтер’єру була максимально наближеною до бажаного результату і вимогам замовника. 3D візуалізація допоможе в проведенні презентацій для майбутнього проекту і буде актуальна як для бізнес-партнерів, так і для потенційних клієнтів.

Вартість 3D візуалізації інтер’єру в Києві

Познайомитися з приблизною вартістю 3D проекту можна на сайті компанії Vip Design в Києві. Однак в кожному випадку необхідний індивідуальний розрахунок.

Підсумкова вартість проекту залежить від його складності, побажань замовника, а також:

 • кількості ракурсів;
 • специфіки планування;
 • обсягу;
 • терміновості замовлення;
 • ступеня деталізації.

Також можливе виконання візуалізації при наявності мінімальних вихідних даних. Однак для виконання такого проекту знадобиться більше часу, що відповідно відобразиться на вартості проекту.

Чому варто звернутися для візуалізації в компанію Vip Design?

Замовити 3D візуалізацію в нашій компанії – це ідеальне рішення при облаштуванні внутрішнього простору. Створення проекту здійснюється на основі сучасних комп’ютерних розробок, що сприяє створенню і підбору креативних ідей, цікавих комбінацій, квітів і фактур.

Чому
Ми
?

У нас практикується особистісний підхід до кожного клієнта, наші фахівці обов’язково почують всі ваші побажання, після чого втілять всі в реальність швидко і головне ефективно.

У студії Vip Design працюють досвідчені професіонали, які люблять свою справу. Фахівці стежать за новими тенденціями інтер’єрної моди і творчо підходять до виконання кожного проекту.

Ми пропонуємо свої послуги по всіх містах України, також пропонуємо розумні ціни і гарантуємо дотримання термінів виконання замовлень.

Портфоліо

58312 м2

Спроектовано і реалізовано
16500 м2

ОФІСІВ

5780 м2

ГОСТІННИХ

2870 м2

СПАЛЕНЬ

1506 м2

МАНСАРД

2344 м2

КУХОНЬ

1219 м2

ДИТЯЧИХ КІМНАТ

1160 м2

ВАННИХ

Дізнатися вартість проекту