Калькулятор

Розрахунку замовлення
Площа приміщення по підлозі:
м2
  • Розробка плану розміщення меблів
    5 $
  • Підбір стильового рішення
    5 $
  • Підбір матеріалів
    10 $
  • Візуалізація
    5 $
  • Креслярська документація
    5 $
  • Розробка ексклюзивних меблів
    шт.
    +
    30$
  • Інтер'єр в класичному стилі
    10 $
  • Авторський супровід
    5 $
Сума замовлення:
0
$

Електромонтажні роботи

Дізнатися вартість робіт Оформити заявку

Комплекс професійних електромонтажних робіт включає проектування, підготовку і безпосередньо монтаж обладнання. Його метою є забезпечення якісної і надійної системи електропостачання, яка повністю задовольняє потребам клієнта. Зазвичай електромонтажні роботи виробляють комплексно «під ключ», здійснювати їх окремо нераціонально.

Якщо обмежитися тільки підключенням житла до зовнішнього електропостачання, то в майбутньому вам потрібно буде міняти обладнання в зв’язку зі змінами потреб об’єкта. Важливо домогтися повної відповідності електророзводки і споживаючих приладів, а для цього необхідно виконати комплексний розрахунок електрощитка, захисту і споживачів. Тільки в цьому випадку можна досягти безперебійної роботи і високого рівня безпеки всієї системи.

Які електромонтажні роботи виконують фахівці Vip Design?

Електромонтажні роботи – це не просто підключення електрики та збирання розподільного електрощитка. Даний комплекс включає складні технологічні роботи, про які нефахівці можуть навіть не знати. Послуги з електромонтажу, що надаються нашою компанією, включають:

  • установку силових розподільних мереж, лінії освітлення, телекомунікацій, телефонії;
  • монтаж розеток і вимикачів, електротехнічних коробок, приладів освітлення;
  • монтаж і збірка електричний щитків;
  • обладнання та підключення додаткових інженерних мереж;
  • підготовка, перевірка і налаштування енергетичної системи.

У житловому будинку, комерційного або промисловому будівлі електропостачання повинно бути надійним і безпечним. Щоб точно розрахувати електромережі та забезпечити їх грамотну установку, необхідно здійснювати електромонтажні роботи в комплексі силами профільних фахівців.

Особливості електромонтажних робіт, виконуваних під ключ

У комплексі електромонтажних робіт найважливішим етапом виступає планування, яке дозволяє грамотно організувати процес і швидко досягти бажаного результату. Планувати роботи потрібно ще й для того, щоб система енергопостачання повністю відповідала потребам житлового, комерційного або промислового об’єкта. Ефективне планування дозволяє здійснити якісний електромонтаж на довгі роки, позбавляючи вас від необхідності модернізувати або реставрувати обладнання.

Плани втілюються в конкретний проект, згідно якого проводять електромонтажні заходи. Виконуючи роботи по монтажу системи електропостачання, професійні підрядники керуються вимогами безпеки і прийнятими електротехнічними нормами:

  • електроспоживачі (побутова техніка, прилади освітлення і інше електрообладнання) вибираються згідно необхідності і відповідно до рівня споживання енергії;
  • електричні дроти прокладаються строго в горизонтальній або вертикальній площині, але не в діагональної;
  • монтаж електричного обладнання, яке потребує регулярного сервісі, проводиться таким чином, щоб забезпечити вільний доступ відповідних фахівців;
  • щоб забезпечити харчування потужних електроспоживачів і додаткових комунікацій, прокладаються окремі силові лінії.

Що таке точка електрики?

Електроточки в електромеханіки позначають різні поняття, але частіше за все мається на увазі місце під розетку або вимикач. Одна розетка – це одна точка електрики, однак на одну електроточки може бути встановлена і подвійна розетка, і блок з розетки і вимикачів. Також точкою електрики можуть називати точкові світильники, вентилятори або інші стаціонарні прилади.

