Work

Наливні підлоги

Спочатку даний вид підлогових покриттів застосовувалися на об’єктах промислового типу за рахунок технологічності матеріалів і високого експлуатаційного терміну матеріалів. На сьогоднішній день наливна підлога є невід’ємною частиною в багатьох приміщеннях житлового, комерційного та громадського призначення.

Заливка підлоги самовирівнюючою сумішшю: плюси і мінуси

При виборі підлогового покриття основним фактором є експлуатаційні якості підлогового матеріалу. Для багатьох видів підлогових покриттів не завжди характерний тривалий термін служби (лінолеум, паркетні дошки, ламінат) особливо в приміщеннях, де присутня велика прохідність. З цієї причини наливна підлога є досить популярним і міцним покриттям підлоги, для якого характерний легкий монтаж, ідеальна гладкість і тривалий експлуатаційний термін.

В основу наливних підлог входять полімерні матеріали, що сприяє створенню ідеальної поверхні без найменших стиків. Догляд за наливним підлогою досить легкий, так як підлогове покриття не утворює на своїй поверхні великого скупчення бруду. Наливна підлога має досить гладкою, проте неслизькою поверхнею, що сприяє його практичності і зручності.

Для наливних підлог різних видів характерний ряд наступних переваг:

  • універсальне застосування даних матеріалів для підлог;
  • даний вид самовирівнюються підлог не сприяє створенню іскор при механічному впливі, що робить підлогове покриття актуальним для об’єктів, на території яких зберігається легко воспламеняющее сировину;
  • для наливних підлог характерна довговічність і екологічна чистота;
  • наливна підлога стійкий до впливів хімічного і фізичного вигляду;
  • легкий догляд за підлогою;
  • можливість укладання під всі види підлогових підстав.

До недоліків наливних підлог можна віднести наступне моменти:

  • досить дорогий вид технології. Кінцева вартість монтажу підлоги визначається якістю використовуваних матеріалів і складністю при підготовці поверхні. Якщо нанесення складу здійснюється на підстави у вигляді зруйнованого і нерівного бетону, тоді заздалегідь необхідно провести ремонтні роботи і зміцнити поверхню;
  • необхідність виконання дуже акуратного монтажу. Також перед заливкою підлоги необхідна завчасна підготовка поверхні;
  • прямий вплив сонячного світла може негативним чином позначиться на кольорі матеріалу;
  • дорогий вид демонтажу.

Можна сказати, що наливні підлоги досить вигідне рішення для більшості ситуацій.

Види наливних підлог

Дані склади призначені для приміщень всіх типів у вигляді промислових об’єктів, складів, торгових магазинів, житлових площ. Всі різновиди самовирівнюються сумішей можна поділити на 4 класу.

Цементно-акрилові склади

Складовими елементами, присутніми в даних складах, виступають речовини у вигляді поліакрілатних сополімерів, цементу, заповнювача з високоміцними властивостями, піску, вапна і пластифікаторів. Даний склад підходить для заливки чорнового статі, який може використовуватися як поверхня для фінішного покриття з таких матеріалів як лінолеум, ламінат, плитка. Наливна підлога даного класу протистоїть вологості, механічних впливів і хімічних речовин.

Суміші з поліуретану

Для даних матеріалів характерна висока стійкість до впливів механічного типу. Полімерні компоненти, присутні в складі, сприяють еластичним властивостям підлог і стійкості до стирання. Наливна підлога даного типу підходить для приміщень з частотними вібраціями або іншими рухами статі. Основною сферою їх використання є приватне будівництво. Такі підлоги досить легкі, довговічні, витончені і стійкі до навантажень.

Склади з епоксидної смоли

Для даних матеріалів характерні досить низькі показники еластичності, поряд з їх твердістю і хімічною нейтральністю. Перед тим як віддати перевагу даному виду наливних підлог, необхідно ознайомитися з плюсами і мінусами даних складів. Даний вид статі можна використовувати для будь-яких підстав у вигляді дерев’яних, металевих або бетонних. Для отриманих шарів характерна тонкість швів і зносостійкість.

Завдяки хімічним характеристикам епоксидної смоли дані склади володіють стійкістю до лужних і кислотних компонентів, а також солей. Наливна підлога даного типу може використовуватися в промисловості харчового та хімічного призначення. Має високу стійкість до підтікають рідин, що робить його незамінним покриттям на ремонтних об’єктах, парковках і т.д. Екологічні якості наливних підлог сприяють широкому використанню для житлових приміщень.

