Work

Монтаж і благоустрій стель

Монтаж плівкових і стельових систем в дерев’яному будинку виконується на фінішному етапі ремонтних робіт. Стельові роботи виконуються після того, як всі брудні і мокрі процеси завершені (штукатурка стін, заливка стяжки, шпаклювальні роботи, затирка і грунтовка підстав).

Види стельових робіт

Якісний монтаж стель відображається на інтер’єрі, теплоізоляційних характеристиках, акустичному комфорті в приміщенні. При правильному підборі конструкції можна виконати вязальную коригування інтер’єрних пропорцій, поділити простір на зони, захистити приміщення від сторонніх звуків. Вибираючи матеріали для оформлення стель, важливо враховувати їх вартість, складність установки, пожежобезпечні, гігієнічні якості та інше.

Оздоблення стельової зони: фарбування або побілка

Стельові роботи за допомогою даного способу є найпростішими, але не дуже практичними. Перед тим як приступити до фарбування поверхні, необхідно ідеально вирівняти підставу, усунути всі дефекти на стелі. Залежно від особистих переваг, стеля можна пофарбувати в будь-який колір. Головним недоліком даного методу є недовговічність обробки. По закінченню 2-3 років фарбі або побілки характерно втрачати первісний колір, що призводить до необхідності виконання нових стельових робіт.

Стельові роботи у вигляді фарбування або побілки це вельми брудний етап, так як барвником матеріалами властиво потрапляти на стіни, підлогу і предмети меблів. З цієї причини необхідно захистити елементи інтер’єру від попадання фарби.

Клейові стелі

Монтаж стель найчастіше здійснюється при використанні шпалер. Даний метод дає можливість приховати всі присутні на стельової зоні недоліки у вигляді дрібних нерівностей. Перевагу рекомендовано віддавати шпалерах, що володіє високою щільністю або рідким шпалерам. Етап поклейки шпалер є досить швидким і простим без необхідності закривати предмети меблів і підлогу при проведенні робіт. Ціна на даний вид стельових робіт визначається в основному використовуються шпалерами і клейовими складами. При покупці матеріалів для поклейки стелі перевагу краще віддавати високоякісним шпалер і клейових засобів.

Підвісна стеля

Дані конструкції користуються особливою популярністю в офісних приміщеннях, що визначається відсутністю необхідності в усуненні перепадів і інших дефектів на поверхні. Матеріали прикріплюються на легкі профілі, що сприяють формуванню рівних підстав. Для такої стельової конструкції характерний ряд наступних переваг:

  • різноманітність матеріалів для обробки;
  • простий і швидкий монтаж стель;
  • тривалий термін служби конструкцій;
  • можливість приховати комунікації, проводку і нерівні поверхні під матеріалами;
  • при оновленні дизайну не виконується демонтаж систем профілів.

Натяжні види стель

В основному дані конструкції встановлюються в житлових приміщеннях, і більш рідко в офісних і торгових об’єктах. Матеріал є цілісним полімерним полотном, основою якого виступає вініл. Для установки натяжних стель застосовується спеціальне обладнання. На початку робіт здійснюють кріплення каркаса з рейок по периметру стельової зони. Далі монтують полотно, виконуючи кріплення до каркасної частини. Для того щоб вирівняти поверхню, застосовують нагрів гарячого повітря з теплової гармати.

Етапи установки стель

Ряд основних етапів при оформленні стельової зони:

  1. В першу чергу важливо зняти точні виміри, що дасть можливість виконати якісну установку стелі. Цим завданням повинен займатися досвідчений фахівець, використовуючи спеціальне обладнання.
  2. Наступним етапом є доставка розкроєного полотна на об’єкт.
  3. Розмітка стін по профілю.
  4. На наступному етапі готують полотно. Плівка подається нагріванню повітрям з теплової гармати і розправляється (для тканинних стель попередній розігрів не потрібен).
  5. Встановлюється стеля. Даний етап має на увазі під собою кріплення полотна на багет по кутах з подальшим розтягуванням його по діагоналі, прогревом тепловою гарматою і установкою в багет.

Для того щоб мінімізувати ризик провисання полотна, під час установки стелі на великих площах виконують монтаж додаткових ребер жорсткості.

Скільки коштує монтаж стелі?

Вартість стельових робіт визначається декількома факторами: використовуваними матеріалами і якістю настановних робіт. Також ціна на монтаж стель визначається складністю робіт, які залежать від геометрії приміщення, кількості приладів освітлення, датчиків сигналізації, проводки і труб. Ще одним фактором, що впливає на підсумкову вартість, може бути необхідність монтажу прихованої підвіски опиниться під матеріалом.

Замовити монтаж стелі в Києві

Одним з основних напрямків нашої компанії є установка підвісних стель в місті Києві та Київській області, які здійснюють досвідчені фахівці.

Чому варто звернутися в компанію Vip Design?

У процесі роботи використовуються виключно високоякісні види матеріалів від надійних виробників. Ми готові виконати роботи будь-якої складності в обумовлені терміни. Ще однією перевагою нашої роботи є використання кріпильного багета, посиленою алюмінієвої конструкції.

Наші співробітники допоможуть вибрати оптимальний варіант дизайну в залежності від побажань замовника і особливостей приміщення.

Часто задавані питання:

Грунтувати чи ні під натяжною стелею?

Даний етап рекомендовано проводити перед установкою підвісних конструкцій. При виборі будівельного матеріалу перевагу краще віддавати акрилової грунтовці з властивостями глибокого проникнення, що дозволить захистити поверхні від появи грибка і цвілі.

Чи варто змивати побілку?

Відповіддю на це питання є тверде: «Так».

Як швидко можна встановити нову стелю?

Для того щоб встановити натяжну стельову конструкцію в приміщенні, знадобиться близько 3-4 годин. Щоб встановити простий стеля в середньостатистичному кухонному приміщенні, потрібно близько 3 годин.

Чому
Ми
?

У нас практикується особистісний підхід до кожного клієнта, наші фахівці обов’язково почують всі ваші побажання, після чого втілять всі в реальність швидко і головне ефективно.

У студії Vip Design працюють досвідчені професіонали, які люблять свою справу. Фахівці стежать за новими тенденціями інтер’єрної моди і творчо підходять до виконання кожного проекту.

Ми пропонуємо свої послуги по всіх містах України, також пропонуємо розумні ціни і гарантуємо дотримання термінів виконання замовлень.

Портфоліо

58312 м2

Спроектовано і реалізовано
16500 м2

ОФІСІВ

5780 м2

ГОСТІННИХ

2870 м2

СПАЛЕНЬ

1506 м2

МАНСАРД

2344 м2

КУХОНЬ

1219 м2

ДИТЯЧИХ КІМНАТ

1160 м2

ВАННИХ

Дізнатися вартість проекту