Work

Будівництво складів

Будівництво складів завжди користується стабільно високим попитом у відповідному сегменті споживачів. Ці споруди відіграють важливу роль у всіх сферах промисловості, але можуть сильно відрізнятися за характеристиками. Існують різні види складів в залежності від призначення, особливостей, габаритів. При цьому вони не обмежуються єдиною класифікацією і часто будуються за індивідуальними проектами.

Види складських комплексів

Існуюча в Україні класифікація складів представлена кількома класами – від «А» до «D».

Склади класу «А»

Дана група пред’являє найвищі вимоги до характеристик складу. Зазвичай це одноярусні споруди висотою до восьми-дванадцяти метрів з рівним покриттям підлоги і поверхнею стін. Температура в приміщеннях повинна відповідати встановленим нормам, також необхідно передбачити механізм регуляції клімату. Склади даного класу обладнають відповідно до вимог пожежної безпеки: з використанням негорючих матеріалів, спеціальних захисних просочень, системи гасіння загорянь.

Приміщення може бути оснащено сучасними технологіями: відеоспостереженням, тепловентиляторами, контролем доступу і т.п. Вартість складів даного класу значно вище, ніж інших, проте вкладення коштів окупаються надійним заощадженням продукції, тобто збереженням всіх її якостей і товарного вигляду.

Склади класу «В»

Будівництво складів даного класу обходиться дешевше, ніж попереднього. Будівля може мати меншу площу, але більшу кількість поверхів. По частині експлуатації приміщення мало чим поступається класу А – теж має систему опалення, охолодження, енергозбереження, регуляції температури, сигналізації і т.п. В обов’язковому порядку склад класу «В» обладнується рівною бетонною підлогою і системою пожежної безпеки.

Склади класу «С»

Для багатьох підприємств склади класу «С» – це оптимальне співвідношення вартості і якості облаштування. Вони оснащені системами пожежної безпеки, опалення, сигналізації. Висота таких будівель може бути різною (від 4 до 18 метрів). Склади даного класу обладнають бетонною підлогою або асфальтом без покриття. У разі багатоповерхової будівлі бажано оснащення підйомниками.

Склади класу «D»

Ця група складів найменш вимоглива по частині оснащення і облаштування. Приміщення може не мати опалення, представляти із себе ангар або підвал. Однак і тут потрібно передбачити освітлення, сигналізацію, температурний режим, пожежну безпеку. Такі склади зазвичай використовують для нетривалого зберігання невеликих обсягів товару.

Теплі і холодні склади

Матеріали для зведення складу вибирають в залежності від продукції, яка буде зберігатися тут у майбутньому. Розрізняють холодні і теплі склади. Для будівництва перших використовують полімерний пластик або профільований лист. Це досить бюджетні матеріали, які, тим не менш, надійно захищають споруду від атмосферних впливів.

Для будівництва теплого складу використовують різні види сендвіч-панелей, підбираючи каркас і утеплювач згідно необхідної теплоізоляції. Пожежну безпеку даного матеріалу забезпечують негорючі суміші, що застосовуються при виробництві. Крім того, сендвіч-панелі нерідко використовують для облаштування даху.

Що таке швидкобудуюємі склади?

Найчастіше терміновість споруди складу важливіша, ніж вартість, тому так популярні технології швидкомонтованих споруд з металевих конструкцій і сендвіч-панелей.

До їх основних переваг відносять:

  • швидке будівництво;
  • помірну ціну;
  • можливість розширення площі;
  • зведення в будь-якому кліматі і при будь-якій якості грунту.

Етапи виконання будівництва складських приміщень

Першим етапом будівництва складських приміщень є земляні роботи і закладка фундаменту. Однак йому повинен передувати підготовчий етап. Він полягає в проведенні розрахунків і проектування, складанні кошторису і плану будівельних робіт.

Технологічне проектування

Встановлюються пропускні характеристики складу, враховуючи людей і транспорт, які щодня в ньому переміщаються. Визначаються умови зберігання продукції, при необхідності її переробки, а також вивантаження і навантаження. На даному етапі розраховуються точні габарити складського приміщення, намічається будівельний майданчик.

Архітектурно-будівельний проект

Розробляється проект будівництва складу, визначається необхідне обладнання, технології, транспорт. Крім іншого, проект повинен включати архітектурне рішення, схему прокладки комунікацій, систему сигналізації та пожежної безпеки. Після затвердження проекту і кошторису витрат приступають безпосередньо до будівництва складу.

Будівництво складського приміщення

Перший етап будівництва – це земляні роботи на ділянці і закладка фундаменту згідно проекту. У деяких випадках складські приміщення взагалі не передбачають фундаменту. На другому етапі зводять монолітний або збірний залізобетонний каркас, а потім вибудовують стіни і встановлюють фасади. Третім етапом монтують дах і кладуть покрівельний матеріал. Фінальна стадія будівництва складу – це внутрішня обробка.

Вартість споруди складу під ключ в Києві

На вартість будівництва складу «під ключ» впливають такі чинники:

  • вид і призначення складу згідно з прийнятою класифікацією;
  • площа, висота, поверховість споруди, кількість перегородок;
  • місце споруди складу;
  • особливості сберегаемой продукції, умов і технологій зберігання;
  • кількість воріт, вікон, систем навантаження-розвантаження та інших конструкцій;
  • наявність системи гасіння загорянь і видалення диму.

І це далеко не всі складові вартості складського об’єкта. Так, будівництво відкритого складу обійдеться дешевше, ніж утепленого з великою висотою і безліччю вантажно-розвантажувальних систем. Холодильні склади, зокрема, висувають високі вимоги до теплоізоляції, потребують використання сендвіч-панелей, множинних перегородок, спеціального підвісного обладнання.

Замовити будівництво складу за доступними цінами під ключ в Vip Design

Якісне складське приміщення необхідно для ефективної і безперебійної роботи вашого підприємства. При замовленні послуги будівництва «під ключ» ви рятуєтеся від всіх супутніх турбот і приймаєте склад вже готовим для експлуатації.

Ми здійснюємо будівництво складів якісно і в оперативні терміни завдяки високотехнологічному обладнанню, відмінною організації і кваліфікованим майстрам. На всіх етапах будівництва проводиться суворий контроль, а виникаючі питання вирішуються досвідченими професіоналами. По завершенню кожного етапу надається звіт про виконані роботи.

Щоб замовити будівництво швидкомонтованих складів в Києві і Україні, звертайтеся в нашу компанію Vip Design. За справу візьмуться справжні професіонали і ви отримаєте склад з необхідними характеристиками в найкоротші терміни при мінімальних витратах.

Чому
Ми
?

У нас практикується особистісний підхід до кожного клієнта, наші фахівці обов’язково почують всі ваші побажання, після чого втілять всі в реальність швидко і головне ефективно.

У студії Vip Design працюють досвідчені професіонали, які люблять свою справу. Фахівці стежать за новими тенденціями інтер’єрної моди і творчо підходять до виконання кожного проекту.

Ми пропонуємо свої послуги по всіх містах України, також пропонуємо розумні ціни і гарантуємо дотримання термінів виконання замовлень.

Портфоліо

58312 м2

Спроектовано і реалізовано
16500 м2

ОФІСІВ

5780 м2

ГОСТІННИХ

2870 м2

СПАЛЕНЬ

1506 м2

МАНСАРД

2344 м2

КУХОНЬ

1219 м2

ДИТЯЧИХ КІМНАТ

1160 м2

ВАННИХ

Дізнатися вартість проекту