Work

Ремонт квартир

Процес проведення ремонту у багатьох асоціюється з негативними емоціями. Це залежить від того, що якісний ремонт квартир є трудомістким, тривалим і витратним процесом, особливо при самостійному виконанні. Дана стаття допоможе розібратися з чого почати ремонтні роботи в квартирі, з огляду на тип ремонту, яким матеріалами віддати перевагу, і який є ідеальна послідовність для виконання робіт. Всі ці фактори визначають успішний результат.

Ремонт квартир в Києві від VIP Design

Спеціалізацією нашої компанії є надання комплексних ремонтно-будівельних послуг по Києву та Київській області. У нашій фірмі працюють виключно висококваліфіковані фахівці, які вирішують завдання будь-якої складності. Наша команда допоможе створити простий дизайн проект, порахувати кошторис, а також виконати більш складний обсяг у вигляді здачі завершеного приміщення під ключ.

Головним принципом в роботі нашої компанії є максимальна відкритість, прозорість і відповідальний підхід до всіх проектів, незалежно від обсягу і цінового сегмента. Для наших клієнтів надаються професійні консультації та якісна підтримка на кожному етапі проекту.

Коли потрібен ремонт квартири?

Ремонт квартир є хорошою можливістю для перетворення нових квадратних метрів в привабливе житло, а також способом оновити старий інтер’єр. До основних причин проведення ремонту належать такі обставини:

 • невідповідні смакові переваги господаря квартири або неактуальне дизайн, який не відповідає модним дизайнерським тенденціям;
 • наявність застарілих конструкцій і технічних моментів.

Косметичний ремонт

Косметичний ремонт квартир є недорогим і найпростішим видом ремонту. Оздоблювальні роботи в приміщенні виробляються, не зачіпаючи електричні та сантехнічні мережі, конструктивні елементи в приміщенні. Головним завданням при проведенні косметичних ремонтних робіт є ліквідація похибок, які з’явилися в ході експлуатації приміщення.

Під косметичним ремонтом мається на увазі проведення вирівнюють робіт стелі та стін, переклеювання шпалер, заміна таких елементів, як плінтуса і лиштви. У деяких випадках виконується заміна підлогового покриття, покриваючи підлогу лінолеумом, ковроліном або ламінатом. Також косметичний ремонт квартир може мати на увазі під собою зміну сантехнічного обладнання.

Для проведення такого ремонту не потрібно багато часу. Такі фактори як певні знання і професійні навички дають можливість виконання ремонтних робіт самостійним способом. Варто сказати, що для проведення косметичного ремонту всі комунікації і конструкції повинні перебувати в гарному стані.

Капітальний ремонт

Замовити професійний ремонт квартири за доступною ціною або інший вид ремонту квартири, можна звернувшись до фахівців нашої компанії. Проведення капітального ремонту є найбільш дорогим і складним етапом. При виконанні проводиться заміна основних конструкцій в приміщенні і застарілих комунікацій у вигляді водопровідних, каналізаційних систем, електричної проводки і багато чого іншого. Також даний список можна доповнити виконанням малярних і штукатурних робіт, демонтажем старих дверних і віконних систем. Для капітального ремонту характерно створення конструкцій, які в повній мірі здатні змінити зовнішній вигляд всього приміщення. Для створення нового і стильного інтер’єру часто використовують арки, колони, ніші та інші декоративні елементи.

Справитися з таким непростим ремонтом навряд чи вийде самостійно. Найкращим варіантом стануть послуги робітників, які спеціалізуються на проведення ремонтних робіт в квартирах. Для проведення капітального ремонту характерний досить довгий часовий відрізок, тому мешканцям квартири доцільно буде в цей час пожити в іншому місці. При проведенні робіт у всіх кімнатах одночасно можна значно заощадити час і гроші. А найголовнішою перевагою стане найбільш швидкий переїзд в свою квартиру.

