Work

Ремонт будинків

Ремонт завжди має на увазі значні зміни, але здійснити їх буває нелегко. Займатися ремонтом можна своїми силами або за допомогою професійних дизайнерів і майстрів – все залежить від обсягу та складності робіт, ваших уподобань і особистої завантаженості. Так, зміна шпалер в квартирі не вимагає спеціальних знань і навичок, тому її можна зробити самостійно. Однак повноцінний ремонт будинку приватного – зовсім інше. Зробити його якісно і швидко, не вдаючись до послуг професіоналів, практично нереально. У більшості випадків вигідніше запросити фахівців, щоб заощадити власні зусилля, час і нерви.

Ремонт в приватному будинку

Порівняно з іншими видами робіт з улаштування будинку ремонт відрізняється широким вибором варіантів. Сьогодні до послуг домовласників маса дизайнерських ідей і сучасних розробок. Наша компанія виконує ремонти будинків, використовуючи більше двадцяти ефективних технологій, включаючи і євроремонти.

Приватний заміський будинок передбачає просторі приміщення, хорошу екологію, свободу в способі життя, близькість до природи, з огляду на все це, ми знаємо, за що переплачуємо. У цьому ж сенсі ремонт будинку вимагає пропорційних вкладень: на установку опалення і комунікацій, обладнання даху, зміцнення фундаменту і т.п.

Ремонт буде швидким, легким і якісним, якщо на кожній стадії врахувати всі необхідні деталі, чітко бачити при цьому загальну картину і дотримуватися встановлених правил.

З чого почати ремонт будинку?

Перш ніж приступати до ремонту, потрібно створити необхідний настрій і детально продумати фінальну картину. Для цього знадобляться надихаючі фотографії вже завершених ремонтів і власноруч накидані ескізи.

Для упорядкування записів, картинок і документів потрібно підшукати зручну папку і чистий товстий записник. Нехай завжди під рукою у вас буде ручка, олівці, маркери і калькулятор. Записуйте або малюйте кожну що виникла в розумі ідею. Всі цифри, назви і розрахунки фіксуйте на папері. Квитанції, чеки та іншу документацію теж складайте в папку.

Перші плани і дії завжди залежать від виду ремонту. У разі облаштування нового будинку варто намітити обробку для всіх кімнат відразу. Якщо мова йде про ремонт чинного житла, весь процес потрібно розбити на кілька стадій. Так, на першому етапі можна обробити фасад будинку або навпаки – приділити всю увагу внутрішньому устрою. Можна робити ремонт по черзі на кожному поверсі або окремо для кожної кімнати.

Необхідно розробити стратегічний план і тимчасову шкалу для кожного етапу, а також призначити дату остаточного завершення всіх робіт.

Види ремонтних робіт для будинку

Компанії, які здійснюють ремонти будинків, надають різноманітні послуги: ремонтують і обробляють фундамент, укладають підлоги і встановлюють підігрів, оновлюють покрівлю, монтують вікна, утеплюють стіни, добудовують сходи, оформляють внутрішній простір і т.д.

Для ремонту заміського будинку характерні масштабні різнопланові роботи. Проводити його можна етапами, ремонтуючи приміщення за приміщенням, якщо для цього є час і відповідні умови. Однак набагато частіше все роботи замовляються комплексно, господарям буває простіше кудись переїхати і просто стежити за ремонтом, ніж постійно жити в його атмосфері.

До основних видів ремонту відносять:

 • косметичний – має на увазі облаштування будинку, оновлення обробки і декору. Глобально нічого не змінюється: ніяких перепланувань, знесення стін або переробки комунікацій. Найчастіше переклеюють шпалери, підфарбовують стіни, оновлюються плінтуси, розетки і т.п .;
 • капітальний – може складатися в переплануванні приміщення зі зносом та добудова стін, заміною комунікаційних систем. Даний вид ремонту більш тривалий і витратний, ніж косметичний. Найчастіше він включає оздоблювальні роботи всередині і зовні будинку, утеплення стін, посилення фундаменту та інше;
 • євроремонт – це комплексний ремонт, який виконується «під ключ». Спочатку складається професійний дизайн-проект, а потім повністю реалізується, включаючи всі необхідні будівельні та оздоблювальні роботи. Для євроремонту характерне використання дорогих якісних матеріалів і новітніх технологій.

