Work

Євроремонт квартири

З необхідністю проведення ремонту в приміщенні стикаються всі власники житлової нерухомості. Розрізняють декілька видів ремонтів, мають ряд відмінностей між собою. Послугами стандартного і косметичного ремонту на сьогоднішній день користується невелика кількість замовників, в той момент як євроремонт «під ключ» мріє зробити кожен.

Європейський ремонт квартир в Києві

З послугами євроремонту жителі нашої країни познайомилися ще на початку дев’яностих років. Але на той момент під цим поняттям малася на увазі проведення ремонтних робіт, згідно з європейськими стандартами і за допомогою використання матеріалів високого цінового сегмента.

На сьогоднішній день в проведення євроремонту однокімнатної або двокімнатної квартири закладений інший сенс. Євроремонт має на увазі під собою проведення сучасних ремонтних робіт при використанні нових технологій, норм і дизайнерських тенденцій і за допомогою застосування якісних будівельних матеріалів. Таке виконання сприяє реалізації креативних дизайнерських планів, а також дозволяє створити житло, наповнене комфортом, красою і затишком.

За своєю суттю євроремонт являє собою стандартні ремонтні роботи, для яких купуються виключно високоякісні матеріали. Підбір матеріалів здійснюється відповідно до встановлених стандартів і європейських норм. Причому сьогодні матеріали використовуються від виробників як зарубіжного, так і вітчизняного виробництва.

Які роботи включені в євроремонт квартир?

Якісно виконані ремонтні роботи представляють собою певний перелік заходів, метою яких є створення комфортного і затишного житла еліт класу. При виконанні ремонту не використовуються чужі напрацювання або побачені по телевізору техніки.

Першим етапом є вибір дизайнерського рішення. Саме від нього і залежить ряд дій, метою яких є створення продуманого і закінченого інтер’єру, відповідного загальної концепції ремонту.

Вибравши той чи інший дизайн для свого будинку або квартири, далі вибираються необхідні матеріали з подальшим складанням кошторису. Кошторис представляє собою документ, на підставі якого буде проводитися закупівля матеріалів та виконуватися певні ремонтні дії.

Євроремонт квартири під ключ в Києві

Сучасний євроремонт має на увазі під собою реконструкцію в житлової нерухомості за допомогою використання матеріалів високої якості. Це дає можливість втілити в реальність всі самі побажання замовників, навіть екстра неординарні.

Завдяки якісному ремонту зі звичайного приміщення можна створити «райське містечко». Вартість на роботи по євроремонту в повній мірі визначається перевагами замовника. Відповідно до побажань мешканців, дизайнери працюють над складанням плану робіт з подальшим втіленням їх на ескізи, після чого в реальності. Багато клієнтів віддають перевагу євроремонту під ключ як оптимального рішення з метою вирішення ряду питань і перетворення житлової площі. Мешканці квартири на час ремонту можуть переїхати жити в інше місце або за кордон, а по поверненню додому повернутися в оновлене і комфортне житло.

Чим відрізняється євроремонт класу «еліт» від звичайного євроремонту?

Послугами ексклюзивного євроремонту користуються заможні замовники. Ремонт євро люкс являє собою найдорожчий вид ремонту, так як в його перелік входить велика кількість складних робіт. Часто для прикраси інтер’єру виконуються ручні роботи у вигляді розпису на стінах, ліпнини та мозаїки.

Час на проведення ексклюзивного євроремонту знадобиться від 4 місяців. Головними відмітними характеристиками євроремонту є використання таких матеріалів як:

 • мармур натурального походження;
 • дорога деревина;
 • натуральні види каменів і т.д.

Крім цього, при закупівлі матеріалів перевага віддається якісним будматеріалів від відомих світових виробників, які спеціалізуються на виготовленні ексклюзивної продукції.

