Work

Сантехнічні роботи

Сантехнічні види робіт можна охарактеризувати як дуже важливі і відповідальні заходи, які потребують точного і правильному виконанні. Правильно виконані роботи позитивно відображаються не тільки на естетичний вигляд виробів і приміщення, але також і на ступеня комфорту для мешканців будинків і квартир. Неправильне виконання сантехнічних робіт може спричинити за собою ряд серйозних проблем, що призведе до великих витрат.

З цієї причини доцільніше буде скористатися послугами професіоналів, які виконають сантехнічні роботи будь-якої складності якісно і надійно.

Послуги сантехнічних робіт в Києві: чи можливі доступні ціни?

Сантехнічні роботи є обов’язковими етапами при будівництві різних об’єктів, таких як нові житлові будинки, виробничі цехи, заміські котеджі, торгові комплекси та офісні центри. Сантехнічні роботи – це обов’язковий пункт при виконанні капітального ремонту. Якісна і правильна установка унітазу, ванни, раковини або інших видів сантехнічного обладнання визначає майбутній комфорт в приміщенні, а також зручність в процесі проведення гігієнічних процедур.

Допущені помилки при виконанні сантехнічних робіт можуть стати причиною затоплення сусідніх квартир, істотного подорожчання ремонтних робіт і т.д. Компанія Vip Design спеціалізується на виконанні сантехнічних робіт в Києві і Кіевскойобласті, і пропонує професійне виконання робіт любойсложності в обумовлені терміни.

Особливості сантехнічних робіт

Перед плануванням капітального ремонту важливо уточнити вид планованих робіт і обсяг ремонтно-будівельних етапів. Не виключенням є і установка сантехнічного обладнання, прокладка каналізаційної системи і системи водопостачання. Вартість виконання сантехнічних робіт визначається наступними факторами:

 • загальним обсягом робіт;
 • складністю та умовами проведення;
 • використовуваними матеріалами;
 • особливостями оздоблювальних робіт;
 • необхідністю проведення демонтажу і розбирання несучих конструкцій.

Рішення всіх цих завдань краще довірити кваліфікованим фахівцям нашої компанії, які допоможуть вибрати найоптимальніший вид робіт і застосувати в процесі виконання оптимальні технології. Якщо необхідно впоратися з різкою бетону або цегляної кладки, наші співробітники впораються з цим завданням якісно і максимально швидко при використанні методу алмазного різання.

Види сантехнічних робіт

Визначальними критеріями комфортного життя є система каналізації, водопроводу і опалення. Придивившись уважніше, можна помітити, що сантехнічні обладнання присутні практично в кожній житловій кімнаті. Сантехніка є необхідним обладнанням для ванних кімнат, кухонних, віталень приміщень, а також спальних і дитячих кімнат. Сучасні сантехнічні прилади мають широкі функціональні можливості, що сприяють забезпеченню комфорту і зручності для нашого житла.

В основному нової сантехніці невластиво завдавати незручностей після установки і по закінченню навіть тривалого часу. Елементи у вигляді пластикових труб, нових унітазів і автономного опалення в основному працюють справно. Однак бувають такі ситуації, коли системи виходять з ладу раніше, ніж передбачалося, що значно доставляє незручностей.

Для того щоб відремонтувати сантехніку, впоратися з низкою несправностей і повернути комфорт в своє житло, рекомендовано звернутися за послугами до сантехніку, який допоможе швидко і якісно вирішити ту чи іншу сантехнічну проблему.

Заміна труб водопроводу і каналізації

Даний вид робіт має на увазі під собою використання пластикових і металопластикових конструкцій. Необхідно знати, що для систем ХВП і ГБІ призначені різні види трубних з’єднань. Перед проведенням ремонтних робіт необхідно скласти докладну схему, де будуть відображатися дані про прокладання нової системи водопостачання. Завдяки такому підходу можна полегшити процес робіт з подальшою нарізкою труб відповідно до спроектованої схемою. При використанні труборіза здійснюють нарізку труб, які призначаються для потреб питного і побутового призначення.

Перед моментом перекриття води виконують демонтаж старого сантехнічного обладнання. Обов’язковим етапом є демонтаж труб, який виконується дуже акуратно при використанні болгарки. Зріз труби повинен розташовуватися в 15см від розтруба. Наступним етапом є акуратне витяг труб з розтруба.

Вихід каналізаційної системи закривається спеціальним манжетом з подальшою герметизацією даного місця при використанні герметика. Для герметизації місць з’єднання труб використовують силіконові кошти.