Підбір дизайну для ремонту будинку

Розробляти новий дизайн для оформлення будинку не так легко, як може здатися на перший погляд. Вам доведеться затратити чимало часу і зусиль, щоб вибрати відповідний стиль і спланувати інтер’єр кожного приміщення.

Можливості сучасного дизайну аж ніяк не вичерпуються створенням привабливою обстановки. Інтер’єр повинен бути продуманим і функціональним – забезпечувати всі зручності власникам і створювати потрібний настрій. За допомогою спеціальних прийомів можна значно поліпшити характеристики приміщення, вдосконалити геометрію, візуально розширити простір, оптимальним чином розділити площу на зони. Розробляючи дизайн, звертайтеся за натхненням до найбільш успішним реалізованим проектам, вивчайте інтер’єрну моду, користуйтеся дизайнерськими Лайфхак.

З якого приміщення почати ремонт приватного будинку?

Оцінивши існуючі умови і визначивши необхідні види робіт, власники приватних будинків стикаються з питанням: з чого ж тепер почати? Якщо ви задумали глобальні зміни, починайте з розробки дизайну всіх приміщень. Коли у вас буде детальний план, виберіть одну з кімнат, розрахуйте вартість матеріалів і починайте діяти.

Як варіант, можна зробити фінансові розрахунки на покупку будматеріалів для всього будинку відразу. Купуючи будівельні або оздоблювальні матеріали у великій кількості, ви можете отримати досить непогану знижку.

Яка повинна бути послідовність ремонту в приміщеннях будинку?

Ремонт будинку рекомендують починати з найбільш значущих за функціональністю приміщень. Кухня передбачає монтаж різного виду техніки, тому тут в першу чергу потрібно привести в порядок електропроводку, встановити необхідну кількість розеток, подбати про якісну вентиляції. Функціональність і естетика кухонного приміщення багато в чому залежать від оформлення робочої зони. Плитка або інший оздоблювальний матеріал повинен гармоніювати з шпалерами, декоративною штукатуркою або пофарбованими стінами.

Також значний обсяг комунікацій розташовується в приміщенні санвузла. Необхідно подбати про їх раціональне розміщення і герметичності установки. Найчастіше тут доводиться міняти труби і встановлювати хорошу витяжку. Крім того, потрібно продумати безпечне розміщення розеток, забезпечити гідроізоляцію. І тільки після успішного вирішення цих завдань можна монтувати сантехніку.

Ремонт спальні, дитячої, коридору

Ремонтні роботи в житлових кімнатах не викликають таких складнощів, як в кухонному приміщенні і санвузлі. Спочатку потрібно продумати планування і розробити дизайн, для натхнення і корисних ідей можна переглянути фотографії в інтернеті. Потім з кімнати виносять всі меблі, знімають старі оздоблювальні покриття, змінюють дверну коробку. Якщо господарям спальні і дитячої можна перебратися в вітальню або іншу кімнату, роботи в двох приміщеннях можна проводити одночасно.

Основне правило для житлових приміщень полягає у виконанні облицювальних робіт зверху вниз. Однак якщо підлога в кімнаті потрібно вирівнювати, цим займаються в першу чергу. По завершенні оздоблювальних робіт можна встановити в спальні нові меблі та техніку. На заключному етапі вішають штори, розміщують текстиль та декоративні елементи. Оформлення спальні повинно бути продуманим до найдрібніших деталей і максимально придатним для відпочинку, спокійного дозвілля, відновлення і розслаблення.

При оновленні приватного будинку ремонт коридору залишають наостанок. Зазвичай сюди виносять різні матеріали, що залишилися після обробки кімнат. Тому перед початком ремонтних робіт потрібно розібрати ці завали – позбутися від непотрібного, перенести все залишене про запас в комору або інше приміщення. У коридорі повинні перебувати лише ті предмети і матеріали, які потрібні для ремонту.

Ремонт і оформлення вітальні

Вітальня не дарма вважається «обличчям» всього будинку, адже тут збираються домочадці, проходять сімейні свята, зустрічі гостей. Алгоритм проведення ремонту у вітальні кімнаті такий же, як і в інших приміщеннях, але стильові рішення можуть бути найрізноманітнішими. Вибір стилю, оздоблювальних матеріалів, меблів та декору залежить від особистих переваг і закладеного бюджету. Сучасні дизайнери рекомендують використовувати для оформлення вітальні натуральні екологічні матеріали, вони не тільки безпечні для здоров’я і самопочуття, але і вельми привабливі на вигляд.

