Work

Ремонт ванної кімнати

Ванна кімната – незамінний приміщення в кожній оселі. Крім підтримки чистоти і дотримання гігієни, водні процедури виконують і інші важливі функції: надають бадьорості вранці, розслаблюють після важкого дня, знімають стрес, підвищують настрій, покращують сон. Однак щоб повноцінно використовувати ванну кімнату, потрібно розробити для неї зручний, стильний і функціональний дизайн.

Проводячи ремонт у ванній, необхідно орієнтуватися на максимально ефективне використання площі, забезпечити якість комунікацій, оздоблювальних матеріалів, сантехнічного обладнання. Тим самим вимогам повинен відповідати і ремонт санвузла. Відповідальна і педантичне ставлення до деталей не тільки зробить приміщення естетично привабливим, але і дозволить уникнути серйозних проблем: прориву труб, затоплення сусідів, частих поломок сантехніки, появи цвілі і грибка.

Особливості ремонту

Ванна кімната зазвичай прихована від очей гостей, але її значення для всіх членів сім’ї важко перебільшити. Від грамотно облаштованого інтер’єру, якісних матеріалів і зручною сантехніки багато в чому залежить хороше самопочуття і настрій домочадців.

Ремонт будь-якого рівня складності починається з розробки дизайн проекту – самостійної або за допомогою послуг професійного дизайнера. Потім за справу беруться майстри різного профілю з вирівнювання стін, укладання плитки, фарбування, встановлення електрики і т.п. Співпраця зі спеціалізованою компанією забезпечує ще й ту перевагу, що роботу виконує сполучення бригада, що включає всіх необхідних фахівців, вам не доведеться підшукувати потрібних майстрів і по багато разів пояснювати, що і як ви хочете зробити.

Звичайно, оплата послуг професіоналів збільшує загальну суму витрат, проте в кінцевому підсумку вартість ремонту себе виправдовує. Ви отримуєте відмінну якість і вільний особистий час, а крім того, економите на матеріалах і обладнанні, оскільки у нашій компанії налагоджені прямі контакти з різними постачальниками.

Зробити ремонт у ванній або об’єднати приміщення?

При наявності в приватному будинку або квартирі окремої ванної кімнати та туалету нерідко постає питання про їх об’єднання. У даного рішення є свої переваги і недоліки, які потрібно ретельно зважити, перш ніж починати перепланування. Уважно розгляньте всі потенційні вигоди і передбачувані незручності, можливі труднощі і витрати в ході ремонту.

Найчастіше, бажаючи об’єднати ванну і санвузол, власники керуються такими причинами:

 • щоб розширити простір і збільшити корисну площу приміщення – реально і візуально;
 • стіна дійсно займає певне місце і може заважати встановленню предметів інтер’єру: пральної машини, сушарки, меблів і т.п .;
 • одне просторе приміщення створює набагато більше можливостей для дизайну, ніж дві тісні кімнатки.

Перераховані вище причини вагомі, однак переваги і недоліки знову стіни завжди потрібно узгоджувати і застосовувати до власної ситуації.

Серед додаткових переваг об’єднання:

 • ремонт у ванній може вийти менш витратним. Навіть з урахуванням зносу перегородки та отримання необхідних документів ремонтні роботи в одному приміщенні стоять дешевше, ніж в двох окремих;
 • при маленьких габаритах ви можете зробити лише найпростіший ремонт санвузла та ванної кімнати. Однак при їх об’єднанні відкривається широке поле для оригінальних дизайнерських задумок і оформлення кімнати в обраному стилі;
 • перепланування дозволяє звільнити простір для установки нової техніки, а значить поліпшити не тільки естетику приміщення, але і його функціональність.

Не варто забувати і про недоліки об’єднання ванної та санвузла:

 • чтобы провести перепланировку, нужно специальное разрешение, для получения которого придется собрать пакет документов;
 • для семьи с детьми или даже с одним ребенком, совмещенная ванная – не всегда удобный вариант. Могут возникать очереди и недовольство среди домочадцев, желающих попасть в уборную или в душ, когда они уже кем-то заняты;
 • при перепланировке могут возникать трудности технического характера, касающиеся систем гидроизоляции, вентиляции и т.п.

Типи ремонту ванної кімнати

Виділяють чотири основних види ремонтів: дизайнерський, капітальний, євроремонт, косметичний. Кожен з них має свої особливості, відрізняється за рівнем складності і ціною. У нашій компанії ви можете замовити ремонт будь-якого виду за конкурентною вартості.

