Калькулятор

Розрахунку замовлення
Площа приміщення по підлозі:
м2
 • Розробка плану розміщення меблів
  5 $
 • Підбір стильового рішення
  5 $
 • Підбір матеріалів
  10 $
 • Візуалізація
  5 $
 • Креслярська документація
  5 $
 • Розробка ексклюзивних меблів
  шт.
  +
  30$
 • Інтер'єр в класичному стилі
  10 $
 • Авторський супровід
  5 $
Сума замовлення:
0
$

Покрівельні роботи

Дізнатися вартість робіт Оформити заявку

Для покрівлі характерно виконання особливої ролі, а також це головний конструктивний елемент в будь-якій будівлі. Багато присутніх будівлі нашого міста як житлового, так і виробничого типу потребують проведення часткових або капітальних покрівельних робіт. Якість виконання покрівельних робіт і кваліфікація майстрів визначає зовнішні характеристики об’єкта і його експлуатаційні особливості. Покрівельні роботи повинні здійснюватися з урахуванням попередніх розрахунків по навантаженню. Необхідний грамотний і відповідальний підхід.

Для головного конструктивного елементу в кожному будинку, такого як дах, характерно виконання безлічі функцій. До однієї з яких належить захист об’єкта від різного роду атмосферних чинників. Крім цього, покрівля визначає наявність звуко і теплоізоляційних якостей. Якщо дивитися на покрівлю в розрізі, то її можна охарактеризувати як складний тип багатошарової конструкції. Вартість на покрівельні роботи може бути абсолютно різною, залежно від складності виконання, наявності функцій і типу даху.

Який тип покрівлі вибрати?

За типом покрівельні елементи можна поділити на 6 видів. Кожен вид може стати оптимальним варіантом для того чи іншого будинку. Оптимальне рішення визначається характеристиками об’єкта.

 1. Односхилий тип буде хорошим варіантом для таких об’єктів як тераси, веранди, господарські будівлі, а також будинки, побудовані відповідно до індивідуальних особливостей. Односхилої покрівлі характерна наявність дворівневої конструкції, де один край має велику висоту, в порівнянні з іншим.
 2. Двосхилий (щипцевого) тип покрівлі є класичною різновидом використовуваної для приватних будинків. Така покрівельна конструкція може мати кутами нахилу рівномірного і нерівномірного типу.
 3. Шатровий вид покрівлі застосовується в процесі будівництва таких об’єктів як приватні будинки і котеджі. Характерно наявність 4 симетричних скатів, що володіють формами рівнобедрених трикутників.
 4. Для вальмовой покрівлі властива традиційна трапециевидная форма, яка має два ската в формі трапеції і два ската трикутних форм.
 5. Мансардну покрівлю можна охарактеризувати як популярний вид, що сприяє збільшенню корисного простору.
 6. Багатощипцевих тип покрівлі є універсальним видом і в основному використовується при дизайнерському проектуванні.

Вибираємо матеріали для покрівельних робіт

Покрівельні роботи сприяють захисту споруди від руйнувань і захищають приміщення від вологості. Вибираючи покрівельні види матеріалів, необхідно враховувати проект несущої будівлі, індивідуальні переваги замовника, а також тип покрівлі. Сучасною альтернативою дахах з соломи і дерева є даху, що володіють теплоізоляційними і водонепроникними характеристиками. Для їх виготовлення використовуються такі матеріали як металочерепиця, профнастил, руберойд та інше.

Покрівля з черепиці

Даний вид покрівлі володіє тривалим терміном експлуатації, приблизно 30 років. Ще однією перевагою даного покриття є наявність профільних пластин зі сталі, захистом в яких виступає полімерне покриття. Найбільш доцільним рішенням є бітумної вид черепиці або гнучкий тришаровий варіант, який стане хорошим рішенням для наших кліматичних умов.

Фальцева покрівля

Для крівлі характерно досить прийнятна ціна, а також наявність хороших герметичних якостей. Даний вид покриття досить легкий, що сприяє простий укладанні. До найбільш доступним за ціною варіантів відносяться фальцеві панелі, основою яких виступає оцинкована сталь.

Покрівля з профнастилу

Основою даної покрівлі є оцинковані листи із сталі, покриті такими матеріалами як полімери і фарбувальні склади. Під монтажем профнастилу мається на увазі укладання покрівельних матеріалів на обрешітку, виконану з деревних матеріалів. Для плоских дахів даний вид матеріалу не підійде.

