Work

Автоматизація об’єкта – “Розумний будинок”

Здавалося б, зовсім ще недавно фантастичні можливості на сьогоднішній день стали реальними. Унікальна система «Розумний будинок» є універсальне пристосування, метою якого є вирішення багатьох побутових завдань без необхідності участі людини. Можливості інноваційної установки дозволяють управляти побутовими та технічними пристосуваннями, інженерними комунікаціями в автономному режимі, незалежно від місця розташування власника об’єкта. Для управління будинком або квартирою необхідно лише підключення до інтернету. Завдяки грамотному проектуванні програми і забезпеченні повного контролю приміщення за всіма подіями можна не виконувати багато домашніх завдань і залишатися спокійним за стан свого житла.

Монтаж системи розумний будинок сприяє підвищенню рівня комфорту для проживання, допоможе не стикатися з нав’язливими думками по типу «чи не забув я вимкнути світло або праску?», З якими стикаються багато людей.

Комфорт включає в себе багато нюансів. Монтаж системи розумний будинок дозволить дистанційно контролювати роботу бортовой техніки. Таким чином, забувши вимкнути кондиціонер або телевізор, можна відправити розеткам сигнал з мобільного пристрою для самостійного відключення приладу від мережі. У темний час доби таким чином можна автоматично включити світло в темному приміщенні.

Система розумний будинок під ключ

Для даної системи характерно не тільки зручність управління технікою, а також і економія енергетичного ресурсу. Плануючи монтаж системи розумний будинок, необхідно буде купити відеокамеру, спеціальні розетки і датчики. Однак, незважаючи на це, дане придбання будуть вельми виправдано. Можливості розумної розетки дозволяють відслідковувати споживану електроенергію побутовими приладами та сприяти своєчасному знеструмлення пристроїв. А датчику, контрольованому витрата газу або води, характерно справлятися з протікання в разі аварійних ситуацій.

Для програмно-апаратного комплексу практично властива імітація присутності власника в квартирі або будинку, в разі застосування функції періодичного включення світла, що допоможе в відлякуванні злодіїв. Коли спрацьовує датчик руху, програма відправляє відеоматеріал з камер спостереження на телефонний пристрій власника, а також сприяє організації перегляду подій, що відбулися за допомогою інтернету.

Переваги розумного будинку

Монтаж системи розумний будинок – це порятунок від ряду зайвих дій у вигляді самостійного управління теплових пристроїв. Вартість системи визначається кількістю підключаються пристосувань.

Система розумний будинок має ряд наступних переваг:

 • можливість управління переліком всіх доступних функцій, регулювання потужності обігріву;
 • простий контроль за всіма основними системами;
 • широкі можливості, які дозволяють створювати навіть персональну кліматичну зону;
 • гарантія безпеки від виробника;
 • датчики і проводка виконані з високоякісних матеріалів.

Недоліки розумного будинку

Як вже говорилося вище, програма має багато переваг, що сприяють створенню комфорту і затишку в приміщенні, але також і недоліками у вигляді:

 • ціни. Вартість програми досить висока, незважаючи на те, що вона складається з простих датчиків, камер і сенсорів. Час, за яке окупиться дана програма, становить близько 5 років;
 • монтаж. Монтаж системи «Розумний будинок» необхідно проводити на етапі ремонту або проводити ремонтні роботи під програму;
 • обслуговування. Як і для будь-якої іншої техніки, даній системі характерні поломки, які можна усунути за допомогою послуг від досвідчених установників.

Головним критерієм при монтажі системи є вибір якісного обладнання і підбір фахівців, що володіють багатим досвідом роботи. Тільки так система буде мати тривалий термін служби.

Домашня автоматизація: що можна автоматизувати?

В основному даний вид системи сприяє забезпеченню взаємодії кількох систем, які є складовими єдиної системи для управління всією побутовою технікою та комунікаціями в будинку. До найпоширеніших компонентом системи розумний будинок відносяться такі види систем:

 • електроживлення об’єкта. Розумному будинку властиво контролювати електроживлення всіх присутніх систем в приміщенні;
 • освітлення. Завдяки оптимальному використанню приладів світла, при рівні природного освітлення забезпечується максимальна економія електроенергії. Крім цього, система сприяє забезпеченню оптимальних умов для комфортного життя;
 • показники температури, вологості і свіже повітря. Датчикам, які відповідають за вимір вищевказаних параметрів, характерно давати сигнал опалювальним пристосуванням, вентиляції та систем кондиціювання в дистанційному режимі. Це сприяє тому, що завдяки програмі присутні оптимальні показники повітря в будинку;
 • управління побутовими пристосуваннями. Вся працює в будинку техніка може бути об’єднана єдиною мережею. Це дозволяє центрального контролера в оптимальній організації роботи відеотехніки, кухонного обладнання, нагрівальних систем і приводу автоматичних воріт;
 • аспект безпеки. Даний список складається з систем у вигляді систем безпеки, що не дозволяє стороннім особам проникати в приміщенні, контролю газового витоку, системи сигналізації та відеоспостереження. Крім цього, можливості розумного будинку сприяють забезпеченню віддаленого інформування про будь-який інцидент в будинку. У разі відсутності мешканців у будинку можлива навіть імітація їх присутності.

