Work

Оздоблювальні роботи

Оздоблювальні роботи – важливий етап будь-якого будівництва, від якого залежить не тільки привабливий дизайн, а й успішна експлуатація приміщень. До опоряджувальних відносять штукатурні роботи, фарбування, облицювання, обклеювання шпалерами, укладання декоративних покриттів і т.п. Якість обробки багато в чому визначається професійним підходом – грамотним вибором матеріалів і дотриманням технології монтажу.

Типи внутрішніх опоряджувальних робіт у Києві

Оздоблювальні роботи – один з найбільш трудомістких процесів будівництва, для якого дуже важливо якісне виконання. Оздоблення приміщень створює необхідні санітарні та гігієнічні умови для проживання людей, забезпечує оселі естетично привабливий вигляд. Багато видів оздоблювальних робіт зміцнюють будівлю, покращують його експлуатаційні характеристики, створюють захист від різного роду впливів.

До даного виду робіт відносять:

 • оштукатурювання: нанесення штукатурки на стіни з цегли, а також затирка, обробка декоративними складами і листами сухої штукатурки;
 • облицювання стін і підлоги різними видами плитки;
 • укладка підлогового покриття: паркету, лінолеуму, ламінату, ковроліну, дерев’яних дощок і т.п .;
 • фарбування поверхонь;
 • обклеювання шпалерами;
 • столярні, скляні, теслярські та інші види робіт.

До внутрішнього оздоблення будівлі можна приступати, коли виконані всі монтажні, електротехнічні, сантехнічні та інші роботи згідно з проектом і діючих норм. При цьому має бути забезпечене освітлення і діючий водогін, а також оптимальний для оздоблювальних робіт мікроклімат в приміщенні.

Види чистових оздоблювальних робіт

Чистові оздоблювальні роботи завершують комплекс будівництва або ремонту і включають: фарбування поверхонь, установку панелей, обклеювання стін шпалерами, укладання підлогових покриттів (а також обробку підлоги фарбою, лаком, воском, маслом), монтаж світильників, декорування тощо

Фарбування стін і стелі

Даний етап починають після штукатурних і шпаклювальних робіт, почекавши певний час, поки оброблена поверхня просохне. Стіну або стелю ще раз перевіряють на наявність тріщин, нерівностей або інших дефектів. Потім наносять шар грунтовки, щоб закріпити шпаклівку і поліпшити її зчеплення з фарбою. Це дозволяє спростити малярні роботи і заощадити барвисті матеріали. Фарбу наносять на поверхні в два або три шари.

Обклеювання стін шпалерами

Перед поклейкой шпалер стіни належним чином готують і грунтують. Сучасний асортимент шпалерних матеріалів дуже широкий: паперові, вінілові, флізелінові, текстильні, натуральні, склошпалери і ін. Технологія обклеювання та вибір клею багато в чому залежать від конкретної різновиди шпалер.

Укладання підлогового покриття

Монтаж покриття для підлоги проводять по закінченню всієї чорнової обробки. Для якісного результату потрібно не тільки дотримуватися технологію, але і забезпечити оптимальний мікроклімат (нормальну вологість, стабільну температуру і т.п.). Це особливо важливо враховувати при монтажі дерев’яних підлог, щоб запобігти розсихання, здуття, утворення щілин.

Монтаж і обробка стель

Оздоблювальні роботи можуть включати оштукатурювання або забарвлення стель, обклеювання шпалерами. Також в цю категорію входить монтаж підвісних стель з гіпсокартону, створення багаторівневих конструкцій.

Монтаж дверних полотен

По завершенню оздоблювальних робіт встановлюють міжкімнатні двері. Це важливий етап обробки приміщень, оскільки крім виконання прямих функцій дверні системи грають декоративну роль, доповнюючи стильову концепцію інтер’єру.

Види чорнових оздоблювальних робіт

Комплекс чорнової обробки включає наступні види робіт:

 1. Оштукатурювання. Проводяться з метою вирівнювання поверхонь, закладення тріщин, щілин і інших дефектів. При цьому застосовуються цементні розчини з додаванням вапна, піску або гіпсу. Штукатурні роботи здійснюються в три етапи: підготовка поверхні, установка напрямних і вирівнювання.
 2. Земляні роботи. Мається на увазі спорудження конструкцій з штучних матеріалів (цегли, блоків, каменю та ін.) З подальшим їх закріпленням спеціальними складами. До цієї категорії відносять монтаж перегородок, колон, арок, камінів і т.п.
 3. Монтаж гіпсокартонних листів. Мається на увазі обробка стін і стель гіпсокартонними полотнами, установка з їх допомогою міжкімнатних перегородок, облаштування аркових прорізів, ніш, різноманітних дизайнерських конструкцій.
 4. Малярні роботи. У цю категорію входить грунтовка поверхонь, зміцнення, шліфування та полірування, а також нанесення шпаклювального шару для створення ідеально рівною і гладкою поверхні.
 5. Санітарно-технічні роботи. При необхідності демонтують зношене обладнання, а потім проводять комунікації, здійснюють розводку труб (каналізаційних і водопровідних), перевіряючи щільність стиків. Монтують лічильники води, готують підлогу для установки душової кабіни, ванної, унітазів, умивальників та іншого.
 6. Монтаж електрики. Згідно проекту здійснюють розводку електрики. Для цього бурять стіни, укладають проводи та кабелі, враховуючи освітлювальні сценарії і розміщення електроприладів. Готують місця для розеток і вимикачів.