Для облаштування вітальні можна використовувати різні дизайнерські прийоми. Так, за допомогою дерев’яних балок роблять багаторівневі стелі, візуально розділяють простір на зони. Справжній дров’яної камін надає інтер’єру затишку, а кладка з натурального каменю – значності. Камінну зону можна доповнити дерев’яними поличками, а в якості підлогового покриття використовувати паркет і пухнасті килими. Оформляючи вітальню, подбайте про дотримання інтересів усіх домочадців, у кожного члена сім’ї тут має бути власне комфортне місце.

В якому стилі оформити вітальню

Дизайн вітальні можна оформити в будь-якому з стилів, проте найчастіше власники приватних будинків зупиняють вибір на:

 • модерні;
 • мінімалізмі;
 • класичному стилі;
 • скандинавському стилі.

Модерн поєднує в собі гармонію, вишуканість і практичність, що дуже важливо для сімейної вітальні. Для нього характерна багатофункціональна меблі з плавними обрисами і пастельна колірна гамма – світло-сірі, бежеві, білі, блідо-лілові, перлинні тони. Часто використовується зонування, багаторівневі стелі, різні ніші, арки, перегородки. У декоруванні застосовується рослинна тематика, кольорове скло, блискучі предмети.

Класика краще виглядає в просторій вітальні з високими стелями. Даний стиль має на увазі природні тони і масивні дерев’яні меблі. Обов’язковим елементом є красива люстра. Декоративні елементи: ліпнина на стелі, розкішні рами картин і дзеркал, килими, канделябри, скульптури.

Мінімалізм прагне до простоти і функціональності, зберігаючи при цьому вільну площу. Для нього характерна лише найнеобхідніші меблі, лаконічна і містка. Світла колірна гамма в такій вітальні візуально розширює простір, а декор використовується по мінімуму: ваза, картина, пара диванних подушок.

Вітальня в скандинавському стилі – це затишна, світла і простора кімната. Для напрямку сканди характерні великі вікна, хороше освітлення, біло-сірі основні кольори. Доповнюють відтінки – деревні, сині та зелені. Меблі – дерев’яна, проста і дуже функціональна. Вельми доречний тут буде камін, пледи, декор з етнічними скандинавськими мотивами.

Важливі аспекти ремонту будинків

Далі ми розберемо, на які важливі моменти ремонту будинку звернути увагу.

Вікна та двері

Швидше за все, вікна в будинку доведеться міняти. При цьому варто перевірити цілісність підвіконь і провести їх реставрацію або заново обробити. Якщо на вікнах з’являється конденсат, необхідно приділити увагу ізоляції рам. Досить часта проблема в будинках – двері, які погано закриваються. Причиною може бути несправний замок, а також відшарувався ущільнювач.

Стіни

Якщо на етапі проектування приватного будинку були допущені помилки, на поверхні стін можуть з’являтися тріщини. Також до цієї проблеми призводить погана гідро і теплоізоляція. Іноді тріщини виникають не тільки всередині, а й зовні будинку. Якщо в приміщенні довго зберігався підвищений рівень вологості, може обсипатися штукатурка і відшаровуватися бетон.

Підлога

Ті, що прийшли в непридатність підлоги необхідно міняти в першу чергу. Якщо між дерев’яними дошками є щілини, лінолеум порваний або пропалений, а монолітні перекриття тріскаються – настав час для установки нового підлогового покриття.

Сходи

Якщо в будинку є сходи, їх потрібно ретельно оглянути на предмет будь-яких пошкоджень. Зіпсовані сходинки, поручні, стовпи та інші елементи необхідно замінити.

Опалення

Система опалення в приватному будинку вимагає ретельної перевірки. Так, розсипалися від часу грубку краще зовсім прибрати з приміщення. Якщо в системі опалення багато несправностей і недоліків, її потрібно повністю міняти під час ремонту. Для підключення до газового опалення необхідний спеціальний перехідник і певні параметри димових труб. Якщо в будинку встановлені чавунні батареї, їх потрібно прибрати, а натомість поставити радіатори і оснастити їх терморегуляторами.

