Калькулятор

Розрахунку замовлення
Площа приміщення по підлозі:
м2
 • Розробка плану розміщення меблів
  5 $
 • Підбір стильового рішення
  5 $
 • Підбір матеріалів
  10 $
 • Візуалізація
  5 $
 • Креслярська документація
  5 $
 • Розробка ексклюзивних меблів
  шт.
  +
  30$
 • Інтер'єр в класичному стилі
  10 $
 • Авторський супровід
  5 $
Сума замовлення:
0
$

Будівництво парканів

Дізнатися вартість робіт Оформити заявку

Кожен власник приватного будинку, дачі або заміського котеджу зацікавлений в приватності і безпеки своєї території. Убезпечити ділянку від небажаних гостей і закрити від цікавих очей допомагає установка паркану чи огорожі. Існують паркани різного виду, розмірів, матеріалів, способів зведення. Вибирати огорожу потрібно відповідно до необхідності, стилем житла і власними уподобаннями.

Які бувають види паркану?

Паркани можуть мати просту або складну конструкцію, мати різну висоту, складатися з кам’яної кладки або готових комплектуючих. Щоб вибрати і поставити паркан в Києві, звертайтеся до фахівців нашої компанії, вони детально проконсультують вас з приводу виробництва, установки і придбання.

Щоб вибрати відповідне огородження, потрібно визначитися з його функціями і призначенням. Виділяють наступні види зборів:

 • огорожі для адміністративних споруд;
 • паркани для виробничих зон і промислових територій;
 • огорожі для ділянки приватного будинку, дачі або заміського котеджу;
 • загородження для будівельних майданчиків;
 • огорожа для громадських місць.

Для огорожі адміністративних будівель зазвичай встановлюють паркани з металу – міцні, надійні, стійкі до впливу зовнішнього середовища і механічних пошкоджень. Їх можна фарбувати в будь-які кольори, але найбільш практичним рішенням вважається чорний, темно-сірий, коричневий, зелений окрас.

Матеріали для заборів

Для спорудження парканів використовують різні будівельні матеріали. Наша компанія виготовляє огорожі з високоякісних матеріалів, які пройшли перевірку і мають всі необхідні сертифікати. Кваліфіковані фахівці допоможуть вам підібрати оптимальний варіант забору згідно з його призначенням, виділеного бюджету і вашим особистим уподобанням.

Найчастіше для виготовлення парканів використовують такі матеріали:

 1. Різні види деревини. Даний матеріал дуже популярний, оскільки має багато переваг, включаючи доступну ціну і стійкість до зовнішніх впливів (при дотриманні технології обробки). Найкраще для виготовлення та встановлення паркану підходить деревина хвойних сортів. Дерев’яна огорожа гармонійно виглядає поряд з дачею або заміським будинком і створює затишну розташовує атмосферу. Вартість такого забору багато в чому залежить від конкретного сорту деревини.
 2. Метал. Загородження з металу встановлюють навколо об’єктів довгострокової експлуатації. Металевий паркан відрізняється практичністю і надійністю, довговічністю, стійкістю до температурних перепадів, різноманітністю варіантів. Крім основного призначення, огорожа з металу може виконувати декоративну функцію і підтримувати загальний стиль архітектурного ансамблю. Нерідко цікаві варіанти металевих огорож виготовляють на замовлення.
 3. Кований метал. В окрему підгрупу варто виділити огорожі з фігурних кованих елементів. Українські майстри ковки створюють справжні шедеври, здатні перетворити звичайний паркан на витвір мистецтва. Виготовлення такого огородження вимагає набагато більше часу і ресурсів, ніж звичайні металеві варіанти. Однак результат цілком окупає вкладення, ви отримуєте ексклюзивне, естетично привабливе, оригінальне спорудження. Як бюджетної альтернативи можна декорувати кованими елементами стандартний металевий паркан.
 4. Цегла. Огорожа з цегляної кладки – це популярний варіант, широко поширений серед власників приватних будинків. Нерідко встановлюють і комбіновані огорожі, в яких цегляні стовпи поєднуються з іншими елементами конструкції, наприклад, металевим парканом або фігурної куванням.

Бетон. Паркани з даного матеріалу часто зводять навколо будівельних майданчиків. Бетонні огорожі не дуже декоративні, але відрізняються надійністю, швидким і простим монтажем, бюджетної вартістю.

