Work

Монтаж стінових панелей

Стінові панелі дозволяють красиво оформити приміщення при мінімальних витратах часу і зусиль. Вони відрізняються легким монтажем і широким вибором колірної гами, матеріалів, фактур. Даний вид обробки не так давно став відомий на будівельному ринку нашої країни, але вже встиг завоювати велику популярність.

Переваги стінових панелей в інтер’єрі

Монтаж стінових панелей зручніше і простіше інших варіантів обробки. Тільки випробувавши такий ремонт на власному досвіді, можна зрозуміти всю його вигоду і зручність.

До переваг стінових панелей відносять:

  1. Широкий спектр дизайнерських рішень. За допомогою декоративних панелей можна втілити в життя масу оригінальних рішень. Цьому сприяють різні варіанти їх розміщення: не тільки вертикально, але також по горизонталі і по діагоналі.
  2. Легкий монтаж. Встановити стінові панелі можна своїми силами без будь-чиєї допомоги. Вам не потрібно мати спеціальну кваліфікацію, будівельний досвід або особливі навички. Для роботи знадобляться найпростіші інструменти, які зазвичай є в кожному будинку.
  3. Великий асортимент. Даний вид обробки може бути виготовлений з різних матеріалів, що дає можливість підібрати варіант з потрібними властивостями (хорошою теплоізоляцією, звукоізоляцією, вологостійкістю, екологогічністю і т.п.). Відповідну різновид панелей можна підібрати для оформлення будь-яких приміщень.
  4. Економія ресурсів. Перш за все, самі панелі мають бюджетну вартість, не вимагають дорогих витратних матеріалів і устаткування. Крім того, при їх установці можна заощадити на підготовчих роботах.
  5. Тривалий термін служби. Стінові панелі відрізняються міцністю і надійністю, повільно зношуються і не бояться механічних пошкоджень.
  6. Простий догляд. Більшість панелей стійкі до вологи і миючих засобів, що дозволяє легко усувати забруднення.

Види стінових панелей

Споживачі вже оцінили зручність і широкі можливості обробки стіновими панелями. Причина популярності в широкому виборі кольорів, фактур і матеріалів, а також в легкому ремонті. Крім того, комбінуючи різні види панелей, можна втілювати найоригінальніші і незвичайні варіанти дизайну. При використанні даної обробки ремонт обходиться значно дешевше, оскільки не потребує штукатурних роботах.

Рейкові складальні

Підходять для оформлення житлових кімнат, прихожих, коридорів. З їх допомогою можна закрити внутрішні і виступаючі кути. Складальні панелі виготовляються у вигляді планок довжиною 240-360 см, шириною 125-300 мм, товщиною від восьми до дванадцяти міліметрів. Вони можуть бути білими, нейтральними, кольоровими, з малюнком імітацією деревини. Планки забезпечені спеціальними кріпильними елементами – шипами і пазами для зручного і надійного з’єднання. Популярна різновид рейкових панелей вагонка. Це планки, виготовлені з деревини і спеціально оброблені, покриті лаком або фарбою.

Листові

Від попередньої різновиди листові панелі відрізняються габаритами. Їх звичайні параметри: 1 м 22 см на 2 м 44 см, товщина до шести міліметрів. Такі панелі можна швидко і легко зібрати і без зусиль встановити на стіни. Проводять листові панелі з деревних плит і полівінілхлориду, обробляючи спеціальними просоченнями. Дуже популярні варіанти обробки, що імітують натуральний камінь, деревину, цегляну кладку. Монтують листові панелі за допомогою клею. Завдяки своїм габаритам вони відмінно підходять для обробки великих приміщень.

Плиткові

Стінові панелі даного типу відмінно виглядають у вітальнях, спальнях, біля камінів. Вони допомагають створити цікаве фактурне оформлення, їх можна по-різному розміщувати і комбінувати. Габарити плиткових панелей можуть бути різними (0,3 м на 0,3 м; 0,6 м на 0,6 м і ін.). Спосіб з’єднання замковий. Часто панелі прикрашені оригінальним малюнком, орнаментом, імітацією деревини або каменю. Їх можна використовувати як в невеликих житлових приміщеннях, так і в просторих залах.

Етапи монтажу внутрішніх стінових панелей

Монтаж стінових панелей здійснюється різними способами в залежності від варіанту кріплення до обрешітки.

Розмітка

Для розмітки стін використовують будівельний рівень і простий олівець. З їх допомогою на стіні відзначають вертикальні напрямні.

Решетування

На стіну монтують обрешітку з дерев’яних брусків. Між перемичками відступають не далі, ніж на 0,5 м, щоб в майбутньому панелі не деформувалися. Якщо потрібно, встановлюють необхідну теплоізоляцію.

Монтаж напрямних

Напрямні монтують знизу і в кутку, починаючи з якого буде проводитися монтаж панелей. Зазвичай рекомендують починати роботи від лівого кута. Напрямні закріплюють скобами або невеликими цвяхами.

Установка панелей

Монтуючи першу панель, потрібно зробити більш вузький паз, щоб забезпечити щільну фіксацію. Панель вставляють в профіль куточка і прикріплюють до решетування степлером, цвяхами, клеєм або кляйомірами. Потім монтують інші панелі, вставляючи кожну в паз попереднього листа і щільно закріплюючи.

Оздоблювальні планки

На останньому етапі стін надають завершеного вигляду, встановлюючи оздоблювальні планки, підлогові плінтуси і т.п.

Від чого залежать ціни на монтаж стінових панелей?

Вартість установки стінових панелей залежить від їх різновиду, технології монтажу і варіантів кріплення. Рівень складності робіт впливає на ціну професійних послуг по установці. Крім того, вартість монтажу залежить від габаритів приміщення, термінів виконання робіт і необхідності попередньої підготовки. З прайсами ви можете ознайомитися на нашому сайті, але остаточна вартість розраховується окремо в кожному конкретному випадку.

Замовити установку стінових панелей в Києві

Наша компанія Vip Design надає послуги по обробці приміщень і зокрема, по монтажу всіх видів стінових панелей. Ми гарантуємо якісну і оперативну установку за розумною вартістю.

Чому
Ми
?

У нас практикується особистісний підхід до кожного клієнта, наші фахівці обов’язково почують всі ваші побажання, після чого втілять всі в реальність швидко і головне ефективно.

У студії Vip Design працюють досвідчені професіонали, які люблять свою справу. Фахівці стежать за новими тенденціями інтер’єрної моди і творчо підходять до виконання кожного проекту.

Ми пропонуємо свої послуги по всіх містах України, також пропонуємо розумні ціни і гарантуємо дотримання термінів виконання замовлень.

Портфоліо

58312 м2

Спроектовано і реалізовано
16500 м2

ОФІСІВ

5780 м2

ГОСТІННИХ

2870 м2

СПАЛЕНЬ

1506 м2

МАНСАРД

2344 м2

КУХОНЬ

1219 м2

ДИТЯЧИХ КІМНАТ

1160 м2

ВАННИХ

Дізнатися вартість проекту