Work

Ремонт трикімнатної квартири

Нерухомість у вигляді трикімнатних квартир є досить популярною за рахунок великого простору. Відповідно, високою популярністю користується і ремонт трикімнатних квартир, який може бути абсолютно різноманітним. Для створення комфортного житла головною складовою є якісне проведення ремонтних робіт.

Особливості ремонту трикімнатної в Києві

До головної гідності трикімнатної квартири можна віднести її значну площу. У просторому приміщенні можна реалізувати найрізноманітніші дизайнерські фантазії. Для того щоб не відчувати тимчасові незручності при ремонті, багато мешканців тимчасово переїжджають на інше місце проживання. Переїзд дає можливість виконати ремонтні роботи відразу у всіх кімнатах квартири, що значно прискорює ремонтний процес.

У деяких ситуаціях власники квартири не мають можливості переїхати в інше місце, тому фахівці компанії Vip Design виконують поетапні роботи в квартирі, а мешканці по черзі переїжджають з однієї кімнати в іншу.

До другої сторони трикімнатної квартири можна віднести значні фінансові витрати на придбання матеріалів для будівництва та оздоблення. Саме тому, плануючи ремонт трикімнатних квартир з нуля, доцільним рішенням стане звернутися за консультацією до фахівців, які допоможуть розрахувати вартість на попередній перелік ремонтних робіт і запропонують найвигідніший і економічний варіант.

Косметичний ремонт

Послугами косметичного ремонту користується більша частина наших клієнтів, так як даний вид ремонту є самим бюджетним рішенням. Основна стаття витрат покладається на придбання оздоблювальних матеріалів і оплату самих ремонтних робіт. При правильній стіновий обробці можна створити комфортне і затишне житло, наповнити його оригінальної стилістикою і гостинністю.

Капітальний ремонт

Під капітальним ремонтом в трикімнатній квартирі мається на увазі заміна та монтаж комунікацій, можливе перепланування в приміщенні, що має на увазі під собою знесення старих перегородок і монтаж нових конструкцій. При проведенні капітального ремонту може здійснюватися повноцінна заміна електропроводки, систем водопостачання та комунікацій. Заміну сантехніки можуть виробляти також і при виконанні косметичних ремонтних робіт, в разі якщо не потрібно ставити нові труби.

Дизайн-ремонт трикімнатної квартири

На сьогоднішній день найпопулярнішим видом ремонту є дизайнерський. Такому рішенню віддають перевагу люди, метою яких є зміна стандартних рішень. До головної особливості при проведенні дизайнерських ремонтних робіт відноситься індивідуальний підхід. В інтер’єрі можуть відображатися авторські ідеї та індивідуальне напрямок. При створенні дизайнерського ремонту враховується ряд факторів, наприклад, таких як вік власника нерухомості, його захоплення, звички і смакові переваги.

Ремонт трикімнатної-сталінки

При виконанні ремонту в сталінці фахівці не вдаються до стандартних рішень, а керуються такими факторами:

 • враховується тип перекриття в квартирі. Для перекриттів може використовуватися деревина або залізобетонні панелі. Ще одним не менш важливим фактором для даного приміщення є проводка інженерних комунікацій, а також матеріали перегородок стін.
 • часто перегородки в сталінці потребують демонтажу з подальшою заміною на нові конструкції. Така необхідність присутній за рахунок того, що для старих перегородок з деревини характерна виражена кривизна.
 • в основному в сталінках присутні старі віконні конструкції з дерева, які краще замінити, на нові вікна з пластику.
 • виконуючи ремонт трикімнатних квартир сталинок, важливо на самому початку замінити проводку, особливо якщо в приміщенні передбачено наявність дерев’яних перегородок.
 • частим рішенням з метою вирівнювання стін в даному житлі є установка гіпсокартонних листів. Це дозволяє недорого, просто і практично вирішити це завдання.

Етапи ремонту трикімнатної квартири

При виконанні ремонтних робіт в трикімнатній квартирі будь-якого типу важливо дотримуватися послідовність. На початковому етапі рекомендовано зайнятися складанням докладного плану-проекту, де буде вказано весь перелік запланованих робіт. Після цього можна приступати до виконання самих ремонтних робіт.

Перепланування

Приступаючи до етапу планування в трикімнатній квартирі, власнику важливо визначити ряд основних цілей. Головним критерієм в даному питанні є бажаний кінцевий результат. Це може бути рішення у вигляді розширення кухні, зміни зовнішнього вигляду коридору, створення додаткової спальні для дорослих або дітей. Визначившись з метою перепланування, можна займатися складанням докладного плану.

Перепланування в трикімнатній квартирі може бути виконана в наступних варіаціях:

 • збільшується площа санвузла та ванної кімнати за допомогою коридорного приміщення;
 • об’єднується лоджія або балкон з приміщеннями у вигляді кухні, вітальні або спальні;
 • об’єднується туалет і ванна кімната;
 • об’єднується вітальня і кухонне приміщення.

Якщо присутня необхідність планування в квартирі з трьох кімнат, найкраще користуватися послугами фахівців, які допоможуть в складанні якісного і докладного проекту для майбутньої квартири.

