Калькулятор

Розрахунку замовлення
Площа приміщення по підлозі:
м2
 • Розробка плану розміщення меблів
  5 $
 • Підбір стильового рішення
  5 $
 • Підбір матеріалів
  10 $
 • Візуалізація
  5 $
 • Креслярська документація
  5 $
 • Розробка ексклюзивних меблів
  шт.
  +
  30$
 • Інтер'єр в класичному стилі
  10 $
 • Авторський супровід
  5 $
Сума замовлення:
0
$

Система очищення води

Дізнатися вартість робіт Оформити заявку

Далеко не вся вода відповідає чинним нормам. Це може стосуватися навіть артезіанської. Вода, що проходить через централізовані водопровідні міські мережі, а також яка знаходиться в дрібних свердловинах, не завжди володіє якістю, придатним для вживання.

Установка фільтра для води дає можливість поліпшити якісні характеристики рідини, завдяки наявності фільтрів, що сприяють позбавленню цілющої вологи від забруднень і домішок біологічного, хімічного і навіть радіологічного типу. Саме з цієї причини все більше людей як для приватних будинків, так і для квартир встановлюють системи фільтрації.

Користь фільтра

Для того щоб усунути з рідини біологічні забруднювачі, такі як бактерії і віруси, воду, звичайно, можна прокип’ятити, однак на показниках хімічного складу це ніяк не відобразиться. Поліпшити якість жорсткої води допоможе метод фільтрації. Варто знати, що кип’ятіння сприяє погіршенню органолептичних властивостей, а також не кращим чином відображається на смакових якостях рідини. Установка фільтра для води сприяє очищенню води від забруднень, покращує її сольові властивості, а також позитивним чином впливає на смакові якості і колір води.

Покращувати якість стоїть не тільки питної води. Установка фільтра для води стане також актуальною для басейнів. З огляду на обсяги басейнів, вибирається вид фільтраційної системи:

 • установка пісочних фільтрів підійде для невеликих басейнів каркасного типу;
 • більш продуктивне обладнання у вигляді фільтруючих картриджів призначений для басейнів великих розмірів.

Замовляти установку фільтрів для води рекомендовано у досвідчених фахівців, які володіють певними знаннями і навичками.

Установка фільтрів для очищення води

При установці систем фільтрації важливо керуватися рядом наступних критеріїв:

 • контроль тиску. При підвищенні або зниженні показників тиску результатом стане неправильне функціонування техніки, що призведе до її поломки;
 • своєчасна заміна фільтрів;
 • використання виключно відповідних комплектуючих для даної системи;
 • рекомендована установка клапанів і датчиків автоматичного типу, що сприяє контролю і захисту системи. Крім цього, дані прилади виконують захисні функції при перебоях;
 • підключення пристроїв до харчування з наявністю заземлення. Дане правило є обов’язковим правилом безпеки;
 • при виконанні монтажу системи в водопровід важливо знати, що може з’явитися необхідність його ремонту. Обов’язково необхідно фіксувати шланги і трубки.

Як правильно встановлювати різні види фільтрів для води?

Незалежно від того, якими властивостями володіє вода, монтаж водоподворкі має на увазі установку механічного фільтра. Він сприяє затримці забруднень, які не розчиняються. В основному застосовуються моделі у вигляді компактних сітчастих, дискових або картриджних елементів. При наявності високої концентрації нерозчинних компонентів використовуються осадові аналоги.

Якщо вода має надмірним вмістом марганцю і заліза, тоді ідеальним варіантом стане установка фільтра з властивостями знезараження. Для того щоб пом’якшити жорстку воду, встановлюється пом’якшувач пристрою. Для підтримки біологічної безпеки рідини рекомендовано використовувати агрегат у вигляді ультрафіолетового стерилізатора.

Якщо метою є придатна для пиття вода, тоді рекомендована установка багатоступінчастої фільтраційної системи. Її основним елементом є напівпроникна мембрана, яка має високий ступінь очищення.

При монтажі очисної системи в квартирному приміщенні в основному метою є облаштування зворотного осмосу. Відбувається попереднє очищення рідини від великих забруднень механічного типу. Магістральний фільтруючий прилад встановлюють для того, щоб забезпечити технічне обслуговування та легко замінювати картридж.

Послідовність установки приладу систем:

 • установка запірного крана;
 • фільтра грязевика з пломбою;
 • водолічильника:
 • зворотного клапана;
 • фільтра з редуктором.

Установка фільтрів для води зворотного осмосу

Для установок, які мають принципом зворотного осмосу, характерна висока популярність в промисловій сфері. Для всіх таких установок властиво наявність мембранного фільтру.

Дане рішення сприяє повному очищенні води від різного роду домішок. Перед тим як встановлювати агрегат, необхідно дізнатися точні дані хімічного аналізу води, розрахувати продуктивність, створити моделювання мембранного фільтру, вибрати необхідні контролери та промивання системи. Для виконання монтажу спочатку характерна установка фільтра, який виконує механічне очищення в області, де продається вода. Місце подачі з’єднується з елементом у вигляді фільтра знезаражувачі і сорбційними фільтром. Це дає можливість зробити правильну водопідготовку. Наступним етапом є установка зворотного осмосу, в комплектацію якого входить ємність, мембрани, автоматичні датчики і насос високого тиску. Наступним кроком є ​​з’єднання системи з баком для фільтрованої рідини і насосом, який відповідає за подачу води. Для промислових систем характерний досить складний процес складання, з яким може впоратися професіонал.