Дизайнерський ремонт санвузла

Даний вид ремонту відрізняється від інших обов’язкової розробкою ексклюзивного оформлення. Незважаючи на більш високу вартість, це одна з найпопулярніших і затребуваних послуг. Ремонтні роботи виконуються висококваліфікованими майстрами із застосуванням новітнього обладнання та технологій з використанням найякісніших і рідкісних матеріалів.

Капітальний

Капітальні роботи – це істотні переробки, які можуть включати знесення перегородок та інших конструкцій, заміну комунікацій, обробки, сантехніки. Даний вид ремонту вимагає значних вкладень часу і ресурсів, але зате приміщення перетворюється на найглибшому рівні.

Євроремонт

Євроремонт має на увазі роботи високої якості, що відповідають європейським стандартам. Він може включати і капітальні перетворення, і перепланування, і зміну обробки, і створення унікального дизайну. Його особливість у використанні новітніх матеріалів і обладнання, які зарекомендували себе на світовому ринку. При цьому будівельні та оздоблювальні матеріали повинні бути не тільки якісними, дорогими і модними, але також ергономічними і безпечними в плані екології.

Євроремонт проводять після розробки дизайнерського проекту і складання поетапного плану робіт. Для ванної кімнати визначається найбільш зручне планування, проводиться заміна комунікацій, розводка електрики, вентиляція, «тепла підлога» і інші інноваційні розробки. Вибирається модне стильовий напрям з придбанням відповідної меблів та сантехніки.

Косметичний ремонт санвузла

Косметичні роботи вимагають набагато менше часу і витрат, ніж будь-який з перерахованих вище ремонтів. Зазвичай вони включають:

 • часткову заміну оздоблювальних матеріалів;
 • реставрацію і фарбування дверної системи;
 • ремонт сантехнічного обладнання;
 • заміну освітлювальних приладів, розеток, вимикачів.

Косметичний ремонт в ванній кімнаті не передбачає знесення конструкцій і заміни комунікацій.

Етапи виконання ремонту ванної кімнати

Ремонт ванної кімнати вимагає спеціальних знань і складних професійних навичок, адже доводиться не тільки обробляти поверхні і проводити електрику, а й змінювати сантехнічні комунікації. Від якості робіт залежить комфортна експлуатація ванній і відсутність різних ПП зразок прориву труб і затоплення.

Демонтаж

На даному етапі здійснюють підготовчі роботи, які складаються у звільненні кімнати від меблів, старої сантехніки, непотрібних труб. Також проводять демонтаж дверної системи, знімають стару плитку і інші покриття. Збирають і вивозять будівельне сміття. У повністю підготовлену кімнату завозять нові матеріали.

Розводка труб

На наступній стадії розробляється і впроваджується схема водопровідних труб. Розподіляється подача води в душову кабіну, умивальник, пралку, бойлер і т.п. При цьому враховуються норми дозування води з метою економії ресурсів. Встановлюється або реконструюється каналізаційна система.

Облаштування підлоги

Проводячи ремонт у ванній кімнаті, потрібно приділити особливу увагу якісній гідроізоляції підлоги. Це особливо актуально, якщо квартира розташована в багатоповерховому будинку. Погана гідроізоляція може призвести до затоплення нижніх сусідів, а також завдати шкоди конструкції будівлі. На цій же стадії ремонту роблять стяжку підлоги, встановлюють систему опалення, укладають плитку.

Обробка стін

Якісно обробити стіни у ванній кімнаті не менш важливо, ніж облаштувати підлогу. До найбільш популярних оздоблювальних матеріалів відносять:

 1. Керамічну плитку – класичний водостійкий матеріал для оздоблення стін у ванній кімнаті. Додаткові переваги даного виду обробки: міцність, зносостійкість, естетичний вигляд, екологічна безпека, простий догляд. Нинішній асортимент плитки різних кольорів досить широкий, що створює прекрасні можливості для стильного дизайну ванної кімнати. До недоліків способу відносять трудомісткість і дорожнечу: для укладання плитки необхідні спеціальні навички та додаткові матеріали.
 2. Панелі ПВХ – це бюджетний оздоблювальний матеріал, який нескладно встановити власними силами. Пластикові панелі стійкі до вологи, прості у відході, не вимагають ідеального вирівнювання стін. На ринку можна знайти варіанти будь-якого кольору. До недоліків відносять невисоку стійкість до механічних пошкоджень.
 3. Фарбу для стін – простий у виконанні і доступний за ціною варіант. Можна підібрати будь-які відтінки, доповнити дизайн художнім розписом. Мінус фарбування – це недовговічність.
 4. Дерево – ефектний і неординарний спосіб оформлення ванної кімнати. Серед його переваг – екологічність і оригінальний зовнішній вигляд. Однак такий матеріал потребує особливого догляду, а для обробки знадобляться послуги майстра.
 5. Мозаїку – кераміка, скло або камінь, з яких викладають візерунки і малюнки на стінах. Виходить дуже ефектно, хоча занадто багато роботи і недешево.

