Work

Малярні роботи

Проведення малярських робіт виконується на завершальному етапі ремонту. Даний етап має на увазі під собою нанесення малярських матеріалів на поверхні, що сприяє забезпеченню санітарно-гігієнічних норм і завершеному зовнішнім виглядом приміщення або конструкції. Перед проведенням фінішних оздоблювальних робіт важливо завершити всі будівельні роботи. До виключних моментів можна віднести лише облицювання підлоги.

Основні види малярних робіт

Плануючи фарбування стін або стельової зони в вашому житло, в першу чергу необхідно ознайомитися з класифікаціями малярних робіт. Дана стаття допоможе краще пізнати нюанси «барвистою діяльності» та ознайомитися з видами малярних робіт.

Метою проведення малярних робіт є не тільки надання поверхням естетичного вигляду, а також захист поверхонь від оточуючих факторів. Застосування лакофарбових матеріалів сприяють захисту заліза і деревини від руйнувань, сприяє виконанню санітарно-гігієнічних функцій.

Виділяють наступні види робіт при використанні матеріалів лакофарбового типу:

 • альфрейними (здійснюється розпис поверхонь під імітацію натуральних матеріалів у вигляді дерева, порцеляни, шкіри);
 • монументально-декоративні (виконання високопрофесійних видів художньої обробки);
 • малярні типи робіт.

Альфрейні роботи

Даний вид має на увазі під собою застосування техніки фрески і виконання декоративних оздоблювальних робіт на сухих підставах. В результаті видозмінюється фактура поверхні, в залежності використовуваної техніки нанесення матеріалу.

Монументально-декоративні

Високопрофесійні види художньої обробки (вітражі, мозаїки).

Малярні

Даний тип робіт має на увазі під собою проведення цілого комплексу заходів, спрямованого на підготовку поверхонь для подальшого нанесення матеріалів лакофарбового типу. Даний перелік робіт можна доповнити поклейкой шпалер.

Типи матеріалів для малярних робіт

Малярські роботи в Києві можуть здійснюватися при використанні сухих, твердих на масляній основі і спеціально приготованих матеріалів. Сухі матеріали володіють більш низькою вартістю, проте їх необхідно розтирати з маслом на краскотерке. При відсутності цього механізму оптимальним рішенням стане покупка тертих фарб, які відрізняються зручністю використання і більш високою вартістю, в порівнянні з сухими сумішами. Перевагою тертих фарб є їх легке нанесення за рахунок дрібно витертою матеріалами.

Перед використанням густо розтертих матеріалів для фарбування поверхні їх необхідно розбавити оліфою. Чи не розтертий вид сухих фарб не підійде для виконання чистих робіт, так як даний матеріал лягає недостатньо рівно і утворює крупинки на барвистому шарі. Придбати стерті фарбувальні матеріали можна в двох формах:

 • дубові бочки (16- 160 кг);
 • бляшані банки (400 г-8 кг).

Для всіх матеріалів, призначених для фарбування будинку, характерний певний термін зберігання до 2 років. Матеріали в закритому вигляді не змінюють свої якості протягом цього часу. Винятком є кіноварі і свинцевий сурик, яким характерний термін зберігання не більше 14 днів.

Цинковим білил і блакиті властива тягучість і необхідність переробки, вже по закінченню 6-8 місяців.

Для створення казеїну відворажують молоко в малярської галузі. Також до складу сумішей можуть додаватися й інші речовини, такі як віск і жірнокислий глинозем. Завдяки присутньому в складі казеїну фарбі властиво висихати без плям, сприяючи створенню абсолютно чистого шару. Завдяки перерахованим обробних матеріалів, які вважаються додатковими, можна поліпшити адгезійні якості стін.

Молоко можна охарактеризувати як високосвязивающій компонент, який додається в фарбувальні склади. Можливе використання для цементування землистий пігментів. Складам, приготованим на молоці, характерно часто лопатися.

Речовина у вигляді клею присутній в клейових фарбах і шпаклівках. Може використовуватися столярний клей різних видів.

Рослинний клейовий склад. Для того щоб приготувати цей оздоблювальний матеріал, пшеничний крохмаль розкладається слабкою сумішшю їдкого лугу (калій або натрій) з подальшою нейтралізацією при використанні слабкої кислоти. В основному рослинний клей можна придбати в готовому вигляді. Деякі види матеріалу можуть включати до свого складу оброблений лугом борошняний клейстер, а в інших присутні домішки тваринного клею.

Приготування мучного клейстеру здійснюється при кип’ятінні житнього борошна в воді. Розчин необхідно безперервно заважати, щоб уникнути утворення грудок. Є домішкою до шпаклівки. Основною сферою застосування даного клею є оздоблювальні роботи стель і стін при наклеювання шпалер, при цьому на 1 відро складу додають невелика кількість венеціанського терпентину.

Крохмальний клейстер є желатинообразний речовиною, яке виготовляється з крохмалю (пшеничний, рисовий, маїсовий). На початку борошно додають в холодну воду, після чого змішують з окропом для отримання студенистой прозорої маси. Щоб уникнути утворення плівки, до складу додається холодна вода в невеликій кількості. При використанні даного матеріалу виконують поклейку дорогих шпалер і виконують інші різновиди паперових робіт.

