Work

Штукатурні роботи

Штукатурка стін здійснюється для того, щоб підготувати підстави до подальших опоряджувальних робіт або декоративного оформлення. Оштукатурювання поверхонь проводиться при виконанні косметичних, а також капітальних ремонтних робіт, сприяючи забезпеченню теплоізоляційного ефекту і захисту поверхонь від негативних факторів зовнішнього середовища. На сьогоднішній день в асортименті виробників представлені різноманітні штукатурні склади, які відрізняються складовими компонентами, фізичними характеристиками і особливостями при нанесенні.

Вибір штукатурних сумішей для стін

При виборі штукатурки необхідно визначитися з обсягом запланованих робіт. Вибираючи склад, необхідно враховувати тип майбутніх робіт (чорновий, фінішний, декоративний), а також необхідність нашарування великих шарів. Необхідно вибирати засіб, яке буде відповідати типу майбутньої обробки. При виборі також необхідно звернути увагу на негорючість штукатурки і її відмітні характеристики. Штукатурка повинна мати вологостійкими якостями, володіти стійкістю до перепадів, протистояти ударам, легко наноситися і висихати. Перевагу рекомендовано віддавай штукатурних сумішей від надійних виробників і не економити на дану покупку.

Способи нанесення штукатурки

За способами нанесення склади діляться на наступні типи:

  1. Ручний. Даний метод має на увазі мінімальне використання інструментів, а формування основної здійснюється ручним способом. Даний спосіб є найбільш актуальним в процесі формування на поверхнях крапель води.
  2. Інструментальний – застосовується при використанні декоративних, а також звичайних штукатурок. Для першого варіанту застосовують валики з наявністю спеціальних насадок і інші види пристосувань, що сприяють формуванню зображень.
  3. Механізований. Даний спосіб нанесення є найбільш актуальним при виконанні робіт з простою штукатурною сумішшю. Завдяки механізованому способу можна одночасно виконувати ґрунтувальні і підготовчі види робіт.

Завдяки механізованому методу нанесення результатом є наявність рівномірних штукатурних шарів з однорідним кольором. Однак в 90% робіт застосовується метод інструментального типу.

Види штукатурок для стін

Класифікація даного матеріалу визначається декількома показниками. Першим з них є розташування, відповідно до чого вибирається інтер’єрний або фасадний вигляд штукатурної суміші. Перший вид в основному застосовується для вуличного оформлення, тому такі склади повинні володіти високими характеристиками міцності і довговічними характеристиками, стійкістю до негативних факторів.

Загальна маса сучасних засобів для штукатурення може використовуватися для проведення робіт внутрішнього і зовнішнього типу. Завдяки наявності додаткових компонентів штукатурних сумішах склади сприяють:

  • підвищення звукоізоляційних якостей;
  • утеплення стін;
  • підвищенню протипожежних якостей;
  • захист від температурних перепадів та вологості.

З огляду на бажаний результат, можна придбати звичайний, теплоізоляційний, акустичний, гідроізоляційний, спеціальний або декоративний вигляд штукатурки. Далі більш докладно про кожен вид.

Звичайна

Штукатурка стін при використанні звичайного складу є найбільш поширеною. Метою даних робіт є вирівнювання поверхонь і підготовка їх до подальших робіт (поклейка шпалер, фарбування, укладання плитки). Застосування даного складу сприяє формуванню монолітного шару на поверхні, який має стійкість до погодних і механічних впливів. Засіб може мати різними складами:

  • вапняна штукатурка в основному застосовується при виконанні чорнових робіт у внутрішній частині приміщень. Заборонено застосування на підстави гіпсового типу і в місцях, де присутня підвищена вологість;
  • штукатурка цементно-вапняного типу володіє міцністю і стійкістю до вологості. При використанні даного типу штукатурки можна виконувати роботи, як з зовнішньої, так і внутрішньої частини об’єктів. Складається з цементу, вапна, а також добавок у вигляді піску і синтетичних компонентів;
  • вапняно-гіпсова штукатурка має підвищену стійкість до вологості. Чи не наноситься на бетонні підстави;
  • для складів цементно-піщаного типу характерні високі показники міцності і надійність. До недоліку даного складу можна віднести її вразливість до відсиріння, що може спричинити за собою появу цвілі.

Для даних складів характерний тривалий термін служби і можливість універсального використання. Кожен шар повинен добре висохнути, після чого можна приступати до нанесення наступного шару.

Акустична штукатурка

Наявність акустичних якостей в даних засобах визначається звукопоглинальними добавками, присутніми в складі штукатурки. Як добавки можуть застосовуватися речовини у вигляді керамзиту, пемзи, перліту і вермикуліту. Перед тим як нанести склад, необхідно попередньо очистити і прогрунтувати поверхню. Штукатурка стін при використанні акустичної кошти здійснюється в кілька шарів. І щоб не знижувати звукоізоляцію підстави, його не рекомендується фарбувати. Якщо необхідно отримати певний колір, в будівельну масу додається необхідний барвник.

Теплоізоляційна штукатурка

Даний вид призначений для проведення робіт як з внутрішньої, так і з зовнішньої частини будівель. В основу входить в’яжучий компонент у вигляді цементу, гіпсу, вапна або наповнювача. Наявність теплоізолюючих якостей обумовлюється пористою структурою суміші.