Особливості установки систем фільтрації для приватного будинку

Для того щоб очисна система мала ефективністю, необхідно правильно вибирати приміщення для її монтажу. Приміщення, де планується майбутній монтаж системи фільтрації, повинно бути придатним для під’їзду спеціальних автотранспортних засобів до водоочисних об’єкту, а також повинен бути присутнім вільний доступ до приладів.

Ряд вимог для території, де планується майбутня установка:

 • підготовлена площадка, де будуть розміщуватися складові елементи;
 • наявність проводки труби;
 • вузли водопостачання в потрібній кількості;
 • висновок в каналізаційну систему;
 • стандартний вид освітлення.

Якщо перераховані вище вимоги не характерні для обраного замовником об’єкта, тоді установка не провадиться. З підготовчими роботами можна впоратися своїми силами, а також скористатися послугами фахівців.

Етапи монтажу

Для проведення професійного монтажу систем водоочистки характерно проведення наступних етапів.

Аналіз рідини

Для правильного вибору приладу, який відповідає оптимальним характеристикам і високим рівнем ККД важливо завчасно досліджувати воду. Для здачі аналізу води необхідна правильна підготовка: чиста місткість (1-1.5 л) заповнюється водою до країв, що сприяє попередженню попадання в неї кисню. Важливо воду доставити на аналіз протягом двох годин.

Вибір приладів

Коли готові результати аналізів, можна приступати до вибору пристрою. Наступним етапом є складання кошторисного розрахунку, який дозволить визначити попередню вартість робіт.

Підготовка об’єкта

Має на увазі під собою визначення місця для розміщення приладу, очищення території, планування проводки для комунікацій і електрики.

Установка устаткування з подальшим його підключенням до інженерних мереж

На завчасно підготовленою території виконується монтаж обладнання з подальшим підключенням до нього трубопроводів і комунікацій. Наступний крок-пробний пуск системи. Якщо все працює справно, тоді система підлягає введенню в експлуатацію.

Технічне обслуговування

Система фільтрації потребує періодичного виконання профілактичних заходів, які полягають в очищенні фільтрів і насосів, видаленні з системи забруднень, перевірки комунікаційних систем і пристроїв.

Ціни на установку фільтра для води в Києві

На початковій стадії робіт розраховується кошторис, де враховуються всі нюанси. Ціна на роботу «під ключ» визначається рядом наступних чинників:

 • ступенем підготовленості об’єкта для майбутньої установки;
 • вартістю матеріалів;
 • місцезнаходженням об’єкта.

Замовити монтаж систем водоочистки під ключ в VIP Design

Фахівці нашої компанії відповідально підходять до виконання своїх обов’язків і готові до виконання різних завдань:

 1. Професійна розробка і реалізація планів для домашнього та промислового користування. На етапі розрахунку враховуються всі нюанси для того, щоб система в кінцевому підсумку мала ідеальним співвідношенням ціни і якості.
 2. Роботи проводяться згідно з останніми тенденціями та розробками за допомогою використання новітнього високотехнологічного обладнання.
 3. Придбання водоочисних систем від перевірених виробників сприяє якісній установці і гарантує тривалий термін експлуатації.
 4. Діє офіційна гарантія на всі види фільтруючих пристроїв і монтажні роботи.
 5. Кожен етап затверджується клієнтом, з наступним дотриманням обумовлених умов і вимог.

Ми виконуємо якісну заміну фільтруючих систем, а також встановлюємо нове водоочисне обладнання під ключ на об’єктах будь-якої складності.

Основні етапи нашої роботи

 1. 1
  АВТОРСЬКИЙ НАГЛЯД
  Наші кваліфіковані фахівці, автори проекту здійснюють контроль за реалізацією всіх етапів, які передбачає дизайн проект
 2. 2
  Готуємо і надаємо альбом проекту
  Готовий проект замовник отримує в термін, зазначений в договорі. Він складається з 3Д візуалізації приміщень і з робочої документації.
 3. 3
  Надаємо робочу документацію
  Коли замовник затвердив дизайн інтер’єру, наші фахівці починають роботу над оформленням робочої документації на конкретний проект
 4. 4
  ВІЗУАЛІЗАЦІЯ
  Створення детальної 3Д візуалізації інтер’єру приміщення, узгодження проекту з замовником, внесення корективів
 5. 5
  Вибір матеріалів, предметів меблів, освітлювальних приладів
  Співробітники переглядають каталоги, відвідують салони меблів, шукають найбільш підходящі елементи для оформлення інтер’єру
 6. 6
  Вибір стилістичного рішення
  Визначення стилю, кольору
 7. 7
  Розробка планувальних рішень
  Ми пропонуємо кілька варіантів планувальних рішень, а замовник вибирає ту, яка найбільше підходить
 8. 8
  Складання технічного плану
  Замір приміщення, збір даних про об’єкт, консультація з замовником

Дізнатися вартість дизайн-проекту