Сантехнічні роботи

Ремонт в приватному будинку – відповідний привід змінити всю сантехніку. Встановлювати сантехнічне обладнання потрібно по закінченню всіх робіт з комунікаціями в санвузлі і ванній кімнаті.

Проводка електрики

Ознакою того, що настав час змінити електропроводку, є недостатня напруга – вибивання пробок, проблеми з роботою побутових приладів.

Дерев’яний будинок

Ремонт і оновлення дерев’яних будинків мають свої особливості. При цьому можуть проводитися такі види робіт:

 • часткова або повна заміна вінців;
 • усунення тріщин в брусах і колодах;
 • реставрація даху;
 • заміна підлогового покриття;
 • посилення фундаменту.

Якщо нижні вінці дерев’яного будинку починають гнити, їх потрібно міняти, щоб гниль не переходжувала на цілі колоди. Крім того, базова структура може зруйнуватися під вагою верхніх вінців, внаслідок чого будинок ризикує перекоситися. Для заміни знадобляться нові колоди аналогічних розмірів. Спеціальні пристосування дозволяють підняти будову над фундаментом, щоб замінити нижні колоди і гідроізоляцію, а потім встановити будинок на місце.

Тріщини в колодах необхідно усувати, щоб запобігти розмноженню в них патогенної мікрофлори. Для цього можна обшити стіни дерев’яними дошками або панелями, щоб в тріщини до бактерій і грибків не потрапляла волога. Як варіант, можна зробити зачистку колоди, а потім обробити тріщини антимікробним засобом і заповнити герметиком. Для підстраховки можна використовувати обидва способи одночасно.

Створення Євроремонту в приватному будинку

Євроремонт знаходить все більшу популярність серед власників приватних будинків. Даний вид ремонту не пов’язаний з європейськими стилями або тенденціями, але означає високий рівень якості матеріалів і робіт. Крім того, євроремонт передбачає комплексну реалізацію проекту «під ключ»: планування і дизайн, будівельні, технічні та оздоблювальні роботи, установка меблів і декор.

Для євроремонту характерний масштабний обсяг робіт, майже не поступається капітального ремонту: оновлення стелі, стін і підлогових покриттів, заміна комунікацій, вікон і дверей. Завдяки сучасним технологіям і широкому вибору оздоблювальних матеріалів все це можна зробити в короткі терміни. Ремонти будинків здійснюються по детальному плану і професійно розробленого дизайн-проекту з урахуванням найвищих стандартів якості.

Ремонт фасаду будинку

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Фасад приватного будинку також має потребу в регулярному реставрації та відновленні. За зовнішнім виглядом житла навколишні часто судять про його власників. Тому так важливо домогтися не тільки естетики і функціональності екстер’єру, але і відобразити в ньому індивідуальність вашої родини.

Декоративна штукатурка – один з найпопулярніших матеріалів для облицювання будинку. Нею можна обробити стіни після утеплення, підібравши відповідний відтінок з багатої кольорової палітри. Якщо з плином часу стильова концепція зміниться або колір фасаду вам просто набридне, облицювання можна замінити або перефарбувати.

Стильний і доступний за ціною варіант – облицювання фасаду сайдингом або дерев’яними панелями. Оброблений деревом фасад приватного будинку виглядає затишно і естетично, гармонируя з навколишньою природою. Сучасний сайдинг надає широкі можливості для оригінального оздоблення стін: можна вибрати панелі, що імітують кам’яну або цегельну кладку, дерев’яні колоди або брус.

Дорожчі варіанти обшивки фасаду – декоративна цегла і клінкерна плитка. Обидва матеріали виглядають стильно і акуратно, мають високу міцність і довговічність. Що стосується клінкерної плитки, до її додаткових переваг можна віднести велику колірну гамму.

При оформленні екстер’єру приватного будинку можна використовувати більш одного облицювальний матеріал. Гармонійна комбінація з декількох видів обробки додасть фасаду індивідуальності й оригінального зовнішнього вигляду.

Як вибрати фахівця для ремонту заміського будинку під ключ?

