Work

Будівництво ресторанів, кафе і барів

Першим етапом будь-якого будівництва великого об’єкта є професійна розробка проекту, яку повинні проводити фахівці з достатнім досвідом роботи в цій сфері. Один з найбільш важливих аспектів успішного проектування – це ретельно продуманий список устаткування і план його розміщення в ресторані.

До основних факторів продуктивної діяльності закладу громадського харчування в першу чергу відноситься правильне розміщення будівлі. Наприклад, ресторан, що пропонує ділові обіди, найдоречніше відкривати неподалік від бізнес-центру. А заклад швидкого харчування рекомендується відбудовувати в місці, де постійно перебуває велика кількість людей.

Будівництво кафе, ресторанів і барів – це досить специфічне напрям. До будівель, в яких розташовуються подібні заклади, висуваються особливі вимоги. Тут обов’язково повинні дотримуватися санітарно-гігієнічні та протипожежні норми, а також враховуватися екологічні та технологічні стандарти.

Компанія Vip Design надає комплексні послуги зі зведення будинків для закладів громадського харчування «під ключ» і виконання окремих будівельних робіт на об’єктах. Наші клієнти можуть бути впевнені в тому, що їх новий ресторан буде повністю відповідати вимогам до безпеки і виділятися оригінальним оформленням на тлі інших закладів.

Що необхідно зробити до початку будівництва ресторану?

У процесі формування бюджету, що виділяється на проведення будівельних робіт, слід врахувати організацію таких елементів, як:

 • якісна система вентиляції приміщення;
 • гарна шумоізоляція;
 • професійна система пожежної безпеки;
 • головний і запасний виходи;
 • випуск вологи в технологічних приміщеннях і зонах з високою вологістю;
 • виділяється потужність (в кВт);
 • комплекс підсобних приміщень для персоналу закладу.

Особливості будівництва кафе та ресторану в Києві

Будівництво барів, ресторанів і кафе – це складний процес, який складається з цілого ряду різних дій. Професійний підхід до зведення будівель для закладів громадського харчування грунтується на таких аспектах:

 1. Отримання дозвільних документів. Для того щоб почати роботу на об’єкті, необхідно відразу подбати про оформлення всієї документації, що дозволяє використовувати ділянку для будівництва на законних підставах.
 2. Створення проекту. Даний етап включає розробку моделі майбутньої будівлі, виконання креслень, раціональне планування приміщень і комунікаційних систем.
 3. Забезпечення безпеки у всіх сферах. Тут в проект включають систему відеоспостереження за територією майбутнього закладу, а також правильно продумують систему пожежної безпеки будівлі.
 4. Реалізація проекту. На цьому етапі будівельна бригада займається безпосереднім зведенням будівлі згідно всім існуючим вимогам і стандартам.
 5. Монтаж комунікаційних мереж, ресторанного устаткування і технічних пристроїв.

Які терміни будівництва ресторану або бару під ключ?

Середній термін, за який завершується будівництво ресторану або іншого закладу громадського харчування, становить 1,5 року. Однак в разі продуктивної співпраці між виконавцем і замовником час на виконання такої роботи може скорочуватися до 4-5 місяців.

Етапи будівництва кафе і барів

Споруда закладів громадського харчування здійснюється поетапно. Дотримання правил і вимог до якості виконуваних робіт на кожному етапі гарантує отримання позитивного результату після завершення будівельного процесу.

Проектування об’єкта

Спочатку архітектори розраховують площа, необхідну для повноцінного функціонування закладу. У неї входять зал з необхідною кількістю посадочних місць, кухонна зона, окремі цехи, склади, приміщення для розміщення адміністрації і ділянку, в якому розташовується вітрина. При створенні проекту аналізуються характеристики грунту і погодних умов в даній місцевості, а також наявність можливості підведення комунікацій.

Будівельні роботи

На даному етапі в залежності від особливостей грунту і ваги конструкції визначають відповідний тип фундаменту. Потім бригада робітників збирає конструкцію, встановлює стіни і проводить покрівельні роботи. Такий процес зазвичай займає близько 14 днів.

Підведення комунікацій

Грамотне облаштування комунікаційних систем – важливий елемент будівництва будь-якого закладу. Тут виробляється підключення електрики, прокладається каналізаційна і вентиляційна системи, встановлюється опалювальне обладнання і стоки.

Внутрішня і зовнішня обробка

Даний вид робіт безпосередньо залежить від тематики майбутнього закладу, а каркасна конструкція ніяк не пов’язується з певними матеріалами.

Яка вартість спорудження ресторану під ключ в Києві?

Кошторис формується на основі безлічі параметрів, наприклад, використовуваних будівельних і оздоблювальних матеріалів, технологій виконання робіт та особливостей дизайну. Для отримання вартості споруди конкретного ресторану під ключ фахівці повинні підготувати проектну документацію.

Замовити будівництво ресторанів, кафе і барів під ключ в Vip Design

Основне правило роботи нашої компанії – це максимальна якість за мінімальний термін за доступною ціною. Серед інших переваг варто відзначити:

 • індивідуальний підхід до кожного клієнта;
 • оформлення всіх необхідних документів;
 • роботу над великими проектами з великою кількістю посадочних місць;
 • суворе дотримання термінів, відведених на будівництво;
 • можливість замовлення виготовлення меблів і розробки торгового обладнання.

Розробка проекту ресторану, кафе або іншого закладу громадського харчування – одна з найважливіших складових успішного результату. Професійний підхід до цього завдання забезпечить прибутковість і розвиток ресторанного бізнесу в майбутньому. Даний вид робіт або комплексні послуги з будівництва під ключ можна замовити в нашій компанії Vip Design.

Чому
Ми
?

У нас практикується особистісний підхід до кожного клієнта, наші фахівці обов’язково почують всі ваші побажання, після чого втілять всі в реальність швидко і головне ефективно.

У студії Vip Design працюють досвідчені професіонали, які люблять свою справу. Фахівці стежать за новими тенденціями інтер’єрної моди і творчо підходять до виконання кожного проекту.

Ми пропонуємо свої послуги по всіх містах України, також пропонуємо розумні ціни і гарантуємо дотримання термінів виконання замовлень.

Портфоліо

58312 м2

Спроектовано і реалізовано
16500 м2

ОФІСІВ

5780 м2

ГОСТІННИХ

2870 м2

СПАЛЕНЬ

1506 м2

МАНСАРД

2344 м2

КУХОНЬ

1219 м2

ДИТЯЧИХ КІМНАТ

1160 м2

ВАННИХ

Дізнатися вартість проекту