Work

Будівництво комерційних будівель

Ведення будь-якої комерційної діяльності вимагає використання відповідних для цієї мети приміщень. У деяких випадках підприємці вибирають оренду, але цей варіант далеко не завжди є оптимальним. Саме тому будівництво комерційних будівель з урахуванням особливостей тих чи інших видів бізнесу – одне з найбільш затребуваних напрямів на сьогоднішній день.

Комерційні будівлі під ключ

Будівництво комерційних будівель являє собою зведення будівель, призначених для ведення бізнесу. До комерційної нерухомості відносять:

 • бізнес-центри;
 • готельні комплекси;
 • заклади громадського харчування;
 • офісні приміщення;
 • торгово-розважальні центри і магазини;
 • адміністративні споруди;
 • складські приміщення;
 • різні підприємства.

Наявність власної офісної, торговельної або складської нерухомості дозволяє підприємцям організувати комфортний і ефективний робочий процес, завдяки чому доходи від ведення бізнесу значно зростають.

Які роботи виконуються для будівництва комерційних будівель?

Перед зведенням об’єкта, призначеного для використання в комерційних цілях, необхідно підготувати цілий ряд супровідної документації. Першим етапом підготовки до будівництва є правильний вибір земельної ділянки. Від його розташування безпосередньо залежить успішність майбутнього підприємства або закладу, тому він повинен знаходитися в найбільш підходящому районі міста і місце з розвиненою інфраструктурою.

Після прийняття рішення щодо розміщення ділянки, складання проектних документів і проходження експертизи, необхідно отримати дозвіл на будівництво. Дана процедура має на увазі звернення до відповідних державних органів. Наступний етап включає в себе підбір досвідчених підрядників, розробку точного плану будівництва та організацію робіт на ділянці.

Таку відповідальну задачу, як зведення комерційної будівлі, краще всього довірити професійної будівельної компанії. Рівень кваліфікації робочої бригади та інших фахівців безпосередньо впливає на експлуатаційні характеристики майбутнього приміщення.

Важливим фактором, від якого залежить хороший результат будівельних робіт, виступає пошук якісних матеріалів. Використання сучасних матеріалів від перевірених виробників забезпечує будівництво будівлі в більш короткі терміни і високу надійність всієї конструкції.

Особливості проведення комерційного будівництва

Такий складний процес, як будівництво комерційних будівель, включає в себе цілий комплекс різних робіт. Початковим етапом є створення проекту, а завершальним здача завершеною споруди в експлуатацію.

Величезну роль грає грамотний підхід до розробки технічного проекту. Під час роботи над останнім збирають необхідні документи, виконують розрахунки, збирають потрібну наукову інформацію і складають економічну кошторис.

Оскільки комерційні будівлі призначені для інтенсивної щоденної експлуатації, до них висуваються досить високі вимоги. Такі об’єкти нерухомості повинні бути міцними і надійними. Крім того, існують певні норми до рівня нагрівання, зносу і накопичення пилу в комерційних приміщеннях.

Тому зведення подібних споруд повинно виконуватися при наявності ретельно розробленого технічного проекту, застосуванні будматеріалів найкращої якості і проведенні всіх етапів робіт професійної будівельною компанією. Відповідальний підхід стане запорукою того, що органи державного нагляду схвалять результат після перевірки будівлі на відповідність проектної документації.

Кому стане в нагоді?

Ведення активної комерційної діяльності неможливо розгорнути без наявності відповідної будівлі. Зручне офісне приміщення і місткий склад – це дві обов’язкові складові для розвитку практично будь-якого напрямку в комерції. Саме тому кожному власнику бізнесу рано чи пізно доводиться стикатися з пошуком будівлі для оренди або зведення споруди з нуля.

Пайове будівництво комерційних будівель – досить поширений спосіб організації робочого простору при порівняно невеликих витратах. Для отримання гарантій про те, що інтереси всіх сторін будуть чітко дотримані, бізнесмени повинні укласти договір з залученням досвідченого юриста.

Зведення будівлі для ведення комерційної діяльності варто доручати тільки перевіреним компаніям, у яких є дозвіл на виконання робіт подібного роду. Тільки в цьому випадку замовник зможе розраховувати на те, що об’єкт буде побудований в короткі терміни, а в процесі не виникне ніяких непередбачених ситуацій.

Етапи і терміни будівництва комерційної будівлі

Незалежно від того, яку площу має будівля комерційного призначення з металоконструкцій, його зведення здійснюється за єдиною схемою. Для досягнення хорошого результату в максимально стислі терміни варто звернутися в дослідну компанію, яка пропонує послугу будівництво швидкомонтованих будівель для бізнесу під ключ.

