Work

Частковий ремонт квартир

Бувають ситуації, коли присутня необхідність в проведенні повноцінних ремонтних робіт, але на повноцінний ремонт квартири не вистачає фінансів. Ідеальним рішенням в даній ситуації стане частковий ремонт квартир в Києві, який має на увазі під собою виконання ремонтно-оздоблювальних заходів вибірковим методом.

Частковий ремонт квартир в Києві

Етапи проведення часткових ремонтних робіт мають на увазі під собою ремонт в певних кімнатах (ванна, вітальня, спальня, дитяча кімната і т.д.). Проводячи частковий ремонт квартир, замовник сам визначає список майбутніх робіт і вирішує, що саме необхідно відремонтувати. У порівнянні з євро ремонтом, частковий ремонт не включає в свій перелік великої кількості робіт.

Коли можна замовити ремонт однієї кімнати?

Багато власників квартир стикаються з питанням, коли краще почати проведення ремонтних робіт в квартирі. Відповідаючи на це питання, можна сказати, що важливо почати ремонтний процес і ходу проводити коригування робіт відповідно до тимчасових і фінансових можливостей.

Частковий ремонт квартир в Києві можна охарактеризувати як хороший варіант, якщо на даний момент зробити повноцінний дизайнерський ремонт є непосильним завданням.

Причини проведення часткового ремонту:

 • обмежений час на виконання ремонту;
 • не вистачає коштів;
 • відсутня можливість переїхати з квартири на час ремонту.

При відсутній можливості проведення капітального ремонту цього, але бажанні проведення поетапних ремонтних робіт стане ідеальним рішенням. Під час ремонту можна переїжджати з однієї кімнати в іншу.

Плюси часткового ремонту квартири

Для даного ремонту квартир і офісних приміщень характерний ряд широких можливостей, спрямованих на зміну житлової площі та облаштування нового житла. На жаль, не кожен має можливість виконати повноцінний ремонт в квартирі з матеріальних причин. Саме тому багато хто проводить частковий ремонт в приміщенні в кілька етапів. Безумовно, проживати в квартирі під час ремонту досить важко, проте змирившись з незручностями на деякий час, можна створити повноцінне і комфортне житло.

Що включають в себе роботи по частковому ремонту однієї зони квартири?

Список майбутніх ремонтних заходів обговорюється з замовником і виконавцем в індивідуальному порядку. Працівниками компанії проводиться огляд квартири, що дає можливість виявити приховані проблеми з каналізаційною системою і електропроводами, про які власник може навіть не здогадуватися. Крім стандартного переліку робіт у вигляді фарбування підстав і монтажу плінтусів, часто проводять заміну проводки або сантехніки.

Етапи часткового ремонту в квартирі:

 • підготовчий включає в свій перелік ряд заходів у вигляді демонтажу старої обробки і покриттів, зняття віконних і дверних конструкцій, вирівнювання підлог, стін, стельової зони при використанні гіпсокартону;
 • для оздоблювального етапу характерна установка натяжних стель, укладання підлогового покриття;
 • монтажний на увазі під собою установку освітлювальних приладів і сантехнічного обладнання в вигляді ванн, раковин і т.д.

Також при проведенні ремонтних робіт може укладатися проводка, встановлюватися розетки і вимикачі. Часто в санвузлах проводять заміну сантехнічних труб. Дуже часто виникає необхідність в проведенні таких робіт як установка нової ванни або інших видів сантехніки.

Особливості проведення часткового ремонту в Києві

Наша компанія пропонує доступні послуги з проведення часткового ремонту квартир в Києві в грамотної послідовності. Спочатку наші фахівці демонтують старі підстави і при необхідності видалять старі віконні та дверні прорізи. На наступному етапі будуть проведені роботи з вирівнювання всіх поверхонь за допомогою таких матеріалів як гіпсокартон або ПВХ панелі. При отриманні ідеально рівних стін і стель наступним етапом стане установка натяжної стелі і укладання підлогового покриття.

Далі працівники приступлять до наклеювання шпалер, нанесення декоративної штукатурки і фарбування стін в обраний замовником колір. При наявності несправної проводки в квартирі перед проведенням оздоблювальних робіт в приміщенні буде проведена заміна проводів.

Вартість часткового ремонту квартири в Києві

Ціна на проведення часткового ремонту в квартирі обмовляється обома сторонами на початковому етапі.

Підсумкова вартість на ремонт визначається:

 • числом кімнат в приміщенні і площею квартири;
 • переліком ремонтних робіт;
 • вартістю на будівельні та оздоблювальні матеріали.

Компанія Vip Design спеціалізується на виконанні високоякісного, швидкого і недорогого часткового ремонту квартир в Києві.

Замовити ремонт одного приміщення квартири в Vip Design

Наші фахівці виконають професійні ремонтні роботи за доступною ціною.

Компанія Vip Design гарантує:

 • виконання всіх умов договору;
 • проведення всього переліку необхідних робіт в обумовлені терміни;
 • здійснення безкоштовного виїзду спеціаліста для оцінки приміщення, складання кошторису і оголошення вартості;
 • надання якісних послуг по частковому ремонту в квартирах;
 • виконання післяремонтного прибирання в квартирі і вивіз будівельного сміття;
 • надання допомоги при виборі оздоблювальних матеріалів.

Виконуючи частковий ремонт квартири в Києві, наші фахівці використовують якісні матеріали.

Чому
Ми
?

У нас практикується особистісний підхід до кожного клієнта, наші фахівці обов’язково почують всі ваші побажання, після чого втілять всі в реальність швидко і головне ефективно.

У студії Vip Design працюють досвідчені професіонали, які люблять свою справу. Фахівці стежать за новими тенденціями інтер’єрної моди і творчо підходять до виконання кожного проекту.

Ми пропонуємо свої послуги по всіх містах України, також пропонуємо розумні ціни і гарантуємо дотримання термінів виконання замовлень.

Портфоліо

58312 м2

Спроектовано і реалізовано
16500 м2

ОФІСІВ

5780 м2

ГОСТІННИХ

2870 м2

СПАЛЕНЬ

1506 м2

МАНСАРД

2344 м2

КУХОНЬ

1219 м2

ДИТЯЧИХ КІМНАТ

1160 м2

ВАННИХ

Дізнатися вартість проекту