Work

Будівництво будинків

Заміське життя привертає все більше людей, які прагнуть виїхати подалі від міської суєти, шуму і стовпотворіння. Красива природа, привілля, чисте повітря, власноруч вирощені фрукти і овочі – це далеко не всі переваги життя в котеджі.

Щоб побудувати власний будинок, необхідно почати з вибору ділянки, оформлення документів, розробки проекту, підбору підрядників або спеціалізованої будівельної компанії.

На етапі планування будівлі особняка, котеджу або маленького дачного будиночка необхідно:

 • вивчити ціни на будівельні роботи;
 • проаналізувати особливості земельної ділянки, його розміри, грунт, рельєф та інше;
 • створити або придбати проект майбутнього будинку;
 • підібрати матеріали для внутрішньої обробки і зовнішнього облицювання;
 • скласти кошторис витрат.

В що обійдеться вам будівництво будинку, залежить від розташування ділянки, запланованої площі житла, обраних матеріалів, застосовуваних технологій, бажаних термінів, вибору компанії з будівництва та дизайну.

Будівництво будинків під ключ – що це?

Сьогодні однією з найбільш затребуваних послуг є будівництво будинків під ключ, що дозволяє власнику перекласти всі обов’язки на спеціалізовану компанію, тим самим зберігаючи особистий час і здорові нерви. Будівельна фірма не тільки зводить коробку будинку, продумує дизайн і створює інтер’єр, але також і оформляє дозвільні документи.

Будівництво будинків під ключ проводиться на основі офіційного договору, в якому зафіксовані зобов’язання, ціни, терміни виконання і можливі санкції. Споруда будинку починається після підписання договору, а по закінченню всіх робіт замовник отримує повністю готове житло.

Важливо розуміти, що в різних компаніях послуга «під ключ» може мати свої особливості. Що стосується нашої організації, ми маємо на увазі під будівництвом під ключ: вибір ділянки, створення проекту, оформлення дозвільних документів, всі будівельні та оздоблювальні роботи. Перш ніж починати будівництво, варто розібратися докладніше, що включає дана послуга, як проводиться і скільки часу займає.

Етапи виконання будівництва будинків

Перший етап – це вибір і придбання земельної ділянки, а якщо він вже є, можна приступати до проектування і оформлення дозвільних документів.

Проект і оформлення документів

Один з перших етапів будівництва будинку – це розробка проекту, що включає план розміщення будівель на ділянці, зовнішній вигляд і планування об’єкта, дизайн інтер’єру, будівельні та оздоблювальні матеріали. Отримати проект майбутнього будинку можна одним з таких способів:

 • придбати типовий будівельний проект;
 • замовити розробку індивідуального проекту;
 • розробити проект самостійно.

Наважуючись на самостійне створення проекту, ви сильно ризикуєте, якщо не маєте відповідного досвіду і знань. Помилки і недоліки в проектуванні завжди виливаються в чималі додаткові витрати. Розробка індивідуального проекту коштує недешево, але вона проводиться професіоналами і враховує всі ваші побажання, що в кінцевому підсумку дозволяє заощадити гроші. Типовий проект створюється на основі вже побудованих будинків, що також мінімізує помилки. У процесі проектування необхідно скласти кошторис на кожен будівельний етап, прорахувавши вартість всіх видів послуг і матеріалів.

Споруда будинку

Коли у вас вже є готовий проект, можна приступати до зведення будинку. Весь процес складається з: розмітки ділянки і земляних робіт, встановлення фундаменту, будівлі коробки, монтажу даху, зовнішнього облицювання, внутрішньої обробки. Для кожного з етапів характерні свої особливості.