Електропроводка

Проводячи ремонтні роботи в старій будівлі, потрібно обов’язково міняти електричну проводку. Сучасні електроприлади мають набагато більшу потужність, ніж техніка минулих років. Після демонтажу електропроводки закладається нова схема згідно попереднього проектування. У нових будівлях проводку можна не міняти, а лише адаптувати до розташування нагрівальних приладів.

Монтаж сантехніки

На даному етапі набувають або доставляють заздалегідь куплене сантехнічне обладнання та меблі: душову кабінку, ванну, умивальник, унітаз, шафки, змішувачі, інші предмети інтер’єру. Сантехніку та меблі встановлюють, підключають. Монтують нові двері і дзеркала, розміщують декор і аксесуари.

Досвідчені дизайнери рекомендують купувати сантехніку перевірених виробників, віддаючи перевагу якісному матеріалу і зручному функціоналу, а не зовнішнім вишукувань. Якщо ви губитеся у виборі, звертайтеся за допомогою та порадами до професіоналів.

Особливості ремонту маленької ванної кімнати

Ванна кімната з обмеженою площею вимагає спеціальних дизайнерських прийомів. Для такого приміщення слід придбати компактну меблі і сантехніку, хорошим виходом стануть кутові варіанти. У маленькій ванній варто дотримуватися світлої колірної гами, використовувати мінімальну кількість декору. Зберігати речі краще не в підлогових шафах, що займають зайве місце, а в спеціально обладнаній секції зберігання під ванною або в антресолях над дверима.

Скільки буде коштувати ремонт ванної кімнати в Києві?

Вартість ремонту ванної кімнати потрібно розраховувати індивідуально. Загальна сума буде залежати від площі приміщення, складності робіт, використовуваних технологій, матеріалів і устаткування. Щоб дізнатися приблизну вартість, ви можете ознайомитися з нашими прайсами на сайті або проконсультуватися, зателефонувавши за вказаними номерами телефонів.

Остаточна ціна буде розрахована після проведення потрібних вимірів, розробки проекту та складання кошторису згідно поставлених завдань. Наш фахівець виїде на місце ремонту, виміряє приміщення і відповість на всі ваші запитання. Цю послугу ми надаємо абсолютно безкоштовно – вона ні до чого вас не зобов’язує.

Ексклюзивний ремонт санвузла та ванної кімнати від Vip Design

Ремонт будь-якого рівня складності під ключ – це відповідальне завдання, що вимагає зусиль, часу і фінансових вкладень. Специфіка ванної кімнати вимагає особливої уваги до якості матеріалів і обладнання, а також професійних навичок, досвіду і знань. Для даного приміщення важливий не тільки естетичний вигляд, але і надійність, практичність, безперебійне функціонування. Якісне проведення робіт стане запорукою комфортного використання санвузла і страховкою від неполадок, наприклад, прориву труб, появи цвілі, тріщин.

Співпраця з компанією Vip Design в Києві забезпечить вам відмінну організацію всіх процесів, відповідальне виконання завдань, суворе дотримання термінів. Наша команда складається з професіоналів різного профілю, які ефективно взаємодіють для досягнення найкращого результату. Ми стежимо за новинками інтер’єрної моди, впроваджуємо інновації, практикуємо індивідуальний підхід до кожного проекту. За роки роботи ми заслужили подяки багатьох задоволених клієнтів і тепер пропонуємо вам приєднатися до їх числа.

Чому
Ми
?

У нас практикується особистісний підхід до кожного клієнта, наші фахівці обов’язково почують всі ваші побажання, після чого втілять всі в реальність швидко і головне ефективно.

У студії Vip Design працюють досвідчені професіонали, які люблять свою справу. Фахівці стежать за новими тенденціями інтер’єрної моди і творчо підходять до виконання кожного проекту.

Ми пропонуємо свої послуги по всіх містах України, також пропонуємо розумні ціни і гарантуємо дотримання термінів виконання замовлень.

Портфоліо

58312 м2

Спроектовано і реалізовано
16500 м2

ОФІСІВ

5780 м2

ГОСТІННИХ

2870 м2

СПАЛЕНЬ

1506 м2

МАНСАРД

2344 м2

КУХОНЬ

1219 м2

ДИТЯЧИХ КІМНАТ

1160 м2

ВАННИХ

Дізнатися вартість проекту