Особливості монтажу якісних зборів

Встановлюючи якісний паркан навколо приватної території, ви інвестуєте в безпеку своєї сім’ї та збереження майна. Огорожа дозволяє вам обладнати місце для паркування і створити умови для функціонального зонування. На ділянці, відділеному парканом, можна влаштувати дитячий чи спортивний майданчик, басейн, зону відпочинку і барбекю, сад, город, газони та інше. Правильно спроектоване огорожу може служити не тільки роздільником і захистом, а й повноцінним декоративним елементом житлового комплексу.

Співробітники нашої компанії володіють усіма навичками та інструментами для якісного і швидкого зведення огорож. Ми практикуємо індивідуальний підхід до кожного замовника, відповідально ставимося до поставлених завдань, беремося за роботи будь-якого рівня складності.

Етапи встановлення паркану під ключ

Щоб встановити якісний паркан в Києві, звертайтеся в нашу компанію: ми надамо кваліфікованих майстрів і широкий вибір матеріалів, проведемо всі роботи максимально оперативно. Монтаж огорожі будь-якого виду складається з декількох етапів.

Безкоштовне проведення замірів

Зведення паркану потрібно починати з вивчення території. Спеціаліст нашої компанії безкоштовно виїжджає на об’єкт і проводить всі необхідні виміри, оцінює рельєф і обумовлює всі нюанси з замовником.

Висновок офіційного договору

Всі деталі робіт, вартість послуг і терміни виконання поставлених завдань обумовлюються з замовником і фіксуються в офіційному договорі.

Проведення земляних робіт

Характер земляних робіт залежить від різновиду огорожі і особливостей ділянки. Зазвичай для монтажу забору викопують траншею або проробляють отвори в грунті для установки опор.

Закладка фундаменту під паркан

Щоб встановити міцне, довговічне і стійке огорожу, необхідно подбати про міцне фундаменті. Зазвичай для монтажу забору бетонують стовпи або закладають фундамент стрічкового типу.

Монтажні роботи

Види робіт залежать від моделі огорожі і матеріалів його виготовлення. Так, вони можуть включати укладання цегли, зварювання металевих елементів, установку профільованого листа та інше.

Середній термін служби парканів

Термін служби паркану залежить від обраної моделі, виду і якості матеріалів, дотримання технології монтажу.

Замовити будівництво паркану в Vip Design

Щоб в найкоротші терміни встановити якісний і надійний паркан в Києві, доручіть роботу фахівцям нашої компанії. Зв’язавшись з нами по телефону, ви можете замовити монтаж та виготовлення огорожі будь-якого типу, а заглянувши на сторінки інтернет-магазину – придбати необхідні будівельні матеріали. Ми зводимо паркани різних розмірів, видів і рівнів складності, прості і комбіновані, бюджетні і дорогі, стандартні і повністю ексклюзивні.

Основні етапи нашої роботи

 1. 1
  АВТОРСЬКИЙ НАГЛЯД
  Наші кваліфіковані фахівці, автори проекту здійснюють контроль за реалізацією всіх етапів, які передбачає дизайн проект
 2. 2
  Готуємо і надаємо альбом проекту
  Готовий проект замовник отримує в термін, зазначений в договорі. Він складається з 3Д візуалізації приміщень і з робочої документації.
 3. 3
  Надаємо робочу документацію
  Коли замовник затвердив дизайн інтер’єру, наші фахівці починають роботу над оформленням робочої документації на конкретний проект
 4. 4
  ВІЗУАЛІЗАЦІЯ
  Створення детальної 3Д візуалізації інтер’єру приміщення, узгодження проекту з замовником, внесення корективів
 5. 5
  Вибір матеріалів, предметів меблів, освітлювальних приладів
  Співробітники переглядають каталоги, відвідують салони меблів, шукають найбільш підходящі елементи для оформлення інтер’єру
 6. 6
  Вибір стилістичного рішення
  Визначення стилю, кольору
 7. 7
  Розробка планувальних рішень
  Ми пропонуємо кілька варіантів планувальних рішень, а замовник вибирає ту, яка найбільше підходить
 8. 8
  Складання технічного плану
  Замір приміщення, збір даних про об’єкт, консультація з замовником

Дізнатися вартість дизайн-проекту