Розмітка ділянки і земляні роботи

План ділянки повинен відображати місце розташування котеджу і прибудов, розміщення свердловини, септика. На земельній ділянці потрібно виділити плановані зони: житлову, сад або город, місце для відпочинку і зону барбекю, спортивну або дитячий майданчик і т.п. Необхідно позначити доріжки, клумби, альтанку, місця для парковки. Розмітка ділянки і земляні роботи припускають прокладку комунікацій, пристрій системи відводу води, септика і водозабору, підготовку майданчика для будівництва будинку. Спеціалізація нашої фірми включає не тільки будівництво будинків, але і створення ландшафтних дизайнів разом зі зведенням котеджу ми допоможемо вам оформити прилеглу територію.

Облаштування фундаменту

На вибір фундаменту впливають особливості ґрунту на ділянці і параметри майбутнього будинку. Оскільки фундамент – це основа будівлі, він повинен витримувати значне навантаження. Чим вище будинок, тим могутніше і надійніше потрібно фундамент. При його установці будь-яка помилка може призвести до серйозних негативних наслідків.

Щоб знизити вимоги до фундаменту, можна використовувати легкі матеріали для зведення стін – пінобетон, газобетон, керамічні блоки. Після установки бетонного фундаменту йому дають час вистоятися – 1-2 місяці, нічим не навантажуючи, а потім проводять гідроізоляційні роботи.

Стіни, перекриття та перегородки

Після установки фундаменту починаються роботи зі зведення стін. Щоб в будинку було тепло і затишно, стіни повинні бути міцними, надійними, з хорошою теплоізоляцією. Раніше найкращим матеріалом для стін вважався цегла, але сьогоднішні інновації дозволяють будувати менш дорогі будинки і при цьому ефективно витрачати енергію. На даному етапі встановлюють також звукоізоляцію і захист від впливу пари, монтують внутрішні перегородки і перекриття.

Установка покрівлі

Після зведення стін приступають до установки даху. Для цього влаштовують надійну кроквяну систему, проводять ізоляційні роботи. Покрівля – незамінний елемент кожного будинку, що захищає від холоду, негоди та інших зовнішніх впливів. Але разом з тим вона грає естетичну роль – прикрашає будинок, підтримує обраний стиль екстер’єру.

Будівельний ринок пропонує широкий асортимент покрівельних матеріалів, сьогодні зовсім нескладно вибрати підходящий варіант. Однак до процесу їх установки краще підключати знаючих фахівців, щоб перший же дощовий сезон не підніс вам неприємних сюрпризів. Співпрацюючи з нашою компанією, ви будете користуватися послугами професіоналів з багаторічним стажем роботи і отримаєте всі необхідні гарантії.

Внутрішня і зовнішня обробка

Наступним етапом будівництва будинку проводять монтаж вікон і дверей, зовнішнє облицювання і внутрішню обробку. Багатий вибір сучасних оздоблювальних матеріалів дозволяє оформити екстер’єр та інтер’єр котеджу в будь-якому стилі, згідно власних уподобань. Найкращим вибором стануть натуральні матеріали. Однак можна використовувати і екологічно безпечні штучні варіанти, тим більше, що вони набагато дешевше. На завершення будівництва підключають комунікаційні мережі та побутову техніку, встановлюють меблі і декор, після чого здають котедж в експлуатацію.

Будівництво будинків під ключ – це цілий комплекс послуг, що включає вибір і розмітку ділянки, отримання дозволів, створення проекту, будівництво будинку, оформлення зовнішньої і внутрішньої обробки, облаштування прилеглої території. Наша компанія звільнить вас від усіх цих клопотів і побудує будинок, в який ви зможете в’їхати одразу після здачі його в експлуатацію.

Основні моменти споруди приватних будинків

Споруда котеджу з нуля – це тривалий і трудомісткий процес, який вимагає величезного досвіду, знань і навичок. Враховуйте місце знаходження ділянки, якщо він розташований на схилі, знадобляться підпірні конструкції та додаткові земляні роботи. Крім того, необхідно визначити місце для збору сміття і приготування будівельних сумішей, продумати під’їзні шляхи і способи підключення до комунікацій.

