Work

Будівництво будинків з сіп панелей

Високотехнологічні будівельні матеріали дозволяють зводити будинки швидше і легше, а в підсумку і з меншими витратами. Один з популярних сьогодні матеріалів – сип панелі, вже давно зарекомендував себе на світовому ринку.

Sip панель або структурно-ізоляційна панель являє собою дві дерев’яні вологостійкі плити з прошарком утеплювача пінополістиролу. Сип панель має високу міцність і стійкістю до зовнішніх впливів. З метою пожежної безпеки матеріал просочують спеціальними складами антипіренами.

Переваги будівництва будинків з СИП панелей

Будівництво будинків з сіп панелей забезпечує вагомі переваги тим, хто хоче побудувати житло якомога швидше. І хоч цей матеріал не з найдешевших, простота монтажу і відмінні характеристики сип-панелей сприяють загальної економії.

Крім того, зведені стіни виходять відносно легкими, завдяки чому не вимагають потужного фундаменту і витрат на його посилення.

Плюси SIP-панелей

Мабуть, одне з найбільш вагомих переваг сіп панелей – прекрасні енергозберігаючі характеристики. Якщо навіть опалення квартири в холодну пору року виливається у велику суму, то витрати на обігрів приватного будинку можуть з’їдати левову частину бюджету. Однак на відміну від дорогого опалення цегляного будинку, обігрів житла з сіп панелей дозволить вам значно заощадити. Справа в тому, що котедж, зведений з сип-листів, зберігає тепло в півтора-два рази краще, ніж споруди з інших матеріалів.

Сип-листи можна використовувати не тільки для будівництва нових будинків, але і для утеплення житла, а також для установки міжкімнатних перегородок в разі зміни планування.

До основних переваг SIP-листів відносять:

 • міцність, надійність і стійкість до механічних пошкоджень. Ці властивості забезпечує матеріалу тришарова структура – дві плити ОСП і утеплювач з пінополістиролу, які міцно склеєні між собою і сприймають навантаження як одна цілісна конструкція;
 • стійкість до вогню, вологи, різких температурних змін за рахунок просочення панелей спеціальними захисними складами;
 • малу вагу матеріалу і простота обробки, завдяки чому сип-панелі зручно транспортувати і легко встановлювати;
 • тривалий період експлуатації;
 • відмінні теплоізоляційні властивості;
 • різноманітність архітектурних рішень.

Мінуси

Подібно будь-яким будівельним матеріалам сип-листи мають і свої недоліки:

 • плити ОСП і пінополістирол – це горючі матеріали. Пожежна безпека сіп панелей досягається за рахунок додавання негорючих в’яжучих речовин і спеціальних просочень. І все ж, ризик пожежі існує, особливо, якщо де-небудь залишається відкритий утеплювач. Варто зауважити, що горючість повністю дерев’яного будинку набагато вище, ніж будови з сіп панелей;
 • коли пінополістирол плавиться, він виділяє токсичні речовини, проте їх відсоток невеликий, а саме розплавлення утеплювача можливо лише при дуже високих температурах.

Етапи будівництва будинку з СИП-панелей в Києві під ключ

Будівництво будинків з сіп панелей проходить в кілька етапів:

 • підготовка. Даний етап включає розробку проекту – індивідуального або типового, а також підготовчі роботи на ділянці. Оцінюється рельєф і особливості грунту, проводиться підготовка майданчика до закладання фундаменту.
 • закладка фундаменту обраного типу за відповідною технологією;
 • установка стін і перегородок, підготовка прорізів для дверей і вікон;
 • монтаж конструкції даху, укладання покрівельного матеріалу;
 • установка дверей і вікон;
 • обшивка фасаду будинку, внутрішні оздоблювальні роботи;
 • підготовчі роботи.

Досить часто замовники зупиняють вибір на типовому проекті будівництва, який потім адаптується до їх перевагам. Якщо клієнту потрібен повністю ексклюзивний будинок, ми розробляємо для нього індивідуальний проект з оригінальними дизайнерськими рішеннями.

