Work

Косметичний ремонт квартири

Якщо житлове приміщення не потребує капітальних ремонтних роботах – перепланування або заміні комунікацій, оптимальним варіантом для оновлення інтер’єру стане косметичний ремонт.

Косметичні роботи дозволяють змінити обробку і освіжити таким чином інтер’єр, надати йому естетичного вигляду, підкреслити особливості стилю, удосконалити зонування. При цьому не змінюється планування, що не зносяться перегородки, не проводиться заміна інженерних мереж. Такий ремонт не вимагає великих грошових вкладень і не займає багато часу. Періодичність косметичного оновлення квартири залежить від її стану і фінансових можливостей власника.

До переваг косметичного ремонту відносять:

 • невеликий обсяг робіт в порівнянні з капітальним ремонтом;
 • косметичні роботи укладаються в стислі терміни;
 • ремонт даного типу не вимагає значних витрат;
 • оновити обробку можна частково – тільки в потрібних місцях.

Коли необхідно здійснювати косметичний ремонт?

Найчастіше косметичний ремонт проводять в наступних випадках:

 • коли потрібно оновити або освіжити інтер’єр;
 • якщо власник вирішив продати квартиру і приводить її в порядок для підвищення вартості;
 • коли в знімну квартиру в’їжджають нові мешканці;
 • якщо трапляються аварії з водопроводом, електричною проводкою і т.п.

Косметичні роботи не вимагають так багато праці і часу, як капітальні, але для кращого результату їх варто довірити професіоналам. Рівні стіни і підлогу, акуратна обробка, ідеально покладена плитка, стильний дизайн – все це забезпечать вам кваліфіковані співробітники нашої компанії.

Що включають в себе роботи з косметичного ремонту?

Основний обсяг косметичних робіт доводиться на обробку приміщення. Оновленню можуть підлягати стіни, покриття для підлоги, стелі, двері, сантехніка та інші елементи інтер’єру.

Стіни

Спочатку стіни звільняють від старого оздоблювального покриття і оцінюють на наявність яких-небудь дефектів. При необхідності проводять вирівнювання, ґрунтування, шпаклівку, шліфування. Потім стіни оформляють шпалерами, декоративною штукатуркою, фарбою або іншим оздоблювальним матеріалом. У ванній, санвузлі і на кухні укладають плитку. На даному етапі також оновлюють вікна, підвіконня, батареї.

Підлоги

Роботи з підлогою включають: реставрацію паркету, укладання ламінату або лінолеуму, укладання плитки для підлоги або іншого покриття. Також на цій стадії змінюють плінтуса. При необхідності використовують самовирівнюються суміш для вирівнювання окремих ділянок підлоги.

Стелі

Обробку стелі починають з попереднього очищення, потім грунтують і забарвлюють або використовують інший вид обробки. Варто враховувати, що монтаж натяжних і навісних конструкцій не входить до переліку косметичних робіт.

Сантехніка

Косметичний ремонт не передбачає прокладку комунікацій або заміну каналізаційних труб. На даному етапі фахівці тільки підключають нову сантехніку до вже існуючої мережі.

Двері

При косметичних роботах дверні полотна не змінюються, але можуть бути відреставровані – відшліфовані, пофарбовані і т.п.

Етапи косметичного ремонту

Багатьом людям досить складно зважитися на плановий косметичний ремонт. Здається, що роботи затягнуться на кілька місяців і весь цей час доведеться жити в хаосі і безладі. Однак оздоблювальний ремонт не так складний, його цілком можна провести в короткі терміни за невеликі гроші. Для цього потрібно грамотно організувати процес. З чого починати косметичні ремонтні роботи і що залишати наостанок? Давайте розглянемо правильний алгоритм.

Усуваємо перешкоди

Навіть якщо ви плануєте лише роботу з вікнами або дверима, необхідно забезпечити вільний простір в робочій зоні. На даній ділянці не повинно бути ніяких меблів, дзеркал, світильників, квіткових вазонів та інших предметів інтер’єру. Переставте речі подалі, а ще краще перенесіть в іншу кімнату. Якщо ви маєте намір обробляти стіни, зберіть всі предмети в середині кімнати, звільняючи таким чином периферію.

Готуємо приміщення

Не завжди є можливість звільнити приміщення повністю, щоб нічого не заважало ремонту. Іноді в квартирі просто не вистачає вільного місця для речей з ремонтованої кімнати. Особливо це стосується масивних шаф, диванів та іншої габаритної меблів.

