Work

Капітальний ремонт квартири

Метою капітального ремонту в квартирі є ряд істотних змін в приміщенні. Капітальний ремонт квартири має на увазі під собою повну заміну комунікацій, демонтаж і установку покриттів, а в деяких ситуаціях і перепланування кімнат.

Коли необхідний капітальний ремонт квартири?

Необхідність капітального ремонту виникає в разі сильного зносу або повної непридатності різних комунікацій у вигляді водопроводу, батарей, центрального опалення, електрики, тріщин на стінах, стелях і т.д. При проведенні капітальних ремонтних робіт в квартирі можна виконати будь-який вид перепланування, повний або частковий, відповідно до побажань замовника.

Купуючи квартиру в новобудові, слід бути готовим до того, що в приміщенні буде відсутній обробка і внутрішні перегородки, що призведе до необхідності проведення капітальних ремонтних робіт. Купуючи квартиру, будь то однокімнатну або двокімнатну, на вторинному ринку, часто також необхідний капітальний ремонт в приміщенні.

Що включають в себе роботи з капітального ремонту під ключ?

Для проведення комплексного ремонту квартир, в першу чергу необхідний чіткий план робіт і правильно організована майбутня робота. Капітальний ремонт квартири має на увазі під собою тривалий і трудомісткий процес. Саме з цієї причини власник квартири за допомогою послуг дизайнерів і консультацій фахівців повинен визначитися з бажаним кінцевим результатом і дізнатися вартість на проведення капітального ремонту в квартирі. На даному етапі складається докладний кошторис подальшої роботи.

Проектування ремонту

Перед тим як приступити до ремонту в квартирі, необхідно ознайомитися з усіма навіть найменшими нюансами, які присутні в дизайнерському проекті або документації про перепланування. Під проектом перепланування мається на увазі юридичний документ, в той момент як дизайн-проект розробляється в якості комплекту креслень для працівників будівельної сфери і клієнтів.

Демонтажні роботи

Перед плануванням будь-якого виду ремонту приміщень реконструкцію завжди необхідно починати з таких етапів як демонтаж і підготовка підстав. На даному етапі видаляються шпалери зі стін, фарба, лінолеум та інші види оздоблювальних матеріалів, які знаходяться в невигідному стані. У деяких ситуаціях знесенню підлягають перегородки, від яких власники хочуть позбутися для отримання комфорту і затишку в приміщенні.

Облаштування міжкімнатних перегородок

Зведення перегородок здійснюється на етапі перепланування приміщення. На сучасному ринку представлений широкий асортимент матеріалів для перегородок у вигляді:

  • цегли;
  • гіпсокартону;
  • піноблоків;
  • склоблоків;
  • деревини.

Для кожного виду матеріалів характерний ряд своїх достоїнств і недоліків.

Штукатурні роботи

Приступаючи до виконання оздоблювальних робіт стін і стель, підстави важливо проштукатуріть. Процес штукатурення сприяє вирівнюванню поверхонь, є захистом від появи грибка і цвілі, а також дозволяє спростити установку оздоблювальних матеріалів на майбутньому етапі.

Сучасні будівельники віддають перевагу гіпсовим штукатурним сумішам, проте цемент і пісок також мають широке застосування на сьогоднішній день. В даному матеріалі мова піде про гіпсову штукатурку.

Установка систем кондиціонування і вентиляції

Для того щоб встановити вентиляційну систему, необхідний правильний монтаж припливних і витяжних отворів. Система вентиляції для холодного і теплого пори року розробляється за індивідуальними схемами.

Коли готується дизайн-проект, фахівці проектують систему кондиціонування. До головній вимозі для систем кондиціонування відноситься можливий доступ до системи в разі аварійних ситуацій. Ще одним важливим фактором є завчасна підготовка місця для монтажу внутрішніх і зовнішніх кондиціонерних блоків.

Монтаж водопроводу, систем опалення та каналізації

При проведенні капітального ремонту мається на увазі, що він буде служити власникам квартири протягом довгих років. Саме з цієї причини на етапі ремонту рекомендовано замінити системи в каналізації і водопровідних труб. Навіть якщо присутній хороший натиск води, варто розуміти, що у внутрішній частині труб збирається вапняний наліт у великій кількості. Це в свою чергу призводить до виникнення в трубах дуже маленького діаметру. По закінченню часу можлива поява засмічення, що призведе до необхідності заміни труби. Даний етап робіт краще виконати при проведенні капітальних ремонтних робіт.

Укладання підлогових покриттів

Для підлог в квартирах в основному використовують такі якісні матеріали як ламінат, паркетні дошки і лінолеум. Приміщеннями, в яких укладається керамічна плитка, є кухні, ванні кімнати та санвузли.

Монтаж покриття для підлоги здійснюється виключно на рівні поверхні. Обов’язково проводиться укладання спіненого поліетилену, коркової крихти або спеціальної підкладки під ламінат або паркетні дошки. Застосування даних матеріалів сприяє наявності звукоізоляційних характеристик в квартирі і дає можливість додатково вирівняти рівень підлоги.

Оздоблювальні роботи

Back view of handsome young painter in white dungarees, blue t-shirt, cap and gloves painting a wall with paint roller.

Проведення оздоблювальних робіт – це останній етап ремонту. Під оздоблювальними роботами мається на увазі проведення малярних робіт, поклейка шпалер, установка плінтусів і елементів декору.

Для ряду всіх цих робіт характерна висока точність при виконанні, тривалий процес виконання і не низькі розцінки. На сьогоднішній день будівельні фірми пропонують велику кількість фінішних оздоблювальних матеріалів, вибрати які можна в залежності від побажань замовника квартири.

Особливості проведення капітального ремонту в Києві

Багато власників, зіткнувшись з течею в трубах, проблемами в каналізаційній системі, старими радіаторами, гнилим покриттям підлоги і віконними прорізами, приймають рішення провести капітальний ремонт квартири.

Етапи капітального ремонту допоможуть позбутися від таких неприємних моментів як грибок і пліснява, які несе загрозу для життя мешканців.

Яка ціна за квадратний метр на капітальний ремонт будинку в Києві?

Ціни на капремонт під ключ визначаються особливостями в складанні проектної документації, терміновістю замовлення, класом використовуваних оздоблювальних матеріалів.

Замовити капітальний ремонт квартири в VIP Design

Замовити капітальний ремонт квартири в Києві пропонує компанія Vip Design, фахівці якої спеціалізуються на комплексному підході до проведення капітальних ремонтних робіт, в повній мірі контролюють всі етапи ремонту, складають точну проектна кошторис, що дає можливість дізнатися підсумкову вартість проекту завчасно.

Чому
Ми
?

У нас практикується особистісний підхід до кожного клієнта, наші фахівці обов’язково почують всі ваші побажання, після чого втілять всі в реальність швидко і головне ефективно.

У студії Vip Design працюють досвідчені професіонали, які люблять свою справу. Фахівці стежать за новими тенденціями інтер’єрної моди і творчо підходять до виконання кожного проекту.

Ми пропонуємо свої послуги по всіх містах України, також пропонуємо розумні ціни і гарантуємо дотримання термінів виконання замовлень.

Портфоліо

58312 м2

Спроектовано і реалізовано
16500 м2

ОФІСІВ

5780 м2

ГОСТІННИХ

2870 м2

СПАЛЕНЬ

1506 м2

МАНСАРД

2344 м2

КУХОНЬ

1219 м2

ДИТЯЧИХ КІМНАТ

1160 м2

ВАННИХ

Дізнатися вартість проекту