Євроремонт

З євроремонтом люди познайомилися ще в дев’яностих роках (XX століття). Євроремонт квартир на увазі під собою виконання якісних робіт при використанні оздоблювальних матеріалів від закордонних постачальників. На сьогоднішній день євроремонт являє собою проведення обов’язкової дизайнерської роботи, поділ квартири на зони при використанні сучасних технологій і матеріалів.

Виконуючи оздоблювальні роботи в кімнатах, основний акцент робиться на сучасні тенденції із застосуванням модульних систем, багаторівневих стель, різних підсвічувань і декоративних покриттів. В основному у всіх ситуаціях під євроремонтом мається на увазі перепланування квартири. Головним завданням є отримання абсолютно рівних стін, підлог, стель для наступних оздоблювальних робіт. Ці причини є перепонами для виконання євроремонту самостійно, так як впоратися з даними завданнями можуть виключно професіонали, що володіють професійними якостями і навичками.

Ремонт квартири під ключ

Ще одним видом ремонту є ремонт під ключ. В даному процесі не мається на увазі участь господаря квартири у виконанні ремонту. Всі обов’язки від придбання будівельних матеріалів до завершального етапу покладаються на виконавця по ремонту.

Найбільш затребуваною ця послуга є серед жителів мегаполісів, наприклад, в Києві. Таке виконання дає можливість отримати ремонт квартири під ключ. Для цього між підрядником та власником квартири укладається договір. Фахівці нашої компанії допомагають клієнтам втілювати в життя задумані мрії, створюють дизайнерські інтер’єри будь-якого рівня складності. Нашою метою є виконання якісного ремонту і задоволені клієнти.

З чого починається ремонт квартири?

Ремонт квартир в основному проводиться в новобудовах. Однак і житлові приміщення не є рідкістю для проведення ремонтних робіт. В даному моменті важливо орієнтуватися на певну послідовність:

 • етап перепланування квартири (можливий демонтаж конструкцій);
 • прокладаються або повністю замінюються інженерні комунікації;
 • в повній мірі або частково здійснюється заміна сантехнічного обладнання;
 • етап електромонтажних робіт, спрямованих на виконання нової розводки або зміна місцезнаходження старої;
 • повністю або частково замінюються віконні і дверні прорізи;
 • проведення штукатурних робіт;
 • установка вбудованих предметів меблів при наявності даного пункту в проекті;
 • проведення декоративних оздоблювальних робіт приміщення.

Під капітальним ремонтом мається на увазі досить тривалий і витратний процес. Всі меблі та інші речі необхідно прибрати з приміщення, щоб уникнути псування майна. Також важливим критерієм при проведенні капітального ремонту є відсутність мешканців у квартирі. Для виконання якісного ремонту за короткий період важливо орієнтуватися на намічений план дій.

Етапи виконання ремонту квартир

Перед початком проведення ремонтних робіт важливо передбачити всі деталі, присутні в проекті перепланування або в дизайн проекті. Перший варіант це юридичний документ, а дизайн-проект є розробкою креслень для клієнтів.

Демонтаж

При плануванні будь-якого ремонту в першу чергу необхідно демонтувати і підготувати поверхні. В основному видаляються шпалери, фарба та інші оздоблювальні матеріали, які прийшли в незадовільний стан. У деяких ситуаціях знесенню піддаються і перегородки.

Штукатурні роботи

Приступаючи до виконання оздоблювальних робіт, необхідно обштукатурити поверхню стін і стель. Завдяки штукатурних роботах вдається вирівняти поверхні, запобігти появі грибка і спростити установку оздоблювальних матеріалів.

На сьогоднішній день сучасні компанії віддають перевагу гіпсовим штукатурним складом, проте також використовується цемент і пісок.

Установка системи кондиціонування і вентиляції

У радянських будівлях і приміщеннях серійного типу рідко присутні задовільні вентиляційні системи. Прочищення загальнобудинкових вент каналів керуючі організації виконують досить рідко, а бувають випадки, коли мешканці самостійно виконують їх демонтаж.

