
Можливості лоджії і балкони в звичайній квартирі дуже широкі. Лоджія може виконувати функцію вбиральні, робочого кабінету, спортивної зони, місця для відпочинку, квіткової оранжереї. На балконі можна зберігати різні речі і продуктові запаси, сушити випрану білизну, милуватися міськими видами, читати, вишивати, чаювати, дихати повітрям.
Як застосувати лоджію або балкон – залежить тільки від вашої фантазії, інтересів і способу життя. Але щоб розкрити потенціал цих приміщень, їх потрібно правильно облаштувати, тобто розробити дизайн і провести якісний ремонт.
Ремонт балкона в Києві

Незважаючи на малу площу, ремонт балкона вимагає добре продуманого підходу і значного вкладення сил. По можливості слід ремонтувати його разом з іншими приміщеннями, щоб заощадити на матеріалах і мінімізувати загальний дискомфорт. Зберігати будівельні матеріали і обладнання все одно доведеться в квартирі, що неминуче призведе до поширення пилу і бруду. Однак правильна організація процесу зменшить
Що таке ремонт балкона під ключ?

Фахівці нашої компанії здійснюють комплексні ремонти приміщень «під ключ». Ми можемо повністю обладнати вашу лоджію або балкон: розробити дизайн, провести підготовчі роботи, зміцнити конструкцію, утеплити, склити, облицювати, подбати про освітлення, меблювання і декорі.
- співпраця з нами забезпечить вам такі переваги:
- індивідуальний підхід до проекту, розробка оригінального дизайну;
- розумна вартість послуг;
- суворе дотримання всіх обумовлених термінів;
- висока якість виконання;
- можливість замовити ремонт балкона в житловому і комерційному приміщенні.
З однаковою відповідальністю і майстерністю ми виконуємо роботи будь-якого рівня складності. Навіть для обмеженого бюджету ми підберемо оптимальний варіант оформлення, з огляду на ваші потреби та побажання.
Варіанти ремонту

Вид ремонту, який потрібен для поновлення балкона, залежить від його початкового стану. Виділяють три різновиди ремонтних робіт:
- капітальні – мають на увазі заміну зношених елементів і зміцнення всієї конструкції;
- комплексні – крім капітального ремонту балкона, зачіпають також роботи в сусідніх кімнатах;
- косметичні – включають обробку стін, підлоги і стелі, дозволяють освіжити інтер’єр.
Давайте зупинимося докладніше на всіх трьох видах ремонту
Капітальний ремонт балкона

Капітальний ремонт балкона або лоджії проводять в наступних випадках:
- якщо конструкція з плином часу зносилася і загрожує аварійною ситуацією;
- при необхідності розширити простір балконного приміщення;
- при проведенні перепланування, коли балкон об’єднують з кімнатою, щоб збільшити житлову площу.
Капітальний ремонт передбачає заміну зношених елементів, наприклад, плит або перегородок. Крім того, він може включати скління балкона або заміну стекол на лоджії.
Комплексний ремонт лоджії

Комплексний ремонт лоджії починають з виносу меблів і зняття старої обробки. Демонтують прийшли в непридатність елементи, зміцнюють конструкцію, обробляють стіни, підлогу і стелю. Іноді роботи з електричною проводкою зачіпають прилеглі приміщення, оскільки доводиться руйнувати стіни. Тому частковий ремонт проводять також і в сусідній кімнаті.
Косметичний ремонт балконів

Косметический ремонт обходится гораздо дешевле и занимает меньше времени, чем предыдущие разновидности.
До основних стадій косметичного ремонту відносять:
- демонтаж старого оздоблювального покриття;
- вирівнювання стін;
- декоративне оздоблення поверхонь: оштукатурювання, фарбування, обклеювання шпалерами і т.п .;
- укладка підлогового покриття;
- оздоблення стелі;
- прибирання і вивіз будівельного сміття.
Даний вид ремонту не має на увазі робіт по зміцненню балкона або перепланування лоджії, а більше спрямований на поліпшення їх естетичного вигляду.
Особливості ремонту лоджії на відміну від балкона?