Змішувач

Установка даного елемента може здійснюватися в умивальники і раковини, встановлені в кухонних і ванних приміщеннях. Під процесом монтажу мається на увазі установка змішувача на рівні висоти не менш 15 см від рівня розміщення мийок і раковин. Також на даному етапі підключається змішувач до системи ГВС і ХВП.

Мийка

Мийки можуть бути виконані в різних варіаціях: вбудовані моделі, з п’єдесталами і т.д. На даному етапі підключають змішувач, стік, сифон і перелив.

Ванна

Монтаж даної конструкції може здійснюватися на підлозі, а також підвищенні. Застосування спеціальних ніжок при монтажі сприяє можливості регулювання висоти і нахилу сантехнічної конструкції. Також на даному етапі підключають змішувач, слив, систему привотока і т.д.

Душова кабіна

Під час монтажу душової конструкцій, піддон під’єднують до зливу. Якщо підключається багатофункціональне обладнання, то необхідно виконання всіх електромонтажних робіт.

Унітаз

Установка унітазу може бути виконана як в підлогу, так і в стіну. Для другого варіанту необхідно облаштувати опорну раму, яка буде утримувати всю конструкцію. Встановлюючи унітаз на підлогу, необхідно завчасно вирівняти поверхню, де планується майбутня установка.

Змивний бачок

Цей пристрій повинен характерна наявність двох видів:

 • бачок, який з’єднується з унітазом;
 • бачок, який розміщується окремо.

Якщо зливний бачок встановлений у внутрішню частину стіни, то візуально можна побачити лише кнопку зливу, так як всі конструкційні елементи не видно.

Виконуючи монтаж окремого бачка, його можна розмістити на необхідній висоті – це буде сприяти зручності користування.

Біде

Дана конструкція може бути встановлена разом з унітазом і окремо. Першим варіантом є пристрій, що володіє можливостями електронного управління.

Система очищення води

Установка даної системи визначається типом використовуваного фільтруючого елемента. Фільтр грубої очистки встановлюється в області вихідних труб, де починається розводка. Також можна виконати установку фільтрів на виливши змішувачів.

Фільтруючі елементи, що сприяють отриманню питної води, встановлюються під кухонними раковинами, де передбачається висновок окремого крана.

Полотенцесушитель

Перед тим як виконати установку даного обладнання, необхідно відключити водопостачання. Наступним етапом є демонтаж старих конструкцій. В основному полотенцесушитель можна демонтувати, використовуючи різьбове з’єднання. Такий метод використовується, якщо полотенцесушитель не є частиною системи водопостачання.

Якщо цей спосіб монтажу неможливий – тоді застосовується болгарка.

Лічильник води

Виконуючи сантехнічні роботи, необхідно знати, що система гарячого і холодного водопостачання потребують різних видах лічильників. Можлива установка гарячого лічильника на систему ХВП, але не інакше. Для того щоб виконувати більш якісний контроль, краще розглядати не електронні види обладнання, а механічне обладнання з крильчатками.

Побутова техніка

Перед тим як підключити побутові види пристроїв, необхідно завчасно підключити обладнання системи водопостачання і зливу. На даному етапі проводять виконання всіх необхідних електромонтажних робіт.

Установка опалювального обладнання і батарей

На даному етапі виконують демонтаж старих радіаторів і встановлюють нові пристрої. Підключаються водонагрівальні котли, виконується настройка опалення в приміщенні.

Для виконання даних робіт необхідно володіти певним досвідом і достатнім обсягом знань, що дасть можливість виконати надійне і правильне підключення специфічного обладнання.

Монтаж водяної теплої підлоги

Дану систему опалення можна охарактеризувати як саму довговічну і надійну, що володіє тривалим терміном експлуатації понад 10 років. З цим завданням у вигляді установки можна впоратися своїми силами, але для того щоб не зіткнутися з можливими проблемами в майбутньому, найкраще звернутися за послугами до фахівців професійних організацій, які допоможуть розробити проект, купити всі необхідні матеріали і виконати процес монтажу.

Прокладка зовнішніх інженерних систем

Працездатна інженерна мережа є дуже важливою системою в заміському будинку, яка визначає комфортне проживання в майбутньому. Всім системам в будинку, в тому числі гарячого і холодного водопостачання та каналізації, повинна бути властива якість його функціонування з можливістю повного функціонування. Для того щоб виконати правильну і надійну прокладку інженерних систем, на початковому етапі необхідно закупити якісні види обладнання у вигляді труб, муфт, кранів і т.д. Професійне виконання робіт в поєднанні з професійним обладнанням дасть можливість працювати інженерних мереж без збоїв протягом довгого часу.