За великим рахунком, електроточки – це будь-який об’єкт, який працює від електроенергії або передає її. У більшості випадків точка електрики монтується на цегляну, бетонну або гіпсокартонну стіну.

Особливості проведення електромонтажних робіт в квартирі

Особливості електромонтажних заходів в квартирі багато в чому залежать від давності спорудження будівлі. Деякі труднощі можуть виникати при демонтажі відслужив проводки і прокладання нових електропроводів. Щоб прибрати непридатні дроти і встановити нові, доводиться руйнувати стіни, використовуючи спеціальне обладнання. Проведення комплексних робіт забезпечує безпеку використання електроенергії, її безперервну подачу і захист побутових приладів від неполадок.

Електромонтаж в новобудові менш трудомісткий, оскільки немає необхідності видаляти старі кабелю і схеми. Роботи в нових будинках проходять набагато швидше і коштують дешевше.

Щоб створити естетично привабливий дизайн, проводку в квартирі монтують прихованим способом – всередині стін або стелі. Після закінчення робіт електропроводку закривають оздоблювальними матеріалами. Таким чином, подальший ремонт або заміна проводки тягне за собою зміну обробки і пов’язані з цим витрати. Набагато вигідніше і надійніше встановити систему енергоспоживання один раз, але якісно і надовго.

Особливості монтажу електрики в приватному будинку

Проектування системи енергоспоживання здійснюють ще на етапі будівництва будинку. З цією метою встановлюються напрямні та спеціальні труби, з огляду на всі елементи майбутньої мережі:

  • електричні дроти;
  • побутові прилади, які споживають електрику;
  • розетки, вимикачі;
  • автоматичні вимикачі для захисту електромережі, розподільні коробки, електрощітки, ВРУ;
  • лічильники електроенергії і т.п.

Ретельне планування схеми електромережі необхідно для прокладки проводів і монтажу гнізд для вимикачів і розеток. Конкретний спосіб електромонтажу в будинку, так само як і кошторис витрат, залежить від типу будинку (багатоповерхове, сезонне, приватний котедж і т.п.) і його характеристик.

У багатоповерхових будинках розведення електричних проводів роблять різними способами, але частіше застосовують розподільні короба. Електрощиток монтують на сходовому майданчику, а до нього протягують кабель живлення.

Для другого способу характерно розташування всіх електроточок на окремих лініях за схемою, що нагадує зірку. Це дає можливість контролювати кожен елемент системи, однак вимагає великих витрат, а часто і об’ємного розподільного електрощита. У модернізованому варіанті, який часто називають «шлейфом», кожна лінія обладнана автовимикачі.

Крім монтажу розподільчої мережі та трансформаторних установок, складання електрощитів та інших робіт по електромонтажу, наші фахівці забезпечують якісне штроблення стін, прозвонку кабелю між точками та інші послуги.

Етапи прокладки електропроводки

Електромонтажні роботи проводяться в кілька етапів. Спочатку роблять розмітку, встановлюють розподільники, виконують штроблення стін, прокладають кабелі, приєднують дроти, перевіряють функціонування системи. Після проведення оздоблювальних робіт в приміщеннях здійснюють другий етап електромонтажу: монтують розетки і вимикачі, встановлюють освітлювальні прилади (світильники, люстри і т.п.), монтують силову апаратуру.

Демонтажні роботи

При розрахунку кошторису електромонтажу, слід включити в неї демонтажні роботи – зняття або заміну застарілого обладнання і проводів. Насамперед потрібно знеструмити систему подачі електрики в квартирі, відключивши харчування на розподільчому щитку. Це необхідний захід безпеки, яка запобігає ураженню електричним струмом під час виконання робіт.

Демонтажу підлягають розетки і вимикачі, а в разі потреби також і дроти. Останнє виконують, якщо кабелі та проводи морально застаріли або фізично зносилися.

