Work

Ремонт квартири студії

Однією з найбільш затребуваних послуг від компанії VIP Design є проведення ремонтних робіт в квартирах студіях. Квартира-студія представляє собою комфортне житло за доступною вартості, яке стане ідеальним варіантом, як для молодого сімейства, так і для одного мешканця. Щоб грамотно виконати зонування в приміщенні, створити затишну обстановку, сучасний і багатофункціональний інтер’єр в квартирі студії, найкращим варіантом стануть послуги від нашої компанії.

Ремонт квартири студії в Києві

Квартирні площі, в яких вдало поєднуються різні зони, є вельми популярними і трендовими. Однак для того, щоб таке житло було функціональним і комфортним, необхідно провести ряд таких заходів як: грамотно складений дизайн-проект, кошторис, використання високоякісних матеріалів.

В першу чергу важливо зробити оцінку технічного стану приміщення, що потребує проведення ремонтних робіт. Ремонт квартири студії має на увазі під собою перепланування об’єкта і рішення задач у вигляді:

 • збільшення комфорту, який досягається грамотним зонуванням;
 • максимальної функціональності в інтер’єрі;
 • установки системи опалення для загальної площі;
 • створення загального і точкового освітлення;
 • контролю акустичної системи в квартирі.

Ремонт квартири студії сприяє облаштуванню комфортного приміщення зі створенням ілюзії великої площі. Дизайнерські оформлення квартир студій можуть бути самими різними, виконаними в різних стилістичних напрямках (хай-тек, мінімалізм, модерн, поп-арт, скандинавський).

Проблеми ремонту в квартирі студії

Перепланування піддаються найрізноманітніші приміщення, з різними площами. Ця причина сприяє тому, що в кожному житловому об’єкті присутній ряд своїх особливостей. Ремонтні роботи в маленькій квартирі, яка була переобладнана з хрущовки, мають ряд особливостей. У цей список можна внести конструктивні нюанси, поганий стан комунікаційних систем, а також дефіцит простору в приміщенні. Саме тому багато дизайнерів в таких ситуаціях часто використовують меблі в стилістиці «трансформерів», яка виконує ефективне зонування простору.

Види ремонту

Кожен замовник сам вибирає, який саме ремонт і інтер’єр він хоче бачити в своїй квартирі, а фахівці нашої компанії працюють над реалізацією цих побажань і втілюють їх у реальність:

 • послугою капітального ремонту користуються тоді, коли хочуть своє житло перетворити в квартиру студію. Якщо присутні конструктивні можливості і є можливість вирішення завдань, наша компанія виконає повний комплекс заходів «під ключ»;
 • проведення комплексних ремонтних робіт, спрямованих на оновлення житла. Даний ремонт квартири студії мається на увазі заміна конструкцій і комунікаційних систем, якісне виконання чорнової і фінішної обробки;
 • метою косметичного ремонту в готовій квартирі-студії є оновлення зовнішнього вигляду приміщення.

Крім цього, до переліку наших послуг входить виконання дизайнерського і елітного ремонту. Дані варіанти дозволяють створювати унікальні рішення і домогтися ідеальної планування в квартирі, що сприяє неймовірному комфорту і естетичної насолоди.

Етапи ремонту в квартирі студії

На початковому етапі ремонтних робіт важливо скласти докладний покроковий план робіт:

 • визначити планування в приміщенні;
 • розмістити побутову техніку;
 • визначити місце для установки таких елементів як додаткові вимикачі та електричні розетки.

При плануванні ремонту виробляють розробку номенклатури будматеріалів і роблять розрахунок їх необхідної кількості, додаючи до кінцевого результату 10%. Крім цього, важливо враховувати вартість на доставку будівельної сировини, вивезення сміттєвих залишків і заробітну плату робітників.

Склавши покроковий план, оформивши необхідну документацію, купивши необхідні інструменти і матеріали, можна приступати до ремонту квартири студії.

Демонтажні роботи

ACD Systems Digital Imaging

В основному для квартир студій в новобудовах застосовується чорнова обробка. З цієї причини першим етапом при ремонтних роботах є підготовка об’єкта, яку можна охарактеризувати як саму курну і брудну роботу. Так само як проведення демонтажу комунікацій, зняття дверних прорізів.