Покрівля з рубероїду

Перед укладанням даного варіанту покрівельного покриття необхідна попередня підготовка майбутнього монтажу, а також завчасне розгортання руберойдовий листів, що сприяє розгладженню складок. Даний вид матеріалу є підходящим для дахів плоского і складного типу.

Які роботи виконуються при покрівельних роботах?

Для того щоб провести якісні покрівельні роботи, необхідно правильно підібрати матеріали, грамотно скласти розрахунок, продумати і дотримати технологію при монтажі. З цієї причини доцільним рішенням стане довірити це завдання професіоналам. Будь даху характерна наявність багатошаровості, яка виконується в певній послідовності.

Компанія Vip Design виконує широкий спектр покрівельних робіт, під якими мається на увазі виконання наступних етапів:

 • складається проект, на підставі якого розраховуються і закуповуються матеріали;
 • проводиться демонтаж старого підстави;
 • встановлюються підтримують види конструкцій;
 • встановлюються захисні елементи;
 • облаштовується ізоляція (матеріали утеплювачі і гідро-пароізоляційні);
 • укладається покрівельне покриття при використанні різних видів матеріалів у вигляді металочерепиці, композитної черепиці, керамочерепіца).

Фахівці нашої компанії готові виконати ряд монтажних, демонтажних і ремонтокровельних робіт відповідно з дотриманням усіх технологій в обумовлений термін.

Особливості будівництва даху будинку під ключ

Покрівельного покриття, так само як і інших елементів будівлі, характерно піддаватися різним чинникам, що сприяє необхідності періодичних ремонтних робіт. Покрівельні роботи можуть бути комплексними, частковими, косметичними або поточними.

Під проведенням ремонтних робіт маються на увазі заходи у вигляді повної або часткової заміни покрівельних матеріалів. У міру необхідності покрівельні конструкції можуть відновлюватися, зміцнюватися, посиляться, а також проводиться заміна пошкоджених елементів даху.

Етапи капітального ремонту:

 • демонтуються старі підстави;
 • змінюються або ремонтуються опорні типи конструкцій;
 • проводяться оздоблювальні роботи антисептичний і вогнетривкого типу;
 • відновлюється пароізоляція (якщо раніше вона була пошкоджена);
 • виконуються відновлювальні роботи, встановлюється теплоізоляційної пласт;
 • облаштовується дахове покриття;
 • проводиться фінішна обробка;
 • несуча конструкція забарвлюється, якщо це необхідно.

Фахівці компанії VIP готові виконати роботи покрівельних конструкцій будь-якої складності.

Етапи виконання покрівельних робіт

Фахівцями повинні бути дотримані всі встановлені норми і правила будівництва. Важливим моментом є техніка безпеки при виконанні робіт на висоті. В основному для проведення покрівельних робіт вибирають осінній період, однак, плануючи ремонт, варто враховувати погодні фактори.

Підготовчий етап

Має на увазі під собою складання кошторису і детальне проектування даху. Для проведення робіт необхідні матеріали у вигляді утеплювача, ізоляційних матеріалів водовідведення. Кошторис включає в себе також і оплату праці працівників. Закінчивши ретельну підготовку, можна зайнятися наступним етапом.

Установка каркаса

Перед тим як приступати до зведення даху, слід виконати монтаж несучих каркасів. Каркасної основою може виступати дерево або оцинкована сталь. Перший варіант має значно меншим терміном служби, в той момент як оцинкованому каркасу віддають перевагу за рахунок його високих експлуатаційних характеристик (близько 100 років).

Монтаж водовідведення

Важливим пунктом при проведенні покрівельних робіт є установка водовідведення. При відсутньої водопровідній системі покрівля буде мати значно меншим терміном служби.

Встановити водопровід можна за допомогою наступних двох способів:

 • лінійний метод являє собою дренажний вид системи, основою якого є жолоби, розміщені в область модульних каналів. Даний вид системи в основному застосовується для об’єктів з наявністю плоских покрівель.
 • точковий спосіб являє собою найбільш поширений вид. Створюються конвертерні ухили в певних місцях.

Установка додаткового типу прибудов

Конструкції дахів можуть володіти мансардними вікнами і балконами.

Монтажні роботи мансардних віконних конструкцій і балконів

Ще на етапі планування проекту, варто задуматися про необхідність мансардних вікон і балконів. Звичайно, бувають ситуації, коли конструкції встановлюється і по закінченню декількох років після монтажу дахів. Наші фахівці виконають подібного ряду покрівельні роботи відповідно до новітніми технологіями, без нанесення шкоди покрівельним конструкціям і внутрішніх опоряджувальних матеріалів. Для цього наші співробітники грамотно розробляють проект і займаються правильним підбором всіх комплектуючих.