Етапи оздоблювальних робіт під ключ

По завершенню будівництва оздоблення приміщень під ключ включає повний комплекс робіт, який проводиться послідовно в десять етапів:

 1. Щоб створити оптимальні умови в приміщенні встановлюють вікна та двері (можливий тимчасовий монтаж з подальшою заміною);
 2. Монтують внутрішні стіни та міжкімнатні перегородки. Якщо мова йде про будівництво приватного будинку, для установки стін першого поверху використовують цегляну кладку або газобетон, а для верхніх поверхів – гіпсокартонні полотна. Крім того, на даному етапі проводять теплоізоляцію перекриттів і монтаж основи підлоги.
 3. Виконують чорнову стяжку підлоги, попередньо проклавши основні комунікації (водопровідні та каналізаційні труби, газопровід або іншу опалювальну систему). Після цього проводять утеплення підлоги за допомогою засипки композитного матеріалу, заливають чорнову бетонну стяжку.
 4. Прокладають інші інженерні мережі. Даний етап включає роботи по штробленню стін, прокладання електрокабелів, обладнання місць для вимикачів і розеток. Укладається теплоізоляція, встановлюється система теплої підлоги. Потім встановлюють направляючі і заливають підлогу, простягають труби до приладів опалення.
 5. Якщо це передбачено проектом, обладнають камін.
 6. Проводять підготовчі роботи перед обклеюванням стін шпалерами. Поверхні вирівнюють, шпаклюють, грунтують, дотримуючись будівельні технології. Також на даному етапі вирівнюють і оформлюють віконні та дверні укоси, встановлюють підвіконня.
 7. Готують і обробляють стелі. Якщо перекриття в будинку виконані з залізобетонних плит, стелі обштукатурюють по напрямних. В інших випадках стелі облицьовують гіпсокартонними полотнами.
 8. Якщо проектом передбачено сходи, її облаштовують на даному етапі. Дерев’яні сходи обладнають після чистової заливки підлоги.
 9. Проводять завершальну обробку. Роботи на даному етапі можуть включати: фарбування стін або обклеювання шпалерами, облицювання панелями, плиткою, вагонкою, штукатуркою або іншими оздоблювальними матеріалами. Укладають підлогове покриття: ламінат, паркет, спеціальну плитку, дерев’яні дошки, лінолеум, ковролін, корковий матеріал і т.п. Встановлюють дверні системи, плінутси і поріжки. Монтують електрику та освітлювальні прилади. Встановлюють сантехнічне обладнання та опалювальні прилади, розставляють меблі і розміщують декор.
 10. Підключають обладнання до гарячого водопостачання, встановлюють котел і запускають все системи.

Прайс-лист на оздоблювальні роботи в Києві

На нашому сайті ви можете ознайомитися з прайсами послуг і прорахувати приблизну вартість комплексу оздоблювальних робіт. Однак точну ціну ми розраховуємо на етапі складання кошторису, оскільки вона багато в чому залежить від:

 • видів оздоблювального матеріалу;
 • обсягу і рівня складності робіт;
 • габаритів приміщення;
 • термінів виконання.

У будь-якому випадку, співпраця з нами гарантує вам якісну обробку приміщень за прийнятними цінами, які нижчі, ніж у конкурентів.

Чому варто звернутися в компанію Vip Design

Оздоблювальні роботи під ключ можна виконувати самостійно або за допомогою кваліфікованих фахівців. Професійний підхід до підготовки та обробці приміщень забезпечить вам такі переваги:

 • наші фахівці допоможуть підібрати відповідні матеріали, оптимальні для характеристик приміщення, задуманого дизайну, ефективної і тривалої експлуатації;
 • кваліфіковані майстри з великим досвідом виконають всі поставлені завдання якісно і оперативно, в той час як ремонт своїми руками може затягнутися надовго;
 • наявність сучасного обладнання та інструментів, володіння новітніми технологіями та знанням оздоблювальних матеріалів дозволяє нам домагатися найкращого результату з мінімальними витратами часу і ресурсів;
 • професійно виконану обробку можна довго не оновлювати: висока якість матеріалів і суворе дотримання технологій гарантують довговічність ремонту.

Згуртована команда фахівців фірми Vip Design в Києві виконає для вас роботи будь-якої складності під ключ, включаючи будівництво, ремонт, оформлення інтер’єру та екстер’єру будинку.

Чому
Ми
?

У нас практикується особистісний підхід до кожного клієнта, наші фахівці обов’язково почують всі ваші побажання, після чого втілять всі в реальність швидко і головне ефективно.

У студії Vip Design працюють досвідчені професіонали, які люблять свою справу. Фахівці стежать за новими тенденціями інтер’єрної моди і творчо підходять до виконання кожного проекту.

Ми пропонуємо свої послуги по всіх містах України, також пропонуємо розумні ціни і гарантуємо дотримання термінів виконання замовлень.

Портфоліо

58312 м2

Спроектовано і реалізовано
16500 м2

ОФІСІВ

5780 м2

ГОСТІННИХ

2870 м2

СПАЛЕНЬ

1506 м2

МАНСАРД

2344 м2

КУХОНЬ

1219 м2

ДИТЯЧИХ КІМНАТ

1160 м2

ВАННИХ

Дізнатися вартість проекту