Work

Ремонт офісів

Щоб підвищити ефективність праці на виробництві та в офісі, необхідно створити сприятливі умови для роботи. Пошарпані стіни, тьмяні кольори, зносився підлогу і облуплений стелю здатні охолодити навіть найгарячіший ентузіазм працівників. Застаріла обстановка не може надихати або стимулювати до праці, але тільки знижує інтерес і змушує прокрастинувати.

Велике значення для офісу має сучасне обладнання робочих місць, зручні меблі, якісна техніка, приваблива оздоблення. Щоб втілити все це в реальність, необхідно ретельно продумати проект дизайну, провести ремонтні роботи і грамотно оформити офісне приміщення.

Види ремонту офісних приміщень в Києві

Ремонт офісу може проводитися «під ключ» або мати набагато менші масштаби. У першому випадку починають з перепланування і закінчують фінальним декоруванням, включаючи роботи з комунікаціями, придбання і розміщення меблів. Однак не завжди є реальна потреба в таких кардинальних змінах. У багатьох випадках можна обмежитися невеликим обсягом робіт з будівництва та оформлення. Існує безліч видів ремонту приміщень.

Залежно від виду і кількості робіт ремонт офісу буває:

 • капітальний;
 • косметичний;
 • євроремонт.

Косметичний ремонт офісу

Даний вид ремонту не потребує багато часу і витрат. Зазвичай він включає заміну деяких елктромонтажних деталей, обробку стелі, стін і підлоги. Суть косметичного ремонту – в оновленні інтер’єру без глибинної перебудови, знесення стін і заміни комунікацій.

В даному випадку до причин ремонту відносять: зношування обробки, потускнение фарби, пошкодження цілісності підлогового покриття, штукатурки або шпалер, прагнення до кращого розподілу площі, бажання оновити інтер’єр. Найчастіше косметичний ремонт офісу затівають з метою оптимізувати робочі місця і по-новому зонувати офісний простір.

Євроремонт

Євроремонт має на увазі високий рівень якості робіт і матеріалів, використання новітніх технологій і останніх дизайнерських розробок. Даний вид ремонту включає створення і втілення професійного дизайн-проекту з оформлення інтер’єру. Євроремонт може включати наступні види робіт:

 • розробка дизайн проекту і проведення капітальних ремонтних робіт для його реалізації;
 • перепланування офісу, отримання всіх необхідних дозволів в держустановах;
 • установка або заміна комунікаційних систем;
 • установка вентиляційних систем, монтаж кондиціонерів;
 • виконання інших робіт згідно з планом євроремонту.

Капітальний ремонт офісу

Даний вид ремонту передбачає кардинальні зміни: перепланування – знесення стін або добудовування конструкцій, монтаж нових дверей і вікон, заміну електропроводки та комунікаційних систем. Капітальний ремонт затівається при повному перепрофілювання компанії або прагненні по-новому розташувати робочі зони.

Стіни в приміщенні вирівнюють, заново штукатурять, фарбують або використовують інші види обробки. Повністю оновлюється підлогове покриття, при необхідності теж вирівнюється. Після капітального ремонту офісне приміщення перетворюється на глибокому рівні і, звичайно ж, демонструє новий стильний дизайн офісу під ключ.

Ремонт офісу під ключ

Ремонт офісного приміщення «під ключ» передбачає різні по виду, обсягу і рівня складності роботи. Вони можуть стосуватися будівництва, обробки, технічного забезпечення. Специфіка даного виду ремонту в повній готовності об’єкта до експлуатації після закінчення всіх заходів. Сам ремонт може бути капітальним або косметичним, головне, щоб по його завершенню замовник міг відразу використовувати офіс за призначенням.

З чого починається ремонт офісу

Перший етап будь-якого ремонту полягає в детальному плануванні. У разі невеликих косметичних робіт можна обмежитися ескізом, але для капітального ремонту необхідний професійно розроблений дизайн проект. Фахівці з дизайну і проектування не тільки продумують обробку, колірну гамму і декор, але також:

 • розробляють схему прокладки комунікацій;
 • проводять грамотне зонування офісного приміщення: виділяють робочі зони, облаштовують місця для відпочинку, зони для прийому їжі і т.п.
 • продумують оптимальну розстановку меблів, оргтехніки, обладнання.

В правильно облаштованому приміщенні співробітникам комфортно працювати і переміщатися, а техперсонал без проблем проводить прибирання. Планування і оформлення офісу відповідають нормам законодавства, не викликаючи зауважень відповідних служб.

