Work

Будівництво будинків із цегли

Використання цегли в якості основного матеріалу для зведення будинку дозволяє реалізувати безліч ідей і при цьому отримати міцне, довговічне будівлю. Однак перед виконанням такого завдання слід ретельно вивчити всі переваги і недоліки даного будматеріалу.

Чому будівництво цегляних будинків так популярно?

Споруда будинку з цегли – це хороший вибір для тих, хто хоче зробити новою будинок надійним і красивим. Якість цього матеріалу перевірено часом і багатьма поколіннями, тому і сьогодні його дуже часто застосовують для будівництва приватних житлових будинків.

Цегла підходить для використання в різних архітектурних стилях, і з його допомогою можна реалізувати будь-яку будівельну ідею. Зведення цегляної будівлі – це дійсно гарне вкладення коштів, оскільки вдома з такого матеріалу дуже практичні і відрізняються особливо тривалим терміном служби.

Особливості будівництва будинків з цегли під ключ

Найбільш поширеними видами цегли для зведення будинків є керамічний (або глиняний) і силікатний. Глиняний будматеріал буває як повнотілою, так і пустотним. Останній варіант має більш високий рівень теплоізоляції і збільшений розмір в порівнянні з повнотілою. Застосування пустотного глиняної цегли дає можливість скоротити витрати на розчин для кладки і прискорює будівництво стін.

Силікатна цегла застосовується не так часто, як керамічний. Він володіє влагопоглинаючими властивостями, що негативно позначається на стійкості до низьких температур і призводить до швидкого руйнування споруди з такого матеріалу. Крім цього, силікатна цегла має низький рівень теплоізоляції і не підходить для використання в умовах холодного клімату.

Плюси цегляних будинків

Даний будівельний матеріал має цілий ряд переваг, головним серед яких вважається висока міцність. Також до причин популярності цегли для зведення житлових будинків можна віднести:

  • екологічність;
  • пожежна безпека без застосування додаткових заходів;
  • відсутність таких негативних процесів, як гниття;
  • можливість створювати різні архітектурні форми завдяки невеликому розміру матеріалу;
  • високі теплоізоляційні властивості, збереження тепла в приміщенні в зимовий період і прохолоди в літню;
  • широкий вибір варіантів оформлення інтер’єру за допомогою камінів і печей, прибудованих до стін;
  • великий асортимент на ринку будматеріалів і престижність.

Мінуси цегляного будинку

Споруда будинку з цегли має деякі мінуси і, перш за все, тут слід зазначити високу вартість. Однак великі фінансові витрати в даному випадку можуть розцінюватися як вигідне вкладення в нерухомість, яка прослужить довгі роки і може принести чималий дохід від продажу.

Ще одним недоліком в будівництві цегляного житлового будинку є тривалість виконання робіт. Також зведена будівля повинна перебувати в експлуатації на постійній основі, інакше приміщення буде охолоджуватися і відволожуватися.

Вибір цегли

На сучасному будівельному ринку представлений широкий асортимент цегли. У продажу можна знайти пористий або щільний матеріал різної форми з дірочками або ж без них. Перед тим як придбати цеглу для будівництва приватного будинку, слід визначитися з його типом. Існує чотири варіанти:

  • керамічний (або червоний);
  • облицювальний;
  • газобетон,
  • вогнетривкий.

Червоний або керамічна цегла – міцний будматеріал, основою якого виступає обпалена або пресована глина. Така цегла універсальний і підходить для будь-яких складових побудови, починаючи від фундаменту і закінчуючи декоративними елементами. Крім цегли червоного кольору, існують і інші забарвлення, що дозволяє реалізувати будь-який бажаний дизайн.

Лицьова тип представлений безліччю варіантів – тут можна вибрати форму, рельєф і відтінок. Він має високі експлуатаційні характеристики, в тому числі і стійкість до негативного впливу вологи і низьких температур. Така цегла застосовується не тільки для виконання зовнішньої обробки будинків, а й для зведення окремо розташованих будівель, прибудов до будівель або цегляних парканів.

Для виробництва силікатної цегли використовують пісок і вапно. У порівнянні з керамічним варіантом, він набагато краще виконує звукоізоляційні функцію, однак в той же час відрізняється більш низьким рівнем вологостійкості. Остання характеристика не дозволяє застосовувати силікатна тип цегли для будівництва фундаменту.

Цей будівельний матеріал ідеально підходить для зведення перестенків, однак може використовуватися і в несучих склепіннях в залежності від товщини стін. Силікатна цегла представлений на ринку будматеріалів в різних формах і модифікаціях, що значно розширює сферу його застосування.

Вогнетривку цеглу не схильний до деформації і руйнування під впливом високої температури. Завдяки цій властивості він часто служить матеріалом для спорудження камінів, печей, плиток і інших елементів, регулярно піддаються сильному нагріванню.

Етапи будівництва цегляних будинків під ключ

Споруда будинку з цегли – це складний процес, який займає багато часу. Незважаючи на це, цегла залишається одним з найпопулярніших матеріалів для зведення житлових будинків, оскільки в даному випадку всі зусилля повністю виправдовує відмінний результат. Будівництво приватного будинку під ключ виконується поетапно.