Вибираючи будівельні та оздоблювальні матеріали, враховуйте місцевий клімат, продумуйте системи обігріву будинку. Визначайтеся з плануванням на початкових етапах будівництва, коли ще можна змінити площу або кількість кімнат. Не економте на якості під час будівництва, щоб не довелося все переробляти, так як виправлення огріхів, помічених вже при експлуатації, обійдеться вам набагато дорожче.

Одна з найважливіших задач в процесі будівництва будинку – знайти відповідальних і кваліфікованих підрядників, які втілять всі ваші ідеї на високому рівні якості за розумною ціною. Спеціалізована компанія Vip Design довгі роки займається будівництвом, ремонтом і дизайном житлових будинків. Ми реалізуємо проекти будь-якої складності під ключ, здаючи в експлуатацію комфортні, стильні і надійні котеджі, квартири, таунхауси, дачні будинки.

Замовляючи послуги в комплексі, ви ефективно використовуєте свій бюджет, мінімізуєте ризик помилок і зайвих витрат, скорочуєте терміни реалізації проекту, звільняєте власний час, рятуєтеся від більшості клопоту, пов’язаних з будівництвом. Завдяки згуртованій роботі кваліфікованих фахівців, наявності новітнього обладнання, володінню інноваційними техніками, ми гарантуємо якісне, відповідальне і оперативне виконання завдань. Всі розцінки, терміни і види робіт ми фіксуємо в офіційному договорі і строго виконуємо свої зобов’язання.

Скільки будується будинок по часу?

Кожного, хто бажає побудувати власний будинок, в першу чергу цікавлять терміни реалізації проекту. Керуючись значним досвідом вже завершених робіт, наша компанія вважає оптимальними наступні терміни:

 • споруда коробки котеджу – три місяці;
 • будівництво з зовнішньою і внутрішньою обробкою – півроку;
 • комплексні послуги будівництва будинку під ключ – від одного року.

Зрозуміло, ми позначили приблизні терміни, оскільки кожне будівництво індивідуально, залежить від багатьох чинників і супутніх обставин.

Вартість будівництва будинку в Києві

Точна ціна споруди приватного будинку в Києві розраховується на етапі складання кошторису. Вона включає вартість розробки проекту, будівельних, монтажних та оздоблювальних робіт, матеріалів, послуг з прокладання комунікацій, дизайну інтер’єру, облаштування прилеглої території та інше.

Замовити будівництво приватних будинків під ключ в Vip Design

Замовити послуги по будівництву приватного будинку можна на сайті нашої компанії Vip Design в Україні. Тут ви можете залишити заявку на замовлення, ознайомитися з розцінками на різні види робіт, переглянути фотографії вже завершених котеджів. Ми візьмемося за реалізацію проектів будь-якого рівня складності, побудуємо ваш майбутній будинок з нуля – якісно, ​​в оптимальні терміни, враховуючи всі ваші побажання. Зв’яжіться з нами за вказаними номерами телефонів або замовте зворотний дзвінок, щоб обговорити всі питання з приводу будівництва або умов укладення угоди.

Чому
Ми
?

У нас практикується особистісний підхід до кожного клієнта, наші фахівці обов’язково почують всі ваші побажання, після чого втілять всі в реальність швидко і головне ефективно.

У студії Vip Design працюють досвідчені професіонали, які люблять свою справу. Фахівці стежать за новими тенденціями інтер’єрної моди і творчо підходять до виконання кожного проекту.

Ми пропонуємо свої послуги по всіх містах України, також пропонуємо розумні ціни і гарантуємо дотримання термінів виконання замовлень.

Портфоліо

58312 м2

Спроектовано і реалізовано
16500 м2

ОФІСІВ

5780 м2

ГОСТІННИХ

2870 м2

СПАЛЕНЬ

1506 м2

МАНСАРД

2344 м2

КУХОНЬ

1219 м2

ДИТЯЧИХ КІМНАТ

1160 м2

ВАННИХ

Дізнатися вартість проекту