Калькулятор

Розрахунку замовлення
Площа приміщення по підлозі:
м2
 • Розробка плану розміщення меблів
  5 $
 • Підбір стильового рішення
  5 $
 • Підбір матеріалів
  10 $
 • Візуалізація
  5 $
 • Креслярська документація
  5 $
 • Розробка ексклюзивних меблів
  шт.
  +
  30$
 • Інтер'єр в класичному стилі
  10 $
 • Авторський супровід
  5 $
Сума замовлення:
0
$

Прокладання слабкострумових магістралей

Дізнатися вартість робіт Оформити заявку

Якщо підняти голову, перебуваючи біля будь-якого сучасного міського будинку, то можна побачити величезну кількість проводів, які переплітаються між собою в різних напрямках. Значною їх частиною є слабкострумові лінії.

Їх прокладку починають поза будівлями: для проводів найчастіше характерна підтримка за допомогою опор ЛЕП з подальшим перекиданням з однієї споруди на інше. Це можна побачити, поспостерігавши за абсолютно новими будівлями житлового, адміністративного або торгового типу. Кількість проводів, які сприяють доступу до телебачення та інтернет мережі, постійно зростає.

Спеціалізацією нашої компанії є надання якісних послуг проектування і монтажу слабкострумових систем. Наші співробітники готові впоратися з повним комплексом робіт, спрямованих на організацію локальних комунікацій в будівлях виробничого, приватного, житлового або комерційного типу. У компанії працюють фахівці з багатим досвідом роботи у вигляді проектувальників і монтажників.

Що таке слабкострумові мережі?

Слабкострумовими мережами є сучасні види комунікацій електронного та інформативного призначення. Основним завданням мереж є забезпечення постійної передачі даних і сигналів за допомогою системи кабелів з різними розгалуженнями, які підключаються до приладів. Слабкострумові мережі є важливим критерієм в забезпеченні роботи телефонів та інтернет мереж, а також таких об’єктів як переговорні пункти, локальні комп’ютерні мережі, радіо, кабельне телебачення і системи безпеки.

Які бувають типи слабкострумових систем?

Даний список складається з побутових і промислових моделей. Їм характерно базуватися на компонентах портативного типу, а також поєднуватися один з одним. Головною відмінністю комерційного виду точок від побутових є їх більший розмір і призначення, яке характеризується застосуванням в чи не особистих цілях.

 • інтернет лінії. Незважаючи на те, що бездротові технології активно розвиваються, найвищою надійністю володіють кабельні з’єднання. Даний вид технологій є затребуваним як для приватного використання, так і, для того щоб забезпечити працездатність організаціям і муніципалітетів;
 • домофони. Монтаж слабкострумових мереж даного типу здійснюється для багатоквартирних будівель. Дана установка дає можливість небажаних відвідувачем і гостям не проникати всередину під’їзду;
 • телефонія. В основному використовуються для приватного житла та офісних приміщень, метою є підключення інтернет мережі через мережеві комунікатори або телефони;
 • пристрою спостереження, реєстрації та контролю. Монтаж даного виду актуальний для організацій, приватних будинків, вуличних, житлових масивів і цілих селищ;
 • сигналізації охоронного і пожежного типу є досить складними, складаються з пристроїв для відеоспостереження, сенсорних датчиків і сповіщувачів. Працюють окремо і «спільно»;
 • мережі локального і обчислювального типу є різними електронними пристроями для організацій, торгових об’єктів і інших комерційних об’єктів. Конфігурація зв’язку може бути: кільцева, шинна або зірковий. За керування відповідає системний адміністратор;
 • телебачення. Дана група складається з моделей, які сприяють підключенню антени до аналогових і супутниковим каналам, дозволяючи джерела роздавати сигнал по всьому будинку;
 • ряд багатофункціональних комплексів, які включають в себе кілька апаратів.

Крім цього, даний перелік можна доповнити модульними пристроями, що сприяють автоматизації вентиляції, водопостачання, кондиціонування, опалення, різних стереосистем, домашніх кінотеатрів, музичних установок. Чи не побутові установки можна поділити на мережі загального та внутрішньовиробничого призначення, що сприяють оповіщення співробітників.

Монтаж даних виробів здійснюється для житлових котеджів, квартирних і офісних приміщень, установ комерційного і виробничого типу, відкритих майданчиків і закритих об’єктів. Їх експлуатаційні характеристики є гарантом комфорту і безпеки, сприяючи запобіганню несанкціонованих проникнень завдяки оприлюдненню про небезпеку.

Компонентами слаботочек виступають елементи у вигляді вузлів, сегментів магістралей, повторителей мережевих концентраторів, мостів, роутерів, комутаторів, мережевих інтерфейсних карт, а також інших пристроїв і апаратів, що сприяють забезпеченню повноцінного функціоналу.

Особливості установки слабкострумових систем

Головними вимогами, якими на сьогоднішній день повинні володіти мережі, є критерії у вигляді:

 • гранично високого рівня надійності;
 • стабільної та безперебійної роботи;
 • щодо невисокої ціни на установку і експлуатаційне користування;
 • масштабованості.

Слабкострумові мережі володіють значною перевагою, яке визначається забезпеченням практично будь-яких видів зв’язку, а також забезпеченням достатнього функціонування комп’ютерних мереж.