Це веде до виникнення проблем з витяжками, а також до поганої циркуляції повітря в приміщенні. При установці пластикових вікон і сучасних дверних конструкцій з наявністю гумових підкладок багато господарів виконують перекриття подачі повітря зовні. Етап вентиляції в приміщенні потребує грамотного планування витяжки та припливних отворів. Як для теплого, так і для холодної пори року вентиляційні системи повинні розроблятися окремо.

Що стосується систем кондиціонування, то їх проектування здійснюється при підготовці дизайнерського проекту. До основної вимоги кондиціонування відноситься обов’язковий доступ до системи, а випадок аварійних ситуацій. Крім цього, завчасно необхідно провести підготовку місця для розміщення кондиціонерних блоків (зовнішніх і внутрішніх).

Монтаж водопроводу, система опалення та каналізації

Для металевих труб, встановлених в приміщеннях типових серій, характерний частий засмічення, що призводить до наявності мінімального просвіту в трубах. Також металеві конструкції є вразливими до підвищеного рівня вологості – це призводить до наявності корозійних утворень і руйнування труб.

Виконуючи реставраційні роботи або замінюючи водопровідні труби, можна віддати перевагу матеріалам з поліпропілену, а також більш надійному зшитому поліетилену. Для того щоб виконати монтаж труб з пластику, необхідна наявність спеціального паяльника.

Ремонт підлог і установка стяжки

carpenter worker joining parket floor

Для створення підлог в приміщенні використовується бетон, а також дерев’яний настил. У разі пошкодження бетонних перекриттів необхідно буде виробляти посилення статі при використанні додаткових металоконструкцій.

Підлоги з деревини при ремонтних роботах проходять перевірку на такі утворення як гниль, пліснява і механічні пошкодження. Якщо чутні скрипучі звуки від статі, то причиною можуть бути згнилі цвяхи і зношена лага.

Вирівнювання дерев’яних підлог перед процесом укладання без розтину виконується при використанні фанерних листів або OSB. Для вирівнювання бетонних перекриттів застосовують класичну або Самовирівнююча стяжка. Тип стяжки визначається показниками площі в приміщенні і необхідними показниками висоти чорнових підлог.

Укладання керамічної плитки

Для керамічної плитки характерний ряд переваг. Матеріал легко миється і володіє і стійкістю до води, що робить його оптимальним варіантом для кухонь, ванних кімнат і туалетів.

Часто можна помітити, що «хрестики», область, де кути з’єднують чотири плитки, володіють не ідеальними геометричними формами. Це пояснюється користуванням недорогих матеріалів, які мають допуск до розмірними показниками в виробі + -5 мм.

Укладання підлогових покриттів

Carpenter installing wooden floor – home improvement

Для обробки підлог в квартирах часто використовують ламінат, паркетні дошки або лінолеум. Для кухонь, ванних кімнат і санвузлів застосовують керамічний плитковий матеріал.

Монтаж покриття для підлоги проводиться виключно на рівній поверхні. Основою під покриттям підлоги у вигляді ламінату або паркетних дощок є застелене матеріали у вигляді спіненого поліетилену, коркової крихти або спеціальної підкладки. Дані види матеріалів сприяє звукоізоляційні властивості, а також дають можливість додатково вирівняти підлоги.

Оздоблювальні роботи

Проведення оздоблювальних робіт є завершальним етапом в ремонті. У цей список можна занести проведення малярних робіт, поклейку шпалер, установку плінтусів і інших декорацій.

Для всіх цих робіт характерна висока точність при виконанні, що сприяє тривалому терміну виконання і дорогому цінового сегменту. На сьогоднішній день прайс на терміновий ремонт квартир від будівельних компаній є досить різноманітним. Цінова політика і різноманітність запропонованих варіантів дає можливість вибрати потрібний і відповідний за ціною варіант для свого приміщення.

