Work

Будівництво каркасних будинків

Приступаючи до будівельних робіт, в першу чергу необхідно скласти план, на підставі якого будуть здійснюватися пристрій фундаменту, зведення стін, прокладка мереж, проведення оздоблювальних робіт всередині і зовні об’єкта.

Застосування каркасної технології є ідеальним варіантом для широкого спектра геологічних і кліматичних факторів, сприяє забезпеченню теплового комфорту, а також створенню сприятливої атмосфери в приміщенні.

Популярність каркасного будівництва будинків

Така технологія, як каркасне будівництво, протягом багатьох десятиліть успішно використовується в таких країнах як Скандинавія, Японія і Північна Америка. На території нашої країни даний вид технології до недавно практично не використовувався. Завдяки тому, що в асортименті виробників з’явився більш широкий вибір матеріалів для утеплення та облицювальних робіт, сфера будівництва почала активно розвиватися.

Економічна складова каркасних будинків

Економічну складову визначають такі чинники як вартість робіт, які використовуються матеріали, тривалість будівництва, транспортні послуги, витрати на енергоресурси. Сучасні види каркасних будинків в більшій мірі відповідають нормам економічного будівництва. Побудувати каркасний будинок під ключ на сьогоднішній день в кілька разів дешевше, ніж цегельний.

Особливості побудови каркасних будинків

Об’єкти, для будівництва яких використовувалася каркасна технологія, багато хто називає «канадські». Однак дане твердження є невірним. Будинки, для яких використовувалася канадська технологія, є аналогом каркасних споруд, побудованих за такими технологіями як американська, фінська та інші. Перед початком будівництва вибирається утеплювальний матеріал, враховуються габарити будинку з подальшим вибором кроку каркаса.

Для того щоб забезпечити необхідну міцність і зручність каркасному будівництву, показник відстані між несучими конструкціями повинен відповідати 300, 400 і 600 мм. Для всіх будинків характерно наявність діагональних зв’язків, що сприяє протистоянню вітрам і землетрусів. Каркасний будинок під ключ з нуля можна побудувати за 3-4 місяці.

Плюси каркасних будинків

Технологію будівництва каркасних споруд можна охарактеризувати як досить просту, проте вимагає грамотного підходу. Для каркасного будинку, побудованого відповідно до діючих стандартів, характерні наступні незаперечні переваги:

 1. Доступна цінова політика є найбільш переважною особливістю каркасних будинків. Для того щоб побудувати каркасний будинок під ключ, не обов’язково використовувати дорогі види матеріалів та інші комплектуючі, що в значній мірі відображається на кошторисної вартості.
 2. Швидке зведення будівлі.
 3. Низька ціна на експлуатацію та обслуговування будинку. Для каркасного об’єкта, зведеного при дотриманні необхідних технологій, не знадобляться складні ремонтні роботи на протязі довгих років.
 4. Мінімальна ступінь усадки дає можливість проведення оздоблювальних робіт в приміщенні відразу ж після будівництва.
 5. Можливість зведення будинків каркасного типу в областях, де є підвищений рівень сейсмічної активності. Каркасних споруд характерно мати стійкість до таких природних факторів як вібрації і землетрусу до 9 балів.
 6. На стінах будинків не з’являється цвіль і грибок, конструкції мають стійкими властивостями від різних зовнішніх впливів.
 7. Можливість цілорічного будівництва.

Мінуси

Як і для будь-якого іншого виду будівельної технології, для каркасної характерний ряд деяких недоліків:

 1. Ремонтувати конструктивні елементи в каркасних спорудах досить складно. З цієї причини для того, щоб облаштувати інженерні комунікації, які прокладаються у внутрішній частині стін, набувають виключно високоякісну і надійну будівельну продукцію.
 2. Необхідно встановлювати якісну звукоізоляцію, так як для перекриттів і стін будинків каркасного типу характерний певний рівень гулкости.
 3. Справитися з даним видом споруди зможуть виключно професіонали.
 4. Низька ступінь пожежної безпеки. Усунути цей недолік повністю є неможливим. Однак щоб мінімізувати ризик пожежі, застосовують вогнетривку тип утеплювача і просочення спеціального призначення. Важливо виконання правильної прокладки проводки і опалювальної системи.

Етапи будівництва каркасних будинків під ключ

Каркасний метод будівництва має ряд деяких особливостей, за рахунок яких зникає необхідність виконувати певний перелік робіт, необхідний при будівництві з інших видів матеріалів.

Вибираємо матеріали

До основних елементів в будь-якому каркасному спорудженні відносяться несучі типи конструкцій і теплоізоляційні види матеріалів.

Обрізна деревина, цільні або клеєні бруси є основою несучих конструкцій. В основному для того, щоб створити каркас, використовують хвойні дерева, так як дана сировина має стійкість до гниття і різних негативних чинників. При виборі деревини рекомендовано вибирати якісні пиломатеріали вищого класу, що найкращим чином відобразиться на експлуатаційних якостях будівлі.

Вибираючи теплоізоляційні матеріали, необхідно враховувати вимоги, прописані в проекті, а також бюджет і ряд побажань клієнта.