Підготовчі роботи

Перш ніж приступити до основних ремонтних робіт, приміщення потрібно правильно підготувати:

 • винести меблі та інші предмети інтер’єру;
 • звільнити стіни від старого оздоблювального покриття;
 • демонтувати дверні та віконні коробки, а також розетки і вимикачі;
 • видалити зі стін і стелі цвіль і грибок, обробити поверхні антигрибковими препаратами;
 • демонтувати сантехнічне обладнання;
 • при необхідності вирівняти стіни, підлоги і стелі;
 • зашпаклювати стелі і стіни.

Підготовчий комплекс робіт повинен бути ретельним і продуманим. Наприклад, перш ніж заново обробляти стіну, потрібно повністю зняти старі шпалери або видалити інше покриття. Потім оцінити стан стін і, якщо потрібно, зняти шар старої шпаклівки. Нову обробку можна накладати на пухкі поверхні, тому що вона не буде довго триматися. Не варто недооцінювати важливість підготовчих робіт, адже вони є запорукою якісного і швидкого ремонту.

Перепланування офісних приміщень

Розумні і далекоглядні керівники розуміють, що добре облаштовані, ергономічні робочі місця в кілька разів підвищують ефективність роботи співробітників. Створити оптимальні умови в офісному приміщенні допомагає грамотна перепланування. Ця послуга відкриває масу додаткових можливостей, тому попит на неї постійно зростає.

Найчастіше перепланування проводять в уже діючому офісі. Цілі можуть бути різні, наприклад, поліпшити геометрію приміщення, розширити простір, зонувати площу на окремі кабінети або навпаки – об’єднати кілька кімнат в актуальний сьогодні «оупенспейс». Крім того, перепланування необхідна при покупці приміщень в житловому будинку, коли одну або кілька квартир перебудовують в сучасний офіс.

Різновиди перепланування офісу

Перш, ніж підписати договір і почати ремонт офісу, ми обговорюємо з клієнтами поставлені завдання і бажану картину кінцевого результату. Існує два основні типи офісних планування – кабінетного типу і відкритого (Openspace).

Кабінетна планування підходить для невеликих фірм, що складаються з двох-чотирьох відділів. Також даний тип планування необхідний організаціям, співробітники яких за родом діяльності потребують тиші і зосередженні. Систему окремих кабінетів може доповнювати загальна переговорна або зал для масових заходів.

Оупенспейс – підходящий варіант планування для компаній з великою кількістю співробітників. Просторе приміщення, де всі співробітники працюють разом, актуальний для фірм, відділи яких тісно взаємопов’язані. Спільна праця і постійна взаємодія дозволяють швидко вирішувати питання, користуватися всією необхідною інформацією. Щоб отримати велику, відкрите приміщення, ми прибираємо стіни, а в разі необхідності – і стельові перекриття.

Офісні приміщення на першому поверсі

Власники невеликих приватних фірм часто набувають або орендують квартири на перших поверхах з метою переобладнати їх в офісне або робоче приміщення. Це особливо зручно для лабораторій, салонів краси, нотаріальних контор, стоматологий, ветеринарних клінік і т.п. Тим більше що перші поверхи в сучасних будинках враховують можливе комерційне використання: їх будують з просторішою і зручною для обладнання офісу плануванням.

Однак, купуючи квартиру в старому будинку, потрібно бути готовим до проведення перепланування. При цьому основні труднощі стосуються не демонтажу і будівельних робіт, а отримання всіх необхідних дозволів від держави. Потрібно зібрати перелік встановлених документів і подати у відповідні установи, а потім дочекатися стверджувальних актів. Це вимагає часу і клопоту з боку власника квартири, проте більшу частину всіх дій по оформленню документів наша компанія бере на себе. Вартість цих послуг ми обговорюємо з кожним клієнтом індивідуально.

Монтаж систем кондиціювання та опалення в офісах

Незалежно від розмірів, офісне приміщення потребує хорошої вентиляції, кондиціонування, опалення. Проектування і монтаж системи кондиціювання вимагає професійних знань і навичок, особливо, якщо справа стосується встановлення кондиціонерів в багатьох кабінетах.

При розробці схеми монтажу враховуються характеристики приміщення і плановане розміщення робочих місць, щоб запобігти попаданню холодного повітря на співробітників. Найчастіше при обладнанні офісів ми використовуємо канальні і касетні кондиціонери. Їх відрізняє:

 • висока потужність;
 • рівномірний охоплення всього приміщення;
 • стильний дизайн, який відмінно вписується в офісні інтер’єри.

