Калькулятор

Розрахунку замовлення
Площа приміщення по підлозі:
м2
 • Розробка плану розміщення меблів
  5 $
 • Підбір стильового рішення
  5 $
 • Підбір матеріалів
  10 $
 • Візуалізація
  5 $
 • Креслярська документація
  5 $
 • Розробка ексклюзивних меблів
  шт.
  +
  30$
 • Інтер'єр в класичному стилі
  10 $
 • Авторський супровід
  5 $
Сума замовлення:
0
$

Системи газопостачання

Дізнатися вартість робіт Оформити заявку

Сьогодні безперебійне газопостачання стало неодмінною умовою зручності і повноцінного благоустрою багатьох домашніх господарств. Для власників приватних будинків особливо актуальними є питання доступу до енергоресурсів і раціонального їх використання, що дозволяє забезпечити всі необхідні умови для комфортного проживання сім’ї.

Багато домовласники вибирають газове опалення, оскільки воно доступно за ціною і не вимагає окремих приміщень для зберігання палива. Крім того, газовий Обігрів не буде повністю передбачає ніяких відходів, не створює кіптяви, сажі і диму. Він не доставляє особливого клопоту і не вимагає великих вкладень праці, але сприяє чистоті, затишку і порядку в будинку.

Монтаж газопроводу і установка обладнання

Монтаж внутрішнього газопроводу – це трудомісткий процес, що вимагає професійних знань і навичок. Він передбачає суворе дотримання технологій і правил безпеки, високу якість всіх робіт, наявність необхідних матеріалів та спеціального обладнання.

Монтажні роботи проводяться згідно з розробленими проектами за умови наявності всіх дозвільних документів та експертного висновку. Необхідність в установці газопроводу може виникнути при новому будівництві, капітальному ремонті або модернізації наявної газової мережі.

Підключення природного газу з дотриманням всіх норм

Зараз для подачі газу найчастіше використовують еластичні труби з поліетилену. Їх розміщують на метровій глибині під землею і підключають до газової мережі за допомогою трійника. Земляний шар забезпечує безпеку газопроводу, як і спеціальна плівка жовтого кольору (вона сигналізує про наявність труби, щоб запобігти пошкодженням газопроводу в процесі риття). У місцях перетину газопроводу з іншими мережами або конструкціями встановлюють спеціальні обсадні труби.

В процесі робіт монтується спеціальне обладнання: газовий лічильник, регулятор тиску, головний кран. Як правило, газовий лічильник встановлюють за межами будинку. Якщо прилад розміщують на вулиці, його обладнають ящиком для захисту від атмосферних впливів зі зручною для доступу дверцятами. Крім того, лічильник можна встановити в підвальному приміщенні з хорошою вентиляцією.

З метою безпеки прилад монтують на відстані не менше одного метра від плити або печі і не менше трьох метрів від будь-яких газових установок. Лічильник встановлюють на висоті півметра над грунтом, на висоті 30-180 см – над підлогою. Регулятор тиску газу дозволяє знизити відповідні показники до величини, необхідної для використання приладів в житло (нижче п’яти кілопаскалей).

Основний газовий кран – це межа з’єднання з постачальником газу і початок приймальні газової установки. Газовий кран дозволяє відключати подачу газу при необхідності. Вентиляційний газовий шафа виготовляють з матеріалів, які не схильні до горіння. Його встановлюють біля стіни будинку або на деякій відстані (але не далі десяти метрів). Якщо в будинку проживає одна сім’я, він може бути розташований на лінії огородження ділянки. Газовий шафа потрібно забезпечити зручним і швидким доступом, щоб в разі пошкодження можна було оперативно перекрити газ. І в той же час він повинен бути захищений від доступу сторонніх.

Монтаж газопроводу в квартирі

Монтаж газопроводу в багатоквартирних будинках має свої особливості. Перш за все, необхідно визначитися з відповідним обладнанням для газової системи. Встановлювати його можуть тільки фахівці. Монтаж починається з професійного проектування, враховуючи існуючі умови в квартирі, планування, розміщення інших комунікацій, потреби і побажання клієнта.

Установку газопроводу в квартирі проводять з урахуванням наступних правил:

 • газові труби не розміщують в житлових приміщеннях;
 • елементи газопроводу не можна декорувати або маскувати матеріалами, які не піддаються оперативному демонтажу – до газового обладнання необхідно забезпечити швидкий зручний доступ;
 • в квартирі з газовим опаленням не можна обійтися єдиної вентиляцією: в приміщеннях, де розташовані газові труби, необхідна індивідуальна вентиляція;
 • велике значення має протипожежна безпека в місцях установки газових приладів: необхідно вжити відповідних заходів, наприклад, обробити стіни негорючими матеріалами.

Який матеріал газових труб необхідно використовувати?