Все, що не винесено з кімнати, під час ремонту потрібно накрити клейонкою, зафіксувавши для надійності скотчем. Застосовувати для цього простирадла не рекомендується, оскільки дрібна будівельний пил може проникнути крізь тканину в меблеву оббивку. В якості міри безпеки слід знеструмити розетки або заклеїти їх, оберігаючи від попадання вологи.

Проводимо демонтаж

Звільнити стіни, підлоги і стеля від старого оздоблювального покриття можна своїми силами, не вдаючись до допомоги майстрів. Але якщо доводиться демонтувати двері або вікно, краще доручити це фахівцям. Вони акуратніше виконають роботу, і ви отримаєте більш якісний результат.

Проводимо реставрацію

Якщо на стінах є тріщини або щілини, необхідно провести попередню реставрацію перед обробкою. Усувають такі дефекти за допомогою шпаклівки або штукатурних робіт. Якщо на стелі є нерівності, але ви збираєтеся вмонтовувати натяжні полотна – можна обійтися без вирівнювання.

Черговість робіт

Оздоблювальні роботи в приміщенні завжди проводять зверху вниз. Насамперед декорують стеля, потім обробляють стіни і тільки після цього стелять підлогове покриття. В останню чергу встановлюють нові плінтуса.

Прибираємо будівельне сміття

Зазвичай дворові сміттєві баки передбачені тільки для відходів побутового характеру. Що стосується будівельного сміття, це питання потрібно окремо обумовити з двірником або організацією, що вивозить сміття. Як варіант, вивезти будівельні відходи може бригада, яка робила ремонт.

Які ціни на косметичний ремонт квартири в Києві?

Ціна легкого косметичного ремонту набагато нижче, ніж вартість капітальних робіт. Точна сума розраховується індивідуально, оскільки впливати на неї можуть різні фактори:

 • експлуатаційний вік житла;
 • габарити приміщення;
 • умови використання;
 • особливості побудови і планування;
 • якість початкового ремонту.

Незважаючи на відносну простоту косметичних робіт, при неправильній організації вони можуть затягнутися на довгий час і створити чимало клопоту. Для швидкого і якісного результату найкращим варіантом стане допомога кваліфікованих фахівців. Залучаючи до ремонту спеціалізовану бригаду, укладіть офіційний договір, прописавши терміни виконання, види і расценкіработ, перелік оздоблювальних матеріалів та інші необхідні умови. Обговоріть з фахівцями всі поставлені завдання, чітко висловіть свої побажання і обміркуйте внесені пропозиції.

Косметичний ремонт під ключ може складатися з довгого списку різних робіт, проте відштовхуйтесь від існуючої необхідності: можливо, для вашої квартири актуальні лише деякі з них. Визначте, що саме потребує оновлення, і включіть дані пункти в план ремонту.

Замовити косметичний ремонт в Vip Design

Компанія Vip Design в Києві пропонує широкий спектр кваліфікованих послуг в сфері будівництва і дизайну. Ви можете замовити косметичний ремонт квартири будь-якої складності – від повного оновлення до окремих видів оздоблювальних робіт. Ми створюємо сучасні, практичні і стильні інтер’єри, враховуючи побажання і спосіб життя власників.

Наші головні переваги:

 • висока кваліфікація і величезний досвід;
 • відповідальне ставлення до роботи;
 • суворе дотримання встановлених термінів;
 • індивідуальний підхід до кожного проекту.

На нашому сайті ви можете ознайомитися з портфоліо, в якому представлені приклади вже завершених проектів.

Комплексні послуги з ремонту та оформлення приміщень дозволять вам зменшити витрати, скоротити терміни виконання та підвищити якість робіт. Скористайтеся послугами Vip Design і переконайтеся, що оновити квартиру можна швидко і за помірну ціну, практично безболісно для власного комфорту і нервової системи.

Чому
Ми
?

У нас практикується особистісний підхід до кожного клієнта, наші фахівці обов’язково почують всі ваші побажання, після чого втілять всі в реальність швидко і головне ефективно.

У студії Vip Design працюють досвідчені професіонали, які люблять свою справу. Фахівці стежать за новими тенденціями інтер’єрної моди і творчо підходять до виконання кожного проекту.

Ми пропонуємо свої послуги по всіх містах України, також пропонуємо розумні ціни і гарантуємо дотримання термінів виконання замовлень.

Портфоліо

58312 м2

Спроектовано і реалізовано
16500 м2

ОФІСІВ

5780 м2

ГОСТІННИХ

2870 м2

СПАЛЕНЬ

1506 м2

МАНСАРД

2344 м2

КУХОНЬ

1219 м2

ДИТЯЧИХ КІМНАТ

1160 м2

ВАННИХ

Дізнатися вартість проекту