Work

Будівництво готелів

Перед початком будівництва готелю або мотелю проводиться проектування, розраховується необхідний бюджет в залежності від площі і функціонального призначення кожної зони. Наступні роботи здійснюються в межах затвердженого бюджету.

У чому різниця між готелем і мотелем?

Готелі надають житло за плату приїжджим. Крім того, вони пропонують багато супутніх послуг: телефонний зв’язок і телебачення, кондиціонер, інтернет та інше. У великих готелях є ресторани, бари, басейни, масажні кабінети, спа-салони, пральні, спортивні зали.

Мотелі мають таке ж призначення, але в першу чергу вони розраховані на автотуристів і далекобійників. Їх будують поблизу головних доріг і обладнають просторій паркувальної зоною. Зазвичай мотелі набагато менше по площі та поверховості, ніж готелі.

Які бувають види готелів?

Часто готелі класифікують за рейтингом або кількості зірок:

  1. Однозірковий – це бюджетний варіант готелю з простими однаковими номерами та мінімальними послугами.
  2. Двозірковий – готель має два різновиди номерів і надає послугу щоденного прибирання.
  3. Тризірковий – пропонує різні види номерів і стандартний набір послуг. Найчастіше на території готелю є пральня, басейн, спортивний зал з тренажерами.
  4. Чотиризірковий – відрізняється від попереднього варіанту великою кількістю послуг, пропонує масажні кабінети, спа-салони, конференц-зали.
  5. П’ятизірковий – надає просторі апартаменти в кілька кімнат, великий комплекс послуг, обслуговування найвищого рівня.

Особливості готельного будівництва

В останні десятиліття міжнародні відносини і туризм розвиваються високими темпами, тому будівництво готелів стає актуальним як ніколи. Відповідно, підвищуються вимоги до рівня готельного обслуговування. Однак комфорт перебування в готелі залежить також від якості житла, вільної площі, наявності приміщень для додаткових послуг – ресторанів, басейнів, салонів краси, тренажерних залів та іншого.

Етапи будівництва готелей

Сьогодні будівництво готелів є перспективним напрямком для фінансових інвестицій. Комплексні послуги нашої спеціалізованої будівельної компанії допоможуть організувати роботу оптимальним чином, беручи до уваги всі побажання замовника. Наявність високотехнологічного обладнання і досвідчених фахівців дозволять реалізувати проект якісно та оперативно.

Створення концепції і проектування

Важливим етапом, що передує будівництву, є аналіз ринку і конкурентного середовища в готельному бізнесі. Досвідчені фахівці допоможуть вам виявити сильні сторони бізнес-плану і розробити унікальну концепцію майбутнього готелю в рамках доступного бюджету.

Від обраного місця розташування готелю – центр міста, віддалені райони, приміська зона, буде багато в чому залежати його вартість. На обраній ділянці необхідно вивчити рельєф і особливості грунту, а потім розробити архітектурний проект готелю. Геодезичні показники потрібно враховувати, проектуючи висоту і поверховість будівлі, загальне розташування споруди, можливість обладнання підземного паркінгу і т.п.

Технології будівництва та вибір матеріалів

Зазвичай габарити майбутнього готелю обмежуються площею землі і виділеного бюджету. Вартість споруди залежить також від обраної технології, будівельних і оздоблювальних матеріалів. Будівництво готелів з невеликою площею часто здійснюють з використанням:

  • каркасною технологією;
  • 3D-панелей;
  • кладки «Лего» з цегли або блоків.

Особливе значення для побудови готелю має вибір облицювальних та оздоблювальних матеріалів. Вони повинні бути надійними, якісними, довговічними і безпечними. А, крім того, естетично привабливими і відповідають обраному стилю готелю.

Оформлення інтер’єру

Фінальний етап будівельного процесу – оформлення номерів, службових кімнат, побутових та підсобних приміщень. Встановлюється побутова техніка та інше обладнання, розміщуються предмети меблів, текстиль і декор. Готельна меблі повинні бути зручними, красивими і ергономічними, виготовленої з екологічних матеріалів, якісної і довговічною. Всі предмети інтер’єру повинні відповідати чинним нормам і загальної стильової концепції готелю.

Вартість споруди готелю під ключ в Києві

У зв’язку зі специфікою готельного будівництва на етапі проектування можна розрахувати лише приблизну ціну проекту. Попередню вартість визначаємо в залежності від розміщення і габаритів будівлі, функціонального призначення зон, обраних технологій і матеріалів. Таким чином, ми складаємо приблизний бюджет, в рамках якого буде проводитися будівництво. По ходу реалізації проекту кошторисна сума деталізується і уточнюється.

Замовити будівництво готелю під ключ в Vip Design

Будівництво готелів під ключ можна замовити в спеціалізованій компанії Vip Design в Києві. Ми використовуємо тільки якісні матеріали, сучасне обладнання і новітні будівельні технології. Наші фахівці складуть детальний кошторис витрат і по максимуму оптимізують план будівництва, ми допоможемо вам придбати якісні матеріали за доступною ціною, підкажемо пріоритетні напрямки для вкладень і кращі способи заощадити. Професіонали своєї справи візьмуть на себе більшу частину ваших турбот, щоб ви могли зосередитися на головних питаннях бізнесу.

Ми гарантуємо високий рівень виконуваних робіт і самі проводимо контроль на кожному етапі будівництва. Наша команда складає графік реалізації проекту і строго дотримується терміни його виконання. Ми намагаємося бути оперативними, але при цьому об’єктивно оцінюємо витрати часу, необхідні на ту чи іншу роботу, щоб швидкість не пішла на шкоду рівню якості.

Чому
Ми
?

У нас практикується особистісний підхід до кожного клієнта, наші фахівці обов’язково почують всі ваші побажання, після чого втілять всі в реальність швидко і головне ефективно.

У студії Vip Design працюють досвідчені професіонали, які люблять свою справу. Фахівці стежать за новими тенденціями інтер’єрної моди і творчо підходять до виконання кожного проекту.

Ми пропонуємо свої послуги по всіх містах України, також пропонуємо розумні ціни і гарантуємо дотримання термінів виконання замовлень.

Портфоліо

58312 м2

Спроектовано і реалізовано
16500 м2

ОФІСІВ

5780 м2

ГОСТІННИХ

2870 м2

СПАЛЕНЬ

1506 м2

МАНСАРД

2344 м2

КУХОНЬ

1219 м2

ДИТЯЧИХ КІМНАТ

1160 м2

ВАННИХ

Дізнатися вартість проекту