Що таке дизайнерський ремонт квартир?

При виконанні дизайнерського ремонту змінюється простір в квартирі, здійснюється його повна перепланування, видозмінюється інтер’єр і стилістика, проектуються спеціальні функціональні зони, що відповідають потребам і побажанням клієнта.

Проведення такого елітного ремонту передбачає виконання таких завдань:

 • можливість створити унікальний авторський інтер’єр;
 • поліпшити мікроклімат в приміщенні;
 • підвищити якість життя для мешканців.

Виконання дизайнерських послуг має на увазі використання інноваційних технологій, сучасних матеріалів, розробку дизайн-проекту перед запуском квартири, а також нерідко проводиться 3D візуалізація майбутньої квартири. Останній фактор дає можливість зрозуміти, яким буде його приміщення після проведення ремонтних робіт, що сприяє максимальному взаєморозумінню між будівельною компанією і клієнтом.

Завдяки послуг професійних і досвідчених дизайнерів створюються чудові сучасні інтер’єри, які в повній мірі відповідають побажанням замовників і модним тенденціям.

Послуги швидкого ремонту квартир в Києві

Спеціалізацією нашої компанії є комплексне і професійне виконання ремонтних робіт відповідно до необхідних етапами і технологіями. На сайті компанії можна отримати більш детальний перелік будівельно-ремонтних робіт, вибравши відповідний розділ. Прибулі на об’єкт експерти, складуть попередній кошторис.

Фахівці компанія VIP Design пропонують якісне виконання будівельно-ремонтних операцій, своєчасну здачу квартир в заявлені терміни і адекватний ціновий сегмент на послуги. До переліку наших послуг також входить дизайн житла будь-якої складності.

З чого складається прайс і ціна на ремонт квартири за метр квадратний?

На итоговую стоимость влияет ряд следующих факторов:

 • габарити приміщення (квадратні метри);
 • вартість оздоблювальних матеріалів;
 • проведення демонтажних робіт для перепланування;
 • технічна оцінка стану квартири;
 • необхідність проектування житла;
 • виготовлення меблів в індивідуальному порядку;
 • строки проведення.

Розцінки на наші послуги можна знайти на сайті фірми. Там же можна ознайомитися з уже виконаними проектами, що представленими на фото.

Почему ремонт квартир стоит заказывать в компании VIP Design?

Наша компанія займається наданням максимально якісних послуг в найкоротші терміни.

До наших головних переваг відносяться:

 • виконання ремонтних робіт виключно досвідченими та висококваліфікованими фахівцями;
 • суворе дотримання будівельних стандартів і норм техніки безпеки;
 • максимальна гарантія на виконання якісного і довготривалого результату;
 • можливість гнучкої цінової політики, що дає можливість придбати послугу за доступною ціною;
 • використання виключно якісного обладнання від надійних торгових марок;
 • забезпечення суворого контролю на кожному етапі проведення ремонту.

Оформити замовлення на ремонт квартир можна на сайті і в телефонному режимі.

Чому
Ми
?

У нас практикується особистісний підхід до кожного клієнта, наші фахівці обов’язково почують всі ваші побажання, після чого втілять всі в реальність швидко і головне ефективно.

У студії Vip Design працюють досвідчені професіонали, які люблять свою справу. Фахівці стежать за новими тенденціями інтер’єрної моди і творчо підходять до виконання кожного проекту.

Ми пропонуємо свої послуги по всіх містах України, також пропонуємо розумні ціни і гарантуємо дотримання термінів виконання замовлень.

Портфоліо

58312 м2

Спроектовано і реалізовано
16500 м2

ОФІСІВ

5780 м2

ГОСТІННИХ

2870 м2

СПАЛЕНЬ

1506 м2

МАНСАРД

2344 м2

КУХОНЬ

1219 м2

ДИТЯЧИХ КІМНАТ

1160 м2

ВАННИХ

Дізнатися вартість проекту