Work

Елітний ремонт квартири

Більшу частину життя людина проводить в стінах свого будинку, тому так важливо, щоб його простір було комфортним, естетичним і правильно облаштованим. Для сучасних людей будинок служить не тільки місцем для сну і відпочинку, але також показником статусу, успішності, гарного смаку.

Елітний ремонт квартир завжди орієнтований на ексклюзивність. Він демонструє індивідуальне бачення власника, його творчі і фінансові можливості, прагнення до високого рівня якості, комфорту і функціональності.

Ексклюзивний елітний ремонт квартир в Києві

Різниця між ексклюзивним віп ремонтом і звичайним капітальним полягає в витрачений час і ресурсах. У першому випадку особливо ретельно розробляється дизайн проект, скрупульозно плануються ремонтні роботи, підбираються найякісніші матеріали, ексклюзивні предмети меблів і елементи декору. Звичайно ж, ремонт класу люкс має на увазі велику вартість, але вона повністю виправдана результатом: ви отримуєте розкішне статусне житло з яскравою індивідуальністю і високим рівнем комфорту.

Що робить особливим VIP ремонт квартир?

Елітний ремонт квартир орієнтується на створення розкішної, неординарною і високо функціональної обстановки. Ви можете бути впевнені, що дизайн вашого інтер’єру буде єдиним у своєму роді. Для цього ми створюємо індивідуальний проект з плануванням в форматі 3D-візуалізації. Ремонт преміум класу включає не тільки високу якість, але і повністю оригінальні дизайнерські розробки. Його реалізацією займається згуртована команда фахівців: дизайнери, інженери, електрики, архітектори, досвідчені майстри-будівельники. Це забезпечує злагоджену роботу, відмінну організацію та високий рівень відповідальності.

Крім того, елітний ремонт квартир передбачає новітнє обладнання та високоякісні матеріали, часто – рідкісні і зовсім ексклюзивні. Підбирають їх ретельно і продумано, щоб повністю реалізувати дизайнерські задумки і отримати бездоганний результат. Навіть ексклюзивний ремонт ванною буде відрізнятися від звичайного.

Розробка концепції майбутнього приміщення

На даному етапі ми знайомимося з побажаннями замовника, формуємо дизайнерські ідеї і загальну стильову концепцію, складаємо приблизний список робіт і матеріалів, розраховуємо кошторис витрат.

Дизайн проект

Дизайнерський проект інтер’єру ви втілюємо в ЗD форматі і демонструємо замовнику для необхідних уточнень і доповнень.

Контроль реалізації проекту

Після внесення необхідних коректив дизайн проект остаточно узгоджується між дизайнером і клієнтом.

Чорнові роботи

Проводиться комплексна підготовка приміщень. Демонтуються зайві або непридатні конструкції, перегородки, труби, радіатори та інші елементи інтер’єру. Стіни, стелі та підлогу готуються для майбутньої обробки.

Заміна комунікацій

Прокладаються нові комунікації згідно затвердженого дизайн проекту: водопровід і каналізація, електропроводка, опалення і т.п.

Фінішна обробка приміщення

Фінальна обробка квартири включає декорування стін, підлоги і стелі, монтаж освітлювальних приладів, установку сантехніки, міжкімнатних дверей, розстановку меблів, підключення побутової техніки та електричних приладів.

Відмінності елітного ремонту квартири від звичайного?

У країнах колишнього союзу широко поширене поняття «євроремонт», під яким розуміється високоякісне оновлення інтер’єру. Мода на «євроремонти» виникла на початку дев’яностих, коли на ринку з’явилися європейські матеріали і обладнання. Якщо точніше, то «євроремонт» – це відповідність всіх робіт європейським стандартам з використанням якісних і екологічних матеріалів.

Однак під елітним ремонтом слід розуміти переробку житла на рівень вище. В даному випадку залишаються актуальними євростандарти і високу якість, але додається вишуканість і унікальність обстановки, високий рівень естетики, творчий і повністю індивідуальний підхід.