Для технології «Розумний будинок» характерна гнучкість і можливість оптимізації під ряд конкретних вимог конкретного замовника.

Етапи монтажу і налаштування розумного будинку під ключ

Перед тим як приступати до автоматизації будинку або квартири, необхідно виконання індивідуальної розробки проекту, після якого приступають до впровадження «розумної» програми. Для монтажу системи характерно виконання етапів в наступній послідовності.

Виїзд майстра

Виїзд майстра, метою якого є проведення попередньої оцінки об’єкта. Після цього складається детальний проект. На даному етапі збираються всі необхідні дані, вивчається стан об’єкта, ряд його технічних характеристик, обговорюються з замовником бажаний функціональні можливості для майбутнього проекту.

Проектування

Проектування майбутньої системи є головним етапом при монтажі розумного будинку. Після того як замовником визначено необхідні опції, фахівець отримав весь перелік необхідних відомостей, наступним етапом є формування і затвердження технічного завдання. Відповідно до технічного завдання, необхідно виконати розробку ескізу з передбачуваної технікою, створити дизайнерське зображення і приблизний кошторис. Для тих, у чиєму житлі вже обладнана система розумний будинок, актуальним рішенням стане діагностика її стану. Покладаючись на результати експертизи, фахівцями нашої компанії буде виявлено перелік слабких місць, що дозволить поліпшити, модернізувати і розширити функціональні можливості програми. Вартість такої послуги вийде дешевше, в порівнянні з установкою програми з нуля.

Після того як замовник дасть згоду на затвердження технічного завдання, майстри приступають до монтажу системи розумний будинок.

Установка і настройка системи

Після того як розроблена робоча документація, виконана програмна частина системи, куплено необхідне устаткування, приступають до виконання підготовчих робіт. Далі виконуються операції у вигляді прокладки кабельних трас, установки систем кондиціонування та електропостачання, проводки пуско-налагоджувальних заходів.

Фінальними етапами робіт є етапи у вигляді програмування, налагодження і тестування розумного будинку. Після цього господарі можуть ознайомитися з рядом усіх переваг даної автоматизованої програми.

По закінченню проведення всіх етапів замовник отримує гарантію на сервісне обслуговування системи. Остання має на увазі під собою підтримку чистоти в системах кондиціонування, заміну фільтруючих елементів і інших змінних пристосувань, контроль датчиків і підтримку інших нюансів.

Для того щоб реалізувати задуманий проект «Розумний будинок», необхідне виконання багатьох етапів, з яким зможуть впоратися тільки професіонали.

Вартість установки системи розумний будинок в Києві

Підсумкова вартість системи визначається обраними рішеннями, кількістю і вартістю обладнання, складністю системи, кількістю і площею приміщень. Сказати про точну вартість проекту без розробки досить важко, проте наші фахівці допоможуть у створенні такої системи, яка буде відповідати вашим фінансовим можливостям. На етапі узгодження прораховується кінцева вартість проекту під ключ, що дає можливість внести поправки на розширення проекту, а також зменшення ціни системи за рахунок відмови від деяких елементів або вибору більш бюджетної техніки.

Установка розумного будинку за найкращими цінами в Vip Design

Звернувшись до фахівців нашої компанії, можна за короткий час і за розумною вартістю виконати монтаж системи розумний будинок під ключ. Перед власниками житла з обладнаної системою стоять лише питання у вигляді регулювання налаштувань, своєчасної заміни складових, які вичерпали свій ресурс. Якщо відбулися збої в системі, тоді необхідно виконати перенастроювання системи.

Чому
Ми
?

У нас практикується особистісний підхід до кожного клієнта, наші фахівці обов’язково почують всі ваші побажання, після чого втілять всі в реальність швидко і головне ефективно.

У студії Vip Design працюють досвідчені професіонали, які люблять свою справу. Фахівці стежать за новими тенденціями інтер’єрної моди і творчо підходять до виконання кожного проекту.

Ми пропонуємо свої послуги по всіх містах України, також пропонуємо розумні ціни і гарантуємо дотримання термінів виконання замовлень.

Портфоліо

58312 м2

Спроектовано і реалізовано
16500 м2

ОФІСІВ

5780 м2

ГОСТІННИХ

2870 м2

СПАЛЕНЬ

1506 м2

МАНСАРД

2344 м2

КУХОНЬ

1219 м2

ДИТЯЧИХ КІМНАТ

1160 м2

ВАННИХ

Дізнатися вартість проекту