Калькулятор

Розрахунку замовлення
Площа приміщення по підлозі:
м2
  • Розробка плану розміщення меблів
    5 $
  • Підбір стильового рішення
    5 $
  • Підбір матеріалів
    10 $
  • Візуалізація
    5 $
  • Креслярська документація
    5 $
  • Розробка ексклюзивних меблів
    шт.
    +
    30$
  • Інтер'єр в класичному стилі
    10 $
  • Авторський супровід
    5 $
Сума замовлення:
0
$

Система водопостачання та каналізації

Дізнатися вартість робіт Оформити заявку

Водопостачання і каналізація давно вже стали обов’язковими зручностями і невід’ємною частиною наших осель. Ми звикли, що в крані завжди є вода, а в санвузлі є слив, не замислюючись про пристрій відповідних комунікацій. І коли справа стосується монтажу водопроводу або каналізаційної системи, оптимальним рішенням стають послуги професіоналів, які досконально розбираються у всіх нюансах установки даних систем.

Монтаж каналізації

Щоб встановити каналізацію власноруч, потрібен досвід в будівництві, спеціальні знання і навички. Варто мати на увазі, що помилки і недоліки монтажних робіт можуть обернутися великими проблемами в майбутньому: пошкодженням труб, занадто гучної роботою обладнання, частими засмічення і т.п. Щоб уникнути подібного ризику, варто звернутися за допомогою до фахівців.

Установка каналізаційної системи має на увазі правильне розташування резервуарів, приладів для перекачування і очищення стічних вод, трубопроводів, колекторів, відводів і стояків. Однак в приватних будинках, де туалет віддалений від каналізаційного стояка, не завжди можна обладнати систему самопливного руху. У подібних випадках встановлюють спеціальний насос для перекачування води.

У штаті нашої компанії в Києві є кваліфіковані інженери, сантехніки, монтажники, які досконально розбираються в тонкощах монтажу комунікацій. Ми надаємо комплексні послуги, що включають проектування та встановлення каналізації в заміських будинках, квартирах, котеджах, комерційних і адміністративних будівлях. Щоб змонтувати надійну, безпечну і довговічну каналізаційну систему, ми застосовуємо сучасне обладнання і технології, використовуємо якісні труби і фітинги.

Важливі нюанси установки каналізаційної системи:

  1. Прокладаючи каналізаційні труби, необхідно враховувати ухил, розрахований при проектуванні, необхідний для вільного переміщення стоків.
  2. Щоб запобігти провисання трубопроводу, труби закріплюють на стінах з урахуванням їх розширення при температурних перепадах.
  3. Монтують каналізаційний трубопровід від точки випуску до місця водозабору.
  4. Щоб труби не руйнувалися, в них не повинно бути високої напруги.
  5. Трубопроводи з пластику при експлуатації можуть створювати шум, тому при їх установці потрібно приділити особливу увагу звукоізоляції.

Які бувають типи каналізації?

Існують наступні типи каналізаційних систем:

  • промислова – необхідна для відводу, обробки і очищення стічних вод з території цехів і виробництв;
  • дощова – призначена для оперативного відтоку опадів і талих вод;
  • господарсько-побутова – необхідна для прийому і відведення побутових стічних вод (з кухні, ванній, санвузли).

Побутова каналізація може бути:

  • централізованої – призначеної для користування цілого населеного пункту;
  • автономної – для приватного будинку, таунхауса або декількох котеджів.

Каналізаційні системи бувають внутрішніми і зовнішніми. Внутрішні включають трубопровід і домашню сантехніку, зовнішні – насосні станції, трубопроводи, комплекси очисних пристроїв, що знаходяться зовні будівель.

У свою чергу зовнішня каналізаційна система може бути:

  • роздільної – коли побутові та дощові стічні води збираються в різні відводи;
  • полураздельной – коли потоки скидаються в окремі відводи, але потім збираються в загальній системі очищення.

У приватних будинках не завжди є можливість підключитися до центральної системи зливу. У таких випадках встановлюється автономна каналізація наступних видів:

  • вигрібних спорудження (яма) – найпростіший і дешевий варіант, але не дуже зручний для використання і очищення;
  • біотуалет – малоформатна система біологічної утилізації відходів, розрахована на одну-дві особи (майже не використовується в якості основного виду каналізації);
  • септик – оптимальний варіант, який можна застосовувати для будинків різних габаритів, призначення та сезонності. Септик – це система з трубопроводу, фільтрації та очищення. Очищення проходить за допомогою спеціальних бактерій, які харчуються брудом.