Наприклад, елітний ремонт квартир з великою площею може мати на увазі перепланування для створення вражаючої вітальні або оформлення окремих кімнат в різних стилях, але в єдиній концепції. За допомогою преміум-ремонту в однокімнатній квартирі можна влаштувати шикарне студію з ретельно продуманим зонуванням в ультрасучасному стилі хай-тек або з витонченою пишністю бароко.

Етапи виконання ремонту класу люкс при замовленні в Vip Design

Для проведення ідеального vip ремонту під ключ необхідні два компоненти:

  • сучасні матеріали високої якості. Вони дозволяють реалізувати самі фантастичні ідеї, створюють фізичний і психологічний комфорт, гарантують надійність і безпеку експлуатації. Ремонт класу люкс передбачає тільки офіційно перевірені з екологічно чистих матеріалів, що відповідають світовим стандартам якості і естетики;
  • чітка організація та поетапне проведення ремонту. Досвідчені дизайнери запропонують вам масу оригінальних рішень, а професійні майстри втілять все задумане в реальність на найвищому рівні. Злагоджена робота вузькопрофільних фахівців стане запорукою найкращого результату.

Вартість елітного ремонту квартири під ключ

Будь-який ремонт вимагає продуманого, відповідального ставлення, вкладення чималих сил і ресурсів. Перш ніж приступати до робіт, необхідно зробити попередні розрахунки. Основна мета економічної сторони ремонту – вийти на необхідний рівень якості і при цьому уникнути надмірних витрат.

На нашому сайті ви можете переглянути ціни на всі види робіт, включаючи вартість ремонту преміум-класу. Склавши попередній план переробок, можна приблизно підрахувати, у скільки вам обійдеться ремонт. Більш точні розрахунки проводяться після розробки дизайн проекту на етапі складання кошторису витрат.

З огляду на високу якість та ексклюзивність результату, вартість наших послуг цілком прийнятна і розумна, в чому ви зможете переконатися на власному досвіді.

Замовити шикарний ремонт у квартирі від компанії Vip Design

Здійснити елітний ремонт квартири незалежно від її розмірів вам допоможуть послуги спеціалізованої фірми по будівництву і дизайну. Компанія VipDesign в Києві проводить ремонтні роботи будь-якого рівня складності: косметичні, комплексні, капітальні, повністю ексклюзивні.

Співпраця з нами гарантує наступні переваги:

  • організована робота згуртованої команди справжніх професіоналів;
  • індивідуальний підхід до проекту, маса креативних ідей і оригінальних дизайнерських рішень;
  • корисне консультування від досвідчених фахівців;
  • суворе дотримання всіх обумовлених термінів;
  • докладний розрахунок кошторису витрат;
  • офіційний договір на виконання ремонтних робіт та гарантії якості.

Ми розробимо стильний і королівський проект інтер’єру, орієнтуючись на ваші ідеї та переваги. Команда досвідчених професіоналів за оптимальні терміни перетворить ваш житловий простір в оазис комфорту, надійності і краси.

Чому
Ми
?

У нас практикується особистісний підхід до кожного клієнта, наші фахівці обов’язково почують всі ваші побажання, після чого втілять всі в реальність швидко і головне ефективно.

У студії Vip Design працюють досвідчені професіонали, які люблять свою справу. Фахівці стежать за новими тенденціями інтер’єрної моди і творчо підходять до виконання кожного проекту.

Ми пропонуємо свої послуги по всіх містах України, також пропонуємо розумні ціни і гарантуємо дотримання термінів виконання замовлень.

Портфоліо

58312 м2

Спроектовано і реалізовано
16500 м2

ОФІСІВ

5780 м2

ГОСТІННИХ

2870 м2

СПАЛЕНЬ

1506 м2

МАНСАРД

2344 м2

КУХОНЬ

1219 м2

ДИТЯЧИХ КІМНАТ

1160 м2

ВАННИХ

Дізнатися вартість проекту