Work

Види ремонту

Плануючи проведення ремонтних робіт в приміщенні, важливо визначитися з їх майбутнім обсягом. Якщо проігнорувати цей момент, результатом може стати необхідність повторного ремонту. У сучасному світі поняття «ремонт» є настільки великим, що потребує уточнення, які саме види ремонту існують. Як би там не було, ремонт включає в свій перелік різні спеціалізовані заходи, метою яких є відновлення і оновлення нерухомості.

Косметичний ремонт – є поверхневим видом, що сприяє облагороджування житлової площі. Найчастіше в приміщенні переклеюють полотна, а стельову зону фарбують або шпаклюють. Під проведенням косметичного ремонту не мається на увазі заміна віконних і дверних прорізів на нові конструкції. Старі двері і вікна перефарбовують в іншу емаль. Також заміні не підлягає електропроводка і сантехніка.

Капітальний ремонт – це широкий перелік операцій, спрямованих на поліпшення зовнішніх характеристик в приміщенні. Під проведенням капітальних ремонтних робіт мається на увазі заміна всіх комунікаційних систем, демонтаж старих оздоблювальних матеріалів, дверей, вікон, опалювальних систем. Також замінюються всі види сантехнічних комунікацій і електропроводка.

Реконструювання – це одна з різновидів капітальних ремонтних робіт, для якої характерні більш ускладнені особливості. Під проведенням даного типу ремонту мається на увазі заміна оздоблювальних матеріалів у внутрішній частині приміщення. Також зміщення підлягають перегородки між кімнатами.

Дизайнерський ремонт – являє собою оригінальне виконання ремонтних робіт з дизайнерської вигадливістю. У ремонтному процесі беруть участь різні фахівці у вигляді майстрів по металу, вітражистів, геральдистів, фахівців по склу тощо.

Косметичний ремонт квартири

Слід розуміти, що види ремонту відрізняються вартістю. До самого недорогого і простому виду ремонту відноситься косметичний. Його виконання визначається проведенням оздоблювальних робіт, де головною метою є усунення оздоблювальних дефектів, які часто утворюються при експлуатації об’єкта.

У список виконання простого косметичного ремонту входить переклеювання шпалер, заходи, спрямовані на вирівнювання стельової зони і стін. Змінюються елементи у вигляді плінтусів і наличників. У деяких випадках проводять заміну підлогового покриття на нове, в якості якого можуть використовувати лінолеум, ковролін, ламінат. В ході косметичного ремонту проводиться заміна сантехнічного обладнання.

Для даного виду ремонту не потрібно великої кількості часу, що дає можливість виконати ремонтні роботи, наприклад у відпустку. При наявності певних знань і навичок впоратися з косметичним ремонтом в квартирі можна самостійно. Варто сказати, що проведення косметичного ремонту доречно, якщо метою є зміна декорацій в приміщенні і освіження його зовнішнього вигляду, а всі види комунікацій і конструкцій відповідає справного стану.

Капітальний ремонт квартири

Для даного виду ремонту характерно більш висока вартість і складність. При виконанні ремонту змінюються основні конструкції в приміщенні, а також старі комунікації, такі як водопровідні, каналізаційні системи, електропроводка і т.д. Також в ході проведення капітальних ремонтних робіт в квартирі мається на увазі виконання малярних і штукатурних робіт. Заміні можуть підлягати дверні та віконні конструкції. Виконуючи капітальний ремонт, можна додати елементи в інтер’єр, які посприяють зміни загальної стилістики приміщення. Для цього можуть використовуватися деталі у вигляді пілястр, арок, колон, ніш та інших декоративних конструкцій.

Самостійно впоратися зі складним ремонтом досить важко і практично неможливо. Тому правильним рішенням стануть послуги професіоналів, які допоможуть вирішити поставлені завдання. На початку планування капітального ремонту слід завчасно подумати про те, де будуть проживати мешканці квартири під час ремонту, так як для цього ремонтного процесу знадобиться чимало часу. Проводячи ремонтні роботи у всіх кімнатах одночасно, можна значно заощадити час і кошти.

