Калькулятор

Розрахунку замовлення
Площа приміщення по підлозі:
м2
  • Розробка плану розміщення меблів
    5 $
  • Підбір стильового рішення
    5 $
  • Підбір матеріалів
    10 $
  • Візуалізація
    5 $
  • Креслярська документація
    5 $
  • Розробка ексклюзивних меблів
    шт.
    +
    30$
  • Інтер'єр в класичному стилі
    10 $
  • Авторський супровід
    5 $
Сума замовлення:
0
$

Утеплення будинків і котеджів

Дізнатися вартість робіт Оформити заявку

Питання утеплення приватного будинку ніколи не втрачає своєї актуальності. Утеплюють не тільки підвищують комфорт і якість життя, але і дозволяють значно заощадити на опаленні. Щоб створити найкращу теплоізоляцію, необхідно утеплювати весь будинок цілком: стіни, фундаменти, підлоги, стелі, мансарду.

Утеплення фасаду в Києві: ціни, матеріали

На відміну від мешканців квартир, обладнаних центральним опаленням, власники приватних будинків можуть контролювати витрати на опалення, самостійно регулюючи витрати палива – газу або електрики. У випадках, коли теплоізоляція врахована на етапі будівництва, господарі котеджів отримують значні переваги, що дозволяють економити енергію і ресурси.

Однак більшість приватних будівель не відповідають нормам теплопровідності або вже порядком зносилися. Тому в холодну пору домовласники нерідко опалюють не будинок, а вулицю і випускають масу грошей в трубу. Комплексні послуги, що включають утеплення фасаду в Києві, допоможуть вирішити проблему і забезпечать якісну теплоізоляцію вашого будинку на найближчі двадцять-тридцять років.

Правильно утеплений фасад дає наступні переваги:

  • ви інвестуєте в власну нерухомість, а значить і в якість життя. Крім того, якщо ви вирішите продати житло, наявність теплоізоляції зіграє вам на руку і підніме нерухомість в ціні;
  • утеплення фасаду в Києві під ключ – це комплекс капітальних робіт, який забезпечує теплоізоляцію на двадцять-тридцять років, а то і довше. Підтримуючий ремонт варто проводити в міру необхідності;
  • в утепленому приміщенні набагато легше створити оптимальний мікроклімат. Вам більше не буде докучати вогкість і цвіль, протяги і конденсат;
  • після проведення заходів з утеплення житла, споживання енергії знижується майже в два рази. Відповідно збільшується економія. Зазвичай основний комплекс робіт з утеплення квартири складається з теплоізоляції зовнішніх стін і установки якісних склопакетів;
  • оформлення фасаду при утепленні може бути будь-яким і залежить тільки від побажань замовника. Зовнішні стіни можна пофарбувати, облицювати сайдингом, панелями, вагонкою, плиткою, штукатуркою і т.п.

Які матеріали використовуються при утепленні приватного будинку?

Плануючи утеплення будинку, необхідно вибрати якісні матеріали, які забезпечать тривалу експлуатацію. До найпопулярніших, ефективним і широко використовуваним утеплювачів відносять такі види матеріалів.

Утеплюємо будинок пінопластом

Пінопласт – один з найбільш затребуваних утеплювачів в Україні. Попит на нього ніколи не падає завдяки відмінним властивостям і помірної вартості. Так, кубічний метр пінопласту коштує близько тисячі гривень, що набагато дешевше в порівнянні з іншими матеріалами, що утеплюють.

Важлива перевага пінопласту в його доступності. Можна легко знайти виробників або постачальників в своєму регіоні, щоб не витрачатися на дороге транспортування. Однак до вибору виробників потрібно підходити з усією відповідальністю. Далеко не всі компанії дотримуються встановлені стандарти якості і норми безпеки.

Ступінь горючості, щільність матеріалу і інші параметри повинні відповідати нормам ГОСТу, щоб утеплення будинку з часом не обернулося проблемами.

Пінопласт – це недорогий і ефективний утеплювач, але у нього є і свої недоліки. Перш за все, матеріал не можна тримати під прямими сонячними променями, інакше через кілька місяців він почне руйнуватися. Використовуючи даний матеріал, необхідно подбати про його укритті і захисту. Правильне використання пінопласту і грамотні технології утеплення дозволять створити відмінну теплоізоляцію будинку на довгі роки.

