Work

Будівництво будинків з газобетону

Для побудови сучасних будинків часто використовують нові матеріали, що дозволяють прискорити і здешевити будівельний процес. Газобетон – це легкий, міцний і недорогий матеріал, який увібрав кращі якості цегляної і кам’яної кладки. Будинки з газоблоку будуються швидко, вимагають набагато менших вкладень, мають відмінні теплоізоляційні властивості, допомагають знизити витрати на опалення.

До складу газобетону входить цемент, кварцовий пісок, гіпс, вапно і інші хімічні компоненти. Під дією спеціальних газообразователей суміш виділяє вуглекислий газ, завдяки чому збільшується її обсяг і виникає пориста структура. Застигаючи, вона утворює легкий і міцний матеріал, з яким просто і зручно працювати в будівництві. Крім того, газоблок відрізняється високою зносостійкістю і тривалим терміном служби.

Будинок з газоблоку під ключ

Будівництво будинків з газобетону під ключ – це комплекс робіт, після проведення якого ви отримуєте будинок, готовий до обробки і облицювання. Крім основного будівництва, послуга включає: прибирання і вивезення будівельного сміття, зачистку швів, шліфувальні роботи і багато іншого. Вам не доведеться витрачати особистий час, щоб підготувати об’єкт до наступного етапу, компанія Vip Design позбавить вас від клопоту і виконає взяті зобов’язання на найвищому рівні.

Переваги будинків з газобетону

Газобетон володіє багатьма перевагами, завдяки яким можна будувати не тільки красиві, але і міцні, безпечні будинки. Важливу роль відіграють бульбашки, саме вони забезпечують високі теплоізоляційні властивості газоблоку. Також до переваг цього матеріалу відносять:

 • малу вагу і губчаста структура, завдяки яким газобетон легко обробляти і використовувати в будівництві. Ці характеристики значно прискорюють процес, а крім того, допомагають заощадити на облаштуванні фундаменту. Для легких стін не потрібен посилений фундамент за винятком випадків, коли важкі матеріали використовуються для обробки;
 • відмінна морозостійкість – навіть при найнижчих температурах властивості газобетону залишаються незмінними;
 • висока вогнетривкість, що підвищує надійність газобетону, а значить і безпеку проживання в будинку. Компоненти газоблоку не горять, а при великому нагріванні не виділяють токсичних речовин;
 • безпеку для здоров’я людини – в газобетоні не живе і не розмножується патогенна мікрофлора, тому немає небезпеки появи в будинку грибків. Будівля, побудована з газоблоку, не потребує обробки антимікотичними препаратами.

Про недоліки газобетону при будівництві будинку?

При всіх безперечних перевагах матеріалу будівництво будинків з газобетону пред’являє високі вимоги до дотримання технологій. Газоблок відрізняється крихкістю, що необхідно враховувати на всіх стадіях будівельного процесу. Необхідно дбайливе ставлення до матеріалу при навантаженні і розвантаженні, під час оздоблювальних робіт, при кріпленні на стіни будь-яких конструкцій і елементів. Крім того, газоблок добре вбирає вологу, володіє високою гігроскопічністю, що впливає на вибір обробки і теплоізоляційні властивості оздоблювальних матеріалів.

Етапи будівництва будинків з газоблоку під ключ

Будівництво будинку – це тривалий і трудомісткий процес, який вимагає чималих фінансових вкладень. Підходити до нього потрібно з усією відповідальністю, необхідно розробити проект, скласти поетапний план і строго його дотримуватися.

Проектування і земляні роботи

Проект майбутнього будинку детально відображає його планування: кількість кімнат і поверхів, наявність мансарди, тераси, сходи, балкони і т.п. У нашій компанії ви можете замовити індивідуальний проект або зупинитися на одному з типових.

Проектування будинку включає наступні етапи:

 • розробка оптимальної планування;
 • вибір стилю і архітектурного вигляду будівлі;
 • підбір будівельних матеріалів і визначення їх необхідної кількості;
 • складання детального плану робіт.

Після складання проекту проводиться розмітка ділянки і необхідні земляні роботи. Будівельна бригада викопує котлован за допомогою спеціальної техніки. Його розміри повинні враховувати особливості грунту: на майданчику з сипучими грунтами до кожної сторони виїмки додають по півтора метра, на глинистих ґрунтах менше метра.

Закладка фундаменту

Характеристики фундаменту залежать в першу чергу від величини загального навантаження і розмірів будинку. Крім того, необхідно враховувати вагу оздоблювальних матеріалів і предметів інтер’єру, а також особливості ґрунту на будівельному майданчику. Якщо будується невеликий котедж, можна закласти фундамент стрічкового типу. Для значних особняків в кілька поверхів необхідний плитний фундамент. А якщо ви будуєте дачу з газобетону, її можна помістити на фундамент з бетонних паль.