Етапи проектування і монтажу слабкострумових систем

Даний процес є досить складним і багатоетапним. З цієї причини його проведення рекомендовано в один час з процесом будівництва будівлі, що сприяє прискоренню процесу і економії коштів. Якщо з якихось причин це є неможливим, тоді установка слабкострумових систем проводиться після того, коли завершаться основні роботи. Однак варто бути готовим до того, що доведеться зіткнутися з технічними труднощами.

Для того щоб виконати монтаж слабкострумових мереж, в обов’язковому порядку необхідно створити попередній проект. Особливо це стосується великогабаритних об’єктів. Під розробкою і формуванням проекту мається на увазі проведення кількох етапів:

 • обстежується об’єкт експертами для збору і аналізу інформаційних даних, які необхідні при складанні проекту;
 • створення проекту має на увазі під собою проектування основи для майбутніх робіт з подальшим складання кошторису і організацією будівельно-монтажних процесів;
 • ряд вихідних даних для проекту визначається отриманням технічної задачі і певних умов;
 • етап проектування здійснюється після отримання фахівцем всіх необхідних даних і підтвердженого ТЗ;
 • результати проекту є завершальним етапом при створенні проектної документації слабкострумових систем. До уваги беруться всі існуючі технологічні норми і діючі стандарти.

Проектування слабкострумових систем

Фахівці з повною відповідальністю виконують всі етапи робочого процесу в наступній послідовності:

 • обстежується проектна документація. Робиться аналіз можливостей установки і дається оцінка особливостям об’єкта з подальшим етапом розробки технічного завдання;
 • визначення стадій проекту характеризується вирішенням питання про передачу проекту на експертизу;
 • при отриманні ТЗ враховуються вимоги і особливості слабкострумових систем і об’єктів, де планується майбутня установка;
 • етап проектування складається з створення креслень, складання проектно-кошторисної документації. В даному документі відображається вся використовувана техніка, перелік матеріалів і послуг. Також на даному етапі проводять розрахунки, і визначається ціна проекту.

По закінченню проектування замовник отримує документи, на основі яких буде проводиться виконання монтажних робіт.

Особливості монтажу в квартирі і приватному будинку

За способом установки системи можна поділити на відкриту та приховану. При виборі монтажу враховується тип мережі. Якщо монтаж планується для проводового мовлення, то в даному випадку можливе застосування лише прихованого методу. Для кабелів високошвидкісного типу може виконуватися монтаж за допомогою обох способів.

Для приватного будинку і офісних приміщень не підійде відкритий метод: звисає проводам характерно порушувати естетичність будівель, а також такі кабелю не володіють стійкістю до пошкоджень. Плануючи монтаж прихованих відеокамер, також не варто застосовувати цей спосіб через його помітності. Під прихованим способом монтажу мається на увазі проведення кабелів за допомогою спеціальних каналів, які створюються в стінах. Слабкострумові системи можна приховати, використовуючи пластикові види конструкцій.

Вартість монтажу слабкострумових систем під ключ в Києві

Ціна на монтаж слабкострумових мереж по Києву визначається рівнем складності мереж, їх різновидом і обсягом робіт. Перед установкою слаботочкі обов’язково затверджується проектна документація з замовником з подальшим складанням кошторису.

Замовити монтаж слабкострумових систем в Vip Design

Наша компанія спеціалізується на монтажі слабкострумових систем в різних об’єктах, таких як приватні будинки, адміністративні будівлі, комерційні об’єкти і промислові підприємства. В арсеналі нашої компанії є необхідна кількість технічного обладнання і чудова бригада, яка готова виконати монтаж слабкострумових мереж під ключ будь-якого рівня складності.

Всі етапи робіт здійснюються на підставі необхідних ліцензій, допусків, сертифікатів та інших дозвільних документів для монтажу слаботочек.

Монтажні роботи проводяться згідно діючих СНиПов, ГОСТів і високих внутрішніх стандартів компанії. Для роботи використовуються найсучасніші види обладнання, що сприяє гарантії оптимальних експлуатаційних характеристик систем.

Основні етапи нашої роботи

 1. 1
  АВТОРСЬКИЙ НАГЛЯД
  Наші кваліфіковані фахівці, автори проекту здійснюють контроль за реалізацією всіх етапів, які передбачає дизайн проект
 2. 2
  Готуємо і надаємо альбом проекту
  Готовий проект замовник отримує в термін, зазначений в договорі. Він складається з 3Д візуалізації приміщень і з робочої документації.
 3. 3
  Надаємо робочу документацію
  Коли замовник затвердив дизайн інтер’єру, наші фахівці починають роботу над оформленням робочої документації на конкретний проект
 4. 4
  ВІЗУАЛІЗАЦІЯ
  Створення детальної 3Д візуалізації інтер’єру приміщення, узгодження проекту з замовником, внесення корективів
 5. 5
  Вибір матеріалів, предметів меблів, освітлювальних приладів
  Співробітники переглядають каталоги, відвідують салони меблів, шукають найбільш підходящі елементи для оформлення інтер’єру
 6. 6
  Вибір стилістичного рішення
  Визначення стилю, кольору
 7. 7
  Розробка планувальних рішень
  Ми пропонуємо кілька варіантів планувальних рішень, а замовник вибирає ту, яка найбільше підходить
 8. 8
  Складання технічного плану
  Замір приміщення, збір даних про об’єкт, консультація з замовником

Дізнатися вартість дизайн-проекту