Work

Ремонт

Нова квартира – нове життя і новий ремонт. Не всякий забудовник передає нові квартири їх щасливим власникам з повністю проведеними комунікаціями і якісно виконаним ремонтом. Величезній кількості новоселів доводиться вирішувати найчастіше важкі завдання. Але і покупка житла в старому фонді теж не завжди відповідає нашим сподіванням «заїхав і живи». В останньому випадку не так рідко зустрічається варіант, пов’язаний з необхідністю кардинальної перепланування приміщень, заміни, ремонту або переміщення комунікацій.

Етапи виконання

Безсумнівно, що нове житло – це велика радість, чого не можна сказати про наступних роботах, так як це завжди пов’язано з величезною кількістю бруду, пилу, а також великогабаритного будівельного сміття. І фінансові витрати на новий ремонт завжди виливаються в досить-таки значні суми.

Самостійно виконати всі ремонтні роботи якісно і в строк дуже важко, і краще за все скористатися для цього послугами фахівців різного профілю, тому що майже неможливо знайти його в одній особі.

Бригада професійних робітників-будівельників виконає роботи:

 • перепланування, знесення і зведення нових перегородок, в тому числі з гіпсокартону;
 • вирівнювання стін;
 • стяжці підлоги, монтажу всіх видів підлогових покриттів;
 • розробці електромонтажних схем, встановлення електрообладнання;
 • реалізації гідроізоляції;
 • установці натяжних стель;
 • всіма видами оздоблювальних робіт;
 • іншим видам робіт.

Види ремонтних робіт від компанії Vip Design

Спектр пропонованих в Києві послуг в будівельно-ремонтної сфері великий. Компанія Vip Design, використовуючи багаторічну практику роботи в сфері подібних послуг, точно знає, як правильно і грамотно реалізувати проект ремонтних робіт з урахуванням індивідуальних вимог і фінансового становища замовника.

Косметичний ремонт квартири

Такий вид ремонту буде найменш витратним з фінансів і часу виконання. Досвідчена бригада наших професіоналів за короткий час підготує і реалізує необхідний спектр ремонтно-будівельних робіт, необхідних для перетворення вашої квартири в комфортне і затишне житло.

Як і будь-який інший косметичний ремонт має кілька стадій:

 • ремонтні роботи по демонтажу всіх видів покриттів: підлогового, настінного;
 • підготовчі роботи для подальшої обробки поверхонь;
 • всі види оздоблювальних і оформлювальних робіт, монтаж підлогового покриття, стель.

Капітальний ремонт квартири

Капітальний ремонт квартири – це цілий комплекс робіт, значних за часом і матеріальних витрат.

Крім етапів, характерних для косметичного ремонту, для капітального необхідні:

 • часткова або повна перепланування приміщення;
 • заміна або перенесення інженерних комунікацій;
 • перенесення та встановлення віконних і дверних прорізів;
 • інші види робіт по відновленню технічних характеристик приміщення.

Євроремонт квартир – сучасні тенденції

Євроремонт квартир – це тренд останніх десятиліть. Він включає в себе повний комплекс робіт по перетворенню вашого житла – від залучення дизайнера для розробки оригінального дизайн-проекту до виконання цього проекту майстрами-професіоналами. Найчастіше все під євроремонтом на увазі всі види робіт, властиві для капітального ремонту, для реалізації яких використовують сучасні оздоблювальні матеріали та новаторські технологічні підходи, що дозволить вашій квартирі виглядати розкішно, вишукано і при цьому сучасно і креативно.

Чому ремонт варто замовляти в компанії Vip Design?

Співробітники Vip Design не відступляться перед будь-якими труднощами, які можуть виникнути в процесі ремонту вашої квартири, а також позбавлять Вас від усіх пов’язаних з цим труднощів.

Переваги компанії:

 • реалізує широкий спектр робіт по ремонту житлових приміщень;
 • виконує замовлення будь-якого бюджетного рівня, в тому числі класу VIP;
 • бере відповідальність за виконані роботи, надаючи гарантію на 18 місяців;
 • економить кошти замовників, позбавляючи від непотрібних і помилкових витрат;
 • дотримується терміни виконання робіт і здачі об’єкта відповідно до встановленого договором;
 • має багаторічну успішну практику в сфері ремонту різного ступеня складності;
 • використовує сучасне обладнання для проведення всіх видів робіт.

Ремонт ціна-якість

На цінову категорію ремонту впливають кілька факторів. Перед ремонтом майстер оглядає об’єкт, потім фахівець розробляє дизайн-проект з урахуванням вимог замовника. Наша компанія працює у співпраці з надійними постачальниками, перевіреними часом, у яких ми набуваємо матеріали за доступними цінами.

Ціновий рівень косметичного, капітального і євроремонту безпосередньо залежить від:

 • площі приміщення;
 • виду та рівня складності виконуваних робіт;
 • прайса і якості будівельних і оздоблювальних матеріалів, чим вони вищі, тим досвідченіше потрібні фахівці;
 • чисельності робітників бригад.

Після вироблення дизайн-проекту і складання кошторису до початку ремонтних робіт є можливість відкоригувати отриманий бюджет, позбувшись від деяких видів послуг.

Чи вигідно звертатися в будівельну фірму?

Ремонтно-будівельна сфера представлена великою кількістю організацій і приватних осіб, що пропонують свої послуги. І моніторинг пропозицій з метою пошуку найменшої вартості безглуздий, тому що неможливо отримати квартиру своєї мрії з якісним ремонтом з сучасних матеріалів із застосуванням інноваційних технологій, вклавши мізер бюджету. Найдешевше обійдеться косметична обробка житла.

Перш ніж звернутися в ремонтно-будівельну компанію, вивчіть всі відомості про ту фірму, до чиїх послуг ви хочете вдатися.

Ремонтні роботи в Києві

Фірма Vip Design реалізує ремонтні роботи на всій території Києва та Київської області силами професійних фахівців. Наша компанія комплексно підходить до виконання будь-якого замовлення, чітко дотримуючись як технологічний процес і обумовлені терміни.

На сайті ви можете ознайомитися з видами послуг, які надає наша компанія, в тому числі і по ремонту квартир. Попередній кошторис складається відразу після запрошення наших фахівців на місце проведення майбутніх ремонтно-будівельних робіт. Професіонали Vip Design гарантовано реалізують всі ваші вимоги і побажання по перетворенню вашого житла.

Помимо ремонтных работ, мы рады предложить вам услуги профессионального дизайна интерьера , как отдельных помещений, так и всей квартиры. Предварительный заказ можно оформить у наших менеджеров по телефонам, указанным на нашем сайте.

Чому
Ми
?

У нас практикується особистісний підхід до кожного клієнта, наші фахівці обов’язково почують всі ваші побажання, після чого втілять всі в реальність швидко і головне ефективно.

У студії Vip Design працюють досвідчені професіонали, які люблять свою справу. Фахівці стежать за новими тенденціями інтер’єрної моди і творчо підходять до виконання кожного проекту.

Ми пропонуємо свої послуги по всіх містах України, також пропонуємо розумні ціни і гарантуємо дотримання термінів виконання замовлень.

Портфоліо

58312 м2

Спроектовано і реалізовано
16500 м2

ОФІСІВ

5780 м2

ГОСТІННИХ

2870 м2

СПАЛЕНЬ

1506 м2

МАНСАРД

2344 м2

КУХОНЬ

1219 м2

ДИТЯЧИХ КІМНАТ

1160 м2

ВАННИХ

Дізнатися вартість проекту