Найчастіше для будівництва середніх за величиною будинків використовують підставу стрічкового типу. Роботи по закладці фундаменту включають наступні етапи:

 • намічена під фундамент майданчик вирівнюється;
 • проводяться роботи з копання траншеї, дорівнює дно, укладається пісок;
 • встановлюється гідроізоляція, щоб запобігти витіканню води з бетону в землю;
 • монтуються розпірки, встановлюються опалубки;
 • проводиться армування всередині опалубки;
 • бетонується фундамент;
 • після застигання бетонної суміші встановлюється гідроізоляція.

Зведення стін і перегородок

На наступному етапі будівництва зводять зовнішні несучі стіни з газоблоку і внутрішні перегородки. Зовнішні стіни повинні мати товщину не менше сорока сантиметрів, а для деяких регіонів п’ятдесят сантиметрів. Газобетонні блоки укладають на традиційний будівельний розчин. Потім проводиться армування кладки і чорнова обробка стін.

Армопояс, покрівля та оздоблення

При будівництві будинку в кілька поверхів необхідно закладати спеціальну залізобетонну прошарок – армопояс. Він необхідний для посилення конструкції, рівномірного розподілу навантаження, запобігання розтріскування стін, підвищення міцності і надійності споруди. У двоповерховому або триповерховому котеджі армований пояс розміщують між поверхами, в одноповерховому будинку по верхній кромці зовнішніх стін.

Після того як зведена основна коробка, починають монтувати покрівлю. Роботи проходять у декілька етапів:

 • монтаж опорного бруса, поперечних брусів і лежней;
 • установка стійок для покрівлі і кровлі;
 • монтаж підстави для даху – обрешітки;
 • укладка покрівельного покриття.

Фінальна стадія будівництва перетворює газобетонну будівництво в повноцінне житло. Даний етап повністю присвячений обробці інтер’єру і екстер’єру. Крім того, в цей час проводять комунікації: електропроводку, водопровід, каналізацію, кондиціювання та інші системи, які потрібно приховати або замаскувати.

Вартість будівництва будинку з газобетону

Будівництво будинків з газобетону більш економічно в порівнянні з цеглою, хоча нічим не поступається йому за якістю. Якщо порівнювати котеджі з газоблоку з дерев’яними будинками, перші виграють в міцності, вогнестійкості і довговічності.

Точна ціна будівництва розраховується на етапі складання кошторису. Вона включає витрати на матеріали, послуги будівельників, дизайнерів, інженерів та інших фахівців. Зведення коробки з газобетону дозволяє істотно зменшити витрати, завдяки недорогим матеріалами і мінімальної кількості витратних матеріалів. Крім того, з газоблоків легко і зручно працювати, що має на увазі меншу вартість послуг.

Замовити будівництво будинку з газобетону під ключ в Vip Design

Замовити будівництво будинку з газоблоку можна в спеціалізованій компанії Vip Design в Києві. Ми надаємо комплексні послуги під ключ, в які входить: вибір оптимальної планування будинку, розробка проекту, складання плану і кошторису будівництва, підбір і придбання необхідних матеріалів, реалізація проекту в затверджені терміни.

Щоб споруда стояла довгі роки, ми підберемо і встановимо фундамент в залежності від планованих показників будівлі. Кваліфіковані досвідчені співробітники Vip Design допоможуть втілити вашу мрію в реальність – побудувати гарний і міцний будинок, теплий, затишний і комфортний. Звертайтеся до нас за вказаними номерами телефонів або залишайте заявку на сайті.

Чому
Ми
?

У нас практикується особистісний підхід до кожного клієнта, наші фахівці обов’язково почують всі ваші побажання, після чого втілять всі в реальність швидко і головне ефективно.

У студії Vip Design працюють досвідчені професіонали, які люблять свою справу. Фахівці стежать за новими тенденціями інтер’єрної моди і творчо підходять до виконання кожного проекту.

Ми пропонуємо свої послуги по всіх містах України, також пропонуємо розумні ціни і гарантуємо дотримання термінів виконання замовлень.

Портфоліо

58312 м2

Спроектовано і реалізовано
16500 м2

ОФІСІВ

5780 м2

ГОСТІННИХ

2870 м2

СПАЛЕНЬ

1506 м2

МАНСАРД

2344 м2

КУХОНЬ

1219 м2

ДИТЯЧИХ КІМНАТ

1160 м2

ВАННИХ

Дізнатися вартість проекту