Комплексний ремонт квартири

Види ремонту відрізняються ступенем складності і їх виконанням. Замовивши послугу капітального ремонту під ключ, список всіх клопоту і відповідальність покладається на компанію виконавця. Даний аспект робить дану послугу найбільш популярною у споживачів великих населених міст, наприклад, таких як Київ, так як це дає можливість заощадити час, не відриваючись від особистих справ.

Евроремонт квартири

Під даним різновидом ремонту мається на увазі виконання ремонтних робіт відповідно до європейських стандартів. Використовуються виключно сучасні будівельні матеріали і новітні технології. В основному для проведення такого ремонту запрошуються дизайнери з метою складання дизайн-проекту, в якому будуть відображатися всі побажання замовників.

При проведенні євроремонту проводять перепланіровочних роботи, змінюють дизайн в приміщенні, що дає можливість в повній мірі змінити інтер’єр в квартирі. Також проводять установку нових міжкімнатних перегородок і арок між кімнатами, укладають тепла підлога і встановлюють багаторівневі стелі з наявністю складної системи світла. Встановлюються системи кондиціонування, вікна та двері. Обов’язковою умовою при виконанні євроремонту є монтаж сантехнічного обладнання, укладання підлоги, де в якості матеріалів використовують ламінат або паркет високого класу. Євроремонт можна охарактеризувати як саму високоякісну і шикарну обробку приміщення, яка є найдорожчою.

Елітний ремонт квартири

З виконанням даного ремонту неможливо впоратися своїми силами, адже елітний ремонт – це не просто поклейка шпалер і фарбування стелі. Різними фахівцями створюється багата і ексклюзивна атмосфера в приміщенні.

Етапи косметичного ремонту:

 • на початковому етапі фахівець виїжджає на об’єкт для того, щоб узгодити з клієнтом всі нюанси і ознайомитися з обсягом майбутніх робіт;
 • після цього розробляють дизайнерський проект, не вдаючись до жодних шаблонів. Елітний ремонт – це завжди індивідуальний проект. Для того щоб отримати ідеальний результат, необхідно завчасно скласти проект, за допомогою талановитих дизайнерів. Уже в минулому залишилися часи, коли проводилися ремонтні роботи і тільки після цього мешканці квартири думали, як оформити приміщення і розставити меблі;
 • третім ступенем є реалізація дизайнерського проекту, який є великим етапом. Фахівці виконують широкий спектр демонтажних, чорнових і обробних робіт. В першу чергу виробляють демонтаж старих опалювальних труб, каналізаційних систем і водопостачання. Після цього приступають до вирівнювання стін, нової прокладання інженерних мереж, укладання підлог, облаштування підвісних стель. По завершенню ремонту проводять ряд оздоблювальних робіт. Для того щоб наповнити інтер’єр красою, використовують матеріали у вигляді натуральної деревини, мармуру та інших сучасних матеріалів.

Дизайнерський ремонт квартири

Відмінністю дизайнерських ремонтних робіт від традиційної переробки є ексклюзивність і ретельно продумана концепція. Дизайнерський вигляд ремонту спрямований не тільки на створення звичайного інтер’єру, але і на професійне оформлення житла. В ході проведення ремонтних робіт використовують унікальні види оздоблювальних матеріалів і екстраординарну меблі, яку часто виготовляють відповідно до авторських ескізами

Перепланування квартири

Даний вид є досить масштабним і кардинальним видом ремонту. Плануючи проведення та перепланування робіт, необхідно ретельне планування майбутньої обстановки. Найкращим рішенням в даній ситуації стануть послуги від досвідчених і кваліфікованих фахівців. Під таким рішенням буде матися на увазі і заміна комунікаційних систем.

Замовником вибирається інтер’єр і види матеріалів, а вся метушня з документацією покладається на фірму виконавця. Крім цього, власник повинен узаконити документи.

В останні роки популярним рішенням стало об’єднання кухонною й вітальні зони. Це дає можливість розширити площу в приміщенні, а завдяки збірної вбудованих меблів у вигляді розкладних диванів або барних стійок можна значно заощадити площа функціональних зон.

Етапи ремонту

Для збереження міцної нервової системи до виконання ремонту необхідно поставитися дуже відповідально. Важливо визначити хід робіт і їх послідовність. Проведення ремонтних робіт починається відповідно до плану-проектом. Складання плану дає можливість виконати ремонтні роботи поетапно, що позитивним чином відобразиться на майбутній результат.

