Калькулятор

Розрахунку замовлення
Площа приміщення по підлозі:
м2
 • Розробка плану розміщення меблів
  5 $
 • Підбір стильового рішення
  5 $
 • Підбір матеріалів
  10 $
 • Візуалізація
  5 $
 • Креслярська документація
  5 $
 • Розробка ексклюзивних меблів
  шт.
  +
  30$
 • Інтер'єр в класичному стилі
  10 $
 • Авторський супровід
  5 $
Сума замовлення:
0
$

Системи опалення

Дізнатися вартість робіт Оформити заявку

Система опалення грає важливу роль в облаштуванні будинку, квартири, офісного приміщення, адміністративної будівлі. Від її ефективності та безперебійної роботи залежить здоров’я, самопочуття і працездатність людей. Монтаж опалення вимагає грамотного і відповідального підходу. Найкраще довірити ці роботи професіоналам, які мають спеціальної кваліфікації, знаннями, досвідом і необхідним обладнанням.

Вибір системи опалення

Якщо порівнювати варіанти опалення за вартістю установки, найбюджетнішій виявиться ціна електричної системи. Якщо ви збираєтеся опалюватися котлом, варто враховувати і ціну палива для нього. Так, монтаж газового котла відрізняється доступною вартістю, але для його установки необхідно мати газопровід, прокладений до дому, а також оформити дозвільні документи на підключення.

Вибираючи опалювальну систему, необхідно проаналізувати доступність і ціни різних видів палива в вашому регіоні. Якщо часто перебої енергопостачання, буде нераціонально використовувати електричне опалення. А якщо за вартістю вам вигідніше купувати тверде паливо, не кращим рішенням буде монтаж газового котла. Однак не забувайте той факт, що запаси палива потрібно десь зберігати, бажано в окремо обладнаному приміщенні.

Як правильно змінювати батареї?

Виділяють три основні системи опалення:

 • Воздушные – в основе лежит приточно-вытяжное устройство с рекуперацией. Обычно используется в габаритных зданиях, поскольку конструкция отопительной системы имеет внушительные размеры, создает шум и вибрацию. Ее устанавливают в отдельно оборудованных помещениях.
 • Электрического типа – создают тепловые потоки с помощью электрической энергии. Благодаря свойствам специальных нагревательных элементов, такие системы весьма эффективны и могут обогреть помещение за короткое время. Используя их, нужно позаботиться о бесперебойном питании – установить дополнительный источник, который поддержит работу системы при отключении электричества и перепадах на линии электропередач. Это весьма удобный вариант отопительной установки, но его главный минус − высокие цены на электроэнергию.
 • Системы водяного типа или с другими жидкими теплоносителями. Такое отопление устанавливают в коттеджных городках, на производственных объектах, в приватних будинках и административных зданиях. Вода нагревается в генераторе и под собственным давлением либо под воздействием циркуляционных насосов движется по замкнутому теплопроводу. В процессе движения жидкость охлаждается и передает тепло помещению, а затем возвращается в генератор. Цикл повторяется, пока система водяного отопления включена и исправно работает.

Щоб вибрати систему опалення потрібної потужності, необхідно розрахувати тепловтрати і проаналізувати стан комунікацій. Кваліфіковані фахівці нашої компанії забезпечать вам якісний монтаж опалення та проведуть налагодження обладнання в найкоротші терміни.

Які бувають матеріали і види батарей?

Існують різні види труб, які відрізняються і специфікою монтажу.

Труби з поліпропілену

Одна з найбільш затребуваних різновидів труб – економічна і довговічна. Завдяки гладкій внутрішній поверхні їм притаманні зовсім незначні втрати питомої енергії. При установці ділянки труби припаюють до елементів сполучення. Коли стики остигають, змонтовані вузли знаходять такі ж характеристики, як і вихідні ділянки труб.

Труби із зшитого поліетилену

Цей різновид труб відрізняється міцністю, еластичністю, стійкістю до високих температур. Труби з шитого поліетилену монтують холодним методом, використовуючи спеціальні фітинги з насічками, виготовлені з латуні. Фітинги вставляються за допомогою спеціальних інструментів для опресовування: на потрібну ділянку надягають кріпильний кільце, розширюють трубу прес-кліщами і вставляють фітінг, витримують десять секунд і обжимають.