Виконання розмітки

Перед початком електромонтажних робіт необхідно провести розмітку стін або стель відповідно до розробленого проекту. На поверхнях відзначають місця розміщення розеток, вимикачів, проводів, освітлювальних приладів та інших елементів системи. Сучасні стандарти наказують розміщувати розетки на висоті сорока сантиметрів від підлоги, вимикачі – на висоті вісімдесяти сантиметрів від підлоги. У кухні розетки встановлюють на десять сантиметрів вище стільниці.

Розмічаючи схему електропроводки, важливо враховувати плани прокладки інших комунікацій: телекомунікацій, водопроводу, каналізації, опалення, кондиціонування, протипожежної системи. На даному етапі схеми можна підкоригувати і внести необхідні зміни в проект.

Проведення механічних робіт

Механічні роботи при електромонтажу – це, перш за все, штроблення. Даний процес передбачає буріння стін – створення спеціальних канавок «штроб» для подальшої укладання в них кабелю. Штроблення здійснюють за допомогою спеціального обладнання: перфоратора, штроборіза, болгарки. Даний вид робіт виробляє багато шуму і будівельного пилу, тому монтажники надягають навушники, окуляри і респіратори.

Перед тим як починати штробление, необхідно зробити прозвонку стін в пошуках можливої ​​прихованої проводки. Справа в тому, що при перетині двох електропроводок може виникнути коротке замикання аж до ризику пожежі. По вертикалі отвори штробят на відстані десяти сантиметрів від кутів стін, вікон і дверей, по горизонталі – на відстані двадцяти сантиметрів від стель і плінтусів, на відстані десяти сантиметрів від балок і карнизів. Подібна схема штробления запобігає пошкодженню електропроводки на етапі обробки приміщення.

Прокладка кабелів

Залежно від призначення приміщення і розробленого проекту вибирають прихований або відкритий спосіб електропроводки. Приховані дроти розташовують в пророблених борознах в товщі стіни або монтуються під гіпсокартонні полотна. Все це в подальшому покривається шаром оздоблювальних матеріалів. Прихована електропроводка забезпечує безпеку експлуатації приміщення і надає йому акуратного, естетично привабливого вигляду. Однак вона має і суттєвий недолік: у разі пошкодження проводів до них важко дістатися, щоб виправити неполадки.

Відкритий спосіб монтажу електропроводки зазвичай практикують у підсобках і приміщеннях технічного призначення. Кабелю укладають в спеціальні короби з пластика, труби або просто канали та монтують прямо на стіни, які не прикриваючи обробкою.

Об’єднання провідників в мережу

Наступним етапом з’єднують електричні провідники, розташовані в різних приміщеннях, і підключають їх до розподільного електрощита. Провід в спеціальних распредкоробкі підключаються за допомогою сполучних клем, що забезпечують надійність контакту і запобігають нагрівання. Провід, що входять в распредкоробкі, маркуються, щоб в подальшому їх можна було безпомилково підключати.

Якщо електромонтаж здійснюється відкритим способом, розетки і перемикачі встановлюють на спеціальних подрозетниках, виготовлених з діелектрика (дерев’яних, з оргскла і т.п.). Монтажні короби вставляються в підготовлені виїмки на стінах і закріплюються гіпсовим розчином. Вимикачі підключають до фазного провідника, який підводять до патрона освітлювального приладу. Відкритий спосіб електромонтажу дозволяє оперативно знеструмити мережу в разі короткого замикання, а також допомагає безпечно міняти лампи.

Пуско-налагоджувальні роботи

Перед остаточним запуском системи електропостачання проводяться пуско-налагоджувальні роботи. Перш за все, вони включають огляд мережі, візуальну перевірку на відповідність електромонтажних нормам і розробленим проектом. Фахівці вимірюють величину опору ізоляції електропроводки, перевіряють ланцюг, з’єднання, захист, УЗО, якість кріплень розеток і освітлювальних приладів. Після перевірки з позитивним результатом систему запускають в дію.