Фундамент

Для будівель, побудованих відповідно до каркасної технології, характерний невелика вага. З цієї причини під такі об’єкти не встановлюються потужні фундаменти, в цьому просто немає сенсу. Невелика вага будинків дає можливість зводити об’єкти на всіх видах грунтів навіть на нестабільних грунтах. Вибираючи фундаментне підставу для каркасного об’єкта, необхідно враховувати наступні моменти:

 • складові грунту;
 • ступінь промерзання ґрунту;
 • як залягають підземні води;
 • габарити споруди;
 • рівень навантаження від снігу.

Також до уваги варто брати вагові характеристики меблів.

Стіни

Для стін, присутніх в каркасних будівлях, характерна багатошаровість конструкцій. Склад визначається використовуваним видом будівельної технології, а також вимогами до теплоізоляційним якостям будинку.

Збереження утеплювального матеріалу безпосередньо визначається якістю пароізоляції. Монтаж пароізоляційного матеріалу здійснюється з внутрішньої частини стіни і є захистом утеплювача від намокання. Для того щоб створити пароізоляційний шар, використовують абсолютні види граматичних матеріалів, якісно обробляючи зону швів.

Покрівля

Побудувати каркасний будинок під ключ можна з будь-якої покрівлею. Багато замовників вибирають скатний вид покрівлі, так як дана конструкція сприяє значному зниженню вагового навантаження на стіни. Це залежить від того, що на даху не затримуються природні опади.

Вибираючи покрівельні матеріали, необхідно керуватися такими факторами як кут ската, наявність несучих здібностей стін і фундаменту, а також індивідуальних побажань клієнта.

Зовнішня обробка

Провести зовнішню обробку в каркасному будинку можна при використанні тієї ж самої будівельної продукції, що і для цегельних, блокових і дерев’яних будинків. Головною умовою є дотримання технології монтажу. Важливо забезпечити якісну гідроізоляцію стін, а при монтажі навісних конструкцій – особливу увагу приділити облаштуванню вентиляційних отворів.

Внутрішнє оздоблення

Для внутрішніх опоряджувальних робіт в каркасних будівлях не характерні особливі відмінності від будь-яких інших споруд.

Виконувати етап чорнової обробки в такому будинку досить просто, завдяки наявності рівних підстав. Для того щоб знизити вартість чорнових оздоблювальних робіт, проводять обшивку стін, використовуючи гіпсокартонні листи або OSB панелі.

Щоб виконати чистової тип обробки в каркасному будинку використовують різні види матеріалів у вигляді шпалерних полотен, штукатурки, настінних і підлогових видів плитки, вагонки, деревних, пластикових панелей і інших видів матеріалів.

Скільки коштує каркасний будинок під ключ в Києві і області?

Як вже говорилося вище, будівництво каркасного будинку вийде в пару разів дешевше, ніж, наприклад, цегляного. Головною відмінною рисою є фундамент: в каркасних спорудах він є полегшеним або зовсім відсутній. Також необхідне проведення земельної експертизи та отримання дозволу на будівництво.

Для матеріалів, використовуваних для зведення каркасних будинків, характерні такі переваги як еколологічность, міцності, довговічні якості і невисока ціна.

Підсумкова вартість будівництва визначається:

 • площею і поверховістю;
 • кількістю внутрішніх перегородок;
 • архітектурної складністю;
 • кількістю віконних і дверних конструкцій;
 • використовуваними матеріалами;
 • яким покрівельним матеріалом;
 • складністю комунікаційних систем.

Замовити каркасний будинок під ключ в Vip Design

Для того щоб побудувати каркасний будинок під ключ, найкраще звернутися за допомогою до досвідчених професіоналів. Компанія Vip Design, що володіє багаторічним досвідом роботи, успішно проектує і будує каркасні будинки в Україні.

Всі етапи будівництва ведуться відповідно до дотриманням стандартних нормативів і використанням новітніх технологій. В індивідуальному порядку розраховується кількість матеріалів, вибираються їх види, здійснюється консультативна підтримка. Наші фахівці готові втілити в реальність проект будь-якої складності, гарантуючи високу якість і безпеку в майбутньому.

Чому
Ми
?

У нас практикується особистісний підхід до кожного клієнта, наші фахівці обов’язково почують всі ваші побажання, після чого втілять всі в реальність швидко і головне ефективно.

У студії Vip Design працюють досвідчені професіонали, які люблять свою справу. Фахівці стежать за новими тенденціями інтер’єрної моди і творчо підходять до виконання кожного проекту.

Ми пропонуємо свої послуги по всіх містах України, також пропонуємо розумні ціни і гарантуємо дотримання термінів виконання замовлень.

Портфоліо

58312 м2

Спроектовано і реалізовано
16500 м2

ОФІСІВ

5780 м2

ГОСТІННИХ

2870 м2

СПАЛЕНЬ

1506 м2

МАНСАРД

2344 м2

КУХОНЬ

1219 м2

ДИТЯЧИХ КІМНАТ

1160 м2

ВАННИХ

Дізнатися вартість проекту