Work

Ремонт квартири під ключ

Рано чи пізно кожен власник квартири стикається з потребою зробити ремонт. Така необхідність виникає при в’їзді в нову оселю або згодом зносу вже наявної квартири. Коли рішення прийнято, з’являються закономірні питання: як це зробити і з чого починати. Дійсно, плануючи і здійснюючи ремонт, потрібно продумати масу деталей і на це потрібно багато енергії, часу і ресурсів. Як варіант, можна замовити ремонт квартири під ключ у спеціальній компанії, що займається будівництвом і дизайном. Це позбавить вас від значної частки клопоту і забезпечить професійний підхід до ремонту і оформлення квартири.

Переваги послуги ремонту під ключ

Доручаючи ремонт квартири нашої компанії, замовник отримує значні переваги:

 • ми беремо на себе відповідальність за виконання всіх етапів робіт, починаючи з дизайн проекту, і закінчуючи фінальною обробкою;
 • ви економите особистий час. Всі деталі узгоджуються на етапі розробки проекту, а виконання проходить без вашої участі;
 • фіксовані розцінки на ремонт квартири під ключ;
 • при комплексному підході не відбуваються простої будівельників.

Ремонтні роботи під ключ – це найкраще рішення для зайнятих людей, які хочуть отримати високу якість при мінімальній особистої задійствованности.

Ремонт квартир під ключ в Києві

Перш ніж починати ремонтні роботи, необхідно скласти кошторис витрат. Для цього потрібно визначитися з кількістю переробок, вибрати матеріали і обладнання, а потім розрахувати остаточну суму. З огляду на нинішній стан квартири і бажані зміни, власник може замовити послугу «під ключ» або окремі роботи, що вимагають професійних навичок. У будь-якому випадку, варто звертатися до будівельних компаній з надійною репутацією і позитивними відгуками. Перш ніж укласти угоду, перегляньте портфоліо фірми, щоб ознайомитися з уже завершеними проектами по ремонту.

Види ремонту квартир під ключ

Існує кілька видів ремонту в залежності від складності робіт і якості матеріалів. За глобальності переробок ремонтні роботи поділяють на косметичні, капітальні та євроремонт. За якістю обробки виділяють:

 • економ-варіант, при якому використовуються прості оздоблювальні матеріали;
 • оптимум-ремонт або поліпшений, при якому комбінують бюджетні і дорогі матеріали;
 • ремонт класу люкс, що передбачає матеріали найвищої якості і відповідної вартості.

Від конкретного різновиду буде залежати рівень задіяних фахівців і загальна ціна на ремонт квартири під ключ.

Косметичні ремонтні роботи

Косметичний ремонт дозволяє освіжити інтер’єр квартири без серйозних переробок і великих фінансових витрат. Він не стосується перепланування, заміни комунікацій, вирівнювання стін або підлог. Основний упор на оздоблювальні роботи та загальний благоустрій квартири.

Даний вид ремонту може включати наступні роботи:

 • переклеювання шпалер, фарбування стін, облицювання декоративною штукатуркою або іншими матеріалами;
 • фарбування стелі;
 • укладка або реставрація підлогового покриття;
 • заміна розеток, вимикачів і світильників;
 • фарбування дверей, вікон, радіаторів;
 • укладка плитки в санвузлі, реконструкція труб.

Вартість косметичного ремонту залежить від обсягу робіт і якості матеріалів. Перше визначають за потребою, а на другому краще не економити. Дешеві оздоблювальні матеріали мають відповідний вигляд і терміни експлуатації. Наші фахівці допоможуть вам підібрати обробку хорошої якості за оптимальною ціною, виходячи з закладеного бюджету.

Капітальний ремонт квартири

Капітальні ремонтні роботи займають набагато більше часу, ніж косметичні, і вимагають значних ресурсів. Зазвичай до них вдаються для переробки житла в старих будинках – хрущовських, сталінських, брежнєвських або інших, зданих в експлуатацію понад двадцять років тому.

Для капітального ремонту характерні наступні роботи:

 • заміна електричної проводки;
 • демонтаж батарей і старих труб, установка сучасних радіаторів;
 • зміцнення або заміна перекриттів;
 • установка нових дверей і вікон;
 • роботи з перепланування приміщення;
 • установка шумоізоляції.

Евроремонт

Відмінним вибором далекоглядного власника квартири стане євроремонт. Для даного комплексу ремонтних робіт характерно:

 • проведення «під ключ», починаючи з розробки дизайн проекту і закінчуючи фінальними оздоблювальними роботами і декоруванням;
 • зонування квартири за європейськими стандартами;
 • використання інноваційних технологій і новітніх матеріалів високої якості;
 • обладнання багаторівневих стель, точкових освітлювальних сценаріїв, модульних меблевих систем.

Етапи

Ремонт квартири під ключ має на увазі комплекс робіт, виконуваних спеціалізованою компанією з урахуванням характеристик приміщення, особливостей будівлі і особистих побажань клієнта.

Розробка детального дизайн проекту

Після того як замовник звернувся в будівельну компанію, йому призначається особиста зустріч і обговорюються всі умови. Клієнт озвучує власні побажання по частині планування, оздоблювальних робіт, оформлення інтер’єру. Професійні проектувальники оцінюють практичну здійсненність кожного завдання і вносять свої пропозиції.