Труби з металопластику

Труби даного типу відрізняються багатошаровою структурою, завдяки чому їх можна застосовувати в системах з високим тиском і температурою. Так, їх використовують для установки радіаторів опалення, газових котлів, систем «теплої підлоги». Металопластикові труби володіють оптимальним балансом жорсткості й еластичності.

Монтують їх холодним способом без зварювання або паяння. Для з’єднання металопластикових труб використовують спеціальні фітинги та додаткові елементи: кріпильні кільця, обпресувальні гільзи і кліщі, вкладиші з гуми і т.п. Завдяки міцному з’єднанню при необхідності змонтовані труби можна загинати (на невеликий кут) в потрібному напрямку.

Мідні труби

Система опалення з мідних труб – досить дороге задоволення, але за якістю вона не знає собі рівних. Не дарма розводки кондиціонерів завжди роблять з міді, іноді витрачаючи більше мідної труби, ніж треба було б для монтажу опалення. Труби, виготовлені з міді, служать до ста років, володіючи прекрасними антикорозійними властивостями. Вони відрізняються високою теплопровідністю і пластичністю, стійкі до високих температур і замерзання.

Монтувати мідні трубопроводи можна холодним або гарячим способом – з’єднувати за допомогою пресування цанговими фітингами і прес-муфтами, виконувати зварювання або капілярну пайку. В останньому випадку потрібні спеціальні інструменти і пальник.

Що вигідніше газ або електрику для систем опалення?

Якщо прораховувати витрати на опалення за місяць, безумовно, вигідніше обігрівати приміщення газовим котлом, ніж електричним обладнанням (приблизно в шість-сім разів). Однак це різниця істотно зменшується, якщо враховувати витрати на придбання та установку обладнання, а також на сервісні послуги.

Сучасні технології в опаленні приміщень

Сучасні опалювальні системи як і раніше грунтуються на принципі нагріву від повітря або води. Однак інноваційні рішення часто стосуються теплосилового обладнання: підвищення корисної дії газових котлів або впровадження альтернативних варіантів.

До сучасних високих технологій в даній сфері відносять:

 • теплові насоси, що працюють за принципом спліт-системи;
 • сонячні колектори, що нагрівають воду від сонця (використовуються в якості додаткового опалення);
 • інфрачервона полімерна плівка, яка накладається на підлогу, стіни і стеля, і обігріває приміщення за допомогою електрики.

За останнє десятиліття значно вдосконалилися теплові системи заміських будинків і нових багатоквартирних будівель (автоматизація опалення, групи безпеки, дистанційний обігрів).

Особливості монтажу опалення в квартирі і приватному будинку

Щоб встановити в квартирі або котеджі якісну систему опалення, знадобляться знання і навички, володіння технологією монтажу і спеціальні інструменти.

Зазвичай для квартир в старих будинках оптимальним варіантом вважається електричний обігрів – установка «теплої підлоги» або вдосконалення централізованої системи – монтаж сучасних радіаторів і керуючих пристроїв. Індивідуальне опалення приватного будинку має на увазі установку різних видів котлів або системи водяного теплої підлоги, окремою котельні, геліосистеми.

Етапи установки систем опалення

Монтаж опалення здійснюється в певній послідовності поетапно.

Проектування опалення

Перед установкою системи опалення необхідно провести теплові розрахунки і скласти відповідний проект. Для цього потрібні професійні знання, тому краще довірити проектувальні роботи фахівця. На завершення етапу замовник отримує на руки проект опалення з докладним переліком матеріалів і обладнання, а також кошторисні розрахунки.

Монтаж опалення

Даний етап включає монтаж трубопроводу і радіаторів.

Монтаж трубопроводу

Установка трубопроводу має на увазі монтаж колекторів розподілу, армуючих елементів, стояків, ізольованих магістралей. Всі роботи проводяться згідно з існуючими ГОСТами.

Монтаж радіаторів

Man installing radiator valve close up

У нашій країні саме радіатори вважаються основним опалювальним устаткуванням в житлових, комерційних і виробничих будівлях. Тепло, яке виробляється в опалювальних котлах, проходить через труби і колектори розподілу, після чого надходить в радіатори і обігріває приміщення.