Використовуємо екстрадований пінополістирол

Не менш популярний серед утеплюють екстрадований пінополістирол. Його виготовляють методом видавлювання зі звичайного пінопласту. Екстрадований матеріал володіє високою щільністю і не підтримує горіння.

Структура пінополістиролу являє собою безліч закритих осередків, завдяки чому матеріал не поглинає вологу. Термін придатності утеплення до сімдесяти років. Він створює відмінну теплоізоляцію, зберігаючи тепло в будинку навіть в суворі зимові морози. Вартість екстрадованого пінополістиролу в півтора рази вище, ніж пінопласту, і становить близько двох з половиною тисяч гривень за кубічний метр.

Недоліком матеріалу вважають чималу вартість, через що його частіше використовують тільки для утеплення пластикових вікон, зокрема для закладення укосів. Також до мінусів відносять високу щільність пінополістиролу, що значно зменшує його паропропускной здатність. Використовуючи екстрадований пінополістирол для утеплення будинку, необхідно подбати про якісну вентиляційній системі.

Використовуємо для утеплення скловату

Скловата або мінеральна вата – це рулонний утеплювач для фасаду, покрівель і внутрішньої частини будівель. Не так давно вона належала до найпопулярніших утеплює матеріалами, поки не з’явилися більш практичні варіанти. Скловата має чимало переваг: вона відрізняється бюджетної вартістю, зручністю транспортування, простим і швидким монтажем. Зазвичай її застосовують для утеплення скатних дахів і теплоізоляції вентильованих фасадних стін.

Якщо будівельно-монтажні роботи на етапі утеплення будинку не враховували низьку щільність мінеральної вати, а також її високу вологопоглинання і паропроникність, можуть знадобитися додаткові заходи для виправлення недоліків. Для цього застосовуються супердифузійні мембрани і повітряні прошарки, що дозволяють виводити зайву рідину – конденсат вологи. У порівнянні з пінопластом і екстрадованим пінополістиролом скловата менш довговічна і забезпечують теплоізоляцію будівлі приблизно на п’ятнадцять років.

Основний недолік мінеральної вати – це її нездатність виводити надлишки вологи, які накопичуються в термоізоляційної прошарку в перехідні періоди між теплим і холодним сезоном. Справа в тому, що разом з вологою назовні йде тепло, яке важливо зберігати всередині приміщення. Скловата втрачає форму і з’являються щілини, так звані «містки холоду», які знижують терміни використання утеплювача.

Утеплюємо фасад кам’яної ватою

Кам’яна вата (базальтова) – це плитний матеріал, який часто застосовується для теплоізоляції. Недорогий утеплювач з відмінними властивостями користується незмінно високим попитом. Однак при недотриманні монтажних технологій кам’яна вата може позбутися своїх теплоізоляційних характеристик. Потрібно враховувати, що базальт – гігросокопічний матеріал, який погано виводить вологу.

Значуща перевага кам’яної вати в тому, що вона не підтримує горіння. Її раціонально використовувати для утеплення дверних і віконних систем, щоб загоряння не поширювалося на вікна та двері.

До мінусів кам’яної вати відносять недостатню екологічність. В Україні для її виготовлення використовують фенолформальдегідні смоли. Формальдегід токсичний і гнітюче впливає на нервову систему людини. Через рік або два він остаточно випаровується, але до цього часу може негативно впливати на здоров’я мешканців.

Застосовуємо для утеплення пінополіуретан

Пінополіуретан відрізняється кращими якостями теплоізоляції і відноситься до найбільш затребуваним сучасним утеплителям. Використовуючи даний утеплювач, можна не турбуватися про встановлення додаткової пароізоляції і гідроізоляції. При правильному використанні пінополіуретан може служити десятиліттями, але прямі сонячні промені його руйнують.

Даний матеріал можна наносити на різні поверхні, але для цього потрібне спеціальне обладнання. Якщо плануєте утеплятися за допомогою пінополіуретану, доручіть монтажні роботи професіоналам з необхідними навичками, знаннями, інструментами.

Теплоізоляція за допомогою пінополіуретану має на увазі розпорошення спеціальної суміші, що складається з двох компонентів. Коли компоненти змішуються, піниться, що триває кілька десятків секунд. Для утеплення різних ділянок будівлі даний матеріал використовують у вигляді монтажної піни, напилюються покриттів, заливки порожнин в конструкціях.

Пінополіуретан в рідкої консистенції часто використовують для утеплення на виробничих підприємствах, оскільки він забезпечує легкий доступ до будь-яких поверхонь і ділянками. Крім того, з даного матеріалу виробляють плити різних розмірів.

