Калькулятор

Розрахунку замовлення
Площа приміщення по підлозі:
м2
  • Розробка плану розміщення меблів
    5 $
  • Підбір стильового рішення
    5 $
  • Підбір матеріалів
    10 $
  • Візуалізація
    5 $
  • Креслярська документація
    5 $
  • Розробка ексклюзивних меблів
    шт.
    +
    30$
  • Інтер'єр в класичному стилі
    10 $
  • Авторський супровід
    5 $
Сума замовлення:
0
$

Стилі в дизайні інтер’єру

Дізнатися вартість робіт Оформити заявку

Стиль інтер’єру – це певний спосіб оформлення, від якого залежить зовнішній вигляд і атмосфера приміщення, функціональність і зручність обстановки. Однак, розробляючи дизайн, потрібно орієнтуватися не тільки на вимоги стилів, але і на особисті переваги власника.

Від обраної стильової концепції залежать види ремонтних робіт в приміщенні, підбір матеріалів, обробки, декору, предметів меблів, колірної гами. Кожному, хто планує ремонт, варто вивчити існуючі стилі інтер’єру, їх особливості, відмінності, переваги та правила оформлення.

Основні стилі дизайну інтер’єру

Виділяють три групи стилів дизайну, об’єднаних за загальним принципом. Однак в межах кожної з груп вони відрізняються індивідуальними характеристиками.

  • класичні стилі пов’язані з течіями в мистецтві і напрямками в архітектурі, характерними для різних часів. При оформленні упор робиться на дорогі меблі, вишукане оздоблення, розкішні тканини. Додатковий декор використовується дуже помірно;
  • етнічні стилі інтер’єру ґрунтуються на культурних традиціях різних країн. Національний колорит дозволяє оживити обстановку, надати їй самобутності, яскравості, екзотичного настрою. Для етніки характерні стилізовані предмети інтер’єру і декор ручної роботи;
  • сучасні стилі на увазі нестандартний дизайн, який об’єднує свіжі ідеї з запозиченнями з класики і етніки. Нерідко сучасні напрямки використовують всі найефектніше і функціональне, що можуть знайти в інших стильових концепціях.

Класичні стилі дизайну

Визначення «класичний стиль» широко вживається і часто застосовується до дизайну інтер’єрів. Однак під класикою слід розуміти не один, а цілу групу стилів, в чомусь схожих між собою, але мають і явні відмінності. Нерідко дизайнери поєднують їх, беручи за основу один або два напрямки і доповнюючи елементами інших стилів.

Модерн

Даному стилю притаманна вишуканість, оригінальність і благородна елегантність. До його основних характеристик відносять:

  • плавні лінії в обрисах і розстановці меблів, формі вікон, прорізів дверей та інших елементів інтер’єру;
  • натуральна, природна палітра кольорів і відтінків;
  • багато дерев’яних поверхонь, зокрема паркетні підлоги;
  • особливий фантазійний декор: вітражі на вікнах, вази і світильники з кольорового скла;
  • орнаменти, принти і картини квіткової і рослинної тематики, зображення метеликів та інших комах.

Прованс

Зовсім небагато стилі інтер’єру так само романтичні і затишні, як французький прованс. Він наповнений сонцем, теплом і пасторальними мотивами старої Франції. Цей стиль характеризують пастельні кольори і м’які відтінки, велика кількість квітів і флористичної живопису, натуральні матеріали, підлоги з каменю, штукатурка і дерев’яний декор на стінах і стелі. Один з яскравих акцентів стилю – камін або невелика грубка.

Готичний стиль

Цей напрямок перекочував в дизайн інтер’єрів з середньовічної архітектури і набуло популярності в кінці дев’ятнадцятого століття. Готика або неоготика відтворює в сучасному житло атмосферу лицарських замків. Для неї характерні містичні темні відтінки, багато каменю, цінні породи дерева, високі вікна і склепіння, стельові балки, вітражі, велика кована люстра.