Залежно від способу відведення стічних вод каналізаційні системи підрозділяють на самопливні і функціонують за допомогою насосів.

Етапи установки каналізації

Перш ніж почати робити монтаж каналізації, проводять детальне проектування. Визначають, наскільки інтенсивно використовується будівля: скільки людина живе в будинку або працює в офісі, яка сезонність споруди – дачний будиночок або постійне житло. З огляду на дані характеристики, розраховують загальне навантаження на каналізаційну систему.

Повний комплекс монтажних робіт по установці каналізації здійснюють в декілька етапів:

  • проведення розрахунків і розробка проекту, включаючи схеми прокладки каналізації і плани робіт;
  • збірка трубопроводу всередині будинку: прокладка труб від сантехнічних приладів до місця входу;
  • монтаж елементів зовнішніх очисних споруд, включаючи прокладку труб на глибині півтора-два метри і заходи з утеплення комунікацій;
  • установка очисної установки, наприклад, септика;
  • монтаж фанової труби, підключення сантехніки, випробування каналізаційної системи.

Весь комплекс робіт по установці каналізації включає проектування, вибір і доставку будівельних матеріалів, монтаж каналізації трубопроводу та інших конструкцій в суворій відповідності з технологіями, підключення всіх елементів системи, перевірка функціонування каналізації.

Особливості установки каналізації для приватного будинку

Щоб зробити якісний монтаж каналізації в приватному домогосподарстві, необхідна ретельна підготовка. Власник будинку має заздалегідь продумати і вибрати тип очисної споруди і виділити відповідний бюджет. Варто приділити увагу детального проектування і якісному облаштування, щоб виконати монтаж раз і надовго. Набагато вигідніше спочатку вкластися в установку каналізації і зробити все правильно, ніж постійно ремонтувати виникають неполадки.

Монтаж водопостачання

Водопровід – одне з головних зручностей житлового будинку, комерційного, адміністративного або промислового будинку. Воду використовують для різних цілей: приготування їжі, підтримання гігієни, прибирання, виробництва і т.п.

Існує два типи водопостачання – централізоване та автономне. Централізовану систему водопостачання також називають міської, вона властива більшості багатоквартирних будинків.

Автономну систему частіше обладнають в приватних котеджах, на дачах, в заміських будинках. Вода подається насосом з свердловини або колодязя, а потім потрапляє в розширювальний бак і через трубопровід розлучається з дому. Глибина свердловини для подачі води повинна бути не менше шістдесяти метрів.

Які бувають матеріали водопроводу?

Труби для водопроводу виготовляють з різних матеріалів, що в значній мірі впливає на їх характеристики і можливості використання в екстремальних ситуаціях.

Водопровідні труби зі сталі

Сталеві труби міцні і довговічні, завдяки чому незмінно користуються попитом. Незважаючи на широкий асортимент пластикових труб на сучасному ринку, вироби зі сталі як і раніше актуальні. Труби з чорної сталі відрізняються високою міцністю, а оцинковані варіанти мають антикорозійними властивостями. Обидва різновиди стійкі до високого тиску і температурних змін, відрізняються тривалим терміном експлуатації. За умови якісного монтажу і хорошого сервісу термін служби сталевих труб може досягати п’ятдесяти років.

Однак вироби зі сталі мають і свої недоліки. На поверхнях труб з’являється конденсат, а на стінах – відкладення, і через що внутрішній простір поступово звужується. Монтаж водопроводу сталевого ускладнюється через вагу труб і необхідності в спеціальних інструментах.

Найчастіше сталеві труби в квартирах і домогосподарствах застосовуються з метою реструктуризації водопроводу, виготовленого зі сталі.

Водопровідні труби з пластика

Полімерні трубопроводи увійшли до вживання тільки на рубежі двадцятого і двадцять першого століть. У цей час набули поширення такі матеріали:

  • поліетилен – вважається найбільш чистою різновидом пластмаси, завдяки чому застосовується в будівництві питних водопроводів;
  • поліпропілен – відрізняється високою жорсткістю і стійкістю до температур;
  • полівінілхлорид (ПВХ) – термостійкий і морозостійкий матеріал, стійкий до хімічних і механічних навантажень, забезпечує високу пропускну здатність труб.

