Work

Ремонт дворівневої квартири

Ще недавно дворівневі квартири були величезною рідкістю, але сьогодні стають все більш доступними і популярними. Якщо ви плануєте придбати таке житло, заздалегідь вивчіть особливості його ремонту і оформлення.

У мегаполісах нашої країни дворівневі квартири не так широко поширені, як за кордоном, проте все більше викликають інтерес і привертають увагу. Таке житло відрізняється стильною плануванням, зручністю і функціональністю. Сучасні квартири, що складаються з двох рівнів, побудовані за новітніми технологіями і відповідають всім нормам безпеки.

Загальні нюанси ремонту дворівневої квартири в Києві

Характерна риса дворівневої квартири – незмінна у своїй основі планування. Наявність сходи визначає розміщення основних позицій, що повинно враховуватися при будь-яких заплановані зміни. Ключове значення для дизайну також має розташування вікон.

Виділяють два різновиди дворівневих квартир:

  • новобудова – планування такої квартири спочатку передбачає два поверхи; часто вітальня кімната в ній охоплює висоту відразу двох рівнів;
  • об’єднана – створюється за рахунок поєднання двох квартир на сусідніх поверхах; рівні залишаються окремими – їх пов’язує лише сходами.

Розділивши на зони простір двох поверхів, можна створити оптимальні умови для всіх членів сім’ї. Нижній рівень зазвичай відводять під вітальню, кухню, їдальню, а верхній під спальні, кабінет, дитячу кімнату.

Важливі аспекти при ремонті дворівневої квартири

Дизайн дворівневої квартири відкриває широкі можливості для творчості і креативних рішень. Проектувати оформлення такого житла цікаво, але аж ніяк нелегко. Багато що тут залежить від площі приміщення. Так, в невеликих квартирах, квадратура яких не перевищує п’ятдесяти метрів, сходи займають значну частину простору. За таких обставин оптимально розмістити під нею гардеробну або шафа, щоб ефективно використовувати вільну площу.

Велике значення має і розташування вікон. Якщо вони знаходяться на різних стінах, ніяких проблем із зонуванням не виникає. Але якщо вікна розташовуються на одній стіні, вам знадобляться спеціальні дизайнерські прийоми, наприклад, імітації вікон і різного роду підсвічування. Глуху стіну можна використовувати оптимальним чином, обладнавши біля неї санвузол, ванну, вбудовані шафи та інші зони для зберігання.

Цікавий варіант – створення мезоніну у вигляді округлого ярусу, з якого можна оглядати нижній поверх. В даному випадку сходи розташовують по центру, а не в кутку.

Приступаючи до проектування дворівневої квартири, потрібно заздалегідь визначити розташування основних зон – особистого простору і «громадського». Якщо у сімейної пари є маленькі діти, їх кімнату краще розташувати біля спальні батьків. При цьому сімейні спальні розміщуються на одному поверсі, а вітальня, їдальня, кухня і гостьові кімнати на іншому. Так гостюють дорослі не заважають спати малюкам, а батькам не доводиться бігати до дітей по сходах.

Проводячи ремонт дворівневої квартири, орієнтуйтеся на стиль життя і чисельність вашої родини, враховуйте смаки і переваги кожного мешканця. При цьому намагайтеся витримувати обидва поверху в одній стильової концепції, щоб вони не виглядали роз’єднано.

Ремонт і будівництво сходів у дворівневій квартирі

Одним з головних функціональних елементів дворівневого житла є сходи. При будь-плануванні і габаритах приміщення саме сходи з’єднує два рівня між собою. У дизайні квартири вона також грає важливу роль.

Для створення стильного, комфортного і безпечного інтер’єру потрібно грамотно підібрати модель сходів і правильно її облаштувати. Вона повинна бути зручною, досить просторій і відповідати загальному стильовому оформленню. Не варто економити простір, зменшуючи площу сходи до мінімуму, адже, перш за все, вона повинна виконувати свою функцію – забезпечувати вільне переміщення між поверхами.

Виділяють два основних типи сходів:

  • маршові;
  • спіральні (або гвинтові).

Якщо з першим типом практично все зрозуміло, то другий має свої особливості. Гвинтові сходи допомагають раціонально використовувати площу, займаючи менше простору, ніж маршові. А якщо навпаки, ви захочете розширити отвір для сходів, доведеться скласти спеціальний проект перепланування і затвердити його у відповідних держустановах.