Якщо плани включають в себе заміну склопакетів, в цьому випадку проводиться демонтаж вікон з видаленням підвіконь. Намічена перепланування передбачає знесення перегородок і стін з подальшим створенням нових прорізів. Коли демонтажні роботи закінчені, в приміщенні проводять прибирання від сміттєвих залишків.

Монтаж перегородок

Кожна квартира-студія має в своєму інтер’єрі міжкімнатні перегородки. На початковому етапі таке приміщення не має на увазі на своїй площі наявність перегородок, присутні лише чотири стіни. Використання перегородок дає можливість створити окремі зони в квартирі у вигляді кухонних, обідніх, віталень, дитячих і т.д. Все залежить від індивідуальних переваг замовника. Всі зони є складовими одного цілого простору (квартири). Грамотне зонування сприяє створенню максимального комфорту в приміщенні, правильному використанню вільного простору без зайвого навантаження. Без використання перегородок неможливо створити окремі зони в приміщенні. Тому на сьогоднішній день дизайнери пропонують велику кількість варіантів для комфортного і оригінального зонування.

Електромонтажні роботи

В основному при проведенні ремонтних робіт в квартирах студіях необхідне проведення додаткових робіт по електропроводці. Дане питання краще довірити фахівцям, завчасно продумавши майбутній інтер’єр, місце розташування меблів, побутових пристроїв та іншого. Ці фактори визначають кількісне число і місце розташування розеток і вимикачів.

Монтаж сантехнічних комунікацій

Даний етап є наступним кроком в ремонті. Укладання труб і електропроводка здійснюється відповідно до затвердженої схеми. Якщо планується наявність прихованих комунікацій, тоді місцем для труб є спеціальні поглиблення в стінах. Щоб уникнути пошкодження електричної проводки, в процесі її установки використовуються конструкції у вигляді металевих труб або гофр.

Планування квартири

Складання планування здійснюється відповідно до даних зморщок. На підставі проекту складають кошторис. Значною перевагою є можливість дізнатися точну ціну на ремонт квартири студії, провести коригування проекту в залежності зі своїми потребами.

Етап проектування визначає спосіб проходження інженерних мереж і комунікацій. У проекті вказується, які стіни будуть зноситися, і які області повинні бути не порушеними. Використання матеріалів і застосування технологій також вносяться в проектну документацію. Це дає можливість отримати чітку картину про кінцевий результат.

Складаючи проект, часто залучають і дизайнерів, які допомагають визначитися з дизайнерським рішенням і вибрати оптимальний варіант майбутнього інтер’єру. Послуги дизайнера є вигідними, тому що це дає можливість отримати стильний дизайн інтер’єру, а також заощадити кошти на будівельних матеріалах. Дані фахівці завжди знають, де можна придбати будівельну продукцію за більш вигідною ціною.

З огляду на особисті побажання і фінансові можливості, можна замовити абсолютно різний ремонт, в тому числі і бюджетний. Цінову політику ремонтних робіт визначають такі чинники як:

 • терміновість замовлення;
 • обсяг роботи;
 • використовувані будівельні матеріали.

Підлога

Щоб виконати високоякісну укладання підлоги (лінолеум, керамічна плитка, паркет і т.д.), необхідна наявність міцної і рівної основи. Пол вирівнюють при використанні цементної стяжки, застосовуючи спеціальний швидко застигає розчин. Для проведення даного етапу не буде потрібно багато часу.

Стіни

Виконуючи ремонтні роботи в новобудові, рекомендовано зробити утеплення стін і виконати шумоізоляцію. Це дасть можливість створити в приміщенні більш комфортну обстановку, і утеплити приміщення. Тим більше, в інтернеті можна знайти варіанти самостійного виконання даних робіт.

Під обробкою стін мається на увазі проведення заходів у вигляді:

 • вирівнювання підстав;
 • оздоблювальних робіт за допомогою використання штукатурних засобів;
 • установки арматурної сітки;
 • нанесення складів для обробки.