Спорудження фундаменту

Закладка фундаменту є початковим етапом будівельних робіт. Параметри цього елемента розраховують під час розробки проекту, і вони залежать не тільки від особливостей майбутньої будівлі, а й від характеристик грунту. Глибина закладки фундаменту повинна бути більше, ніж глибина промерзання грунту на даній ділянці.

Найчастіше використовують плитний або стрічковий тип фундаменту, проте в тому випадку, якщо грунт визнаний ненадійним, краще віддати перевагу пальових типу. У будь-якому випадку необхідно, щоб ця складова побудови вийшла досить широкою і міцною для зведення несучих стін.

Будівництво цоколя і стін

Як матеріал для перекриття цоколя зазвичай застосовують залізобетонні плити. Існує два способи будівництва зовнішніх стін в житлових будинках з цегли:

  • без утеплення (кладку цегли і зовнішнє облицювання виконують одночасно);
  • з зовнішнім утепленням (після зведення коробки і монтажу даху виконують утеплення і обкладання).

Для перекриттів між поверхами оптимально підходять залізобетонні плити (як пустотілі, так і монолітні), а в деяких випадках і деревина. Зведення стін може бути виконано через безліч способів: суцільним, армованим, полегшеним, декоративним або під облицювання.

Оптимальна товщина стін в місцевості з дуже низькими температурами в холодну пору року становить 2,5 цегли. Кладку стін поєднують з установкою віконних і дверних перемичок, зведенням внутрішніх перегородок і монтажем стельових перекриттів.

Покрівельні роботи

Даний етап починається з монтажу кроквяної системи. Найбільш поширеним матеріалом для цих цілей виступає брус, який піддавався обробці антисептичними складами. Наступний крок – створення обрешітки і установка покрівельного матеріалу. Для підвищення теплоізоляції виробляють утеплення даху, а також ізоляцію від вологи і пари.

Завершальний етап будівництва

Після зведення фундаменту, стін і даху, а також виконання зовнішньої обробки монтують вікна і двері. Потім прокладають електропроводку, роблять розведення труб для опалювальної системи і водопостачання, підключають каналізацію і газ, виробляють установку теплої підлоги.

Перед виконанням фінішної обробки необхідно включити опалення, щоб в приміщенні сформувався відповідний мікроклімат. Потім опалювальне обладнання тимчасово демонтують, наносять фарбу або шпалери на стіни, укладають підлогове покриття і облаштовують стелю. Інтер’єр будинку повинен гармонійно поєднуватися з інтер’єром, тому варто ретельно продумати внутрішній дизайн житла перед проведенням робіт.

Вартість зведення цегляного будинку в Києві

Основоположними елементами формування розцінок на будівництво приватних будинків з цегли виступають:

  • складність конкретного проекту;
  • ціна робіт за м²;
  • умови, в яких буде здійснюватися будівництво;
  • тип обробки;
  • розрахунок необхідного обсягу будматеріалів;
  • архітектурні особливості.

Слід враховувати, що цегла – це один з найбільш дорогих і затребуваних матеріалів в сфері будівництва. Довговічність і висока міцність цегли разом з можливістю використання цього матеріалу для створення складних декоративних елементів і втілення незвичайних архітектурних рішень підвищує його популярність і престижність.

Де замовити будівництво будинку з цегли під ключ?

Зведення цегляного житлового будинку вимагає комплексного підходу, тому найкраще звернутися в спеціалізовану будівельну фірму. У компанії Vip Design працюють досвідчені фахівці, готові реалізувати будь-які побажання клієнтів щодо будівництва приватного будинку з цегли.

Звертаючись сюди, замовники отримують найкращий результат в максимально стислі терміни. Завдяки широкому вибору варіантів архітектурних рішень ціни на послуги є доступними для клієнтів з будь-яким бюджетом. Комплексна споруда будинок з цегли від професіоналів гарантує якість, довговічність, надійність і бездоганний зовнішній вигляд вашого нового будинку.

Чому
Ми
?

У нас практикується особистісний підхід до кожного клієнта, наші фахівці обов’язково почують всі ваші побажання, після чого втілять всі в реальність швидко і головне ефективно.

У студії Vip Design працюють досвідчені професіонали, які люблять свою справу. Фахівці стежать за новими тенденціями інтер’єрної моди і творчо підходять до виконання кожного проекту.

Ми пропонуємо свої послуги по всіх містах України, також пропонуємо розумні ціни і гарантуємо дотримання термінів виконання замовлень.

Портфоліо

58312 м2

Спроектовано і реалізовано
16500 м2

ОФІСІВ

5780 м2

ГОСТІННИХ

2870 м2

СПАЛЕНЬ

1506 м2

МАНСАРД

2344 м2

КУХОНЬ

1219 м2

ДИТЯЧИХ КІМНАТ

1160 м2

ВАННИХ

Дізнатися вартість проекту