Калькулятор

Розрахунку замовлення
Площа приміщення по підлозі:
м2
 • Розробка плану розміщення меблів
  5 $
 • Підбір стильового рішення
  5 $
 • Підбір матеріалів
  10 $
 • Візуалізація
  5 $
 • Креслярська документація
  5 $
 • Розробка ексклюзивних меблів
  шт.
  +
  30$
 • Інтер'єр в класичному стилі
  10 $
 • Авторський супровід
  5 $
Сума замовлення:
0
$

Системи вентиляції та кондиціонування

Дізнатися вартість робіт Оформити заявку

Для того щоб сучасне житло було затишним і комфортним, його необхідно наповнювати атрибутами, які сприяють підвищенню його привабливості. У сучасному світі особливою популярністю користуються системи вентиляції і кондиціонування, які сприяють поліпшенню метеорологічної ситуації на різних об’єктах. Метою даних систем є очищення повітря від забруднень повітряного середовища, а також повноцінна робота різних видів техніки.

Монтаж вентиляції та кондиціонування

Завдання установки і монтажу систем вентиляції та кондиціонування рекомендовано довіряти лише професіоналам, які володіють відповідними ліцензіями, що дозволяють їм виконувати дані роботи. Для того щоб монтаж вентиляції і монтаж кондиціонування був проведений максимально якісно, необхідно, щоб процесом проектування і монтажу займалися досвідчені фахівці.

Доцільніше буде виконати установку припливної вентиляції або іншого обладнання, що сприяє забезпеченню обміну повітря і формуванню оптимального мікроклімату для життя на будівельному етапі. Це дозволить встановити системи за мінімальною вартістю.

Які завдання стоять перед системами вентиляції і кондиціонування повітря?

В першу чергу цей процес має на увазі під собою повну заміну повітрообміну в приміщенні, що сприяє комфортному проживанню для людей. Для створення комфортних умов необхідно вірне створення точних розрахунків, використання правильних технічних рішень, якісного і красивого монтажу. При управлінні температури повітря автоматичним методом досягаються комфортні умови при використанні вентиляційних установок. На сьогоднішній день кондиціонування – це невід’ємні системи приміщення, де проживають і перебувають люди протягом тривалого часу (квартири, офісні будівлі, торгові центри, готелі і т.д.). Необхідність установки систем кондиціонування виникає і для об’єктів технічного типу, наприклад, серверних кімнат та центрів обробки даних.

Види вентиляцій

Природний

Для створення природної вентиляції використовується природний метод, під яким не мається на увазі використання установок вентиляційного призначення. Повітрообіг досягається за рахунок вітрового потоку і різниці температурного діапазону з всередині і зовні приміщення, а також завдяки коливанню показників атмосферного тиску. Для даного різновиду систем характерна порівняно недорога ціна і легкий монтаж. Дані види систем в повній мірі залежать від погодних факторів і не володіють здатністю справлятися з усіма завданнями.

Механічний

Цей різновид вентиляційної системи має на увазі під собою примусовий вид заміни повітря на свіжі потоки. Для механічної вентиляції характерно використання спеціального обладнання, що сприяє відведенню і підводу потоків повітря в приміщення в потрібній кількості, незалежно від погоди на вулиці. Повітрю в таких системах властиво проходити процеси обробки.

Приточні

Припливні системи сприяють подачі чистих потоків повітря в вентильовані види приміщень, які змінюють забруднені. Якщо присутня необхідність, повітрообмін може піддаватися спеціальній обробці.

Витяжні

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Призначенням даного виду системи є видалення з приміщення забрудненого повітря. Загальна маса приміщень передбачає наявність одночасно витяжних і припливних видів вентиляції. Системи повинні володіти необхідною і збалансованої продуктивністю, що дозволить повітрю з суміжних кімнат надходити в основне приміщення, і навпаки.

Місцевий вид вентиляції

Дана система має на увазі під собою надходження повітряного потоку в певному напрямку (місцевий і припливне вид систем) і видалення забрудненого повітря з кімнати (витяжка).

Зосередженим повітряним потокам, що володіє високою швидкістю, властиво ставитися до місцевих видів припливної вентиляції. Вони відповідають за подачу свіжого повітрообміну для постійних робочих зон і знижують температуру повітря на цій ділянці.

Коли вредностям у вигляді пилу, що скупчився, газу і диму характерно локалізоване виділення, наприклад, такі забруднення можуть надходити від кухонних плит і виробничих верстатів, використовується місцевий вид витяжної вентиляційної системи. Вона сприяє уловлювання і відведення шкідливих з подальшим запобіганням їх поширення по всій території.

Загально обмінний тип

Призначенням даної установки є вентиляція у всьому приміщенні або в його певних місцях. Для загальнообмінної витяжної системи вентиляції характерно рівномірне видалення повітря з усього приміщення, а завдяки загальнообмінної припливної системі здійснюється подача повітряного потоку і розподіл його по всій території.

Етапи монтажу вентиляції під ключ

Монтаж вентиляції має на увазі під собою наступні етапи:

 • проводяться підготовчі роботи перед установкою;
 • встановлюється вентиляційне обладнання;
 • виконуються роботи пусконалагоджувального типу для вже встановленої вентиляційної системи.