Виконати оздоблювальні роботи стін, можна не вдаючись до послуг фахівців. Завдяки використанню сучасних будматеріалів можна виконати роботу самостійно. Варто сказати, що вдома-новобудови по закінченню декількох років можуть давати усадку. Саме з цієї причини фахівці не рекомендують віддавати перевагу дорогим декоративних матеріалів при даних робіт.

Стеля

Виконавши оздоблювальні роботи стельової зони, приступають до виконання її декоративного оформлення. Стеля може бути оформлений за участю підвісних або натяжних конструкцій. На початку монтажу необхідно зафіксувати кріплення каркаса. Розміщення каркасних елементів проводиться, орієнтуючись на освітлювальні прилади, а кріплення люстр і світильників повинно здійснюватися в жорстку основу.

Роль дизайнера в проекті студії

Ремонтний процес в квартирі-студії є більш складним, в порівнянні з ремонтом в звичайній квартирі. Успішний результат ремонту багато в чому визначається роллю дизайнера, завданням якого є правильне розташування функціональних зон і розмежування їх за допомогою контрастної обробки, предметів меблів і інших декоративних елементів. Важливо наповнити кожну зону функціональністю і практичністю для відповідності загальної стилістики в студії. Досягти таких результатів можуть виключно професійні дизайнери та досвідчені майстри.

Як скласти кошторис для дизайнерського ремонту квартири студії?

Якщо ви купуєте будівельні матеріали сам, тоді кошти з нього стягуються тільки за проведену роботу. При виконанні ремонтних робіт за допомогою наших матеріалів вони заносяться до кошторису.

Також в кошторис ходять всі майбутні витрати, навіть такі, як дрібні цвяхи і скріпки. Така методика сприяє зручності для замовника і дає можливість побачити точну кількість витрачених грошей на ремонт квартири студії.

Ціни на сучасний ремонт і обробку однокімнатної студії визначаються наступними факторами:

 • площею приміщення;
 • технічним станом житла;
 • переліком і обсягом ремонтних робіт;
 • розцінками на ремонтні роботи від підрядників.

Скільки часу може зайняти ремонт в квартирі-студії?

Термін проведення ремонту квартири студії може варіюватися від півтора до трьох місяців. На час проведення ремонтних робіт можуть впливати такі фактори як професіоналізм робочої бригади, які використовуються матеріали, площа і фінансові можливості клієнта. Компанії-будівельники, які обіцяють виконати ремонт квартири вновостройкепод ключ за кілька тижнів, навряд чи зроблять його якісним і довговічним.

Чому варто замовити ремонт в студії в VIP Design?

Придбання квартири і проведення в ній ремонту є і складним процесом, який включає в себе різні нюанси і велика кількість документації. Головною метою ремонту повинно бути створення комфортних умов для мешканців квартири і затишок у власній оселі.

Звернувшись до фахівців компанії Vip Design, ви можете бути впевненими у втіленні ваших побажань в реальність. Ми використовуємо виключно високоякісні матеріали, багаті знання і нові методики, що сприяють створенню унікальних інтер’єрів на будь-які смакові переваги. Така робота дозволить створити якісний і довговічний ремонт квартири студії.

Чому
Ми
?

У нас практикується особистісний підхід до кожного клієнта, наші фахівці обов’язково почують всі ваші побажання, після чого втілять всі в реальність швидко і головне ефективно.

У студії Vip Design працюють досвідчені професіонали, які люблять свою справу. Фахівці стежать за новими тенденціями інтер’єрної моди і творчо підходять до виконання кожного проекту.

Ми пропонуємо свої послуги по всіх містах України, також пропонуємо розумні ціни і гарантуємо дотримання термінів виконання замовлень.

Портфоліо

58312 м2

Спроектовано і реалізовано
16500 м2

ОФІСІВ

5780 м2

ГОСТІННИХ

2870 м2

СПАЛЕНЬ

1506 м2

МАНСАРД

2344 м2

КУХОНЬ

1219 м2

ДИТЯЧИХ КІМНАТ

1160 м2

ВАННИХ

Дізнатися вартість проекту