Якщо ви вирішили залучити до ремонту приватного будинку фахівців з будівництва та дизайну, скористайтеся наступними правилами:

 • укладіть з фірмою офіційний договір на надання послуг з будівництва і дизайну;
 • на кожній стадії ремонту перевіряйте якість і повноту обсягу виконаних робіт;
 • упевніться, що майстри забезпечені високоякісними інструментами;
 • не платіть великі суми вперед виконаних робіт;
 • повністю розраховуйтесь з будівельною бригадою тільки по завершенню чергового етапу ремонтних робіт, враховуючи перевірку якості;
 • обов’язково вивчіть всю інформацію на інтернет-ресурсі будівельної компанії, ознайомтеся з портфоліо вже завершених робіт;
 • не користуйтеся послугами багатопрофільних фахівців – справжні майстри займаються тільки своєю справою, а не всім, що доведеться;
 • почитайте відгуки про будівельну компанію і її фахівцях ;, при цьому краще не обмежуватися сайтом – зверніться за допомогою у колишніх клієнтів фірми;
 • перш, ніж приступати до ремонту, узгодьте вартість кожного виду робіт, затвердите кошторис витрат, встановіть кінцеві дати для завершення кожного етапу ремонту, узгодьте графік оплати послуг.

Не нехтуйте цими правилами, щоб в процесі роботи не виникало проблем і непорозумінь, а сам ремонт пройшов без сучка і задирки.

Розрахунок вартості робіт та складання кошторису на ремонт приватних будинків

Ремонт приватного будинку – справа витратна, тому важливо вписатися у встановлений бюджет за всіма параметрами. Ознайомтеся з інформацією в інтернеті і визначте, скільки коштує замовити послуги ремонту будинків у різних компаній. Коли знайдете відповідний варіант, приступайте до складання кошторису. Для цього потрібно промоніторити ціни на будівельному ринку – не тільки в магазинах, але і на інтернет-ресурсах. Поцікавтеся про можливі знижки на матеріали в разі оптової купівлі.

Щоб розрахувати всі самостійно, потрібен досвід в проведенні ремонтів, що дозволяє точно визначити необхідну кількість матеріалів. Обов’язково загляньте в інтернет і пошукайте зразки складених кошторисів від фахівців і окремих користувачів. Кошторис витрат на ремонт повинна містити наступні пункти:

 • розрахунок вартості матеріалів для підготовчих чорнових робіт (суміші для грунтування, шпаклювання, вирівнювання і т.п.);
 • матеріали для обробки – фарба, шпалери, штукатурка, ламінат та інше;
 • витратні матеріали – малярний скотч, плівка, монтажна піна, клей і т.п .;
 • оплата послуг найманих будівельників та інших фахівців;

Перед початком робіт переконаєтеся в наявності всіх необхідних інструментів і комплектуючих. Крім того, ремонти будинків ніколи не обходяться без непередбачених витрат. Визначивши загальну суму витрат, збільште її ще на двадцять відсотків – це дозволить швидко вирішувати проблеми при будь-яких змінах в плані або підвищеннях цін на матеріали.

Чому ремонт будинків під ключ варто замовляти в компанії Vip Design?

Компанія Vip Design проводить ремонти приватних будинків в Києві та багатьох інших містах України. Співпрацюючи з нами, ви отримуєте наступні переваги:

 • ремонтні роботи виконуються в строго визначені терміни;
 • співробітники компанії – справжні професіонали своєї справи;
 • ціни цілком демократичні і доступні для різних бюджетів;

У нас в наявності інструменти і матеріали високої якості: виконуючи ремонти будинків, ми використовуємо газобетон – матеріал, що не пропускає вологу, зносостійкий, з відмінною звукоізоляцією. За бажанням клієнта можемо працювати і з іншими матеріалами.

Чому
Ми
?

У нас практикується особистісний підхід до кожного клієнта, наші фахівці обов’язково почують всі ваші побажання, після чого втілять всі в реальність швидко і головне ефективно.

У студії Vip Design працюють досвідчені професіонали, які люблять свою справу. Фахівці стежать за новими тенденціями інтер’єрної моди і творчо підходять до виконання кожного проекту.

Ми пропонуємо свої послуги по всіх містах України, також пропонуємо розумні ціни і гарантуємо дотримання термінів виконання замовлень.

Портфоліо

58312 м2

Спроектовано і реалізовано
16500 м2

ОФІСІВ

5780 м2

ГОСТІННИХ

2870 м2

СПАЛЕНЬ

1506 м2

МАНСАРД

2344 м2

КУХОНЬ

1219 м2

ДИТЯЧИХ КІМНАТ

1160 м2

ВАННИХ

Дізнатися вартість проекту