Порядок здійснення малярних робіт

Малярські роботи в Києві в приватних будинках або квартирах повинні виконуватися досвідченими фахівцями. Довіривши це завдання професіоналам, ви отримаєте якісно виконані роботи і підготовлені поверхні для комфортного проживання.

Підготовчі роботи

Робочу поверхню необхідно очистити від пилових і грязьових утворень, і особливо від жирних плям. Якщо не виконати дане правило – це призведе до поганого нанесення малярних складів, а при висиханні фарба може просто-напросто відвалитися.

Виконуючи малярські роботи в Києві, необхідно переконатися в ідеальній сухості стін. Особливо це стосується пористих поверхонь, наприклад, дерев’яних.

Також не рекомендовано виконання малярних робіт в дуже холодну або жарку погоду.

Грунтування

Завдяки якісно виконаним грунтовки робіт годі й зчищати залишки старого матеріалу, так як даний склад сприяє міцності і підвищення адгезійних властивостей.

Якісне грунтування має наступні переваги:

 • обробка пухкої поверхні при використанні грунтовки сприяє глибокому проникненню складу в поверхню, наповнюючи її міцністю;
 • грунтовий склад володіє спеціальними компонентами, які сприяють захисту металу від корозії, захищають деревину від гниття і комах, а цегла оберігають від цвілі;
 • завдяки використанню грунтовки з наявністю високих адгезійних якостей можна виконувати нанесення фарби навіть на негладкі поверхні.

Можна зробити висновок, що прогрунтовавши навіть найстаріші, неміцні і складні поверхні, можна надати їм особливої міцності і не зіткнутися з проблемою відшарування фарби в майбутньому.

Шпатлювання

Виконання шпаклювальних робіт сприяє не тільки затирання швів і вирівнювання нерівностей на стінах. Наявність нерівностей і шорсткостей на поверхні сприяє збільшенню витрати фінішних матеріалів в кілька разів. Завдяки шпаклювання можна не зіткнутися з цією проблемою і заощадити гроші на покупку кошти.

Фінішне покриття

По завершенню всіх підготовчих операцій приступають до фарбування поверхонь малярськими складами, обклеювання шпалерами або декоративними штукатурками. На сьогоднішній день особливою популярністю користується малярська штукатурка, яка має доступну ціну.

Для проведення кожного малярного етапу необхідно виконувати правильні дії, при цьому враховувати цілі застосування і властивості офарблюваних підстав.

Основні помилки при малярних роботах

При виконанні малярних робіт найчастіше стикаються з такими проблемами як патьоки і бризки. Результатом даних проблем в основному виступає занадто густа фарба. Для того щоб фарбувальний склад рівномірно наносився, його необхідно розбавити невеликою кількістю води або розчинника.

Також нерідко після фарбування можна побачити смуги на поверхні, які виникають унаслідок застосування старих або неякісних інструментів. Завдяки використанню малярного валика можна вирішити дану проблему.

При просвічує нижньому шарі фарби необхідно нанести ще один шар і виконати його растушевку. Якщо фарба початку відшаровуватися після малярних робіт, тоді необхідно ліквідувати причину даного дефекту.

Якщо на поверхні, яка підлягає фарбуванню, присутній іржа, її необхідно спочатку ліквідувати і тільки після цього приступати до фарбування.

Якщо по завершенню фарбування змінився колір фарби або на поверхні з’явилися жирні плями, підстава заново очищається, видаляються всі забруднення і тільки після цього наноситься фарба.

Від чого залежать розцінки на малярські роботи в Києві

Вартість проведення малярних робіт визначається видом обробки (зовнішня, внутрішня, декоративна). Зв’язавшись з нашими менеджерами, можна дізнатися попередню вартість на малярські роботи в Києві.

Замовити виконання малярних робіт в Vip Design

Наша компанія пропонує виконання якісних робіт наступних видів:

 • вирівнювання поверхонь;
 • грунтування віконних укосів, стельових зон і стін;
 • фарбування поверхонь всіх видів;
 • фарбування кондиціонерів;
 • виконання текстурированной шпаклівки;
 • фарбування елементів гіпсового і поліуретанової-декоративного типу;
 • декор стін.

Наші фахівці виконають якісні роботи за демократичними цінами в обумовлені терміни.

Чому
Ми
?

У нас практикується особистісний підхід до кожного клієнта, наші фахівці обов’язково почують всі ваші побажання, після чого втілять всі в реальність швидко і головне ефективно.

У студії Vip Design працюють досвідчені професіонали, які люблять свою справу. Фахівці стежать за новими тенденціями інтер’єрної моди і творчо підходять до виконання кожного проекту.

Ми пропонуємо свої послуги по всіх містах України, також пропонуємо розумні ціни і гарантуємо дотримання термінів виконання замовлень.

Портфоліо

58312 м2

Спроектовано і реалізовано
16500 м2

ОФІСІВ

5780 м2

ГОСТІННИХ

2870 м2

СПАЛЕНЬ

1506 м2

МАНСАРД

2344 м2

КУХОНЬ

1219 м2

ДИТЯЧИХ КІМНАТ

1160 м2

ВАННИХ

Дізнатися вартість проекту