Етапи виконання євро ремонту при замовленні в Vip Design

Головною відмінністю євроремонту від звичайних традиційних ремонтних робіт є ряд деталей на кожному етапі. Варто сказати, що ми говоримо про відмінні характеристики ремонту люкс і еліт, від традиційних ремонтних робіт і євроремонту в вигляді стандартного і економного (косметичного). На сьогоднішній день елітний ремонт в повній мірі заслуговує на звання «Європейського».

Демонтажні роботи

Для даного етапу характер демонтаж старих оздоблювальних матеріалів і перепланування в квартирі. Знесенню піддаються конструкції у вигляді старих перегородок з подальшою установкою їх на нові. Це дає можливість поєднати або розділити кімнати в квартирі. Для певних квартир встановлюються нові вікна та двері.

Для того щоб виконати перепланування в квартирі, необхідно отримати дозвіл від діючих організацій. При виконанні євроремонту за допомогою послуг будівельних компаній дане питання покладається на фірму виконавця.

Монтаж інженерних комунікацій

При проведенні євроремонту часто заміні підлягає електропроводка. Її установка здійснюється відповідно до дизайн проектом, враховуючи нове розташування розеток і приладів освітлення. Окремим питанням є проводка кабелів для потужного устаткування з високим коефіцієнтом енергоспоживання.

Чорнова обробка

Цей етап має на увазі під собою виконання операцій, спрямованих на вирівнювання всіх поверхонь і кутів. Якісно виконана чорнова обробка є успішною основою євроремонту. Для вирівнювання стель і стін застосовуються штукатурні суміші або гіпсокартон, а для вирівнювання підлог використовують спеціальні цементні склади.

Чистова обробка

Для даного етапу характерний монтаж нових оздоблювальних матеріалів:

 • для стін застосовують матеріали у вигляді декоративних штукатурок, шпалер, розписи;
 • в якості матеріалів для підлог використовується декоративний паркет або пробка;
 • для оформлення стельової зони вибираються матеріали у вигляді гіпсової ліпнини та дизайнерських шпалер.

Крім перерахованого вище переліку робіт, під чистової обробкою мається на увазі установка всієї сантехніки. Варто зауважити, що вибираючи сантехнічне обладнання, перевага віддається дорогим рішенням.

Скільки коштує євроремонт в квартирі?

Перед тим як планувати переобладнання в квартирі, рекомендовано зробити ретельний розрахунок бюджету.

На ціну євроремонту впливають такі чинники:

 • загальна площа квартири;
 • клас ремонту;
 • перелік і види матеріалів для будівництва та оздоблення;
 • витрати за послуги дизайнерів, обробників і фахівців будівельної організації;
 • витрати на придбання та доставку матеріалів.

Для того щоб зручно розрахувати вартість ремонтних робіт і придбання матеріалів, вираховують середню ціну за квадратний метр.

Замовити повний ремонт квартири в Vip Design

Наша компанія в Києві пропонує широкий перелік ремонтних і будівельних робіт, в тому числі і терміновий євроремонт квартир. Наші фахівці якісно виконають всі етапи євроремонту відповідно до ваших побажань і з встановленими стандартами. Своїм клієнтам ми гарантуємо високоякісний результат і оновлене житло еліт класу.

Чому
Ми
?

У нас практикується особистісний підхід до кожного клієнта, наші фахівці обов’язково почують всі ваші побажання, після чого втілять всі в реальність швидко і головне ефективно.

У студії Vip Design працюють досвідчені професіонали, які люблять свою справу. Фахівці стежать за новими тенденціями інтер’єрної моди і творчо підходять до виконання кожного проекту.

Ми пропонуємо свої послуги по всіх містах України, також пропонуємо розумні ціни і гарантуємо дотримання термінів виконання замовлень.

Портфоліо

58312 м2

Спроектовано і реалізовано
16500 м2

ОФІСІВ

5780 м2

ГОСТІННИХ

2870 м2

СПАЛЕНЬ

1506 м2

МАНСАРД

2344 м2

КУХОНЬ

1219 м2

ДИТЯЧИХ КІМНАТ

1160 м2

ВАННИХ

Дізнатися вартість проекту