Для невеликих офісних приміщень оптимальним вибором стане касетний кондиціонер. Його зовнішній блок монтується зовні стіни, а внутрішній на стелі. Касетну спліт-систему відрізняє велика площа повітропроводів. Повітря потрапляє в кімнату через нижню панель, а натиск подачі регулюють жалюзі.

Якщо офіс займає значну площу, краще встановити канальну систему кондиціонування. Завдяки розгалуженій системі повітропроводів такий кондиціонер забирає повітря зовні, охолоджує до потрібної температури і транспортує в різні кімнати. Для монтажу даного обладнання потрібні певні параметри висоти приміщення.

Зрозуміло, остаточний вибір девайса робить сам замовник. Професійна проектування і установка системи кондиціонування гарантує її ефективну роботу, надійність і довговічність.

Скільки коштує послуга по якісному ремонту офісу під ключ?

Ціни на послуги ремонту офісу від професійної фірми встановлюються індивідуально для кожного замовника. Вартість реалізації проекту залежить від різних чинників, основні з яких це розміри приміщення і рівень складності робіт. Після огляду офісу та обговорення переваг клієнта, ми складаємо план майбутніх робіт і погоджуємо прайси.

Наші фахівці орієнтуються на цілі і побажання замовника, специфіку діяльності фірми, сучасні тенденції інтер’єрної моди і останні досягнення в сфері дизайну. Для реалізації проекту ми застосовуємо новітні технології та високоякісні матеріали, що в кінцевому підсумку заощаджує кошти на експлуатацію та обслуговування офісу.

У великій мірі якість ремонту і рівень оформлення залежить від виділеного бюджету. Купуючи дешеві матеріали і користуючись послугами сумнівних підрядників, споживачі зазвичай переплачують двічі. Щоб уникнути подібного ризику, краще мати справу з перевіреною фірмою, давно і міцно зарекомендувала себе в сфері будівництва. По закінченню ремонту ваш офіс повинен бути не тільки приємним для очей, але ергономічним, функціональним і працюючим на позитивний імідж компанії.

Чому ремонт офісної будівлі варто замовляти в компанії Vip Design?

Замовити терміновий ремонт офісу «під ключ» або в будь-якому іншому варіанті можна за допомогою інтернету або зателефонувавши за вказаними номерами телефонів. Компанія Vip Design проводить ремонти будь-якого рівня складності в оптимальні терміни, орієнтуючись на побажання замовника.

Наші переваги:

 • професійні, досвідчені та відповідальні співробітники – справжні майстри своєї справи;
 • високий рівень проведених робіт, використання новітніх технологій;
 • індивідуальний підхід до кожного проекту, враховуючи особливості приміщення, цілі і завдання фірми;
 • лояльні ціни, доступні для різних рівнів бюджету;
 • використання високоякісного інструменту і матеріалів;
 • можливість виконання будь-якого виду ремонту незалежно від складності.

Грамотно організована робота і новітнє оснащення дозволяють досягати найкращих результатів за мінімальний час. Талановиті дизайнери допоможуть вам підібрати стиль для офісного приміщення, розробити дизайн проект, набути якісні матеріали за помірною вартістю. Наші співробітники готові працювати у вихідні дні, свята, вечорами, що дозволить вам вибрати зручний час для ремонтних робіт.

Злагоджена команда з дизайнерів і майстрів по ремонту втілить ваші побажання в реальність. Ми розробимо кілька варіантів дизайну, щоб ви могли вибрати найбільш підходящий. Всі роботи з проектування, будівництва та оформлення будуть виконані якісно і в обумовлений термін. Співпрацюючи з будівельною компанією Vip Design, ви отримуєте стильний, ергономічний і функціональний офіс за помірні гроші, які дуже скоро окупляться підвищенням ефективності праці ваших співробітників.

Чому
Ми
?

У нас практикується особистісний підхід до кожного клієнта, наші фахівці обов’язково почують всі ваші побажання, після чого втілять всі в реальність швидко і головне ефективно.

У студії Vip Design працюють досвідчені професіонали, які люблять свою справу. Фахівці стежать за новими тенденціями інтер’єрної моди і творчо підходять до виконання кожного проекту.

Ми пропонуємо свої послуги по всіх містах України, також пропонуємо розумні ціни і гарантуємо дотримання термінів виконання замовлень.

Портфоліо

58312 м2

Спроектовано і реалізовано
16500 м2

ОФІСІВ

5780 м2

ГОСТІННИХ

2870 м2

СПАЛЕНЬ

1506 м2

МАНСАРД

2344 м2

КУХОНЬ

1219 м2

ДИТЯЧИХ КІМНАТ

1160 м2

ВАННИХ

Дізнатися вартість проекту