Капітальний ремонт

Капітальний ремонт дворівневої квартири може включати демонтаж або установку перегородок, заміну комунікацій, покриття для підлоги, вікон і дверей, вирівнювання стін і підлоги.

Косметичний ремонт

Косметичні роботи вимагають набагато менше праці, грошей і часу. Такий ремонт передбачає декорування стін, підлоги і стелі: поклейку шпалер, фарбування, укладання плитки, декорування поверхонь іншими матеріалами.

Проектування

На стадії проектування квартиру оглядає фахівець і робить необхідні виміри. Потім відбувається узгодження видів і обсягів робіт, оздоблювальних матеріалів, обладнання, предметів інтер’єру. Стиль і обробка підбираються за допомогою візуалізації тривимірної моделі квартири. Фахівці розробляють дизайн проект і стверджують терміни виконання кожного з етапів. Складається кошторис, згідно з якою закуповуються матеріали і необхідні елементи (для обладнання сходи, установки вікон, дверей та інших конструкцій)

Демонтаж

Підготовчі роботи можуть включати: знесення перегородок, демонтаж інженерних мереж, сходи, сантехніки. На даному етапі також знімають старі оздоблювальні матеріали, покриття для підлоги, змінюють склопакети.

Чорнова обробка

На стадії чорнових робіт встановлюють комунікаційні системи, розводять електропроводи, монтують вікна і двері, обладнають сходи. При необхідності встановлюють перегородки, вирівнюють стіни і підлогу.

Чистова обробка

Чистові роботи мають на увазі обробку стін, підлоги і стелі: поклейку шпалер, укладання плитки, фарбування, установку підлогового покриття та інше. Крім того, на даному етапі монтують нову сантехніку.

Визначення черговості ремонту кімнат і поверхів

Ремонт дворівневої квартири потрібно починати з найвіддаленіших кімнат, що знаходяться на другому поверсі. Така черговість збереже відремонтовані приміщення від сміття і забруднень. Останніми проводяться ремонтні роботи в коридорі, оскільки через нього регулярно носять матеріали, ходять люди, а також сюди часто зносять залишки оздоблювальних покриттів. По закінченню робіт в кожній кімнаті двері щільно закривають і завішують плівкою, щоб будівельний пил, фарба і бруд не потрапляли на свіжу обробку.

Яка ціна ремонту в дворівневій квартирі?

Щоб розрахувати вартість ремонту дворівневої квартири під ключ, потрібно врахувати різні фактори:

  • габарити;
  • стан приміщення;
  • необхідний стиль;
  • якість матеріалів;
  • обсяг робіт і багато іншого.

Якщо Вам потрібна даного питання, зателефонуйте нам за вказаною на сайті номером телефону.

Замовити ремонт дворівневої квартири від Vip Design

Починаючи ремонт дворівневої квартири, варто пам’ятати, що реалізувати все закладені можливості можна лише при грамотному підході і хорошої організації. Завдяки багаторічному досвіду, глибоким знанням і талановитим спеціалістам компанія Vip Design в Києві забезпечить якісне виконання найскладніших завдань по ремонту та оформлення приміщень. Ми пропонуємо креативні ідеї, помірні ціни і суворе відповідність до встановлених термінів. Співпраця з нами допоможе вам досягти бажаного результату при максимальній економії часу, коштів і нервової енергії.

Чому
Ми
?

У нас практикується особистісний підхід до кожного клієнта, наші фахівці обов’язково почують всі ваші побажання, після чого втілять всі в реальність швидко і головне ефективно.

У студії Vip Design працюють досвідчені професіонали, які люблять свою справу. Фахівці стежать за новими тенденціями інтер’єрної моди і творчо підходять до виконання кожного проекту.

Ми пропонуємо свої послуги по всіх містах України, також пропонуємо розумні ціни і гарантуємо дотримання термінів виконання замовлень.

Портфоліо

58312 м2

Спроектовано і реалізовано
16500 м2

ОФІСІВ

5780 м2

ГОСТІННИХ

2870 м2

СПАЛЕНЬ

1506 м2

МАНСАРД

2344 м2

КУХОНЬ

1219 м2

ДИТЯЧИХ КІМНАТ

1160 м2

ВАННИХ

Дізнатися вартість проекту