Барокко

Традиційно даний стиль втілював велич і силу католицької церкви, але потім перейшов в будинку знатних італійців і увійшов в європейську моду. Багато в чому бароко відображає характер Італії – енергійний, емоційний, сонячний і драматичний. В інтер’єрі багато пишності, пафосу, пишноти. Масивні меблі вишуканих форм, стелі з ліпниною, золото, свічки, безліч картин і скульптур. Колірна гамма насичена і глибока, особливо популярно поєднання бордового з золотим.

Ампір

Даний стиль з’явився за часів Бонапарта і став синонімом розкоші, помпезності, імператорського величі. Для нього характерна монументальність, античні форми і строга симетрія, використання елементів військової тематики.

Відмінні ознаки стилю ампір:

  • симетричні форми, прямі лінії і легкі вигини;
  • масштабність і простір, високі стелі;
  • обробка з натуральних матеріалів: дерево, мармур, бронза, кришталь, парчеві і шовкові тканини;
  • масивні меблі з дорогої деревини з різьбленням, візерунками і позолотою;
  • антикварний декор, золочені рами картин і дзеркал, бронзові годинники, шкатулки, вази, античні статуетки.

Рококо

Основні відмінності рококо – це легкість, витонченість, грація і явна декоративність. Вишукана і елегантна, але дуже зручні меблі, багато дзеркал, рельєфні обрамлення, міфологічні мотиви. Кольори – приглушені і пастельні: білий, бежевий, пильно-рожевий, ніжно-блакитний, фісташковий, палевий.

Классицизм

Даний стиль нагадує ампір і бароко, але відрізняється більшою стриманістю і аристократизмом. Для нього характерні античні форми, солідність, прагнення до гармонії. Декор використовується помірно, не перевантажуючи інтер’єр.

Відмінні риси класицизму:

  • просторі приміщення правильної форми з високими стелями;
  • наявність колон, арок і перегородок з фронтонами, які симетрично ділять простір на зони;
  • м’яка колірна гамма: світлі бежеві і коричневі тони, пастельні відтінки рожевого і блакитного;
  • стіни декоровані текстилем або оштукатурені, на підлозі паркет, стеля зі стриманою ліпниною;
  • масивні меблі з цінних порід дерева, але простих і строгих форм;
  • розкішну люстру доповнюють вбудовані світильники.

Сучасні стилі дизайну

Сучасні стилі спрямовані на створення функціонального, естетичного і співзвучного часу інтер’єру. Вони не ставлять пріоритетом розкіш, велич і дорожнечу. Їх окремі напрямки відмінно поєднуються і часто перетікають одна в одну, дозволяючи комбінувати різноманітні елементи і створювати унікальні дизайни інтер’єру. Так само в такі стилі впроваджують систему – “Розумний будинок”.

Мінімалізм

Цей стиль не сприймає захаращення і великої кількості речей. Він прагне до функціональності, впорядкованості, максимально ефективного використання площі. Основні ознаки мінімалізму:

  • візуальні прийоми в зонуванні приміщень;
  • лаконічна меблі простих конструкцій, корпусні шафи для зберігання всіх побутових речей;
  • строгі геометричні форми, чисті лінії, однотонні кольори;
  • основний акцент на зручність і функціональність, відсутня тяга до прикрашення і декоративності;
  • багато простору в приміщенні, але воно не виглядає порожнім і необжиті;
  • велика кількість світла: ретельно продумане освітлення – загальне і зональне;
  • натуральна колірна палітра, іноді з кількома яскравими акцентами.

Скандинавський стиль

Північного стилю притаманна скромність, натуральність і демократичність. Він прагне до вільного простору, але головне місце відводить функціональності (на відміну від мінімалізму, далеко не всі речі будуть приховані від очей). Упор в оформленні на якісні, практичні, довговічні предмети і матеріали, які не залежать від примх моди. Північна палітра – холодна, основні тони: світло-сірий, білий, зелений, морська синь. Стилю властива відкритість планування, багато дерева в інтер’єрі, просторі вікна, максимально пропускають світло.