Чорнова обробка

Роблячи ремонт трикімнатних квартир, необхідно виконати початкові чорнові роботи. Під чорновими роботами мається на увазі установка всіх запланованих перегородок і капітальних, зроблених з таких матеріалів як гіпсокартон, скло, пластик і т.д. Для цього етапу характерна шпаклівка стін, облицювання їх за допомогою використання листів ГКЛ, вирівнювання поверхонь стін, підлог, стель, установка дверних полотен і віконних конструкцій. При проведенні чорнових робіт з оздоблення в 3х кімнатній квартирі також здійснюється прокладка таких систем як опалення, каналізація, електропроводка, мережеві кабелю.

Чистова обробка

Метою даного етапу є поліпшення зовнішніх характеристик трикімнатної квартири за допомогою матеріалів. Під чистової обробкою мається на увазі проведення декоративних робіт.

Ряд характерних операцій для чистових робіт:

 • облицювання підстав в приміщенні за допомогою різних матеріалів. Для стін використовують матеріали у вигляді шпалер, фарби, полівінілхлоридних панелей або плитки, для підлоги застосовують покриття у вигляді ламінату, паркету, ковроліну, кахлю. Для стельової зони використовуються матеріали, що і для стін;
 • установка плінтусів;
 • установка приладів електричного і сантехнічного типу.

При виборі оздоблювальних матеріалів необхідно орієнтуватися на тип кімнати, в якій вони будуть встановлені:

 • для віталень кімнат найкращим варіантом стануть матеріали у вигляді шпалер або фарби для стін. В якості підлогового покриття можна використовувати ковролін, ламінат або паркет, при виборі яких рекомендовано враховувати стилістичне спрямування інтер’єру;
 • вибираючи оздоблювальні матеріали для спальних кімнат, вибір краще зупинити на екологічних шпалерах в спокійних тонах. Таке рішення стане ідеальним і для підлог;
 • для кухонних приміщень і санвузлів краще вибрати плитку. Даний вид матеріалу має високу стійкість до впливу вологості, а також не боїться температурних перепадів. Цікаві рішення плитки можна вибрати як для стін, так і для підлог. Ще одним оригінальним ходом для стін стане установка ПВХ панелей. Як матеріали для оформлення стелі можна використовувати натяжні конструкції або ПВХ матеріали;
 • оформлення коридору можна виконати за допомогою поклейки шпалер, обшивки стін зі штучного каменю чи дерева. При виборі матеріалів перевагу краще віддавати не марким і невибагливим матеріалами, так як для стін в коридорі характерно швидко бруднитися.

Що таке комплексний ремонт в 3 кімнатній квартирі?

Під виконанням комплексних ремонтних робіт в трикімнатних квартирах під ключ мається на увазі виконання чорнової і чистової обробки поверхонь у вигляді стін, підлог, стель, укладання підлоги, встановлення вікон та дверей, заміна освітлювальних пристроїв, сантехніки, вибір побутових пристроїв і т.д. До додаткового етапу відноситься виконання перепланування в квартирі, скління балконів / лоджій, монтаж систем кондиціонування та інше.

Перепланування в приміщенні може обмежуватися виключно будівельними стандартами. Прохідну кімнату можна перетворити в багатофункціональну, більш корисну площу, а дві невеликі кімнати об’єднати в одне просторе приміщення. Для створення корисної площі в квартирі можна використовувати площу балкона. Виконавши якісне скління на балконі, можна створити затишне приміщення у вигляді робочого кабінету, оранжереї і т.д.

Весь ряд питань щодо перепланіровочних робіт покладається на фахівців нашої компанії.

Вартість ремонту трикімнатної квартири в Києві

Підсумкова ціна ремонту визначається індивідуальними побажаннями замовника, площею приміщення, а також масою нюансів, характерних для виконання ремонтних етапів. Основна частина витрат покладається на придбання будівельних та оздоблювальних матеріалів.

Як замовити ремонт в 3-х кімнатній квартирі під ключ в Києві?

Спеціалізацією нашої компанії з багаторічним досвідом роботи є надання будівельних і ремонтних послуг. Наші фахівці готові провести ремонтні роботи в квартирах новобудов, а також в старих будинках.

Які роботи виконують наші фахівці?

Перелік робіт, які надає наша компанія, є досить широким. Наші фахівці врахують побажання кожного замовника і знайдуть індивідуальний підхід до кожного клієнта.

Чому
Ми
?

У нас практикується особистісний підхід до кожного клієнта, наші фахівці обов’язково почують всі ваші побажання, після чого втілять всі в реальність швидко і головне ефективно.

У студії Vip Design працюють досвідчені професіонали, які люблять свою справу. Фахівці стежать за новими тенденціями інтер’єрної моди і творчо підходять до виконання кожного проекту.

Ми пропонуємо свої послуги по всіх містах України, також пропонуємо розумні ціни і гарантуємо дотримання термінів виконання замовлень.

Портфоліо

58312 м2

Спроектовано і реалізовано
16500 м2

ОФІСІВ

5780 м2

ГОСТІННИХ

2870 м2

СПАЛЕНЬ

1506 м2

МАНСАРД

2344 м2

КУХОНЬ

1219 м2

ДИТЯЧИХ КІМНАТ

1160 м2

ВАННИХ

Дізнатися вартість проекту