Вагомих недоліків у пінополіуретану немає. Однак, це досить дорогий матеріал, який нечасто використовується в приватних забудовах, будучи по кишені не кожному споживачеві.

Використовуємо фасадні термопанелі

Для жителів багатоквартирних будинків питання утеплення житла теж вельми актуальне. Можна значно зменшити витрати енергії, якщо утеплити стіни зовні, тим більше, що існує цілком бюджетний спосіб такої теплоізоляції. Йдеться про фасадні термопанелях – сучасному матеріалі, який простий в монтажі, стійкий до температурних перепадів, дозволяє не тільки утеплити будинок, але і облицювати його. Виготовляючи термопанелі на замовлення, виробники розраховують товщину теплоізоляційного шару згідно необхідності.

Доставлені на об’єкт термопанелі можна відразу використовувати за призначенням – утеплювати і заодно обробляти фасад. Це легкий матеріал, який зручно піднімати, різати і укладати. За рахунок замкових з’єднань термопанелі швидко, легко і надійно стикуються. Що важливо, даний спосіб утепляющей обробки не вимагає посиленого фундаменту і не потребує щорічної реставрації. А оскільки мокрий спосіб монтажу термопанелей не застосовується, утеплення можна проводити в будь-який час року.

Особливості зовнішнього утеплення стін

Утеплюючи каркасний будинок, необхідно використовувати суху деревину і забезпечити хорошу пароізоляцію, щоб водяна пара не проникало в стіни.

Теплоізоляція цегляної будівлі багато в чому залежить від різновиду цегли – керамічного, пічного, силікатної і т.п. Крім того, на вибір утеплювача впливає спосіб наповнення цегли (повнотіла або порожнистий) і технологія кладки – суцільна або колодязна.

Утеплюючи газобетонне будівлю, слід почекати, поки газобетон добре просохне. Зазвичай період просушування займає п’ять-шість місяців.

Будинки з монолітного бетону можна утеплювати через місяць після побудови – матеріалу потрібен час, щоб набрати необхідної міцності.

Найдовше потрібно чекати слушного часу для утеплення будинків з дерев’яного бруса. Теплоізоляцію можна проводити лише після усадки, яка відбувається протягом року.

Етапи робіт по утепленню фасадів

Утеплення фасаду в Києві включає кілька послідовних етапів:

Підготовчі роботи

Підготовчі роботи в свою чергу складаються з планування і безпосередньої підготовки стін. Планування – це вибір утеплювача і технології, розрахунок товщини шару, що утеплює, придбання потрібних матеріалів. Підготовка стін полягає в знятті лад обробки, очищення поверхонь від забруднень і грунтовці, якщо це необхідно.

Установка утеплювача

Після підготовки стін можна переходити до установки теплоізоляції. Найчастіше для утеплення використовують пінополістирол – звичайний або екстрадований або мінеральну вату. Технологія монтажу може бути каркасної або клейовий. У першому випадку обладнають каркас і вставляють в нього листи утеплювача. У другому випадку, що утеплює, приклеюють до поверхонь, щільно зістиковуючи листи.

Зміцнення утеплювача і захист

Якщо утеплення проводять за допомогою системи мокрого фасаду, для зміцнення монтують спеціальну армуючої сітки. Якщо використовують систему навісного фасаду – встановлюють паропроницаемую мембрану.

Армована сітка зміцнює мокрий фасад, щоб утеплювач не обвалився під вагою оздоблювальних матеріалів. Вона захищає теплоізоляцію від негативного впливу лугу, яка присутня в штукатурці і є згубною для деяких матеріалів. За допомогою паропроницаемой мембрани забезпечується захист стіни від вологи, щоб вона виходила назовні, але не проникала всередину.

Крім того, на даній стадії монтажу обладнується вентиляційний зазор – встановлюється профіль з металу або дерев’яні рейки для подальшого кріплення оздоблювальних матеріалів.

Облицювання фасаду

Завершальний етап утеплювальних робіт полягає в зовнішній обробці стін. Фасад оформляють за допомогою декоративних облицювальних матеріалів: різного виду штукатурок, фарбування, укладання плитки, обшивки сайдингом, дерев’яною вагонкою, скляними панелями і т.п.

Скоротити число етапів утеплення і значно прискорити процес дозволяє використання термопанелей. Оскільки вони забезпечують не тільки утеплення, але і обробку, монтаж проходить набагато швидше і легше. По суті, установка теплоізоляції за допомогою термопанелей проходить в два етапи замість чотирьох.

