Work

Дизайнерський ремонт квартири

Дизайнерський ремонт не варто плутати з євроремонтом, адже, незважаючи на відповідність європейської якості, він передбачає щось більше – ексклюзивність, оригінальність, повністю індивідуальний підхід. Після такого ремонту житло не просто привабливо виглядає, але відображає внутрішній світ господарів. Кожна деталь проекту ретельно опрацьовується, будь то розташування комунікацій або розміщення декору. Реалізацією ремонту займаються досвідчені висококваліфіковані фахівці.

Дизайнерський ремонт квартир під ключ в Києві

Сучасні люди хочуть, щоб житло відображало їх індивідуальність, відповідав образу життя, смакам і уподобанням. Замовляючи дизайнерський ремонт квартири під ключ, ви отримуєте таку можливість: взаємодія з професійним дизайнером дозволить найбільш повно опрацювати і реалізувати всі ваші ідеї і побажання. Що не менш важливо, комплексні послуги знімають з вас трудомісткі обов’язки контролю і керівництва. Спеціальний менеджер нашої компанії буде організовувати всі процеси, стежити за якістю і точністю виконання завдань.

Головні плюси індивідуального авторського ремонту

Незалежно від габаритів житла, дизайнерський ремонт гарантує наступні переваги:

 • дозволяє раціонально використовувати площу і візуально розширювати простір за рахунок спеціальних прийомів;
 • досвідчені фахівці розраховують кошторис витрат і допомагають вибрати найкращі матеріали за оптимальною вартістю;
 • співпраця дизайнерів, інженерів і майстрів-ремонтників дозволяє вдало і якісно прокласти комунікації;
 • заздалегідь продуманий і підготовлений проект виключає серйозні помилки, перероблення, зайві витрати;
 • навіть з урахуванням оплати послуг дизайнерської студії загальні витрати на ремонт значно знижуються.

Дизайнерські прийоми зонування

Правильне зонування необхідно не тільки при обмеженій площі приміщення. Навіть просторі апартаменти потребують виділення функціональних зон, адже від цього залежить стильний дизайн квартири і зручність експлуатації.

Зробити приміщення просторіше і обладнати особистий простір для кожного члена сім’ї можна наступними прийомами:

 • використовувати перегородки-стіни з бетону, каменю, гіпсокартону і т.п .;
 • встановити розсувні панелі або мобільні ширми, повісити фіранки;
 • організувати зонування за допомогою різних освітлювальних сценаріїв;
 • використовувати індивідуальну колірну палітру для кожної зони;
 • встановити різнорівневі підлоги і стелі;
 • використовувати предмети меблів в ролі перегородок для розділення зон (даний прийом тим більше зручний, що дозволяє власникам квартири самим робити «перепланування» і зонування, просто пересуваючи меблі).

Етапи виконання ремонту квартири по дизайн проекту

Складання кошторису

Перш за все, житло необхідно виміряти і оцінити його загальний стан. Спеціаліст нашої компанії зробить необхідні виміри, проведе огляд квартири і зафіксує всі ваші побажання. Надасть професійну консультацію по підбору будівельних і оздоблювальних матеріалів, можливостям проведення перепланування.

Придбання необхідних матеріалів в рамках передбаченого бюджету наші співробітники беруть на себе. Досвідчені консультанти допоможуть визначитися у виборі, продемонструють зразки продукції кращих виробників, складуть загальний замовлення. Потім розраховується кошторис витрат на матеріали та супутні послуги, затверджуються терміни виконання, підписується офіційний договір. Вкрай важливо оформити подібні документи, щоб мати страховку від перевитрати коштів.

Розробка дизайн-проекту

Дизайн проект – це не тільки схеми розміщення меблів і декоративних елементів. Він визначає проводку комунікацій, освітлювальні сценарії, установку сантехніки і всі інші пункти ремонту. За допомогою технології 3D-візуалізації ви зможете отримати докладне уявлення про майбутній інтер’єр спалень, вітальні, кухні, вітальні, дитячої – побачити загальну картину в обсязі.