Підлоги з метилметакрилату

Для даного різновиду характерна наявність унікальних властивостей. Основним компонентом, присутнім в складі, виступає смола, яка при змішуванні з затверджувачем сприяє полімеризації підлогового матеріалу. Найчастіше цей тип підлог використовується для промислових об’єктів і відкритих площ. Це визначається стійкістю покриття до різких температурних коливань і ультрафіолету. Завдяки різним використовуваним добавкам такі підлоги мають здатність зміни своїх фізичних властивостей – термостійкість, твердість, стійкість до негативних факторів.

3D підлога

Наливні підлоги 3D з наявністю стереоскопічного ефекту користуються високою популярністю в місцях громадського призначення (бари, ресторани, торгові центри). Даний вид дизайнерського рішення користується попитом і для житлових приміщень. Попит обумовлюється наявністю об’ємної графіки і оригінальністю виконання. Замовнику надається можливість вибрати готове зображення з каталогу або створити підлогу за своїм ескізом. Перед виконанням заливки полімеру можна прикрасити підлогу при використанні каменів або черепашок.

Тематичне виконання тривимірних підлог може бути абсолютно різним: тварини, природа, квіти, рослини і т.д. Присутня можливість комбінування покриття з настінними малюнками і іншими інтер’єрними елементами. При оформленні ванної кімнати можна використовувати вигляд риб або дельфінів.

Етапи робіт при замовленні послуги по заливці наливного статі

Заливка наливних підлог на увазі під собою виконання кількох етапів. Перед виконанням заливки необхідна завчасна підготовка майбутнього статі.

Підготовка поверхні

Від якісної підготовки поверхні залежить успішний результат виконання. Якщо не дотримуються технологічні регламенти або ігноруються етапи підготовки підлогового покриття, результатом стане деформація і руйнування підлоги в майбутньому.

Правильна підготовка поверхні визначається видом поверхні:

  • дерев’яні типи поверхонь. Натуральні види дерев’яних поверхонь повинні бути чистими і сухими. Зрадивши основи шорсткості за допомогою шліфування або ошкурювання, годі й грунтувати поверхню;
  • для цементно-піщаної стяжки або бетонної підлоги характерна пористість і високі поглинаючі здатності. З цієї причини такі підстави мають потребу в грунтування. Якщо на поверхні присутні тріщини або інші нерівності – їх слід усунути, перед тим як наносити ґрунтовку і вирівнюючий шар. Для заповнення швів використовують спеціальний вид герметика. Тріщини необхідно прогрунтувати і проклеїти склотканиною з подальшим нанесенням кварцового піску, залишки якого необхідно видалити після закінчення доби;
  • зі старою бетонною поверхні необхідно ліквідувати верхній шар, виконати шліфування підстави і позбутися від чинників, що перешкоджають хорошим адгезійним властивостями полімеру до бетону.

Обробка швів і тріщин

Для бетону або цементно-піщаної стяжки поверхні можлива наявність температурно-усадочних і деформаційних швів, а також тріщин, які необхідно усунути, перш ніж наносити вирівнюючий або грунтовій шар. Наступним етапом є грунтування завчасно очищених швів з наступним заповненням їх при використанні спеціального герметика. Для грунтування тріщин використовуються сучасні склади.

Грунтування поверхні

Завдяки вбирання грунтового складу в поверхню підстава набуває високі адгезійні характеристики. Для того щоб поверхня була шорсткою і володіла зчіпними якостями, в грунтову суміш додають кварцовий пісок. Завдяки нанесенню шару грунтовки можна вирівняти незначні нерівності на бетонних поверхностях.После виконання основної роботи здійснюють заливку головного шару.

Нанесення основного і фінішного шарів

До виконання даної процедури необхідно приступати приблизно через добу після закінчення грунтувальних робіт. Точний часовий діапазон визначається температурою навколишнього середовища. Заливка проводиться з самого високого місця статі. Для пересування по підлозі рекомендовано використовувати краскоступи. Для того щоб виконати нанесення основного шару, необхідно використовувати зубчастий шпатель і керуватися даними з інструкції з приготування від виробника. Після того як основний шар висох, можна наносити фінішний шар.

Нарізка швів

Для досягнення найкращих результатів слід виконати нарізку швів. Якщо бетонну основу має експлуатаційним терміном більше 1 року, тоді нарізування швів полімерного покриття виконується в два рази рідше. Для обробки готових швів необхідно використовувати ґрунтовку і виконати заповнення вад при використанні шовного герметика або спеціального ущільнюючого шнура.