Установка обладнання котельні

Устаткування котельні встановлюють по завершенню робіт з радіаторами, опалювальними трубопроводами та водопроводами. Справа в тому, що дані комунікації необхідно пов’язати в котельні, що можливо зробити тільки після закінчення основних монтажних робіт. Облаштування котельні включає два етапи:

 • установку котла;
 • монтаж всіх інших елементів.

За своїм значенням котел займає почесне місце в центрі всієї опалювальної системи. Існують різні види котлів і різні варіанти їх підключення. Щоб котел прослужив довго, безперебійно і безпечно, необхідна його професійна установка з дотриманням всіх правил і технологій. До того ж професійний монтаж дозволить зберегти гарантії від компанії-виробника.

Помилки, допущені при установці котла, можуть привести до його неефективну роботу, нераціонального витрачання палива, частим неполадок і інших неприємностей. Правильного монтажу вимагають і інші елементи опалювальної системи: водонагрівні пристрої, розподільні колектори, фільтри, змішувачі, насоси, мембранні баки, арматура різного виду і призначення.

Пуско-налагоджувальні роботи

Завершальним етапом монтажу є запуск і налагодження опалювальної системи. По ходу тестування і налаштування опалення перевіряється його ефективність і працездатність, проводиться налагодження устаткування і циркуляції. Теплові випробування опалювальних систем складаються з опресування, прогріву, тестового прогону та регулювання.

Вартість системи опалення під ключ в Києві

За різних обставин монтаж опалення може коштувати по-різному. На вартість впливають багато чинників: вибір конкретної опалювальної системи, матеріалів і устаткування, існуючі умови в будинку і т.п. Щоб оцінити стан об’єкта та обсяг необхідних робіт, наш фахівець виїжджає прямо на місце. Перебуваючи на об’єкті, він проводить необхідні виміри, визначає оптимальні способи розміщення обладнання, трубопроводів, систем вентиляції та іншого.

Замовити установку систем опалення в Vip Design

Щоб встановити вдома або в офісі якісну, надійну, безпечну і довговічну систему опалення, звертайтеся до професіоналів нашої компанії. Ми надаємо наступні послуги:

 • комплексний монтаж опалювальної системи для будинку, квартири, адміністративного або комерційної будівлі;
 • монтаж водопроводу, каналізації та інших комунікацій;
 • встановлення котлів та іншого обладнання котельні;
 • монтаж очисних фільтрів для води та ін.

У штаті нашої компанії є висококваліфіковані майстри-сантехніки, які виконають роботи будь-якого рівня складності якісно і відповідально, щоб виконувати всі покладені терміни.

Основні етапи нашої роботи

 1. 1
  АВТОРСЬКИЙ НАГЛЯД
  Наші кваліфіковані фахівці, автори проекту здійснюють контроль за реалізацією всіх етапів, які передбачає дизайн проект
 2. 2
  Готуємо і надаємо альбом проекту
  Готовий проект замовник отримує в термін, зазначений в договорі. Він складається з 3Д візуалізації приміщень і з робочої документації.
 3. 3
  Надаємо робочу документацію
  Коли замовник затвердив дизайн інтер’єру, наші фахівці починають роботу над оформленням робочої документації на конкретний проект
 4. 4
  ВІЗУАЛІЗАЦІЯ
  Створення детальної 3Д візуалізації інтер’єру приміщення, узгодження проекту з замовником, внесення корективів
 5. 5
  Вибір матеріалів, предметів меблів, освітлювальних приладів
  Співробітники переглядають каталоги, відвідують салони меблів, шукають найбільш підходящі елементи для оформлення інтер’єру
 6. 6
  Вибір стилістичного рішення
  Визначення стилю, кольору
 7. 7
  Розробка планувальних рішень
  Ми пропонуємо кілька варіантів планувальних рішень, а замовник вибирає ту, яка найбільше підходить
 8. 8
  Складання технічного плану
  Замір приміщення, збір даних про об’єкт, консультація з замовником

Дізнатися вартість дизайн-проекту