Створення проекту

На першому етапі фахівці займаються розробкою архітектурного проекту. Він являє собою якийсь план будівлі, в якому враховуються особливості майбутнього об’єкта і потреби замовника.

Після проведення розрахунків і узгодження будівельних матеріалів, які будуть використовуватися на всіх етапах будівництва, проектна команда визначає оптимальні ділянки для розміщення вікон, дверей, комунікаційних систем і різного устаткування (при необхідності). У проекті повинні бути враховані навіть самі незначні деталі, оскільки це гарантує надійність і тривалий термін експлуатації всієї конструкції.

Виробничий процес

Цей етап передбачає створення необхідного числа конструкцій на основі розробленого раніше проекту. Робота виконується з урахуванням необхідних параметрів конструкцій – товщини металу, різновиди сендвіч-панелей, розміру профілів і т.д.

Кожна з деталей, що утворюють конструкцію, повинна відповідати вимогам до якості і виготовлятися відповідно до визначених технічними умовами, а документами для підтвердження цих даних служать сертифікати якості.

Підготовка і доставка

Будматеріали, в число яких входять і панелі, доставляють на об’єкт. Потім на ділянці закладають фундамент і виробляють установку каркаса конструкції. Після заливки підлог здійснюється монтаж балок, несучих колон і інших складових. У деяких випадках встановлюють додаткові металеві профілі ЛМК або ЛСТК.

Монтаж конструкцій

На цьому етапі бригада робітників виробляє установку стін і перегородок, а також виконує покрівельні роботи. Найбільш поширеним видом захисних споруд є двошарові або тришарові сендвіч-панелі. Залежно від особливостей проекту, вони можуть мати різні типи наповнювача, дизайн і товщину металевого профілю.

При виконанні збірки слід строго дотримуватися вимог, складених виробником будматеріалу. Для того, щоб приміщення було безпечним в подальшій експлуатації, варто замовити монтажні роботи у висококваліфікованої бригади робітників.

Здача в експлуатацію

Після завершення покрівельних робіт та облаштування віконних, а також дверних прорізів будова повністю готове до використання за призначенням. За бажанням можна організувати додаткові роботи по утепленню або облагороджування фасаду будівлі.

Вартість ремонту комерційної будівлі в Києві

При формуванні розцінок до уваги беруться:

 • площа будівлі і ступінь складності планування;
 • кількість поверхів і архітектурні особливості будови;
 • вид оздоблювальних матеріалів;
 • кількість дверей і вікон.

Наша компанія є виробником, який виконує комплексні роботи зі зведення комерційних будівель. Ціна послуг обговорюється при укладанні договору і не змінюється в процесі, тому наші клієнти можуть не побоюватися виявлення прихованих платежів або різкої зміни встановленої раніше вартості.

Замовити будівництво комерційне будівництво під ключ в Vip Design

Компанія Vip Design в Києві має великий досвід у зведенні комерційних споруд, тому може гарантувати отримання відмінного результату для своїх замовників.

Наші головні переваги:

 • доступна і зрозуміла вартість. Ми розраховуємо бюджет будівництва на початковому етапі, і він не змінюється до завершення роботи над об’єктом. Вартість наших послуг приємно здивує кожного замовника;
 • високий рівень професіоналізму. Наші співробітники мають багаторічний досвід і відповідну кваліфікацію, а в наш штат входить цілий ряд різних фахівців, починаючи від архітекторів і дизайнерів і закінчуючи монтажниками і садівниками;
 • консультації з будь-яких питань. Менеджери нашої компанії завжди готові допомогти замовникам і надати детальну інформацію про всі послуги. В Vip Design можна отримати консультацію або здійснити замовлення в перші кілька годин після звернення.

Компанія Vip Design – це справжній професіонал у сфері зведення об’єктів комерційної нерухомості під ключ.

Чому
Ми
?

У нас практикується особистісний підхід до кожного клієнта, наші фахівці обов’язково почують всі ваші побажання, після чого втілять всі в реальність швидко і головне ефективно.

У студії Vip Design працюють досвідчені професіонали, які люблять свою справу. Фахівці стежать за новими тенденціями інтер’єрної моди і творчо підходять до виконання кожного проекту.

Ми пропонуємо свої послуги по всіх містах України, також пропонуємо розумні ціни і гарантуємо дотримання термінів виконання замовлень.

Портфоліо

58312 м2

Спроектовано і реалізовано
16500 м2

ОФІСІВ

5780 м2

ГОСТІННИХ

2870 м2

СПАЛЕНЬ

1506 м2

МАНСАРД

2344 м2

КУХОНЬ

1219 м2

ДИТЯЧИХ КІМНАТ

1160 м2

ВАННИХ

Дізнатися вартість проекту