Пожежна безпека

Даний етап, під яким мається на увазі нанесення захисних вогнетривких речовин, є дуже важливим при зведенні покрівлі.

Теплоізоляція

Завдяки якісно-нанесеному шару теплоізоляції покрівельні матеріали та стіни об’єкта мають більш тривалою експлуатацією. Крім цього, теплоізоляція сприяє оптимальному мікроклімату всередині приміщення, захищає приміщення від холоду з вулиці і допомагає заощадження тепла всередині.

Монтаж покрівельного покриття

Закінчивши з утепленням каркасної конструкції, можна приступати до монтажу даху. На сьогодні в асортименті виробників представлений широкий спектр покрівельних матеріалів, найбільш актуальними з яких є черепиця і м’який вид покрівлі. Для кожного виду характерно дотримання правил при монтажі. Крім цього, матеріал повинен володіти герметичними властивостями, щоб уникнути попадання вологи всередину.

Гідроізоляційні види робіт

Для того щоб виконати надійну гідроізоляцію на покрівлях скатних і плоского вигляду, застосовують рулонні типи матеріалів. Рулонний гідроізоляція приклеюється по всій площі. При виконанні гідроізоляційних робіт на плоских видах покриттів можна використовувати метод нанесення суцільного шару фарбувального матеріалу або мастики.

Установка захисних мембран

Під будівельними мембранами маються на увазі сучасні засоби захисту для плоских покрівель. Їх призначенням є виведення зайвої вологості назовні без можливості проникнення вологи всередину.

Оздоблення фронтонів і карнизів

Для фронтонів застосовується сайдинг або цегла. Основою карнизів може виступати дерево або сайдинг.

Вартість покрівельних робіт під ключ в Києві

Підсумкова вартість на проведення покрівельних робіт визначається рядом операцій, необхідних для монтажу покрівлі. Також на ціну може впливати спосіб монтажу і вид покриття.

Також цінник покрівельних робіт визначається особливостями монтажу покрівлі з профнастилу або металочерепиці. Береться до уваги і необхідність поетапного ремонту або ремонт «під ключ». Слід брати до уваги ряд індивідуальних вимог клієнта, які визначаються складністю виконання.

Замовити установку даху на будинок в Vip Design

Якісний результат є головною причиною, по якій клієнти обирають нашу компанію в Борисполі.

Ми гарантуємо:

 • висока якість виконання покрівельних робіт;
 • здачу робіт в обумовлені терміни;
 • оптимальні ціни на ремонт «під ключ»;
 • Індивідуальний підхід до кожного клієнта.

Наші фахівці з багаторічним досвідом роботи знають, як правильно виконати той чи інший вид покрівельних робіт. На початковому етапі з замовником обговорюється ряд всіх нюансів з подальшим створенням проекту, в якому буде відображатися весь перелік необхідних деталей. Після узгодження ми готові виконати роботи будь-якої складності у відповідності з усіма будівельними правилами стандартами.

Основні етапи нашої роботи

 1. 1
  АВТОРСЬКИЙ НАГЛЯД
  Наші кваліфіковані фахівці, автори проекту здійснюють контроль за реалізацією всіх етапів, які передбачає дизайн проект
 2. 2
  Готуємо і надаємо альбом проекту
  Готовий проект замовник отримує в термін, зазначений в договорі. Він складається з 3Д візуалізації приміщень і з робочої документації.
 3. 3
  Надаємо робочу документацію
  Коли замовник затвердив дизайн інтер’єру, наші фахівці починають роботу над оформленням робочої документації на конкретний проект
 4. 4
  ВІЗУАЛІЗАЦІЯ
  Створення детальної 3Д візуалізації інтер’єру приміщення, узгодження проекту з замовником, внесення корективів
 5. 5
  Вибір матеріалів, предметів меблів, освітлювальних приладів
  Співробітники переглядають каталоги, відвідують салони меблів, шукають найбільш підходящі елементи для оформлення інтер’єру
 6. 6
  Вибір стилістичного рішення
  Визначення стилю, кольору
 7. 7
  Розробка планувальних рішень
  Ми пропонуємо кілька варіантів планувальних рішень, а замовник вибирає ту, яка найбільше підходить
 8. 8
  Складання технічного плану
  Замір приміщення, збір даних про об’єкт, консультація з замовником

Дізнатися вартість дизайн-проекту