Лоджія багато в чому відрізняється від балкона і надає набагато більше можливостей для дизайну і перепланування. По суті, балкон – це плита, яка виступає за межі фасаду і обгороджена парапетом. Зазвичай його розміри невеликі. Лоджія не виходить за межі будинку і володіє більш широкою площею. До того ж вона обладнана дахом і стінами.
До переваг лоджії в порівнянні з балконом відносять:
- можливість провести опалення, зробити стяжку підлоги, обладнати «тепла підлога». На відміну від лоджії, на балконі завжди буде спостерігатися втрата тепла. Зазвичай його можна лише засклити, щоб захистити від дощу і снігу. Однак і на балконі можна використовувати обігрівальні прилади;
- наявність даху і стін, завдяки чому засклити лоджію набагато простіше і дешевше, ніж балконну конструкцію. Скління балкона не тільки вимагає більшої кількості матеріалів, але і обмежується станом плити: якщо вона не дуже міцна, доводиться задовольнятися більш легкою конструкцією і встановлювати холодне скління;
- оскільки лоджія коли виноситься за межі будівлі, її можна перетворити в повноцінну кімнату або частину іншого приміщення, збільшивши таким чином житлову площу. Зовнішня конструкція балкона найчастіше непридатна для цього. Її можна лише склити, щоб використовувати в ролі кімнати влітку, а взимку в якості комори, секції зберігання речей або місця для сушіння білизни.
Етапи виконання ремонту балкона

Ремонт балкона або лоджії може включати багато різних етапів, але конкретний алгоритм вибирають відповідно до необхідності і в залежності від виду ремонту. Проте, будь-які роботи слід проводити поетапно в правильній послідовності.
Зміцнення і розширення бетонних плит

Якщо бетонна плита або армирующие елементи зносилися, проводять роботи по їх відновленню. При необхідності площа плити розширюють за допомогою швелерів. Після ґрунтовного зміцнення плити переходять до ремонту або заміні парапету.
Посилення парапету

Якщо парапет не може витримувати конструкцію або ви плануєте збільшити внутрішній простір за рахунок виносу балкона по підвіконню, потрібно провести роботи по зміцненню. Крім того, посилення парапету сприяє більше жорсткості і дозволяє встановити на балконі засклення будь-якого типу.
Зовнішня обшивка

Зрозуміло, зовнішнє облицювання балкона забезпечує йому привабливий вигляд, але також виконує інші важливі функції. Оздоблення зовнішньої сторони дозволяє:
- поліпшити теплоізоляцію і посилити захист від вуличного шуму;
- підвищити стійкість до механічних пошкоджень;
- захистити балкон від снігу, вітру, дощу та інших атмосферних явищ.
- найчастіше зовнішню сторону балкона обшивають наступними матеріалами:
- вініловий сайдинг – бюджетний матеріал, стійкий до негоді, вологи, горіння, корозії. Акуратно і естетично виглядає, представлений на ринку в широкій колірній гамі. Крім того, можна вибрати забарвлення сайдингу під цегляну кладку, камінь або деревину;
- металевий профнастил – міцний і довговічний матеріал, стійкий до зовнішніх впливів і вигоряння, нетоксичний, пожежобезпечний, але може нагріватися на сонці.
Скління

Вибір скління залежить від виду, стану і параметрів балкона: ваги і розмірів конструкції, конфігурації, внутрішньої обробки і т.п. «Холодне» скління частіше використовують для балконів, ніж для лоджій, воно передбачає більш легкий вага і менші витрати. При цьому встановлюють однокамерні скла і трикамерні профілі. Даний вид скління дозволяє захистити внутрішній простір від зовнішніх впливів, але не забезпечує тепла в зимовий час: температура всередині буде всього на п’ять градусів вище, ніж зовні.
Тепле скління дозволяє розширити житловий простір, створюючи на лоджії комфортну температуру. Однак даний спосіб більш трудомісткий, вимагає певних параметрів приміщення і великих фінансових витрат. Тепле скління передбачає монтаж двокамерних стекол і п’ятикамерних профілів.
Установка даху

Кожен балкон повинен мати надійну покрівлю. Особливо при відсутності верхньої плити або плановане збільшення простору (за рахунок розширення плити або виносу по підвіконню). Виконуючи ремонт балкона, можна встановити верхнє перекриття наступних видів:
- безкаркасних даху – володіють легкою конструкцією, відрізняються швидкою установкою і бюджетною ціною. Такий дах монтується після скління, кріпиться до рамної блоку і стіни будинку. Як матеріал використовують оцинкований гофролист;
- каркасні або незалежні даху – відрізняються надійністю і міцністю. Навантаження конструкції переходить на фундамент і стіни будинку. Каркасну покрівлю можна встановити при будь-якому вигляді скління і ширині плити. В якості покриття застосовують різні матеріали, але частіше профільовані листи.
Утеплення балкона