Лофт

Даний стиль інтер’єрів проголошує свободу, творчий дух, незалежність від стереотипів. В його основі просторі і гучні індустріальні приміщення з високими стелями і без будь-якої обробки. В середині двадцятого століття саме тут мешкала богемна молодь, роблячи вибір на користь вільної творчості, а не комфорту. Основні характеристики стилю лофт:

  • просторе приміщення без перегородок з великими вікнами;
  • цегляна обробка, бетон, груба штукатурка, фарбування;
  • балки, труби та інші комунікації не ховаються від очей, а виставляються на огляд;
  • в якості декору – предмети сучасного мистецтва, хитромудрі конструкції, старі «горищні» речі.

Хай-тек

Об’єднує конструктивістські і мінімалістичні тенденції, втілені по більшій мірі в скло і метал. Для цього стилю характерні просторі приміщення з панорамними вікнами, іноді використовуються скляні перегородки. Меблі зі скляних, пластикових і металевих елементів, зокрема столи зі скла. Вся обстановка повинна бути функціональною і високотехнологічною. Можливі яскраві акценти, але без текстилю. Освітлення точкове, за допомогою вбудованих світильників і галогенних ламп.

Техно

Різновид стилю хай-тек, в якій панують принципи мінімалізму. Обстановка повністю звільняється від зайвих предметів і складається з найнеобхіднішого. В інтер’єрі переважають геометричні чіткі форми і холодна колірна гамма. Основні матеріали метал, пластик і скло. Деяким людям даний стиль здається занадто суворим, холодним і незатишним, однак у нього є і чимало шанувальників.

Арт-деко

У стилі арт-деко геометричні форми поєднуються з розкішшю і яскравими квітами. Для нього характерна ступінчастість і багаторівневість: це стосується освітлення, наявності потайних кімнаток, хитромудрих гвинтових сходів. Меблі строго геометрична, лакована, з каменю, дерева або металу. Багато хромованих блискучих предметів. Часто золото поєднується з чорним і білим кольором, відтінками беж, шоколад, бордо.

Эко-стиль

Суть даного стилю повністю виправдовує назву. У напрямку еко переважають натуральні матеріали і кольори, використовується природна стилістика. Предметів інтер’єру властиві прості форми і правильні лінії. Декором служать флористичні композиції, трави, натуральні камені, вироби з деревини. Еко-стиль вважається одним з найлегших для відтворення, оскільки його правила зрозумілі і прості.

Ретро-стиль

Напрямок ретро теж відноситься до сучасних стилів, оскільки відтворює сьогоднішнє уявлення про минулу епоху. Нерідко за його основу береться американська культура 50-60-х років. Асоціації у кожного бувають свої, часом перебільшені або прикрашені. Стиль може підкреслювати ідею, що нове – це чергова версія старого. З цією метою використовуються не просто старовинні предмети, але деяким чином осучаснені.

Поп-арт

Даному напрямку властива яскравість, вигадка, оригінальність і епатаж. Використовуються несподівані колірні поєднання, меблі різноманітних форм, інсталяції, принти, стилізовані під графіті і плакати. Стіни зазвичай світлі для кращого виділення арт-об’єктів. З цією ж метою ретельно продумується зональне освітлення.

Стиль Бохо

Нестандартний творчий стиль, сміливий і безтурботний. В його основі бажання постійних експериментів, свободи і самовираження. Тут можуть бути сусідами найрізноманітніші речі, розкіш і простота, хаос і впорядкованість. У підборі предметів інтер’єру потрібно керуватися власним баченням, внутрішнім чуттям і душевним станом.

Китч

Оригінальний сучасний стиль – бунтарський, іронічний, яскравий і суперечливий. Йому притаманний екстравагантний гумор, заперечення класичних принципів і встановлених норм. Інтер’єр в стилі кітч з’єднує в собі непоєднувані речі, руйнує традиції, гіперболізує ширвжиток, насміхається над несмаком і педантизмом.