З чого складаються розцінки і прайс лист на електромонтаж в Києві?

Вартість електромонтажу залежить від багатьох чинників і розраховується індивідуально. Зазвичай в прайсах компанії вказана ціна точки електромонтажних робіт і деяких окремих послуг, а вартість усього обсягу робіт визначається після оцінки об’єкта. До основних факторів, що впливає на ціну електромонтажу, відносять:

  • кількість електроточок для монтажу: розетки і вимикачі, освітлювальні прилади та інше, а також пошкоджені ділянки проводки, що вимагають заміни;
  • необхідність часткової або повної заміни електропроводки;
  • необхідність підключення до мережі спеціальної апаратури (наприклад, дзеркала, обладнаного підсвічуванням) і налагодження її роботи;
  • необхідність заміни лічильника та обладнання ніші для нього;
  • рівень складності штробления стін, який залежить від матеріалу – цегляні, панельні, монолітні;
  • схема освітлення (наприклад, вбудовані освітлювальні прилади під натяжні стелі).

В цілому, підсумкова вартість електромонтажу залежить від кількості, видів та складності робіт. Оскільки вони дуже трудомісткі, вимагають спеціальних навичок і устаткування, необхідно звернутися за допомогою до професіонала. Потрібно знайти відповідального і надійного майстра, який виконає всі роботи якісно і грамотно, не завищуючи при цьому цін.

Замовити електромонтажні роботи під ключ в Vip Design

Спеціалізована компанія Vip Design в Києві та Київській області надає широкий спектр послуг з будівництва і ремонту, в тому числі і якісні електромонтажні роботи в квартирах, приватних будинках, офісах, виробничих будівлях. Всі завдання ми вирішуємо відповідально і оперативно.

Приймаючи замовлення, ми проводимо оцінку об’єкта і, враховуючи особливості приміщення, розробляємо індивідуальний проект електромонтажу. У разі капітального ремонту або облаштування нової квартири, при будь-яких побутових ситуаціях ми виконаємо всі необхідні роботи для досягнення потрібного результату.

Ми проводимо відкриту цінову політику і фіксуємо ціни в офіційному договорі. Наші фахівці розраховують оптимальний варіант системи енергопостачання, але ніколи не нав’язують зайвого: ми зробимо тільки те, що ви вважаєте за потрібне. Зв’яжіться з нами за вказаними номерами і менеджер докладно проконсультує вас з питань цін і послуг.

Основні етапи нашої роботи

  1. 1
    АВТОРСЬКИЙ НАГЛЯД
    Наші кваліфіковані фахівці, автори проекту здійснюють контроль за реалізацією всіх етапів, які передбачає дизайн проект
  2. 2
    Готуємо і надаємо альбом проекту
    Готовий проект замовник отримує в термін, зазначений в договорі. Він складається з 3Д візуалізації приміщень і з робочої документації.
  3. 3
    Надаємо робочу документацію
    Коли замовник затвердив дизайн інтер’єру, наші фахівці починають роботу над оформленням робочої документації на конкретний проект
  4. 4
    ВІЗУАЛІЗАЦІЯ
    Створення детальної 3Д візуалізації інтер’єру приміщення, узгодження проекту з замовником, внесення корективів
  5. 5
    Вибір матеріалів, предметів меблів, освітлювальних приладів
    Співробітники переглядають каталоги, відвідують салони меблів, шукають найбільш підходящі елементи для оформлення інтер’єру
  6. 6
    Вибір стилістичного рішення
    Визначення стилю, кольору
  7. 7
    Розробка планувальних рішень
    Ми пропонуємо кілька варіантів планувальних рішень, а замовник вибирає ту, яка найбільше підходить
  8. 8
    Складання технічного плану
    Замір приміщення, збір даних про об’єкт, консультація з замовником

Дізнатися вартість дизайн-проекту