Work

Ремонт однокімнатної квартири

Проводячи ремонтні роботи в однокімнатній квартирі, майстри стикаються з таким моментом як обмежена площа. Саме тому підхід до ремонту в однокімнатній повинен бути особливий. Ремонт однокімнатна квартира має бути виконаний відповідно навіть з найменшими нюансами, адже його метою є оновлення інтер’єру, а також створення максимально комфортної та функціональної обстановки в квартирі.

Особливості ремонту однокімнатної квартири в Києві

Проведення ремонту в 1 комнатнойквартіре – це дуже затребувана послуга на будівельному ринку. Однокімнатні квартири є ходовими одиницями нерухомості в зв’язку з тим, що ціни на житло визначаються площею приміщення. До безумовним перевазі ремонту в однокімнатній відноситься його виконання за короткий час і прийнятна вартість на дані послуги. Ремонт однокімнатна квартира – це комплекс заходів, що сприяє перетворенню приміщення.

Планування інтер’єру

Плануючи інтер’єр у власному житлі, важливо враховувати кількість мешканців, які будуть в ньому проживати. Для однієї людини або молодої пари доцільно буде зробити демонтаж перегородок і облаштувати квартиру-студію. Такий підхід дасть можливість створити з більше простору в приміщенні. При створенні квартири-студії важливо зробити точний розрахунок необхідної потужності витяжки, щоб уникнути появи запахів з кухні.

Ще одним варіантом збільшення площі квартири є винос балкона по підлозі і об’єднання його з суміжним приміщенням.

Що таке комплексний ремонт в 1 кімнатній квартирі?

Під комплексним ремонтом квартири мається на увазі комплекс заходів, що включають в свій склад такі процеси як:

  • повна підготовка поверхонь;
  • заміна інженерних комунікацій;
  • заміна електрики.

Дані ремонтні роботи проводяться в будинках старого типу, а також в новобудовах. Завдяки виконанню комплексного ремонту приміщення можна зробити більш зручним, комфортним і багатофункціональним. Ремонт під ключ дає можливість вирішити такі проблеми як стара електропроводка і протікають труби. Після виконання ремонтних робіт приміщення наповнюється чистотою, затишком і сучасністю.

Етапи ремонту

Ремонт однокімнатної квартири має на увазі під собою виконання кількох етапів, які повинні проводитися в суворій послідовності. Далі про більш докладних етапах ремонту і правилах їх виконання.

Монтаж комунікацій

Даний етап включає в себе свердління стін з метою прокладки комунікацій. З огляду на дані проекту, проводиться монтаж каналізації та водопровідної системи. Розміщуватися всі елементи повинні згідно з проектом.

Закладку електропроводки виробляють в стіну в металеву трубу. Це дає можливість уникнути пошкоджень в майбутньому, а також можливість проведення заміни проводів, не порушуючи цілісність конструкцій.

Установка сантехнічного обладнання, дверей і вікон

Для того щоб впоратися з даними завданнями знадобиться допомога професіоналів. Якість виконаних робіт безпосередньо визначає зручність приміщення в майбутньому. Іноді віконні прорізи в новобудовах не є задовільними для мешканців квартири, проте їх установку на нові проводять досить рідко.

Грунтовка стінових поверхонь

По завершенню етапу оздоблювальних робіт наступним етапом є грунтовка підстави стін. Нанесення лакофарбових складів здійснюється більш рівномірно на прогрунтовану поверхню. Також на підготовлену поверхню можна більш просто і міцно закріпити шпалери.

Вирівнювання підлоги

Нам рівну підлогу укладання підлогового покриття виконується набагато легше, ніж на нерівний. Вирівнювання підлоги сприяє зміна старих стяжок з цементу на нові. При виконанні робіт в новобудовах укладання стяжки виробляють на плити.

Облицювання стін

З даним етапом можна впоратися самостійно при використанні грунтувальних сумішей і штукатурних складів, що сприяють отриманню оптимального результату з витратою мінімального часу.

Монтаж покриття для підлоги

Для цього етапу характерна укладання підлогових покриттів на завчасно підготовлену цементну стяжку. Покривають підлогу деревиною, ламінатом або кахлем. У всьому приміщенні по периметру виробляють укладання плінтуса.

Оздоблення стель

Даний вид оздоблювальних робіт є найостаннішим, так як установка стельових конструкцій виконується виключно на рівні підстави та гіпсокартон.

Завершальний етап

Приступаючи до завершального етапу, підлогу рекомендовано захистити поліетиленом. Це дасть можливість уберегти покриття для підлоги від пошкоджень. Для етапу характерно виконання фарбування стін, поклейка шпалер, монтаж декору.

Проводиться установка електричних механізмів і світлових приладів. У приміщенні встановлюють техніку та предмети меблів, відповідно до підготовленої проектної документації.

Вартість ремонту однокімнатної квартири в Києві

Ціни на ремонт однушки під ключ безпосередньо визначаються обсягом і типом ремонтних робіт. Відповідно до побажань клієнта, можна виконати капітальний, дизайнерський або косметичний ремонт. Підсумкову вартість визначають чинники у вигляді:

  • початкового стану об’єкта;
  • площі;
  • вартості матеріалів;
  • дизайнерської концепції.

Ремонтні роботи «люкс-класу» є більш дорогими, у порівнянні з косметичним або звичайним ремонтом, так як для цього ремонту використовуються виключно високоякісні матеріали. До найбільш вигідному і практичного вирішення відноситься послуга комплексного ремонту під ключ. Дане рішення дозволить виконати якісний ремонт в однокімнатній за короткий час і невеликі гроші.

Середній цінник на проведення ремонтно-будівельних робіт в Києві визначається площею квартири. Ремонтні роботи в квартирних приміщеннях близько 50-60 м.кв. коштуватимуть приблизно як ремонт у двокімнатній квартирі в хрущовці. Плануючи збільшити площу в квартирі, слід бути готовим до додаткових фінансових витрат. Саме з цих причин підсумкова ціна відображається в кошторисі перед проведенням робіт.

Як замовити ремонт в квартирі під ключ в Києві?

Для того щоб отримати якісний і довговічний ремонт в однокімнатній квартирі, доцільно буде звернутися за послугами до професіоналів. Наша компанія пропонує ремонтно-будівельні послуги високої якості за доступними цінами.

Які роботи виконують наші фахівці?

Працівники нашої компанії, що володіють багатим досвідом в даній сфері, спеціалізуються на виконанні послуг у вигляді:

  • проектування і зонування;
  • монтажу електричних мереж;
  • оздоблювальних робіт і т.д.

По закінченню комплексних ремонтних робіт проводиться прибирання в квартирі.

Чому
Ми
?

У нас практикується особистісний підхід до кожного клієнта, наші фахівці обов’язково почують всі ваші побажання, після чого втілять всі в реальність швидко і головне ефективно.

У студії Vip Design працюють досвідчені професіонали, які люблять свою справу. Фахівці стежать за новими тенденціями інтер’єрної моди і творчо підходять до виконання кожного проекту.

Ми пропонуємо свої послуги по всіх містах України, також пропонуємо розумні ціни і гарантуємо дотримання термінів виконання замовлень.

Портфоліо

58312 м2

Спроектовано і реалізовано
16500 м2

ОФІСІВ

5780 м2

ГОСТІННИХ

2870 м2

СПАЛЕНЬ

1506 м2

МАНСАРД

2344 м2

КУХОНЬ

1219 м2

ДИТЯЧИХ КІМНАТ

1160 м2

ВАННИХ

Дізнатися вартість проекту