Етнічні стилі дизайну

Етнічні стилі інтер’єру відштовхуються від національних особливостей різних країн, використовують специфічні предмети побуту в ролі декору. В цьому напрямку може бути оформлений житловий будинок, квартира, кімната або окрема зона. Крім того, етніка популярна в дизайні ресторанів, магазинів, кафе, клубів і дизайні офісів.

Англійський

Стіни приміщення декорують шпалерами з вертикальними смугами, часто використовують «оксфордський» темний відтінок зеленого. Меблі стриманих форм, в деревної палітрі, з непомітним різьбленим декором. Для відтворення атмосфери «туманного Альбіону» використовують середньо-темну колірну гаму, освітлювальні прилади розміщують на середньому рівні.

Середземноморський

Даний стиль відтворює теплу і розслаблену атмосферу південних країн, розташованих поруч з морем. В інтер’єрі лаконічні форми і багато світла, мінімальний декор, переважають натуральні матеріали: кераміка, деревина, бавовна, кований метал.

Японський

Цей стиль інтер’єру це саме мінімалізм, але зберігає східний колорит. Для його відтворення використовують прості функціональні меблі з натуральних матеріалів, низькі ліжка без ніжок, ширми, вбудовані шафи, багато світильників. Декор дуже помірний, який акцентував на Японії: віяло, зображення сакури або дівчини в кімоно і т.п.

Китайський

Даний східний стиль схожий з японським напрямом, але відрізняється меншою строгістю і великою кількістю деталей. В оформленні використовують міфологічний декор, акценти червоного, золотого і блакитного – на загальному тлі природної гамми. Для зонування застосовують темні декоровані перегородки.

Африканський

Дуже близький до природи, колоритний і самобутній стиль. Форми трошки згладжені, колірна гамма – натуральна, освітлення – природне, злегка приглушене. Важливим елементом є африканський декор і екзотичні матеріали: фігурки тварин, маски, зображення аборигенів, вироби з бамбука і кераміки.

Замовити дизайн проект в потрібному стилі можна в Vip Design

Залучаючи до розробки дизайну професіоналів, ви отримаєте по-справжньому стильний, комфортний і функціональний інтер’єр. Наша студія має величезний досвід в сфері дизайну та пропонує наступні переваги:

  • забезпечення авторського контролю на всіх етапах розробки і реалізації проекту;
  • незалежно від складності проекту, ми працюємо на результат, який повністю задовольняє запитам клієнта;
  • ми практикуємо індивідуальний підхід до замовника, наші пріоритети увага і турбота про інтереси кожного клієнта.

Наші ціни доступні для людей з самим різним рівнем доходу. Звертаючись до професіоналів, ви економите час, нерви і сили, а отримуєте високу якість і комфорт в найкоротші терміни.

Основні етапи нашої роботи

  1. 1
    АВТОРСЬКИЙ НАГЛЯД
    Наші кваліфіковані фахівці, автори проекту здійснюють контроль за реалізацією всіх етапів, які передбачає дизайн проект
  2. 2
    Готуємо і надаємо альбом проекту
    Готовий проект замовник отримує в термін, зазначений в договорі. Він складається з 3Д візуалізації приміщень і з робочої документації.
  3. 3
    Надаємо робочу документацію
    Коли замовник затвердив дизайн інтер’єру, наші фахівці починають роботу над оформленням робочої документації на конкретний проект
  4. 4
    ВІЗУАЛІЗАЦІЯ
    Створення детальної 3Д візуалізації інтер’єру приміщення, узгодження проекту з замовником, внесення корективів
  5. 5
    Вибір матеріалів, предметів меблів, освітлювальних приладів
    Співробітники переглядають каталоги, відвідують салони меблів, шукають найбільш підходящі елементи для оформлення інтер’єру
  6. 6
    Вибір стилістичного рішення
    Визначення стилю, кольору
  7. 7
    Розробка планувальних рішень
    Ми пропонуємо кілька варіантів планувальних рішень, а замовник вибирає ту, яка найбільше підходить
  8. 8
    Складання технічного плану
    Замір приміщення, збір даних про об’єкт, консультація з замовником

Дізнатися вартість дизайн-проекту