Види наповнювачів:

  1. Піноскло. В якості вихідного матеріалу даного складу використовується спінений кварцовий пісок. Скляні кульки, присутні в складі, сприяє тому, що наповнювач не дає усадку.
  2. Освіта вермикуліту здійснюється від спученої слюди під вплив високого температурного діапазону. Для того щоб знизити гігроскопічні якості складу, рекомендовано носити фінішний шар.
  3. Перліт створюється з вулканічного скла, шляхом методу обпікся. Має високу вразливістю до водопоглинанню.
  4. Пінополістирол володіє високими теплоізоляційними характеристиками, однак використання даного складу обмежена певними сферами через високі горючих властивостей.
  5. Тирса є найдешевшим типом наповнювача. Даний вид використовується при проведенні робіт у внутрішній частині приміщень.

Така штукатурка добре лягає на всі типи поверхонь. Важливо контролювати товщину шару, щоб він не був товстим.

Гідроізоляційна штукатурка

Даний вид штукатурки використовується при проведенні робіт в приміщеннях, де переважає підвищена вологість (підвали, ванні кімнати та інше). Склад наповнений компонентами у вигляді мінеральних в’яжучих речовин, наповнювачів, полімерних і мінеральних добавок. Перед нанесенням кошти його необхідно розбавити водою і розмішати для отримання однорідної маси.

Декоративні штукатурки

Дані склади виконують не тільки функціональні, але і декоративні функції. Нанесення декоративного кошти для штукатурення дозволяє зробити поверхню структурної, фактурної або венеціанської. Останній варіант використовується виключно при роботах у внутрішній частині об’єктів. Структурний і фактурний тип штукатурки призначені для проведення як внутрішніх, так і зовнішніх робіт.

Види декоративних штукатурок:

  • для акрилового кошти характерна висока міцність і гладкість покриття;
  • в основу мінеральної штукатурки входить цемент, який сприяє високим міцності складу і стійкості до вигоряння.
  • силіконова штукатурка складається з синтетичних смол, що сприяє високій пластичності і стійкості до вологи.
  • в основу силікатної штукатурки входить рідке скло, що сприяє забезпеченню міцності підстави і стійкості до важливості.

Обсяг суміші визначається додаванням гранул різних розмірів. Нанесення кошти здійснюється різними методами, що дає можливість формування різних декоративних елементів. Для фактурних штукатурок характерна висока пластичність, що сприяє формуванню різних зображень на поверхнях і сприяє імітації під природні матеріали.

Як оцінити якість штукатурки стін?

Коли штукатурка стін закінчена, необхідно оглянути кути в приміщенні. Це дасть можливість зробити оцінку якості проведених робіт. Готові поверхні повинні володіти ідеальною рівністю і гладкістю, мати чіткі межі.

Для того щоб перевірити міцність з’єднань, слід кілька разів вдарити областю долоні по кутах і по довільним місцях. Чи не повинні бути присутніми ніякі відшарування і гучні звуки від стін.

Завершивши візуальний огляд, слід скористатися лінійкою правилом (2,5 м), приклавши її на оштукатурену поверхню. Показник величини зазору на таку довжину не повинен перевищувати більш 5мм. Для того щоб перевірити стіни на вертикальність, потрібно буде скористатися рівнем або схилом. Результат перевірки повинен володіти відміткою не більше 5 мм на 2,5 м довжини.

Етапи роботи

Штукатурка стін виконується в 4 етапи.

Підготовка поверхні

Необхідно підготувати поверхню, очистити її від пилу та інших забруднень, після чого виконати двошарове грунтування при використанні спеціальних складів.

Монтаж маяків

Даний етап дуже важливий – він має на увазі під собою створення решітки з маяків на Оштукатуривать підставах.

Нанесення штукатурки за допомогою машини

Для даного етапу характерний рівномірний процес нанесення підготовленого шару на підставу.

Фінішне вирівнювання

Застосовуючи правила і шпателя, виконується вирівнювання нанесеного штукатурного складу.

Прайс-лист на штукатурні роботи в Києві-від чого залежить?

Вартість на штукатурні роботи визначається численними факторами: сумарною площею, складністю виконання робіт. Фахівці нашої компанії готові виконати зовнішні і внутрішні роботи будь-якої складності в обумовлені терміни.

Замовити розрахунок вартості штукатурних робіт за квадратний метр в Vip Design

Наша компанія пропонує лояльну цінову політику на штукатурні роботи всіх видів. Зв’язавшись з нашими менеджерами, можна дізнатися орієнтовну вартість на штукатурні роботи в Києві. Точний розрахунок вартості розраховується в індивідуальному порядку для кожного випадку, при попередньому складанні кошторису.

Чому варто звернутися в компанію Vip Design?

До кожного замовлення наші фахівці ставляться сумлінно і акуратно, результатом чого є виконання надійних і якісних штукатурних робіт під ключ.

Чому
Ми
?

У нас практикується особистісний підхід до кожного клієнта, наші фахівці обов’язково почують всі ваші побажання, після чого втілять всі в реальність швидко і головне ефективно.

У студії Vip Design працюють досвідчені професіонали, які люблять свою справу. Фахівці стежать за новими тенденціями інтер’єрної моди і творчо підходять до виконання кожного проекту.

Ми пропонуємо свої послуги по всіх містах України, також пропонуємо розумні ціни і гарантуємо дотримання термінів виконання замовлень.

Портфоліо

58312 м2

Спроектовано і реалізовано
16500 м2

ОФІСІВ

5780 м2

ГОСТІННИХ

2870 м2

СПАЛЕНЬ

1506 м2

МАНСАРД

2344 м2

КУХОНЬ

1219 м2

ДИТЯЧИХ КІМНАТ

1160 м2

ВАННИХ

Дізнатися вартість проекту