Середній термін служби утеплення фасадів

Замовляючи утеплення фасаду в Києві, можна розраховувати на високу якість робіт і довговічність отриманого результату. Терміни експлуатації будь-якого утеплювача, перш за все, залежать від правильного монтажу та дотримання будівельної технології.

Зрозуміло, на довговічність матеріалу впливає якість його виробництва, але навіть найміцніший пінополістирол руйнує вода і прямі сонячні промені, а сама міцна арматура обсипається від регулярного потрапляння вологи. Споживачі і фахівці висловлюють різні думки про терміни експлуатації утеплювачів. В середньому, теплоізоляція пінопластом служить близько двадцяти років, екстрадованим пінополістиролом – до сімдесяти років, скловатою – до п’ятнадцяти років.

Вартість робіт на утеплення фасаду під ключ в Києві

За вартістю утеплення фасаду в Києві може варіюватися в залежності від обраного матеріалу. Самі бюджетні варіанти утеплювача – це пінопласт і мінеральна вата. Крім того, ціна теплоізоляції залежить від наступних факторів:

  • габарити споруди – площа поверхні, на яку встановлюють теплоізоляцію;
  • товщина теплоізоляційного шару та інші параметри утеплювача;
  • вид оздоблювального матеріалу (штукатурка, вагонка, сайдинг, фарба і т.п.)

Щоб отримати якісну теплоізоляцію і комфортний мікроклімат всередині будинку, потрібно правильно розрахувати товщину утеплювача. При цьому слід врахувати кліматичні особливості регіону, призначення будівлі (сезонна дача або будинок для постійного проживання), матеріали виготовлення стін. Так, найкращу теплоізоляцію забезпечує цегла і керамзитобетонні блоки, а за ним слід деревина і газобетон.

Замовити утеплення фасадів з доступною ціною в Vip Design

Установка якісно теплоізоляції допоможе вам значно скоротити витрати на обігрів. Якщо монтаж утеплювача проведено грамотно і з дотриманням усіх технологій, це забезпечить оптимальний мікроклімат усередині приміщення: ви забудете, що таке грибок, цвіль і вогкість, холод і протяги. Наша компанія надає професійні послуги комплексного утеплення будинків. Саме комплексна теплоізоляція забезпечує найкращий результат і високу економію. Перш за все, ми піклуємося про якісне виконання робіт, знаючи, що задоволені замовники стають нашими постійними клієнтами.

Величезний досвід і маса завершених проектів дозволили нам досягти великого прогресу в сфері будівництва. Ми продовжуємо рости, розвиватися і вдосконалюватися, пропонуючи клієнтам широкий перелік послуг і відмінну якість виконання. Наша компанія завоювала довіру багатьох замовників і рада тому, що клієнти радять наші послуги своїм друзям і знайомим. Якщо вам потрібно утеплити фасад будинку, звертайтеся до нас, приєднуйте до числа наших задоволених замовників.

Основні етапи нашої роботи

  1. 1
    АВТОРСЬКИЙ НАГЛЯД
    Наші кваліфіковані фахівці, автори проекту здійснюють контроль за реалізацією всіх етапів, які передбачає дизайн проект
  2. 2
    Готуємо і надаємо альбом проекту
    Готовий проект замовник отримує в термін, зазначений в договорі. Він складається з 3Д візуалізації приміщень і з робочої документації.
  3. 3
    Надаємо робочу документацію
    Коли замовник затвердив дизайн інтер’єру, наші фахівці починають роботу над оформленням робочої документації на конкретний проект
  4. 4
    ВІЗУАЛІЗАЦІЯ
    Створення детальної 3Д візуалізації інтер’єру приміщення, узгодження проекту з замовником, внесення корективів
  5. 5
    Вибір матеріалів, предметів меблів, освітлювальних приладів
    Співробітники переглядають каталоги, відвідують салони меблів, шукають найбільш підходящі елементи для оформлення інтер’єру
  6. 6
    Вибір стилістичного рішення
    Визначення стилю, кольору
  7. 7
    Розробка планувальних рішень
    Ми пропонуємо кілька варіантів планувальних рішень, а замовник вибирає ту, яка найбільше підходить
  8. 8
    Складання технічного плану
    Замір приміщення, збір даних про об’єкт, консультація з замовником

Дізнатися вартість дизайн-проекту