Також підготовчий етап визначає розташування будинку, враховуючи чинники, які можуть вплинути на його експлуатацію. Потім будівельна бригада приступає до активних дій: земельну ділянку розчищають і вирівнюють, забезпечують під’їзні шляхи для техніки, проводять земляні роботи, риють траншеї або котлован.

Облаштування фундаменту

Будівництво будинків з сіп панелей привертає споживачів не тільки оперативністю робіт, але і можливістю заощадити на дорогому посиленому фундаменті. Сип панелі, які мають порівняно малою вагою, дозволяють встановлювати прості свайно-гвинтові підстави. Технологія закладки таких фундаментів цілком надійна і не відрізняється особливою складністю. Установку паль можна проводити в будь-який час року, а крім того, вони підходять для більшості типів грунту.

Серед достоїнств такого фундаменту виділяють:

 • простоту закладки;
 • міцність і надійність;
 • можливість закладки в будь-який сезон;
 • відмінні експлуатаційні якості;
 • довгий період служби;
 • придатність для ремонту.

Відповідний вид гвинтових паль підбирають фахівці. В основному цей вибір залежить від особливостей ґрунту на вашій ділянці і ваги конструкції будинку. Гвинтові палі виготовляють з металу, найчастіше – оцинкованого, щоб запобігти корозії. Іноді можна зустріти палі, спрацьовані з нержавіючої сталі.

Після закладки фундамент повинен вистоятися протягом одного-двох місяців, а потім можна приступати до зведення стін та встановлення перегородок.

Будівництво стін

На даному етапі здійснюють гідроізоляцію фундаменту і встановлюють каркас з бруса, щоб зміцнити загальну конструкцію. Спочатку проводять обв’язку брусом і укладають проміжні перекладини. Потім монтують підлогу першого поверху, ретельно закріплюючи з’єднання.

Збирати стіни з сіп панелей починають з кута будинку, постійно перевіряючи рівнем правильність монтажу. Панелі з’єднуються саморізами, а стики обробляються монтажною піною. Після збору стін першого поверху прорізають дверні та віконні прорізи.

Монтаж даху

Установку даху починають з укладання і фіксації бруса по її периметру. Брус кріпиться до обв’язувальної дошці останнього поверху. Далі збирають фронтони даху і міцно фіксують сип панелі на опорному брусі. У верхній частині даху монтують коньковий брус, а потім укладають панелі покрівлі, закріплюючи їх саморізами.

Щоб зробити покрівлю стійкою до зовнішніх впливів, їй надають більшої жорсткості, поєднуючи панелі за допомогою дощок. По завершенню основного монтажу конструкцію покривають покрівельним матеріалом, частіше – металочерепицею, але іноді використовують і інші види покриттів, такі як м’яка черепиця, полімерпіщана тощо.

Установка вікон і дверей, оздоблювальні роботи

Після зведення стін встановлюють вікна та двері: дверну систему і склопакети монтують в заздалегідь підготовлені отвори. Потім приступають до облицювання фасаду, прокладання комунікацій та внутрішніх опоряджувальних робіт. Рівна поверхня сіп панелей дозволяє оперативно впоратися з обробкою і заощадити при цьому матеріали. Для оформлення фасаду часто використовують плитку, вагонку, сайдинг, різні види штукатурки.

Від чого залежить вартість будинку з SIP-панелі під ключ в Києві і області

У порівнянні з цеглою і газобетоном, використання сип-панелей вигідно відрізняються простотою і швидкістю монтажу, що дозволяє зводити будинки в набагато коротші терміни. Так, нескладний проект котеджу з сип-листів можна реалізувати лише за кілька місяців. Завдяки легкості і швидкості збирання будівництво будинків з сіп панелей відрізняється помірною вартістю, цілком доступною для споживачів.