Що входить в послуги сантехніка?

Досвідчений фахівець знає про всі нюанси і категоріях будівельного обладнання. Це дозволяє йому давати правильні рекомендації, які допоможуть вибрати необхідну продукцію. На наступному етапі професіонал приділить увагу визначенню оптимального місця розташування технічного обладнання в приміщенні.

Кваліфіковані фахівці в обов’язковому порядку надають гарантію на виконані роботи, які відображаються у відповідному договірному документі. Якщо протягом цього часу обладнання вийшло з ладу, сантехнік зобов’язаний усунути виниклу поломку безкоштовно.

Спектр робіт, які виконує сантехнік досить широкий.

Багато жителів нашої країни вважають, що здатні виконати сантехнічні роботи своїми силами і не звертаються за послугами до фахівців. Однак часто такі рішення призводять дуже неприємних результатів з усіма витікаючими наслідками.

Необхідно викликати сантехніка на будинок в Києві?

Сантехнічні роботи, виконані професіоналом – це ряд наступних переваг:

 1. Спеціальне обладнання, яке у арсеналі фахівця дає можливість виконання найрізноманітніших сантехнічних завдань.
 2. За короткий час сантехнік виявить причину поломки, і впоратися з її усуненням. Це в свою чергу дає можливість мінімізувати ризик збитків.
 3. Приїзд майстра в точно зазначений час.
 4. Сантехніком буде врахований весь перелік ваших побажань і переваг. Особливо це актуально при виборі і функціональних характеристиках майбутньої сантехніки.
 5. Перелік і вартість виконаних робіт відображається в спеціальній кошторисі.
 6. Діюча гарантія на виконані роботи.
 7. Дотримання майстром всіх норм і правил безпеки при виконанні сантехробіт.

Розцінки на сантехнічні роботи в Києві

Вартість на виконання сантехнічних робіт під ключ може бути абсолютно різною і визначатиметься наступними факторами:

 • специфікою роботи;
 • терміновістю замовлення;
 • досвідом, навичками і кваліфікацією майстра;
 • якістю, практичністю і надійністю використовуваних матеріалів;
 • наданням гарантії на обслуговування.

Ценамонтажних сантехнічних робіт нової сантехніки в Києві визначається конструкційними складнощами виробів і використовуваними матеріалами. Найбільш дорогим видом робіт є заміна керамічних виробів, що обумовлюється її високою сантехніки, за рахунок чого виконання робіт повинно проводитися дуже акуратно. Досвідчений фахівець завжди допоможе визначити необхідність придбання нового обладнання або можливість проведення ремонту старих конструкцій.

Рекомендовано звертатися за допомогою до досвідчених фахівців і не економити на даних послугах. Адже якісно виконана робота відображається на довговічності, надійності і якості сантехніки.

Замовити будь-які сантехнічні роботи терміново під ключ в VIP Design

Для замовлення сантехнічних послуг можна зв’язатися з нашим консультантом в телефонному режимі або відправити запит на проведення робіт по електронній пошті. Наші менеджери дадуть відповідь на всі питання і запропонують найоптимальніше рішення вашого завдання.

Завдяки якісно покладеним комунікацій можна зберегти естетичні характеристики житла, а завдяки правильно встановленої сантехніці наповнити його комфортом і затишком.

Чому
Ми
?

У нас практикується особистісний підхід до кожного клієнта, наші фахівці обов’язково почують всі ваші побажання, після чого втілять всі в реальність швидко і головне ефективно.

У студії Vip Design працюють досвідчені професіонали, які люблять свою справу. Фахівці стежать за новими тенденціями інтер’єрної моди і творчо підходять до виконання кожного проекту.

Ми пропонуємо свої послуги по всіх містах України, також пропонуємо розумні ціни і гарантуємо дотримання термінів виконання замовлень.

Портфоліо

58312 м2

Спроектовано і реалізовано
16500 м2

ОФІСІВ

5780 м2

ГОСТІННИХ

2870 м2

СПАЛЕНЬ

1506 м2

МАНСАРД

2344 м2

КУХОНЬ

1219 м2

ДИТЯЧИХ КІМНАТ

1160 м2

ВАННИХ

Дізнатися вартість проекту