Підготовка і чорнова обробка

Дизайнерський ремонт квартири починається з підготовчих робіт і чорнової обробки. Квартиру звільняють від меблів, зайвих конструкцій і старих оздоблювальних матеріалів, після чого приступають до вирівнювання поверхонь, стяжки підлоги, заміну комунікацій. Успішність всього ремонту багато в чому залежить від правильної організації даного етапу і якісного виконання ремонтних робіт.

Оздоблення

Оздоблювальні роботи ведуться за трьома основними напрямками:

 • оздоблення стелі може включати натяжні полотна, мозаїку, фрески, ліпнину, художній розпис, вітражі. Високі стелі можна зробити різнорівневими і декорувати підсвічуванням;
 • декорування стін має широкі можливості і обмежується тільки вашою фантазією. Ексклюзивна обробка може включати дизайнерські шпалери, декоративні види штукатурки, розпис, кам’яну кладку, оригінальну комбінацію з використанням декількох матеріалів;
 • обробка підлоги – це укладання обраного підлогового покриття. Ідеальний варіант – горіховий або дубовий паркет, але також популярні різні види плитки для підлоги.

Вартість дизайнерського ремонту квартири під ключ

Дизайнерський ремонт квартири вимагає чималих вкладень, однак грамотна організація і допомога професіоналів збережуть ваші кошти від перевитрати. Фахівці допоможуть точно визначитися з кількістю матеріалів, щоб вам не довелося накупати зайвого, підкажуть, де можна придбати необхідне за оптимальною ціною.

Попередню вартість авторського ремонту ви можете підрахувати самостійно, визначивши необхідні переробки та ознайомившись з прайсом послуг на сайті компанії. Точна вартість визначається на етапі складання кошторису витрат. Комплексні послуги під ключ позбавлять вас від багатьох клопоту, збережуть час і нерви, дозволять спокійно жити і працювати, поки ремонт ведеться під керівництвом професіоналів. Ви переконаєтеся, що комфортний процес і якісний результат повністю окупають вкладені кошти.

Замовити дизайнерський ремонт квартири від компанії Vip Design

Скориставшись послугами спеціалізованої компанії Vip Design, ви можете не боятися перевитрат і непередбачених витрат. Ми детально розраховуємо кошторис і встановлюємо фіксовану вартість в офіційному договорі. Багаторічна співпраця з оптовими магазинами дає нам можливість закуповувати будівельні та оздоблювальні матеріали за оптимальною ціною, що також впливає на загальну вартість ремонту.

Ми беремося за перепланування і ремонт будь-якого рівня складності, гарантуючи відповідальний підхід, якісне і оперативне виконання поставлених завдань. Ремонтні роботи ведуться під особистим контролем керівника проекту, який особисто перебуває на об’єкті і вирішує всі виникаючі питання.

Всі наші співробітники – справжні професіонали з величезним досвідом і високою кваліфікацією. Ми практикуємо індивідуальний підхід до кожного проекту, встановлюючи довірчі відносини з замовником і орієнтуючись на дотримання його інтересів.

Якщо ви хочете мати стильне і комфортне житло з неповторним інтер’єром, краще замовити комплекс дизайнерських та ремонтних послуг в нашій компанії. Ви продовжите жити у власному ритмі, коли ваші ідеї почнуть стрімко реалізовуватися, щоб якомога швидше ви опинилися в квартирі своєї мрії.

Чому
Ми
?

У нас практикується особистісний підхід до кожного клієнта, наші фахівці обов’язково почують всі ваші побажання, після чого втілять всі в реальність швидко і головне ефективно.

У студії Vip Design працюють досвідчені професіонали, які люблять свою справу. Фахівці стежать за новими тенденціями інтер’єрної моди і творчо підходять до виконання кожного проекту.

Ми пропонуємо свої послуги по всіх містах України, також пропонуємо розумні ціни і гарантуємо дотримання термінів виконання замовлень.

Портфоліо

58312 м2

Спроектовано і реалізовано
16500 м2

ОФІСІВ

5780 м2

ГОСТІННИХ

2870 м2

СПАЛЕНЬ

1506 м2

МАНСАРД

2344 м2

КУХОНЬ

1219 м2

ДИТЯЧИХ КІМНАТ

1160 м2

ВАННИХ

Дізнатися вартість проекту