Як планувати ремонтні роботи та підготуватися до ремонту?

Плануючи ремонт в квартирі, необхідно знати види ремонту та їх особливості. Це дозволить вибрати найоптимальніше рішення. Кому-то необхідно просто переклеїти старі шпалери на нові, а метою деяких є повна заміна віконних і дверних конструкцій, сантехніки та іншої комунікації.

На самому початку рекомендовано визначитися і з майбутньою плануванням і дизайном приміщення. Також на початковому етапі потрібно вибрати відповідні кольори для стін в приміщеннях, де будуть монтуватися вимикачі. Завдяки цим даним можна виконати поетапні ремонтні роботи для втілення в реальність всіх задуманих ідей.

Замовляючи проведення капітальних ремонтних робіт в квартирі, важливо звільнити приміщення від великогабаритних меблів і побутової техніки, так як дані предмети можуть заважати виконавцям в ході робіт. Також план-проект допоможе визначити приблизні грошові витрати на ремонт.

Демонтаж старої обробки

На даному етапі демонтують старі шпалери, знімається підлогове покриття, непотрібні перегородки, дверні та віконні коробки, застаріла електропроводка.

Ремонт і проведення комунікацій

Ліквідувавши стару обробку, необхідно зайнятися ремонтом або заміною квартирних комунікацій у вигляді електричних мереж і сантехніки. При наявності технічної можливості в приміщенні проводку і водопровідні труби краще помістити в стіни.

Декоративний вид обробки в приміщенні і завершальний етап роботи

Розібравшись з комунікаційними системами, наступним етапом стане дизайнерська обробка. Для даного етапу характерний монтаж нових дверних і віконних конструкцій. Так, наступним етапом є обробка стельової зони, далі приступають до стін і наостанок до підлоги.

Поетапність ремонтних робіт в новобудовах має деякі відмінності. В даному випадку виконання ремонтних робіт рекомендовано починати зі стяжки підлоги, в разі якщо цей захід не було виконано будівельниками. Після того як поклеїли шпалери, приступають до монтажу вимикачів і розеток, прибирають будівельне сміття і ставлять меблі.

Які ціни на всі види ремонтів?

Остаточна вартість ремонту визначається широким переліком критеріїв. Для більш точної вартості необхідно розробити дизайнерський проект і скласти кошторис.

Що впливає на вартість на всі види ремонту:

 • площа приміщення;
 • види і якість матеріалів для будівництва;
 • ступінь складності ремонтних робіт.

Замовити будь-який вид ремонту в Vip Design

Скориставшись послугами від нашої компанії, можна значно заощадити час і гроші на проведення ремонтних робіт. Замовивши ремонт «під ключ», ви отримаєте широкий перелік ремонтно-будівельних робіт у вигляді:

 • розробки індивідуального дизайнерського проекту;
 • складання кошторису;
 • розділення приміщення на зони;
 • перепланіровочних робіт;
 • фінішного етапу обробки;
 • проведення сантехнічних та електромонтажних робіт.

Завдяки комплексному виконанню робіт і наявності необхідних технічних пристосувань досвідчені і кваліфіковані майстри виконають ремонтні роботи будь-якого ступеня складності.

Чому
Ми
?

У нас практикується особистісний підхід до кожного клієнта, наші фахівці обов’язково почують всі ваші побажання, після чого втілять всі в реальність швидко і головне ефективно.

У студії Vip Design працюють досвідчені професіонали, які люблять свою справу. Фахівці стежать за новими тенденціями інтер’єрної моди і творчо підходять до виконання кожного проекту.

Ми пропонуємо свої послуги по всіх містах України, також пропонуємо розумні ціни і гарантуємо дотримання термінів виконання замовлень.

Портфоліо

58312 м2

Спроектовано і реалізовано
16500 м2

ОФІСІВ

5780 м2

ГОСТІННИХ

2870 м2

СПАЛЕНЬ

1506 м2

МАНСАРД

2344 м2

КУХОНЬ

1219 м2

ДИТЯЧИХ КІМНАТ

1160 м2

ВАННИХ

Дізнатися вартість проекту