Перш за все, газові труби повинні відповідати вимогам пожежної безпеки, зокрема мати герметичні стики в місцях з’єднання. У минулому газопровід монтували тільки зі сталі, а його довговічність залежала від товщини труб і загального тиску газу в системі.

Зараз для установки газового опалення використовують не тільки сталеві труби, але і мідні, поліетиленові. Вибір того чи іншого матеріалу залежить від місця розміщення труб і області їх застосування. Наприклад, труби зі сталі використовують і для надземних, і для підземних установок. Їх з однаковим успіхом застосовують для внутрішньобудинкової системи опалення і для магістралей високого тиску. Труби з поліетилену укладають тільки під землею, з міді монтують в будинках і квартирах.

Етапи монтажу систем газопостачання

Монтаж внутрішнього газопроводу здійснюють послідовно в кілька етапів. Однак перш ніж приступити до робіт, необхідно оформити дозвільні документи на підключення газу, часто це досить тривалий процес.

Передпроектні роботи

Передпроектні роботи включають попередній аналіз умов і можливостей підключення планованого газопроводу до існуючих мереж. Газове підприємство, яке обслуговує відповідні мережі, видає спеціальні технічні умови, згідно з якими визначається точка підключення газу та інші характеристики системи.

Проектування

На даному етапі визначають магістраль для постачання газової системи, найчастіше – найближчу до будинку. Організації, що володіє магістраллю, направляють заявку на приєднання до газопроводу. Після того, як письмовий дозвіл з доданими ТУ отримано, переходять безпосередньо до проектування і монтажних робіт.

У проект включають специфікацію на необхідні матеріали та обладнання, а також кошторисні розрахунки. Організація-підрядник, яка займається монтажем, часто бере на себе вибір і комплектацію всього необхідного.

Монтажні роботи

Монтаж газопроводу може проводити тільки організація, що має ліцензію та дозвіл на відповідні види робіт. Крім того, підрядник відповідає за здачу газової системи експлуатуючої організації. Здача на увазі випробування і підготовку документації для спеціальної комісії. Потім проводять підключення нової газової установки до існуючої мережі і починається подача газу споживачам.

Експлуатація газопостачання

Експлуатацією системи газового постачання завідує спеціальна організація, яка має відповідні дозволи, матеріальні та технічні засоби для даної діяльності. Зазвичай це підприємство газового господарства. Щоб встановити газове опалення в житловому, комерційному, виробничому або адміністративній будівлі, необхідно в обов’язковому порядку оформити офіційний договір зі спеціалізованою організацією. Вона ж буде займатися обслуговуванням газової системи.

Вартість прокладки газопроводу під ключ в Києві і області

Витрати на установку газового опалення можуть бути різними, вони розраховуються окремо для кожного проекту. Зокрема, загальна вартість залежить від видів і кількості необхідних робіт, рівня складності монтажу, додаткового обладнання, особливих вимог до газифікації та інших факторів.

Замовити монтаж газопостачання в Vip Design

Спеціалізована компанія Vip Design протягом багатьох років надає послуги будівництва і ремонту, в тому числі, здійснює установку систем газопостачання та монтаж газопроводів в Києві та Київській області. Замовити наші послуги можна за вказаними номерами телефонів або за допомогою онлайн-заявки на сайті компанії. Наші менеджери дадуть вам повну консультацію, зорієнтують по вартості послуг, дадуть відповіді на всі питання з приводу установки газової системи.

Основні етапи нашої роботи

 1. 1
  АВТОРСЬКИЙ НАГЛЯД
  Наші кваліфіковані фахівці, автори проекту здійснюють контроль за реалізацією всіх етапів, які передбачає дизайн проект
 2. 2
  Готуємо і надаємо альбом проекту
  Готовий проект замовник отримує в термін, зазначений в договорі. Він складається з 3Д візуалізації приміщень і з робочої документації.
 3. 3
  Надаємо робочу документацію
  Коли замовник затвердив дизайн інтер’єру, наші фахівці починають роботу над оформленням робочої документації на конкретний проект
 4. 4
  ВІЗУАЛІЗАЦІЯ
  Створення детальної 3Д візуалізації інтер’єру приміщення, узгодження проекту з замовником, внесення корективів
 5. 5
  Вибір матеріалів, предметів меблів, освітлювальних приладів
  Співробітники переглядають каталоги, відвідують салони меблів, шукають найбільш підходящі елементи для оформлення інтер’єру
 6. 6
  Вибір стилістичного рішення
  Визначення стилю, кольору
 7. 7
  Розробка планувальних рішень
  Ми пропонуємо кілька варіантів планувальних рішень, а замовник вибирає ту, яка найбільше підходить
 8. 8
  Складання технічного плану
  Замір приміщення, збір даних про об’єкт, консультація з замовником

Дізнатися вартість дизайн-проекту