Для облаштування затишного, теплого балкона проводять такі заходи:
- стіни і стелю обшивають мінеральною ватою або спіненим пластиком, окремо для стелі використовують гідроізоляційну плівку;
- для утеплення підлоги використовують пінополістирол і дерев’яний брус. Лоджію можна обладнати системою «тепла підлога», а зверху укласти підлогову керамічну плитку.
Після робіт по утепленню проводять електрику, встановлюють освітлювальні прилади, розетки і вимикачі.
Внутрішнє оздоблення

Матеріали для внутрішньої обшивки балкона або лоджії вибирають відповідно до поставлених завдань і до власних вподобань. Серед найбільш популярних видів обробки:
- дерев’яна вагонка – красивий екологічно чистий матеріал, що підходить для обробки стін, підлоги і стелі. Його можна використовувати для обшивки окремих балконів, а також для лоджій, які суміщаються з житловою кімнатою. Володіє хорошими ізоляційними властивостями, пропускає повітря. Дорогі види вагонки використовують для оздоблення стін, а більш дешеві для підлоги;
- пластикова вагонка – бюджетний і простий у догляді матеріал. Відрізняється легкою установкою, тривалим терміном служби, стійкістю до температурних перепадів, впливу вологи і сонячних променів. Пропонується в широкому виборі колірної гами і різних дизайнів. Однак може розтріскуватися від ударів, схильний до подряпин;
- гіпсокартонні листи – екологічний, легкий матеріал, який можна встановити своїми руками. Володіє теплоізоляційними і звукоізоляційні властивості. Підходить для оформлення балкона в якості частини житлового простору.
За бажанням замовника для внутрішньої обшивки лоджії або балкона можуть використовуватися і інші оздоблювальні матеріали.
Монтаж сушарки і меблювання

Білизняну сушилку можна встановити на стелю або на стіни балкона. Меблі можна замовити індивідуально, наприклад, з дерев’яного бруса, який буде гармоніювати з обшивкою з дерев’яної вагонки. Як варіант, шафи, виготовлені за розмірами балкона, встановлюють біля бічних стін. При цьому боковини НЕ застекляют, а обладнають пластиком. Залежно від проекту інтер’єру меблі оснащують розсувним або орними стулками.
Внутрішній інтер’єр оформляють залежно від характеристик приміщення і власних уподобань. При відсутності обмежень технічного характеру лоджію можна перетворити в особистий кабінет, гардеробну, зону для відпочинку або спорту. На балконі можна влаштувати зимовий сад, комору для припасів, місце для сушіння або секцію для зберігання речей.
Скільки коштує ремонт балкона під ключ в Києві?

Ремонт балкона або лоджії вимагає певних фінансових витрат, але користь від благоустрою приміщення сповна окупає витрати. Приблизну вартість обчислюють однією-двома тисячами доларів, проте багато що залежить від типу ремонту, стану балкона, площі, поставлених задач і інших чинників. Ви можете переглянути прайси цін на окремі послуги на нашому сайті або проконсультуватися по телефону.
Точна вартість ремонту розраховується після проведення вимірювань, розробки дизайну, вибору матеріалів, узгодження видів і термінів робіт. Наша компанія включає в загальну ціну також і гарантійне обслуговування по виробленим ремонтним роботам.
Замовити ремонт балкона за найкращими цінами в Vip Design

Якщо ви хочете перетворити старий балкон на стильне і корисне приміщення або зробити лоджію частиною житлового простору, звертайтеся в нашу компанію Vip Design в Києві. Ми беремося за роботи будь-якої складності, надаємо професійні послуги, цінні консультації і розумні ціни.
Наші співробітники мають високу кваліфікацію і величезний досвід, стежать за тенденціями сучасного дизайну, використовують в роботі новітнє обладнання та технології. Згуртована команда справжніх професіоналів виконає ваше замовлення на найвищому рівні – якісно, творчо, організовано і в найкоротші терміни.