Work

Ремонт кабінету

Особистий кабінет потрібен кожній людині, що працює вдома, особливо, якщо професія передбачає прийом клієнтів, проведення зустрічей з партнерами або замовниками. Окреме приміщення просто необхідно, якщо робота вимагає повного зосередження або спеціального оснащення. Кабінет буде корисний всім, кому дозволяє житлова площа: виконувати взяту на будинок роботу, читати, вчитися, займатися улюбленим хобі. Крім того, в кабінеті можна влаштувати бібліотеку, тримати пам’ятні речі, призи, сувеніри, фотографії, колекції.

Багатьом людям особистий кабінет не тільки необхідний для роботи, але і покладено по статусу. Він є важливим атрибутом іміджу, успіху, спроможності, високого соціального і професійного положення. Іншими словами, домашній кабінет показує, що обрана сфера діяльності є важливою частиною життя власника будинку. У дизайні таких приміщень превалюють відповідні тенденції: класичний стиль і європейські стандарти, що підкреслюють респектабельність, успішність, хороший смак.

Ремонт в кабінеті керівника

Ремонт кабінету має на увазі облаштування та оновлення інтер’єру в окремому приміщенні офісу, будинку, котеджу або квартири. Незалежно від того, де розташований кабінет, він повинен бути комфортним, функціональним і розташовує до роботи. Ремонти в ньому проводять у міру необхідності, щоб осучаснити інтер’єр, вирішити виникаючі проблеми, поліпшити умови або просто освіжити обстановку для натхнення і нових ідей.

Велике значення для кабінету має зручні меблі, якісне освітлення, сучасна техніка, стильний дизайн. Найбільш популярні сьогодні дві концепції оформлення – мінімалізм і класичний стиль. У першому випадку інтер’єру властиві строгі кольори, прості лаконічні форми, інтенсивне освітлення і дуже помірний декор. Для класики характерні природні матеріали, солідна дорогі меблі, наявність люстри, ліпнини, позолоти, килимів, статуеток та інших предметів мистецтв.

Які роботи виконуються по ремонту робочого кабінету?

Ремонт кабінету керівника може включати весь комплекс послуг або бути обмежена певними окремими роботами. Все залежить від стану приміщення і поставлених вами завдань. Після проведення замірів і особистої консультації з замовником наші фахівці розробляють дизайн проект, складають кошторис і поетапний план ремонту, виходячи з наявного бюджету і озвучених переваг. Підписується офіційний договір, в якому фіксуються види робіт, вартість і затверджені терміни виконання, а потім ремонтна бригада починає поетапну реалізацію проекту.

Етапи виконання ремонту

Перш за все, в приміщенні кабінету проводять підготовчі роботи. Вони можуть включати знесення і зведення перегородок, демонтаж різних конструкцій, зняття старих оздоблювальних матеріалів. Здійснюють попереднє зонування кабінету на робоче місце, представницьку частину і зону для відпочинку.

Звукоізоляція

Особистий кабінет повинен створювати умови для спокійного зосередженого праці, тому так важливо забезпечити хорошу звукоізоляцію стін, підлоги і стелі. Для цього проводять монтаж спеціальних каркасів і облицьовують їх матеріалами, що поглинають шум. Заодно процедура забезпечує рівні поверхні стін, стелі та підлоги, що необхідно для подальшої обробки.

Тепла підлога

В якості альтернативної або додаткової системи опалення часто встановлюють «тепла підлога». Це ефективна сучасна технологія, яку відрізняє безпеку, комфорт і екологічність. Конкретний варіант системи «теплої підлоги» вибирають відповідно до планованого покриттям підлоги.

Укладка підлоги

Ідеальним варіантом підлогового покриття в кабінеті є паркетна кладка з натуральної деревини. Якщо приміщення оформляють в класичному стилі, в доповнення до паркету купують гарний килим. При обмеженому бюджеті можна замінити паркетну кладку на більш бюджетний матеріал у вигляді ламінату, який часто виглядає нічим не гірше.

Стіни і стеля

Оформляючи кабінет в класичному стилі, можна обробити стіни натуральною деревиною або венеціанською штукатуркою світлого відтінку. Підкреслити стильове напрям допоможе стримана ліпнина. Альтернативні види оздоблювальних матеріалів для стін – це різні види шпалер і фарба, які підходять для інтер’єрів будь-якого стилю. Вдалим завершенням обробки особового кабінету стануть бездоганно рівні натяжні стелі.

Освітлення

У приміщенні кабінету необхідно влаштувати якісне освітлення обох видів – штучне і природне. Перше досягається за рахунок функціонального багаторівневого освітлення, а друге за рахунок правильного оформлення вікна і грамотного розміщення робочого місця. Важливо враховувати особливості професії власника кабінету: якщо він здебільшого має справу з білим папером, приділіть додаткову увагу природного світла, а якщо з глянцем і відбивають світло, то штучному. В останньому випадку денне світло може створювати відблиски, ускладнюючи роботу, тому слід передбачити настільні лампи, торшери, вбудовані світильники, освітлювальні прилади з дистанційним управлінням.

Додаткові елементи

Для захоплених колекціонерів ремонт кабінету може стати прекрасним приводом гідно оформити свої колекції. Щоб зручно розмістити експонати і ефектно виставити їх на огляд, можна встановити спеціальні вітрини зі скла або дерева, спорудити відкритий шафа, стелаж або спеціальні ніші.

При наявності вільного простору можна обладнати спеціальну зону для прийому колег, партнерів або клієнтів: м’який куточок з диваном або кріслами, невеликий округлий столик, барну стійку.

Вартість ремонту кабінету в Києві

Ціна ремонту в особистому кабінеті залежить від його дизайну і габаритів, використовуваних матеріалів, застосовуваних технологій. Точна вартість розраховується на основі розробленого проекту і складеної кошторису. Стильний, зручний і презентабельний кабінет здатний зробити вашу працю приємним і натхненним, а це сповна виправдовує всі витрати.

Замовити ремонтні роботи кабінету під ключ в Vip Design

Професійні дизайнери та майстри нашої компанії проведуть ремонт кабінету якісно і в оптимальні терміни. Ми беремося за роботи різної складності і пропонуємо розумні помірні ціни. Звертайтеся в компанію Vip Design, щоб здійснити ремонт з оригінальним дизайном на найвищому рівні якості.

Чому
Ми
?

У нас практикується особистісний підхід до кожного клієнта, наші фахівці обов’язково почують всі ваші побажання, після чого втілять всі в реальність швидко і головне ефективно.

У студії Vip Design працюють досвідчені професіонали, які люблять свою справу. Фахівці стежать за новими тенденціями інтер’єрної моди і творчо підходять до виконання кожного проекту.

Ми пропонуємо свої послуги по всіх містах України, також пропонуємо розумні ціни і гарантуємо дотримання термінів виконання замовлень.

Портфоліо

58312 м2

Спроектовано і реалізовано
16500 м2

ОФІСІВ

5780 м2

ГОСТІННИХ

2870 м2

СПАЛЕНЬ

1506 м2

МАНСАРД

2344 м2

КУХОНЬ

1219 м2

ДИТЯЧИХ КІМНАТ

1160 м2

ВАННИХ

Дізнатися вартість проекту