Work

Будівництво офісних і адміністративних будівель

На сьогоднішній день будівництво офісних будівель і адміністративних приміщень є одним з найбільш затребуваних напрямків на ринку будівельних послуг. Компанії, що працюють в даній сфері, намагаються використовувати інноваційні технології та нестандартні рішення для створення своїх проектів. Офісні та адміністративні споруди повинні не тільки мати привабливий і статусний зовнішній вигляд, а й відповідати сучасним вимогам до будівель подібного призначення.

Будівництво офісних будівель під ключ

В останні роки будівництво офісних будівель активно розвивається в багатьох великих містах. Це явище пов’язане з ростом числа різних організацій, які потребують комфортних і багатофункціональних приміщеннях для ефективного ведення своєї комерційної діяльності.

При зведенні об’єктів офісного та адміністративного типу використовуються новітні технології та сучасні будматеріали, завдяки чому такі будівлі органічно вписуються в загальну концепцію ділових міських районів і відрізняються стриманим, але таким, що запам’ятовується зовнішнім виглядом.

Наша компанія надає послугу будівництва приміщень для офісів, а також займається модернізацією вже існуючих будівель даного типу в Києві. Ми допомагаємо вибрати оптимальний варіант будівельного проекту, враховуючи при цьому індивідуальні особливості кожного виду бізнесу і особисті побажання замовників до організації майбутнього робочого простору.

Чим відрізняється будівництво адміністративних будівель від офісних?

Під час розробки проекту адміністративної будівлі фахівці дотримуються наступних правил:

 • споруда повинна гармонійно поєднуватися з оточуючими будівлями і загальним міським пейзажем;
 • всі матеріали підбираються виходячи з функцій майбутньої споруди, складу грунту, рівня вологості, сили вітру, температури повітря та інших особливостей клімату в даній місцевості;
 • в проект необхідно включати просторий і зручний ділянку для розміщення парковки;
 • входи в приміщення вимагають наявності спеціальних пристосувань для людей з обмеженими фізичними можливостями (за аналогією з медичними установами);
 • будівля повинна повністю відповідати санітарно-гігієнічним вимогам;
 • внутрішнє планування продумують з урахуванням конкретних функцій, які виконуватиме готове приміщення;
 • експлуатація завершеного будови не повинна завдавати шкоди навколишньому середовищу.

З огляду на те, що зведення адміністративної будівлі тягне за собою великі фінансові витрати, необхідно подбати про окупність ще на початковому етапі і врахувати всі нюанси під час роботи над проектом.

Вимоги до будівель офісного типу

Оскільки приміщення офісного типу мають на увазі щоденне перебування в них великої кількості людей протягом тривалого часу, існують певні вимоги до зведення таких споруд. До них відносять:

 • розташування в місці з розвинутою інфраструктурою і яскравий дизайн, що відразу впадає в очі;
 • відповідність нормам СНиП і вимогам до екологічності будівлі;
 • зручну внутрішнє планування приміщень;
 • забезпечення повноцінного функціонування всіх комунікацій (каналізаційної, опалювальної та вентиляційної систем, роботу електричної мережі та ін.);
 • продумане розміщення робочих місць і облаштування останніх відповідно до чинного трудового законодавства.

Етапи виконання будівництва адміністративних і офісних будівель

Послуги з будівництва будівель офісного та адміністративного типів можуть відрізнятися за кількістю і видами виконуваних робіт. Наша компанія виконує будівництво таких приміщень «під ключ», що має на увазі організацію всіх етапів будівництва та управління проектом одним підрядником без передачі окремих завдань третій стороні.

Підготовка до будівельних робіт

На початковому етапі фахівці готують та узгоджують технічну документацію, а також займаються отриманням документів, які дозволяють забудову. Тут однією з найважливіших деталей є досвід і професіоналізм співробітників компанії, що надає послугу. Саме від цього залежить повну відповідність документації всім існуючим вимогам, що в свою чергу безпосередньо впливає на швидкість завершення даного етапу.

Створення плану

На другому етапі організація-забудовник переходить до розробки генерального плану, виконує розрахунково-кошторисні роботи і готує супровідні документи, необхідні для безпосереднього здійснення процесу зведення будівлі.

Закладка фундаменту

Тут беруть свій початок підготовчі будівельні роботи: вирівнювання території, де буде розташовуватися споруда, а також доведення її до того рівня, який буде відповідати нормам і вимогам до будівництва.

Проведення основних робіт

Даний етап включає в себе широкий перелік завдань зі зведення будівлі, в тому числі монтаж перекриттів, стін, проведення покрівельних робіт, установку віконних систем і дверей. Тут виконавець повинен строго дотримуватися спочатку прийнятої технології будівництва.

Підключення комунікацій та оздоблювальні роботи

Офісна будівля в повному обсязі оснащується всіма необхідними інженерними комунікаціями, після чого виконується фінішна обробка приміщень зсередини і з зовнішнього боку. Потім облаштовується територія, прилегла до будівлі, і проводиться підготовка до здачі споруди в експлуатацію.

Скільки коштує будівництво офісу під ключ в Києві?

Ціна на будівництво офісних будівель варіюється в залежності від безлічі факторів. Для формування загальної вартості проведених робіт на об’єкті використовується детальна проектна документація, яка є підставою для оформлення кошторису на покупку матеріалів, використовуваних в процесі будівництва.

У розцінках на зведення бізнес-центрів або будівель для розміщення офісів враховуються поточні витрати і собівартість за м². Зазвичай у вартість включаються такі види завдань:

 • земляні роботи;
 • установка покрівлі;
 • закладка фундаменту;
 • монтаж підлог;
 • зведення стін, каркаса і розміщення перегородок.

Замовити будівництво офісних і адміністративних будівель в Vip Design

Отримати повну інформацію про послугу зведення будівлі офісного або адміністративного типу можна за номером, вказаним на сайті нашої компанії. Фахівці здійснять виїзд на ділянку для його оцінки, після чого розроблять ескізний проект майбутньої будови і приступлять до підготовки всієї необхідної документації та погодження будівельного проекту.

Чому
Ми
?

У нас практикується особистісний підхід до кожного клієнта, наші фахівці обов’язково почують всі ваші побажання, після чого втілять всі в реальність швидко і головне ефективно.

У студії Vip Design працюють досвідчені професіонали, які люблять свою справу. Фахівці стежать за новими тенденціями інтер’єрної моди і творчо підходять до виконання кожного проекту.

Ми пропонуємо свої послуги по всіх містах України, також пропонуємо розумні ціни і гарантуємо дотримання термінів виконання замовлень.

Портфоліо

58312 м2

Спроектовано і реалізовано
16500 м2

ОФІСІВ

5780 м2

ГОСТІННИХ

2870 м2

СПАЛЕНЬ

1506 м2

МАНСАРД

2344 м2

КУХОНЬ

1219 м2

ДИТЯЧИХ КІМНАТ

1160 м2

ВАННИХ

Дізнатися вартість проекту