Ціна котеджу з SIP-панелей залежить від наступних факторів:

 • рівня складності проекту;
 • додаткових будівельних матеріалів;
 • площі та поверховості будинку;
 • кількості і видів робіт (послуга «під ключ», чорнова, фінальна обробка).

Точну вартість будівництва визначають при розрахунку і затвердження кошторису, після узгодження всіх деталей проекту.

Будівництво з СИП-сіп панелей «під ключ»

Питання про найбільш вигідному варіанті будівництва актуальні завжди: замовників цікавлять і витрати в процесі робіт, і витрати на експлуатацію будинку. При цьому важливо враховувати майбутній комфорт, надійність і довговічність житла.

Цегляні котеджі в порівнянні з будівлями з сип-панелей «під ключ» вимагають набагато більших вкладень грошей і часу. Панельно-каркасні будинки, зведені за канадською технологією – це надійні і довговічні споруди з відмінними енергозберігаючими властивостями. Матеріал не накладає ніяких обмежень на планування і архітектурний стиль, але дозволяє істотно знизити витрати.

Щоб замовити будівництво будинку з сип-панелей «під ключ» за помірною ціною, звертайтеся в спеціалізовану компанію Vip Design. До ваших послуг будуть досвідчені підрядники та матеріали від кращих виробників. У найкоротші терміни ми побудуємо вам міцний, теплий, затишний будинок з оригінальним дизайном. Ми гарантуємо чітку організацію робіт та раціональне використання ресурсів, відповідальний підхід і суворе дотримання обумовлених термінів.

Різниця будинку з сіп панелей і цегли?

У сучасному будівництві з сіп панелей зводять житлові, комерційні, промислові споруди. Даний матеріал підходить для будівництва будинку або котеджу будь-яких розмірів, поверховості, архітектурного стилю. У порівнянні з будівлями з червоної цегли будинку з сип-листів відрізняються наступними перевагами:

 • проста і легка збірка;
 • набагато менше навантаження на фундамент;
 • відсутність усадки;
 • менші вкладення грошей і часу;
 • немає обмежень у виборі облицювальних та оздоблювальних матеріалів;
 • хороші теплоізоляційні і звукоізоляційні властивості;
 • більше вільної внутрішньої площі;
 • можливість проводити будівництво в будь-який час року;
 • після зведення коробки можна відразу приступати до обробки будинку і заселятися.

Замовити будинок з сіп панелей в Vip Design

Компанія Vip Design береться за будівництво будинків з сіп панелей будь-якого рівня складності. Співпраця з нами забезпечить вам такі переваги:

 • розумні демократичні ціни на всі види послуг;
 • величезний досвід в сфері будівництва і дизайну;
 • кваліфіковані співробітники – справжні майстри своєї справи;
 • проведення робіт в будь-який час року;
 • наявність високотехнологічного обладнання;
 • використання тільки якісних матеріалів;
 • індивідуальний підхід і дотримання інтересів замовника.

Ми побудуємо будинок вашої мрії за індивідуальним або типовим проектом, відповідно до ваших побажань, в оптимальні терміни і за доступною ціною.

Чому
Ми
?

У нас практикується особистісний підхід до кожного клієнта, наші фахівці обов’язково почують всі ваші побажання, після чого втілять всі в реальність швидко і головне ефективно.

У студії Vip Design працюють досвідчені професіонали, які люблять свою справу. Фахівці стежать за новими тенденціями інтер’єрної моди і творчо підходять до виконання кожного проекту.

Ми пропонуємо свої послуги по всіх містах України, також пропонуємо розумні ціни і гарантуємо дотримання термінів виконання замовлень.

Портфоліо

58312 м2

Спроектовано і реалізовано
16500 м2

ОФІСІВ

5780 м2

ГОСТІННИХ

2870 м2

СПАЛЕНЬ

1506 м2

МАНСАРД

2344 м2

КУХОНЬ

1219 м2

ДИТЯЧИХ КІМНАТ

1160 м2

ВАННИХ

Дізнатися вартість проекту