Крім перерахованих вище матеріалів, трубопроводи виготовляють з металопластику, що поєднує шари з алюмінієвої фольги та пластику.

Труби з нержавіючої сталі

Труби з нержавіючої сталі не дуже еластичні і відрізняються високою вартістю. При низьких температурах вони можуть перемерзати, через що трапляються прориви. Іноді їх використовують в міських квартирах, але на дачах такий трубопровід непридатний. Крім усього іншого, для якісного функціонування і тривалої експлуатації водопроводу з нержавійки його монтаж повинен здійснюватися фахівцями.

Водопровідні труби з міді

Мідні труби пластичні, термостійкий, довговічні, мають відмінні експлуатаційні характеристики. Такий трубопровід прослужить до сімдесяти років і при цьому стане ефектним доповненням інтер’єру. Мідні труби підходять для транспортування холодної і гарячої води. Цей екологічний матеріал не виділяє шкідливих для людини речовин і навіть певною мірою очищає воду.

Етапи монтажу водопроводу

Процес установки системи водопостачання має свої особливості. При монтажних роботах варто враховувати наступні нюанси:

  • водопровідні труби розташовують подалі від опалювальної системи, щоб запобігти згубний вплив високої температури;
  • трубопровід повинен бути розташований у вільному для доступу місці, щоб в разі пошкодження труб можна було оперативно усунути неполадки;
  • проектуючи і прокладаючи водогін, потрібно враховувати особливості місцевого клімату (наприклад, необхідно забезпечити захист труб від перемерзання в регіонах з суворими зимами);
  • водопровідну систему потрібно оснащувати запірною арматурою, щоб в разі необхідності мати можливість перекрити воду з потрібною герметичністю (при ремонтних роботах або в аварійній ситуації);
  • при з’єднанні труб потрібно домагатися повної герметичності і здійснювати перевірку гідравлічними випробуваннями.

Монтаж системи водопостачання проводиться послідовно в кілька етапів.

Установка системи підготовки води

Процес облаштування системи водопостачання починається з буріння свердловини. Якщо свердловина вже є, можна приступати до установки системи підготовки води. Вона включає в себе механічну фільтрацію, яка пом’якшує воду і очищає її від надлишку кальцію і заліза. Якщо вода подається не зі свердловини, а з колодязя, необхідно встановити додаткові фільтри. Установка повинна ефективно очищати воду від промислових забруднювачів, солей азотної кислоти, токсинів та інших шкідливих для людини хімічних речовин. Бажано також встановити антибактеріальну фільтрацію.

Розводка системи водопостачання

Підготовлену воду необхідно транспортувати до місць призначення в домогосподарстві, всередині будинку і до додаткових або підсобним спорудам. Так, встановлюючи систему водопостачання в приватному будинку або заміському котеджі, розведення роблять у наступні приміщення: ванну кімнату, туалет, кухню, гараж, оранжерею або парник і т.п. Щоб забезпечити потреби домогосподарства в гарячій воді, необхідно встановити окремий відведення для подачі холодної води до нагрівального приладу (котла), а потім гарячу воду розводять по місцях призначення.

Підведення води і установка каналізації

Після розведення монтують автоматичне обладнання і насоси, здійснюють підведення води до будинку. Встановлюють каналізаційну систему (зовнішні каналізаційні мережі, дренажні системи, очисні споруди для стічних вод).

Монтаж внутрішнього водопостачання

Монтаж внутрішнього водопроводу і каналізації, установка необхідної сантехніки. Підключення всіх сантехнічних приладів. Це фінальний етап установки автономної системи водопостачання, після якого проводять перевірку обладнання і завершують роботи.

Особливості установки систем водопостачання для приватного будинку

Система водопостачання в приватному будинку передбачає установку розподільної шафи, в якому зосереджено запірний і регулююче устаткування (крани, вимірювачі тиску, механізми контролю та регулювання). Незалежно від обраного методу водозабору, необхідно визначити спосіб відведення стоків в центральну каналізаційну систему, вигрібних спорудження або септик.

