Work

Самовирівнювальні підлоги

Заміна статі – непростий і трудомісткий процес, який вимагає професійних знань і навичок. Найскладніша частина ремонту пов’язана з вирівнюванням підстави. Щоб спростити її, можна використовувати самовирівнюючі підлоги наливні. Їх вартість вище, ніж звичайних цементних розчинів, але цілком окупається численними перевагами.

Переваги самовирівнюючих сумішей

Самовирівнювання забезпечує наступні переваги:

 • тривалий період експлуатації: якщо при монтажі дотримувалися всі технології, підлога прослужить не менше двадцяти років.
 • стійкість до механічних і хімічних впливів;
 • екологічність: наливні підлоги не виділяють токсичних речовин і нешкідливі для здоров’я людини;
 • стійкість до високих температур;
 • привабливий зовнішній вигляд: ідеально рівна поверхня з глянцевим блиском;
 • простий догляд;
 • стійкість до патогенної мікрофлори.

Які існують види сумішей для стяжки, що вирівнює?

Асортимент будівельних сумішей для вирівнювання дуже широкий. Кожна з них має свої особливості в залежності від складу, призначення, технології застосування.

За призначенням суміші, що вирівнюють поділяють на:

 • штукатурні – використовуються для вирівнювання стін і стель, а також в якості оздоблювального матеріалу;
 • шпаклювальні – застосовуються для закладення нерівностей і дефектів, підготовки поверхонь до оздоблювальних робіт;
 • монтажні – для установки різних конструкцій і споруд, а також для заповнення стиків;
 • підлогові – для монтажу і вирівнювання підлоги (бувають вирівнюючими і несучими);
 • декоративні – для остаточної обробки підлоги (надають поверхні привабливого вигляду, певного забарвлення, красивої фактури);
 • кладочні – для монтажу стін з штучного будівельного матеріалу (цегли, каменю, дрібних блоків і т.п.);
 • облицювальні – для оздоблення стін і інших поверхонь (заповнення швів між оздоблювальними матеріалами, кріплення обробки на підставу).

Що важливо в будівельних роботах – все сухі склади для вирівнювання поверхонь можуть використовуватися для закладення тріщин і поглиблень.

Етапи робіт для вирівнювання підлоги самовирівнювальною сумішшю

Вирівнюючі роботи починають з приготування відповідного розчину. Інгредієнти змішують відповідно до інструкції, строго дотримуючись зазначені пропорції. Для отримання найкращого результату розчин потрібно перемішувати повільно.

Приготована суміш зберігає властивості протягом півгодини – за цей час її потрібно використовувати за призначенням. Скільки розчину знадобиться для вирівнювання підлоги – багато в чому залежить від якості чорновий стяжки.

Маючи готовий розчин, можна приступати до заливання підлог. Вам знадобиться кілька помічників, щоб без затримок виконувати основні роботи: замішувати розчин, розливати і розподіляти його по поверхні, усувати бульбашки повітря.

Одним різким рухом ємність з сумішшю потрібно перевернути і вилити вміст на підлогу. За допомогою шпаклювальною лопатки розчин розподіляють по поверхні (шаром не менше п’яти міліметрів). Відразу після цього позбавляються від повітряних бульбашок, використовуючи спеціальний валик з голками.

Коли справа стосується вирівнювання підлог з цементу, важливо захистити поверхню від негативного впливу протягів і сонячних променів.

Як правильно підготувати поверхню?

Перш ніж приступати до заливання підлоги, потрібно провести підготовчі роботи: очистити поверхню, прибрати сміття і пил, закрити щілини, тріщини і виїмки. Це забезпечить хороше зчеплення розчину з основою і запобіжить витоку.

Слідом за підготовкою проводять грунтування поверхні спеціальною сумішшю або наявним складом, розведеним до більш рідкої консистенції. Після нанесення грунтовки потрібно почекати, поки вона повністю висохне.

Самовирівнююча підлога складається з трьох елементів, належним чином підготовлену основу, грунтове покриття і наливний самовирівнювальний розчин. На сучасному будівельному ринку представлений широкий асортимент складів для стяжки підлоги, серед яких зовсім неважко знайти підходящий варіант.

Основні типи помилок при використанні сумішей, що самовирівнюються

Певні недоліки при заливці підлоги призводять до порушення нормальної роботи на затверділої суміші. До таких помилок відносять:

 • заливку підстави з тріщинами без глибокого грунтування;
 • заливку нерівній поверхні занадто тонким шаром, якого недостатньо, щоб згладити перепади;
 • неправильно приготований розчин: якщо не дотримувалися пропорції, консистенція виходить занадто густий або рідкуватої;
 • проведення робіт з вирівнювання підлоги до того, як остаточно просохне бетонну основу (до закінчення двадцяти восьми днів);
 • пропущений етап обробки голчастим валиком, в цьому випадку на поверхні після затвердіння так і залишаються повітряні бульбашки.

Вартість заливки самовирівнювальної підлоги

Вартість послуг з вирівнювання і заливці підлоги розраховується за фіксованими тарифами за квадратний метр. Остаточна ціна визначається після огляду приміщення з урахуванням наступних факторів:

 • чи потрібно знімати старе покриття з підлоги;
 • в якому стані підставу – скільки на ньому тріщин, дефектів і швів;
 • необхідність додаткового покриття;
 • декоративне оздоблення підлоги.

Звертаючись до фахівців нашої компанії, ви можете бути впевнені, що отримаєте відмінну якість робіт по найприйнятнішою ціною.

Чому варто звернутися в компанію Vip Design

Наша компанія надає послуги з вирівнювання статі будь-якого виду і призначення в Києві. Величезний досвід у сфері будівництва, кваліфіковані майстри і новітнє обладнання дозволяють нам виконувати всі роботи на високому рівні якості і в оптимальні терміни. Співпраця з нами забезпечить вам міцне, довговічне і привабливе підлогове покриття, яке гідно впишеться в домашній або офісний інтер’єр.

Чому
Ми
?

У нас практикується особистісний підхід до кожного клієнта, наші фахівці обов’язково почують всі ваші побажання, після чого втілять всі в реальність швидко і головне ефективно.

У студії Vip Design працюють досвідчені професіонали, які люблять свою справу. Фахівці стежать за новими тенденціями інтер’єрної моди і творчо підходять до виконання кожного проекту.

Ми пропонуємо свої послуги по всіх містах України, також пропонуємо розумні ціни і гарантуємо дотримання термінів виконання замовлень.

Портфоліо

58312 м2

Спроектовано і реалізовано
16500 м2

ОФІСІВ

5780 м2

ГОСТІННИХ

2870 м2

СПАЛЕНЬ

1506 м2

МАНСАРД

2344 м2

КУХОНЬ

1219 м2

ДИТЯЧИХ КІМНАТ

1160 м2

ВАННИХ

Дізнатися вартість проекту