Підготовчі роботи перед монтажем вентиляційних систем

В першу чергу тим, хто заміряє створюється список всіх нюансів для вентиляційної системи на підставі проекту, особливостей приміщення, правил і технології монтажу. Далі керівник складає план проведення майбутніх робіт. Початковим етапом монтажу є підготовка отвору в області стін і перекриттів. Наступним етапом є монтаж магістральних повітропроводів, що регулюють елементів, прокладка трубопроводів для окремих кімнат.

Монтаж вентиляційної техніки

На наступному етапі встановлюють вентиляційне обладнання, зобов’язують його по повітрю, встановлюють електричні та автоматичні системи. В обов’язковому порядку здійснюється, як буде розташовуватися і розміщуватися устаткування, враховуючи можливий доступ для виконання ремонтних робіт і обслуговування техніки. Всі етапи робіт повинні здійснюватися на підставі проектних документів і діючих Сніпов і ТУ.

Закінчивши з монтажем повітроводів, виконують їх укриття за допомогою теплоізоляції. Також повітроводи покриваються вогнезахисними складами, які відображаються в проекті і відповідають всім встановленим правилам безпеки. Закладаються отвори по колу повітропроводів, які присутні в стінах і перекриттях.

Пусконалагоджувальні види робіт

На даному етапі намагаються запустити систему, перевіряють правильність функціонування всієї техніки. Налаштовуються автоматичні системи, виконується попередня налагодження воздухорасхода при використанні інструментів регулювання.

Коли ремонтно-будівельні роботи виконані, приступають до установки кінцевих воздухораздающіх і повітрозабірних пристроїв. Проводять остаточне настроювання витрати повітря. Після того як всі регулювання виконані, проводять випробування індивідуального і комплексного характеру. Позитивно завершивши випробування, вентиляційна система здається в експлуатацію замовнику.

Етапи монтажу систем кондиціонування

Виконуючи проектування, важливо приділити особливу увагу визначенню точок кріплення, як основного, так і допоміжного призначення. Існує ряд обмежень, відповідно до якого не рекомендована установка пристроїв над тепловими джерелами. Проектна документація повинна повною мірою відповідати всім чинним і технічним стандартам.

Підготовчий етап має на увазі під собою розмітку місць, де планується майбутня установка. Залишивши запас в 2-3 см, створюють отвори, для того щоб комфортно встановити систему.

Вентиляційні пристрої

Передню частину вентилятора встановлюють в трубопровід з подальшим розміщенням конструкції в отвір. Для заповнення порожнього простору в стіні використовується піна.

Установка електрики

На поверхні стін створюються борозни, куди поміщається і кріпиться кабель при використанні скоб.

Оздоблювальні види робіт

Проводиться установка захисного короба на вимикач приладу. При використанні герметика обробляються всі стикові зони у вентиляційній установці. Наступним кроком є оштукатурювання і шпаклівка борозен з проводкою, а також зон, прилеглих до стіни.

Сервісне обслуговування систем кондиціонування

Практично всі системи потребують сучасного сервісному обслуговуванні, яке визначає їх ефективне функціонування та експлуатаційний термін.

Вартість монтажу вентиляції і повітроводів під ключ в Києві

Ціна на монтажні роботи під ключ визначається в залежності від особливостей об’єктів, а також обладнання, що використовується. Метою нашої компанії є індивідуальний підхід до кожного проекту, що дає можливість отримати максимально вигідний результат по відношенню ціни-якості.

Замовити послугу з монтажу вентиляції під ключ в VIP Design

Фахівці нашої компанії з багаторічним досвідом роботи готові виконати монтаж кондиціонування в Києві на об’єктах будь-якої складності. Завдяки певним знанням, навичкам та вмінню використовувати сучасні види обладнання, результатом стане якісний монтаж вентиляції. Якісна і професійна установка систем вентиляції і кондиціонування є гарантом бездоганної роботи кліматичної техніки.

Основні етапи нашої роботи

 1. 1
  АВТОРСЬКИЙ НАГЛЯД
  Наші кваліфіковані фахівці, автори проекту здійснюють контроль за реалізацією всіх етапів, які передбачає дизайн проект
 2. 2
  Готуємо і надаємо альбом проекту
  Готовий проект замовник отримує в термін, зазначений в договорі. Він складається з 3Д візуалізації приміщень і з робочої документації.
 3. 3
  Надаємо робочу документацію
  Коли замовник затвердив дизайн інтер’єру, наші фахівці починають роботу над оформленням робочої документації на конкретний проект
 4. 4
  ВІЗУАЛІЗАЦІЯ
  Створення детальної 3Д візуалізації інтер’єру приміщення, узгодження проекту з замовником, внесення корективів
 5. 5
  Вибір матеріалів, предметів меблів, освітлювальних приладів
  Співробітники переглядають каталоги, відвідують салони меблів, шукають найбільш підходящі елементи для оформлення інтер’єру
 6. 6
  Вибір стилістичного рішення
  Визначення стилю, кольору
 7. 7
  Розробка планувальних рішень
  Ми пропонуємо кілька варіантів планувальних рішень, а замовник вибирає ту, яка найбільше підходить
 8. 8
  Складання технічного плану
  Замір приміщення, збір даних про об’єкт, консультація з замовником

Дізнатися вартість дизайн-проекту