Потім фахівець компанії виїжджає до місця майбутнього ремонту і робить виміри. Обмір приміщення необхідний для створення моделі 3D-візуалізації. В процесі розробки проекту відбувається узгодження всіх видів робіт, вибираються матеріали для будівництва та оздоблення. Фахівці пропонують оптимальну схему розводки електрики, установки сантехніки, розміщення меблів, побутової техніки, елементів декору. Потім складається і узгоджується кошторис витрат з урахуванням всіх послуг і необхідних матеріалів. Остаточно затверджуються терміни для кожної стадії виконання проекту.

Демонтажні роботи і монтаж перегородок

Якщо приміщення потребує перепланування, проводиться демонтаж не несущих конструкцій, а заодно комунікацій і старих покриттів. Після цього з квартири вивозять будівельне сміття. Згідно з планом проекту, монтуються нові перегородки.

Купівля матеріалів

Компанія купує матеріали для будівництва і обробки відповідно до затвердженого в кошторисі кількості і розцінками. Всі матеріали і необхідне обладнання доставляється до місця ремонту.

Чорнові підготовчі роботи

На підготовчому етапі проводять вирівнювання, шпаклівку і грунтування стін. При необхідності майстри вирівнюють підлогу і стелі. Встановлюються комунікації і опалювальна система, розлучаються електропроводи. Також на даній стадії роблять стяжку підлоги, штукатурять стіни і стелі, монтують гіпсокартонні обшивки і перегородки.

Монтажні роботи

Проводять монтаж підвіконь, встановлюють радіатори, вікна, двері та інші конструкційні елементи, передбачені дизайн проектом.

Чистові оздоблювальні роботи

Здійснюється фінальна обробка приміщень: фарбування, оштукатурювання, поклейка шпалер або декорування стін іншими матеріалами. Також на даному етапі укладають покриття для підлоги і плінтуса, монтують світильники і сантехніку. Після закінчення робіт вивозять весь накопичився сміття.

Розміщення меблів і побутової техніки

Фахівці збирають і монтують меблеві системи, шафи, кухонне обладнання. Проводиться монтаж і підключення сантехніки, ванною, душовою кабінки. Встановлюється і підключається побутова техніка. Етапи ремонту і види робіт залежать від дизайн проекту, в кожному конкретному випадку вони можуть змінюватися.

Скільки коштує ремонт під ключ?

Ціна ремонту завжди визначається індивідуально, залежно від розмірів приміщення, виду ремонту, кількості послуг, складності робіт, якості матеріалів. Як показує досвід, найбільш вигідне рішення – надати весь комплекс робіт однієї компанії, що займається будівництвом і дизайном. Так вам не доведеться витрачати час на пошуки проектувальників, техніків, дизайнерів, майстрів і постачальників. Крім того, в межах однієї компанії робота ведеться швидко і злагоджено, зберігається високий рівень відповідальності за виконуваний проект.

Перевага роботи з компанією Vip Design

Компанія Vip Design вже багато років спеціалізується на будівництві, ремонті та дизайні житлових і комерційних приміщень. Ми надаємо послуги з ремонту під ключ з усіма гарантіями, строго дотримуючись затверджені терміни виконання робіт. Постійно співпрацюючи і взаємодіючи з постачальниками, ми маємо можливість підібрати для вас будівельні та оздоблювальні матеріали високої якості за помірною вартістю.

Як замовити ремонт квартири під ключ в Києві?

Звернувшись в нашу компанію Vip Design в Києві, ви можете замовити послугу ремонт квартири «під ключ» для великої або маленької квартири з будь плануванням. Сполучення бригада досвідчених фахівців здійснить всі види робіт, дотримуючись високий рівень якості і з огляду на всі ваші побажання.

Наші переваги: глибокі знання і навички в сфері будівництва, використання новітніх технологій і дизайнерських розробок, величезний досвід, кваліфіковані майстри, помірний прайс. Ми практикуємо індивідуальний підхід до кожного замовника і пропонуємо масу креативних ідей. Щоб проконсультуватися з фахівцем або залишити заявку на ремонт, зв’яжіться з нами за вказаними номерами телефонів.

Чому
Ми
?

У нас практикується особистісний підхід до кожного клієнта, наші фахівці обов’язково почують всі ваші побажання, після чого втілять всі в реальність швидко і головне ефективно.

У студії Vip Design працюють досвідчені професіонали, які люблять свою справу. Фахівці стежать за новими тенденціями інтер’єрної моди і творчо підходять до виконання кожного проекту.

Ми пропонуємо свої послуги по всіх містах України, також пропонуємо розумні ціни і гарантуємо дотримання термінів виконання замовлень.

Портфоліо

58312 м2

Спроектовано і реалізовано
16500 м2

ОФІСІВ

5780 м2

ГОСТІННИХ

2870 м2

СПАЛЕНЬ

1506 м2

МАНСАРД

2344 м2

КУХОНЬ

1219 м2

ДИТЯЧИХ КІМНАТ

1160 м2

ВАННИХ

Дізнатися вартість проекту