Готовність наливної підлоги

З огляду на особливості наливних підлог і зовнішні чинники, такі як температура середовища, визначається готовність поверхні до майбутніх навантажень. Вже по закінченню декількох днів (5-10) наливна підлога має повною готовністю до використання.

Особливості наливної підлоги для спортзалу квартир та інших приміщень

Як правильно вибрати наливну підлогу для конкретного приміщення?

Квартири і будинки

В першу чергу необхідно визначитися з призначенням покриття, як самостійного варіанту або основи для подальших облицювальних робіт. Для першого варіанту найкращим рішенням стане підлогу, в основу якого входять епоксидні смоли. Суміш можна доповнити акриловим барвником або використовувати підкладку з зображенням. Якщо майбутній підлогу планується основою для подальшого облицювання, краще підібрати склади цементного або гіпсового типу.

Вулична підлога

Для вуличних підлог повинні бути властиві такі вимоги як стійкість до низького температурного діапазону, вологості і різких температурних перепадів. Для вулиці використовують підлоги цементного, поліуретанового і акрил-цементного типу. Вибираючи дані види підлог, необхідно керівництво з рекомендаціями від виробників.

Ванна кімната

Для приміщень з високою вологістю застосовують підлоги цементного або комплексного типу, в основу яких входить цемент і гіпс. Підлоги у вигляді поліуретанових і епоксидних складів можуть застосовуватися в якості самостійних фінішних шарів.

Баня

Для лазень, так само як і для ванних кімнат, характерна наявність особливих мікрокліматичних умов. Тому для таких приміщень використовують поліуретанові підлоги, що володіють стійкістю до негативних факторів. Не варто розглядати гіпсові склади, які вразливі до руйнування при вологому мікрокліматі.

Туалети

Ідеальним варіантом для санвузлів стануть полімерні види наливних підлог. Керуючись даними з інструкції, готується склад для подальшої заливки. Уже після закінчення доби поверхню придатна до використання. При виборі плитки, як основу рекомендовано використовувати гіпсові і цементні склади.

Кухонні приміщення

В якості самостійних покриттів вибирають склади поліуретанового або епоксидного типу, а кошти із цементною або гіпсової основою використовуються для подальшого вирівнювання.

Балкони

Не варто розглядати гіпсові суміші, в той момент як полімерні або цементні склади – це хороші варіанти для балконів. Матове покриття додасть підлозі якість «анти-ковзання».

Гаражи

Для гаражів найкраще підійдуть матеріали у вигляді самовирівнюються епоксидних і поліуретанових наливних підлог. Також як варіант можна розглянути цементно-поліуретановий склад.

Спортзали

Для спортзалів можна застосовувати різні види полімерних розчинів, враховуючи початковий стан підлоги. Можливе використання поліуретанового покриття, поліуретан цементного або цементного, якщо планується подальша обробка.

Скільки коштує залити наливна підлога?

Ціна на дану послугу визначається багатьма факторами, такими як товщина шару, що використовуються матеріали, технологія нанесення і тип підстави.

Замовити наливна підлога в Києві

Зв’язавшись з менеджерами нашої компанії, можна заказатьмонтаж наливної підлоги під ключ в Києві для будь-якого типу приміщення.

Чому варто звернутися в компанію Vip Design?

Перевагами нашої компанії є надання гнучкого сервісу, висококваліфікований персонал і величезна кількість успішно виконаних робіт.

Чому
Ми
?

У нас практикується особистісний підхід до кожного клієнта, наші фахівці обов’язково почують всі ваші побажання, після чого втілять всі в реальність швидко і головне ефективно.

У студії Vip Design працюють досвідчені професіонали, які люблять свою справу. Фахівці стежать за новими тенденціями інтер’єрної моди і творчо підходять до виконання кожного проекту.

Ми пропонуємо свої послуги по всіх містах України, також пропонуємо розумні ціни і гарантуємо дотримання термінів виконання замовлень.

Портфоліо

58312 м2

Спроектовано і реалізовано
16500 м2

ОФІСІВ

5780 м2

ГОСТІННИХ

2870 м2

СПАЛЕНЬ

1506 м2

МАНСАРД

2344 м2

КУХОНЬ

1219 м2

ДИТЯЧИХ КІМНАТ

1160 м2

ВАННИХ

Дізнатися вартість проекту