Монтувати водопостачання в приватному домогосподарстві починають з риття траншей для трубопроводу. Траншею риють під кутом (незначним) до будівлі, вибираючи глибину закладки труб відповідно клімату в регіоні. Однак в будь-якому випадку трубопровід прокладають на глибині не менше півметра, щоб запобігти замерзанню труб. У траншеї закладають амортизаційний шар з піску, а в фундаменті будівлі роблять спеціальний отвір для прокладки труби і утеплюють його.

Середній термін служби каналізації

Пластикові каналізаційні труби відрізняються від чавунних легким вагою і зручністю монтажу, але значно програють в довговічності. Термін експлуатації труб з пластику становить близько двадцяти п’яти років. Чавунні труби служать набагато довше, при належних умовах понад сімдесят років.

Середній термін служби водопроводу

Труби закритою опалювальної системи служать близько двадцяти років, а в будинках з відкритим опаленням термін експлуатації трубопроводу становить тридцять років.

Вартість монтажу водопроводу і каналізації під ключ в Києві

Вартість комплексу послуг з монтажу водопостачання та каналізаційної системи залежить від різних чинників, включаючи використовувані технології, комплектуючі, будівельні матеріали. Для визначення загальної суми витрат необхідно оцінити обсяг робіт і необхідне обладнання згідно розробленого проекту. Точний кошторис узгоджується з замовником і тільки після цього майстра приступають до монтажних робіт. Ціни послуг, кількість матеріалів і терміни виконання завдань фіксуються в офіційному договорі. Щоб більш детально проконсультуватися з питань вартості послуг, зв’яжіться з нашими менеджерами.

Замовити монтаж каналізації та водопроводу в Vip Design

Наша компанія надає комплексні послуги з установки водопостачання і каналізації в житлових будинках, комерційних і адміністративних будівлях під ключ. Ми пропонуємо відмінну якість, відповідальний підхід і розумні ціни. Кваліфіковані фахівці забезпечать вам:

  • монтаж сантехнічного обладнання;
  • прокладку системи каналізації;
  • монтаж каналізаційних кілець;
  • установку водопроводу і виконання інших будівельних завдань.

Етапи монтажу складаються з наступних процедур:

  • виконання необхідних вимірів на об’єкті;
  • розробка проекту та складання кошторису;
  • вибір, придбання та доставка необхідних матеріалів;
  • здійснення підготовчих робіт;
  • установка водопроводу, системи каналізації та опалення;
  • перевірка функціонування, якості і надійності системи.

Ми надаємо послуги монтажу за доступними цінами, які значно нижчі, ніж у конкурентів. Кваліфіковані фахівці нашої компанії забезпечать високу якість робіт, строго дотримуючись будівельні технології і правила безпеки. Ми використовує тільки сучасне обладнання і новітні технології. Щоб замовити монтажу водопроводу та каналізаційної системи, звертайтеся до нас за вказаними номерами телефонів.

Основні етапи нашої роботи

  1. 1
    АВТОРСЬКИЙ НАГЛЯД
    Наші кваліфіковані фахівці, автори проекту здійснюють контроль за реалізацією всіх етапів, які передбачає дизайн проект
  2. 2
    Готуємо і надаємо альбом проекту
    Готовий проект замовник отримує в термін, зазначений в договорі. Він складається з 3Д візуалізації приміщень і з робочої документації.
  3. 3
    Надаємо робочу документацію
    Коли замовник затвердив дизайн інтер’єру, наші фахівці починають роботу над оформленням робочої документації на конкретний проект
  4. 4
    ВІЗУАЛІЗАЦІЯ
    Створення детальної 3Д візуалізації інтер’єру приміщення, узгодження проекту з замовником, внесення корективів
  5. 5
    Вибір матеріалів, предметів меблів, освітлювальних приладів
    Співробітники переглядають каталоги, відвідують салони меблів, шукають найбільш підходящі елементи для оформлення інтер’єру
  6. 6
    Вибір стилістичного рішення
    Визначення стилю, кольору
  7. 7
    Розробка планувальних рішень
    Ми пропонуємо кілька варіантів планувальних рішень, а замовник вибирає ту, яка найбільше підходить
  8. 8
    Складання технічного плану
    Замір приміщення, збір даних про об’єкт, консультація з замовником

Дізнатися вартість дизайн-проекту